Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Να γινω λιιιιγο κυνικη και να πω οτι ολα στο μυαλο ειναι τελικα; Αν μαθουμε να τιθασευουμε αυτο, το χουμε κερδισει το παιχνιδι. Ξεστραβωθειτε ω ρε!:lol:

 

Τρέλα και συ... Ναι,δεν ειναι έτσι η αγάπη..αλλά άλλο ο έρωτας και άλλο η αγάπη..στον έρωτα πολλές φορές πονάς..και πονάς γιατί όταν είσαι ερωτευμένος τον έχεις ανάγκη τον άλλον

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προφανως και πονας...Αλλα αν δεν κανεις βηματα μπροστα, να ρισκαρεις, να μαθεις, να προχωρησεις παρακατω, μονο του δεν γινεται τιποτα...:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπως λεει και το ασμα "ποναει η αγαπη ματια μου ποναει...κι εγω το ξερω απ'ολους πιο καλα... "κτλ κτλ. τι να κανουμε sugar..ετσι ειναι αυτα.. δεν βαριεσαι,καλη καρδια! :)

 

ολα θα περασουν, εχει ο Θεος! αυτο σκεφτομαι!

 

 

Να γινω λιιιιγο κυνικη και να πω οτι ολα στο μυαλο ειναι τελικα; Αν μαθουμε να τιθασευουμε αυτο, το χουμε κερδισει το παιχνιδι. Ξεστραβωθειτε ω ρε!:lol:

 

από τις λιγες φορες που δεν μπορω να το τιθασεύσω... δυστυχως!:(

 

Τρέλα και συ... Ναι,δεν ειναι έτσι η αγάπη..αλλά άλλο ο έρωτας και άλλο η αγάπη..στον έρωτα πολλές φορές πονάς..και πονάς γιατί όταν είσαι ερωτευμένος τον έχεις ανάγκη τον άλλον

 

Προφανως και πονας...Αλλα αν δεν κανεις βηματα μπροστα, να ρισκαρεις, να μαθεις, να προχωρησεις παρακατω, μονο του δεν γινεται τιποτα...:)

 

καποιος ειπε: "στον ερωτα σκοτώνεις, στην αγάπη πεθαίνεις...". δεν ξερω αν ισχυει... πως τα καταφερνω και "πεθαινω" και στα δυο;;; τι χαζη που ειμαι... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Όσο όλα στον έρωτα πάνε καλά θέλει συναίσθημα. Και ΠΟΛΥ μάλιστα! Όταν όμως φτάσεις στον χωρισμό, για να το ξεπεράσεις θέλει λογική... και μόνο λογική. Ειδάλλως θα κλαίγεσαι και θα στεναχωριέσαι.

Νομίζω πως πλέον είμαι σε πολύ καλό σημείο όσον αφορά την απόσβεση των κραδασμών του χωρισμού και εκπλήσσομαι ευχάριστα! :)

Όλα στο μυαλό είναι τρέλα7! Πάλεψέ το :)

 

Κάντε κλικ στην καρδιά για περισσότερες πληροφορίες που θα ενισχύσουν την λογική

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/74/Emblem-favorites.svg/120px-Emblem-favorites.svg.png

 

:p

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αναφερεσαι σε μενα ή σε σενα, μαλλον σε σενα, γιατι εγω δεν χωρισα. συμφωνω με οσα λες, αλλα εγω τα αισθηματα και τον ερωτα δεν μπορω να τον εκλογικευσω. ουτε να εξηγησω επιστημονικα μερικα πραγματα που δεν εξηγουνται επιστημονικα ή με τη λογικη...

τεσπα, το μυαλο μου πρεπει να μπει σε σειρα απλως, γιατι κουνηθηκε μαλλον και εφυγε απο τη θεση του...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αναφερεσαι σε μενα ή σε σενα, μαλλον σε σενα, γιατι εγω δεν χωρισα. συμφωνω με οσα λες, αλλα εγω τα αισθηματα και τον ερωτα δεν μπορω να τον εκλογικευσω. ουτε να εξηγησω επιστημονικα μερικα πραγματα που δεν εξηγουνται επιστημονικα ή με τη λογικη...

τεσπα, το μυαλο μου πρεπει να μπει σε σειρα απλως, γιατι κουνηθηκε μαλλον και εφυγε απο τη θεση του...;)

 

Για το θέμα του χωρισμού για σένα που να ξέρω :lol: Απλά επειδή σχολίασες το "ολα στο μυαλο ειναι τελικα" της sofi-k αναφέρθηκα και σε σένα.

Ο έρωτας εξηγείται επιστημονικά (βλέπε καρδιά)... όλα έχουνε μια αιτία και μια εξήγηση σε αυτό τον κόσμο. Τίποτα δεν είναι τυχαίο αλλά μπορεί δε να είναι συγκυριακό άσχετα αν μπορείς ή όχι να το ελέγξεις (αυτό ισχύει γενικά).

Όποιος νιώθει πόνο, να ψάξει να βρει τι είναι αυτό που θα τον απαλύνει. Αν ο έρωτας πέφτει σε κάποιον βαρύς, ας αλλάξει ρότα. Κρίμα όμως γιατί ο έρωτας είναι πολύ ωραίο πράγμα!

Κάθε τι παράλογο έχει λογικό υπόβαθρο. Π.χ. ένας τρελός κάνει παράλογα πράγματα γιατί κάποιες συνάψεις στον εγκέφαλό του δε λειτουργούν σωστά (έχει κάψει φλάντζα κοινώς :p).

Να το λειτουργούμε το μυαλό μας! :O

Link to comment
Share on other sites

trela7 οπως βλεπεις! εσυ εισαι το δυνατο παραδειγμα εδω μεσα! ολοι οι αλλοι ειμαστε υπαλληλοι σου! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα του χωρισμού για σένα που να ξέρω :lol: Απλά επειδή σχολίασες το "ολα στο μυαλο ειναι τελικα" της sofi-k αναφέρθηκα και σε σένα.

Ο έρωτας εξηγείται επιστημονικά (βλέπε καρδιά)... όλα έχουνε μια αιτία και μια εξήγηση σε αυτό τον κόσμο. Τίποτα δεν είναι τυχαίο αλλά μπορεί δε να είναι συγκυριακό άσχετα αν μπορείς ή όχι να το ελέγξεις (αυτό ισχύει γενικά).

Όποιος νιώθει πόνο, να ψάξει να βρει τι είναι αυτό που θα τον απαλύνει. Αν ο έρωτας πέφτει σε κάποιον βαρύς, ας αλλάξει ρότα. Κρίμα όμως γιατί ο έρωτας είναι πολύ ωραίο πράγμα!

Κάθε τι παράλογο έχει λογικό υπόβαθρο. Π.χ. ένας τρελός κάνει παράλογα πράγματα γιατί κάποιες συνάψεις στον εγκέφαλό του δε λειτουργούν σωστά (έχει κάψει φλάντζα κοινώς .

Να το λειτουργούμε το μυαλό μας!

 

καλά καλέ, εσυ θα με δειρεις σε λιγο... :O:O στοργη και προδερμ θελω,οχι φωνες, απο αυτες εγκωσα! :lol:

 

trela7 οπως βλεπεις! εσυ εισαι το δυνατο παραδειγμα εδω μεσα! ολοι οι αλλοι ειμαστε υπαλληλοι σου! :lol:

 

μμμ τρομαρα μου... :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς ολους. οταν φευγει ο ερωτας και μενει η αγαπη ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος?

 

όχι είναι πολύ πιο δύσκολος νομίζω ότι αν πραγματικά αγαπάς κάποιον παλεύεις ακόμα και αν δεν υπάρχει ελπίδα, όταν τα εμπόδια και τα προβλήματα φαντάζουν ανυπερβλητα. Ο έρωτας φεύγει και έρχεται μα η αγάπη μένει.

Link to comment
Share on other sites

φαινεται ομως οτι μαλλον δεν εχετε και πολυ ορεξη αν και αγαπατε καποιον να παλεψετε για την σχεση σας. σας ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος.
Link to comment
Share on other sites

φαινεται ομως οτι μαλλον δεν εχετε και πολυ ορεξη αν και αγαπατε καποιον να παλεψετε για την σχεση σας. σας ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος.

 

:confused:

γιατί το λες αυτό?

Link to comment
Share on other sites

γιατι κρινω απο την δικη μου σχεση που τελειωσε πριν απο 2 μερες αδοξα. ενω φαινοταν οτι υπηρχε τοση αγαπη!
Link to comment
Share on other sites

γιατι κρινω απο την δικη μου σχεση που τελειωσε πριν απο 2 μερες αδοξα. ενω φαινοταν οτι υπηρχε τοση αγαπη!

 

Η λέξη "φαινόταν" τα λέει όλα.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς ολους. οταν φευγει ο ερωτας και μενει η αγαπη ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος?

 

Για μένα ποτέ ένας χωρισμός δεν είναι εύκολος είτε ο έρωτας υπάρχει είτε η αγάπη είτε και τα 2..

 

όχι είναι πολύ πιο δύσκολος νομίζω ότι αν πραγματικά αγαπάς κάποιον παλεύεις ακόμα και αν δεν υπάρχει ελπίδα, όταν τα εμπόδια και τα προβλήματα φαντάζουν ανυπερβλητα. Ο έρωτας φεύγει και έρχεται μα η αγάπη μένει.

 

+1...Όταν αγαπάς κάποιον το να βγει από την ζωή σου πονάει πολύ...Και κάνεις τα πάντα για να μην έρθει εκείνη η ώρα..

 

γιατι κρινω απο την δικη μου σχεση που τελειωσε πριν απο 2 μερες αδοξα. ενω φαινοταν οτι υπηρχε τοση αγαπη!

 

Η λέξη "φαινόταν" τα λέει όλα.

 

Νομίζω η απάντηση να σε καλύπτει..Όταν κάτι φαίνεται ότι έχει συνήθως δεν εχει (χωρίς να αναφέρομαι στην σχέση σου προσωπικά)...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

φαινεται ομως οτι μαλλον δεν εχετε και πολυ ορεξη αν και αγαπατε καποιον να παλεψετε για την σχεση σας. σας ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος.

 

Δεν είμαστε όλες έτσι. Προσωπικά, όταν νοιώθω ότι αξίζει να προσπαθήσω, το κάνω. Αν όμως κάποια βλέπει πως μόνο εκείνη παλεύει ενώ η άλλη πλευρά... είναι στον κόσμο της... :rolleyes:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς ολους. οταν φευγει ο ερωτας και μενει η αγαπη ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος?

 

δεν νομιζω οτι ειναι ποτε ευκολος ενας χωρισμος, απλως οταν φευγει ο ερωτας και μενει η αγαπη ειναι ακομα χειροτερα. γιατι η αγαπη σε δενει με καποιον και δεν ξεκολλας ευκολα...

 

όχι είναι πολύ πιο δύσκολος νομίζω ότι αν πραγματικά αγαπάς κάποιον παλεύεις ακόμα και αν δεν υπάρχει ελπίδα, όταν τα εμπόδια και τα προβλήματα φαντάζουν ανυπερβλητα. Ο έρωτας φεύγει και έρχεται μα η αγάπη μένει.

 

αυτο ακριβως, η αγαπη μενει... για παντα... και πρεπει να συνηθισεις καποια στιγμη οτι θα ζησεις και μακρια απο καποιον που αγαπας...

 

φαινεται ομως οτι μαλλον δεν εχετε και πολυ ορεξη αν και αγαπατε καποιον να παλεψετε για την σχεση σας. σας ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος.

 

το θεμα ειναι να γινει κατι κι απο τις δυο μεριες, γιατι αν γινει μονο απο σενα ή μονο απο εκεινη δεν υπαρχει φως... αυτο ειναι και το προβλημα, οτι συνηθως μονο ο ενας παλευει, μονο ο ενας προσπαθει. και τοτε δεν γινεται δουλεια... δυστυχως... ;)

 

γιατι κρινω απο την δικη μου σχεση που τελειωσε πριν απο 2 μερες αδοξα. ενω φαινοταν οτι υπηρχε τοση αγαπη!

 

λυπαμαι πραγματικα... ελπιζω να εισαι καλα οσο γινεται... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

φαινεται ομως οτι μαλλον δεν εχετε και πολυ ορεξη αν και αγαπατε καποιον να παλεψετε για την σχεση σας. σας ειναι πιο ευκολος ο χωρισμος.

κι εγω νομιζω θα συμφωνησω καπου εδω μαζι σου...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω νομιζω θα συμφωνησω καπου εδω μαζι σου...

 

Ωχ...εσύ μέχρι πριν λίγες μέρες είχες καρδιά ροδάκινο τώρα έγινε αγγινάρα?!?:X:cry:

 

Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι..Κάποιοι παλεύουν ακόμα και όταν ξέρουν ότι η υπόθεση είναι χαμένη ενώ κάποιο άλλοι προτιμούν να φύγουν μακριά για να μην πληγωθούν..Πάντως θα συμφωνήσω με την trela....It takes two to tango λένε..Αυτό το πιστεύω..Για ότι αφορά μια σχέση καλό είναι να προσπαθούν και οι 2...Όχι μόνο ο 1....

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ωχ...εσύ μέχρι πριν λίγες μέρες είχες καρδιά ροδάκινο τώρα έγινε αγγινάρα?!?:X:cry:

 

Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι..Κάποιοι παλεύουν ακόμα και όταν ξέρουν ότι η υπόθεση είναι χαμένη ενώ κάποιο άλλοι προτιμούν να φύγουν μακριά για να μην πληγωθούν..Πάντως θα συμφωνήσω με την trela....It takes two to tango λένε..Αυτό το πιστεύω..Για ότι αφορά μια σχέση καλό είναι να προσπαθούν και οι 2...Όχι μόνο ο 1....

τωρα εχω αλλη καρδια.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι..Κάποιοι παλεύουν ακόμα και όταν ξέρουν ότι η υπόθεση είναι χαμένη ενώ κάποιο άλλοι προτιμούν να φύγουν μακριά για να μην πληγωθούν..Πάντως θα συμφωνήσω με την trela....It takes two to tango λένε..Αυτό το πιστεύω..Για ότι αφορά μια σχέση καλό είναι να προσπαθούν και οι 2...Όχι μόνο ο 1....

 

εμενα η απορια μου ειναι πως καταλαβαινεις οτι ηρθε η ωρα να φυγεις ή αν πρεπει να το παλεψεις. γιατι καλη η αγαπη κι αυτη κινει τα παντα, αλλά... ;)

 

τωρα εχω αλλη καρδια.

 

ελπιζω τουλαχιστον να ειναι χαρουμενη καρδια αυτη...

καμια φορα χρειαζεται κι αυτο, να φυγει μια καρδια και να ερθει αλλη. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

2 μηνες καλα ηταν...Της ειπε ο αλλος που την ειχε για καβατζα να ειναι μαζι και μασησε.Χωρισαμε...Περαστικα μας.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ελααα και γω χωρισα χτες. στην πρωτη δυσκολια εκανε πισω...ισως δεν αξιζε τλκ τι να πω...:(

 

ευκαιρια να συγκεντρωθω στα μαθηματα μου φετος...για ενα χρονο δεν ξανακανω σχεση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...