Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τον κερατα τα νιωθεις αυτα ή για τον συνεργο του κερατου?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για τον κερατα τα νιωθεις αυτα ή για τον συνεργο του κερατου?

 

:lol: Που το θυμήθηκες αυτο..?? :lol: Για τον συνεργό του κερατά βέβαια...:lol:

Link to comment
Share on other sites

ε κανε το ιδιο....τον κερατωνεις με αλλον :p

Συνηθισμένη είμαι ε?:lol::lol::lol: Το θέμα είναι ότι δεν είναι της φιλοσοφίας μου να απατάω κ ας το έκανα μια φορά...;) Αλλά η ιδέα της cookie ήτανε καλή...

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που εισαι ερωτευμενη με λαθος ατομο,ξεκαθαριζεις τα συναισθηματα σου και ΜΕΤΑ πας σε αλλη σχεση...

κοινως,μεινε μονη σου να τα βρεις με τον εαυτο σου,να αδειασεις και μετα πας για αλλα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο ράφι δεν μένω εγώ αγάπη μου γλυκιά! ;)

 

εννοω απο πλευρας συναισθηματος:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εννοω απο πλευρας συναισθηματος:!:

Ναι βρε κατάλαβα...!:p

Από μεριας συναισθηματος θα δείξει! Ανάλογα πως θα μου την δώσει! Μπορεί να παραμείνω ερωτευμενη για πολυ καιρο κ βεβαια αυτο εξαρταται κ απ΄τον ιδιο κ τις καταστασεις , διαφορετικά μπορεί να μου την δώσει κ να κάνω delete...:rolleyes:

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...:D

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεν καλο να μενουμε μονοι μας ενα διαστημα να τα βρουμε με τον εαυτο μας αλλα δυσκολα περναει κολλημα/ερωτας ετσι. Αν δεν νιωσεις αλλα πραματα και δεν παιχτει αλλος/η δεν φευγει ευκολα. Πιστευω δηλαδης στο ερωτας με ερωτα περναει, αλλα το θεωρω τον ευκολο δρομο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεν καλο να μενουμε μονοι μας ενα διαστημα να τα βρουμε με τον εαυτο μας αλλα δυσκολα περναει κολλημα/ερωτας ετσι. Αν δεν νιωσεις αλλα πραματα και δεν παιχτει αλλος/η δεν φευγει ευκολα. Πιστευω δηλαδης στο ερωτας με ερωτα περναει, αλλα το θεωρω τον ευκολο δρομο.

Τώρα που το σκέφτομαι θα συμφωνήσω μαζί σου.. Ακόμα όμως κ αυτός ο εύκολος τρόπος μπορεί να γίνει δύσκολος αν αυτό που νιώθεις είναι πολύ δυνατό... Γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να προχωρήσεις...:(

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι θα συμφωνήσω μαζί σου.. Ακόμα όμως κ αυτός ο εύκολος τρόπος μπορεί να γίνει δύσκολος αν αυτό που νιώθεις είναι πολύ δυνατό... Γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να προχωρήσεις...:(

Εμ ναι, συγκρισεις, νοσταλγιες κ.λ.π. Αν ομως βρεθει κατι οχι απλα για να βρεθει(αν με εννοας) αλλα κατι αξιολογο, ενα παιδι βρε αδερφε που να σε εξιταρει, να ειναι ομορφο μαναρι κ.λ.π. τοτε αλλαζει το πραμα. Αλλωστε κανενα συναισθημα δεν φευγει απο την μια στιγμη στην αλλη...Ολα θελουν τον χρονο τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

den einai omos ipokritiko na eisai(oxi apla gia na eisai) me to omorfo manari k na eisai kollimeni me allon;oeo...:)

fantazomai oti an k kapoios allos se xrisimopoiouse(milao genika,min to perneis prosopika) gia na xeperasei mia proin,den tha sou arese..

Link to comment
Share on other sites

den einai omos ipokritiko na eisai(oxi apla gia na eisai) me to omorfo manari k na eisai kollimeni me allon;oeo...:)

fantazomai oti an k kapoios allos se xrisimopoiouse(milao genika,min to perneis prosopika) gia na xeperasei mia proin,den tha sou arese..

 

 

Ξέρεις πόσοι πρώην σου (γενικά μιλάω) μπορεί να το έχουν κάνει αυτό χωρίς εσύ να το ξέρεις?Το να χρησιμοποιείς τον άλλον (λίγο βαριά λεξη αυτή) για να πετύχεις κάτι τέτοιο δλδ να ξεπεράσεις τον πρώην σου δεν είναι ότι καλύτερο αλλά από την άλλη το να κοροιδεύεις τον άλλον ίσως είναι χειρότερο..

 

off topic

 

Καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι πιο ευανάγνωστοι.

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσοι πρώην σου (γενικά μιλάω) μπορεί να το έχουν κάνει αυτό χωρίς εσύ να το ξέρεις?Το να χρησιμοποιείς τον άλλον (λίγο βαριά λεξη αυτή) για να πετύχεις κάτι τέτοιο δλδ να ξεπεράσεις τον πρώην σου δεν είναι ότι καλύτερο αλλά από την άλλη το να κοροιδεύεις τον άλλον ίσως είναι χειρότερο..

 

off topic

 

Καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι πιο ευανάγνωστοι.

Εντάξει είπαμε να τον "χρησιμοποιήσουμε" τον άλλον για να ξεπεράσουμε κάποιον αλλον αλλά να μην τον αφησουμε μετα ειδικά για να γυρισουμε στον προηγουμενο...

Link to comment
Share on other sites

γενικως ειναι ασχημο να χρησιμοποιεις ανθρωπους...για οποιονδηποτε σκοπο..

γιαυτο εξ αρχης προτεινα να μεινεις μονη σου.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κατάλαβα...!:p

Από μεριας συναισθηματος θα δείξει! Ανάλογα πως θα μου την δώσει! Μπορεί να παραμείνω ερωτευμενη για πολυ καιρο κ βεβαια αυτο εξαρταται κ απ΄τον ιδιο κ τις καταστασεις , διαφορετικά μπορεί να μου την δώσει κ να κάνω delete...:rolleyes:

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...:D

 

Όχι δα,είστε πολύ απλές τελικά..τίποτα δεν με εντυπωσιάζει πλέον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γενικως ειναι ασχημο να χρησιμοποιεις ανθρωπους...για οποιονδηποτε σκοπο..

γιαυτο εξ αρχης προτεινα να μεινεις μονη σου.

Βρε εγώ προς το παρον είμαι τρελά ερωτευμένη, δεν είμαι για άλλα ακόμα κ ουτε θα χρησιμοποιησω καποιον με τον οποιον δεν θα ειμαι ερωτευμενη...!:)

Link to comment
Share on other sites

Α ξέχασα,και είστε όλες ίδιες

Πω πω με τετοιες αποψεις που έχεις για τις γυναικες κατι θα σου χει κάνει καμια, δεν γινετε...:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέω ειναι οτί το πιο έντιμο είναι αν δεν έχεις ξεπεράσει μια σχέση, να μη μπεις σε μια άλλη...

η λέξη που χρησιμοποίησα συμφωνώ οτι είναι βαριά(χρησιμοποιείς κάποιον) αλλά αν το καλοσκεφτεί κανεις είναι αλήθεια...

το να είσαι με κάποιον και να σκέφτεσαι κάποιον άλλο δεν είναι εντιμο..υπάρχουν κ πολύ χειρότερα δεν λέω,αλλά δεν είπαμε να κάνουμε διαγωνισμό...:)

Link to comment
Share on other sites

Πω πω με τετοιες αποψεις που έχεις για τις γυναικες κατι θα σου χει κάνει καμια, δεν γινετε...:p

 

Ξέρω άλλες χίλιες γυναίκες που θα απαντούσαν με αυτόν τον τρόπο...είδες τι εννοώ? ;) χαχαχα Καμια δεν μου έχει κάνει τίποτα,απλά αν βάλεις κάποιους παράγοντες ίδιους σε κάθε γυναίκα γίνεστε βαρετές

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω άλλες χίλιες γυναίκες που θα απαντούσαν με αυτόν τον τρόπο...είδες τι εννοώ? ;) χαχαχα Καμια δεν μου έχει κάνει τίποτα,απλά αν βάλεις κάποιους παράγοντες ίδιους σε κάθε γυναίκα γίνεστε βαρετές

 

και αποφασισες να αναζητησεις ανδρικη συντροφια απο εδω και στο εξης???

 

εεε τσατσε μου???:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είπαμε να τον "χρησιμοποιήσουμε" τον άλλον για να ξεπεράσουμε κάποιον αλλον αλλά να μην τον αφησουμε μετα ειδικά για να γυρισουμε στον προηγουμενο...

 

Μισό γιατί δεν το κατάλαβα...Ναι μεν να "χρησιμοποιήσεις" τον άλλον για να ξεπερασεις κάποιον αλλά όχι και να τον παρατησεις για να γυρίσεις σε αυτόν που προσπαθούσες να ξεπεράσεις?!?Μπερδεμένα μου φαίνονται εμένα όλα αυτά και το ξύλο δεν ξέρω ποιος θα το φάει στο τελος...

 

γενικως ειναι ασχημο να χρησιμοποιεις ανθρωπους...για οποιονδηποτε σκοπο..

γιαυτο εξ αρχης προτεινα να μεινεις μονη σου.

 

+1..Μείνε καλύτερα μόνη, γίνε Ορέστης Μακρής (από το πιώμα) και μετά βγες ξανά στο σεργιάνι για να βρεις κάποιον που να σε θέλει και να τον θέλεις 100% μην σου πω 1000% ώστε να μην έχουμε άλλα μετα (βλ.κέρατο)

 

Όχι δα,είστε πολύ απλές τελικά..τίποτα δεν με εντυπωσιάζει πλέον

 

Α ξέχασα,και είστε όλες ίδιες

 

Είμαστε πολύ απλές, σεμνές και ευκολοκατανόητες..Επίσης δεν αντιδρούμε το ίδιο σε διάφορες καταστάσεις και ναι δεν είμαστε όλες ίδιες..Πότε θα το καταλάβετε επιτέλους?!?

 

 

Βρε εγώ προς το παρον είμαι τρελά ερωτευμένη, δεν είμαι για άλλα ακόμα κ ουτε θα χρησιμοποιησω καποιον με τον οποιον δεν θα ειμαι ερωτευμενη...!:)

 

Ε τότε γιατι το συζητάμε?!?Μένεις εκεί που είσαι τουτέστιν κάθεσαι στα αυγά σου...

 

 

Αυτό που λέω ειναι οτί το πιο έντιμο είναι αν δεν έχεις ξεπεράσει μια σχέση, να μη μπεις σε μια άλλη...

η λέξη που χρησιμοποίησα συμφωνώ οτι είναι βαριά(χρησιμοποιείς κάποιον) αλλά αν το καλοσκεφτεί κανεις είναι αλήθεια...

το να είσαι με κάποιον και να σκέφτεσαι κάποιον άλλο δεν είναι εντιμο..υπάρχουν κ πολύ χειρότερα δεν λέω,αλλά δεν είπαμε να κάνουμε διαγωνισμό...:)

 

Κοίτα τέτοιον διαγωνισμό κάνανε κάποιοι σε άλλον thread το οποίο έφαγε λουκετάκι και δεν το βλέπω να ξανανοίγει ποτέ του..Το να είσαι με άλλον και να σκέφτεσαι κάποιον άλλον δεν είναι εντιμό σίγουρα αλλά ναι υπάρχουν και χειρότερα..

 

Πω πω με τετοιες αποψεις που έχεις για τις γυναικες κατι θα σου χει κάνει καμια, δεν γινετε...:p

 

Κοίτα no offence κιόλας (δλδ χωρίς παρεξήγηση) 1 να του έκανε το 1/3 από αυτά που είχες πει εσύ σε άλλο thread (δλδ 1 κέρατο) πως μετά να έχει εμπιστοσύνη σε κάποια γυναίκα?Αν και είναι κακό να τσουβαλιάζουμε τους πάντες..

 

edit: έδωσε εξήγηση ο tsatsos οτι γινόμαστε βαρετες..Τσ τσ τσ τι να πει κανείς..Άντρες...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...