Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε αμα εχουν περασει τοσες μερες και σου κραταει ακομα μουτρα κατι θα θελει και ντρεπεται να στο πει και θελει να εκμεταλευτει την κατασταση για να του το κανεις :P

συνηθως ερωτικο θα ειναι :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τιναυτα ρε; Μουτρα; Γκρινιες; Επειδη ξεχασες τα γενεθλια του; Αυτα ειναι γυναικεια κουσουρια. Που τους βρισκετε τετοιους αντρες;:p Κι εγω θελω.:p

 

Τυπικα δεν τα ξεχασες. Ε λιγο γυναικειο ναζι θελει και του περασε. Νάζι. Οχι Ναζί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε αμα εχουν περασει τοσες μερες και σου κραταει ακομα μουτρα κατι θα θελει και ντρεπεται να στο πει και θελει να εκμεταλευτει την κατασταση για να του το κανεις :P

συνηθως ερωτικο θα ειναι :P

 

Μα...

 

 

[parental advisory]...όλα καλά σε αυτό τον τομέα :p [/parental advisory]

 

 

Υποψιάζομαι ότι θα θέλει κάνα πανάκριβο δώρο και μάλλον θα πρέπει να του το πάρω :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

ή μπορει να θελει κατι kinky ρε παιδι μου ή τοτε μιλαμε για αλλο τομεα. Βασανα που εχεις και συ :p
Link to comment
Share on other sites

Τιναυτα ρε; Μουτρα; Γκρινιες; Επειδη ξεχασες τα γενεθλια του; Αυτα ειναι γυναικεια κουσουρια. Που τους βρισκετε τετοιους αντρες;:p Κι εγω θελω.:p

 

Τυπικα δεν τα ξεχασες. Ε λιγο γυναικειο ναζι θελει και του περασε. Νάζι. Οχι Ναζί.

 

Έχω γίνει πιο γλυκιά και από καραμέλα βουτύρου. Μέχρι και cd του έφτιαξα με τραγουδάκια που ξέρω ότι τα έψαχνε καιρό!

 

Απλά, κάθε τόσο πετάει μικρές σπόντες. Όπως σήμερα το πρωί για παράδειγμα, που είπα εγώ : "Μα πως θυμούνται οι εκφωνητές της ΕΡΤ τα πάντα για όλους τους αθλητές;" και εκείνος απάντησε "Εμ τι νομίζεις; Όλοι σαν κι εσένα είναι;" :p

 

Pwned.

 

ή μπορει να θελει κατι kinky ρε παιδι μου ή τοτε μιλαμε για αλλο τομεα. Βασανα που εχεις και συ :p

 

Είμαι απελπισμένη! Τα ερωτικά βάσανα είναι τα πιο ψυχοφθόρα τελικά. Αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά :p Κάθε άντρας έχει ένα τρωτό σημείο κι εγώ θα το πατήσω (και θα τσούξει) :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Ήταν στις 14 Αυγούστου. Και αντί η ηλίθια να τον πάρω τηλέφωνο στις 12 (όταν άλλαζε η μέρα δηλαδή), όχι μόνο δεν το έκανα, αλλά του έστειλα και μήνυμα ότι είμαι πτώμα, ότι πέφτω για ύπνο κλπ. Συν ότι του έκανα και παράπονο ότι δεν μου είπε ότι μ'αγαπάει :O

Είμαι αίσχος :p

 

Όμως το πρωί, στις 9 που ξύπνησα, αμέσως στο μυαλό μου ήρθε ότι έχει γεννέθλια και του έστειλα, όμως ήταν αργά πια γιατί είχε ήδη τσαντιστεί :p

 

Τώρα βέβαια είναι όλα εντάξει, αλλά τον βλέπω ότι τον έτσουξε που τα ξέχασα...:(

εξ αρχης το επαιξες λαθος..αλλη φορα να ρωτας την φρικουλα σου.

μπορουσες και καλα να πεις πως δεν το ξεχασες αλλα ηθελες να του κανεις εκπληξη.διοργανωνεις εκει περα και μια προχειρο-εκπληξη και ουτε γατα ουτε ζημια.μη σου πω μετα πως μπορεις να βγεις και απο πανω επειδη εμ χαλασε την εκπληξη,εμ γκρινιαξε,σε ξενερωσε κιολας!

 

http://www.laymark.com/i/md/md001.gif

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εξ αρχης το επαιξες λαθος..αλλη φορα να ρωτας την φρικουλα σου.

μπορουσες και καλα να πεις πως δεν το ξεχασες αλλα ηθελες να του κανεις εκπληξη.διοργανωνεις εκει περα και μια προχειρο-εκπληξη και ουτε γατα ουτε ζημια.μη σου πω μετα πως μπορεις να βγεις και απο πανω επειδη εμ χαλασε την εκπληξη,εμ γκρινιαξε,σε ξενερωσε κιολας!

 

http://www.laymark.com/i/md/md001.gif

 

Θα μπορούσα να το κάνω αυτό που λες, αλλά χτύπησε πολύ ότι εκείνη τη στιγμή δεν το θυμόμουνα. Γιατί στείλαμε 2-3 μηνύματα και του έκανα και παράπονα κιόλας. Μετά, αν του έλεγα ότι το έκανα για πλάκα θα με έβριζε και θα είχε και δίκιο :p

 

Πρέπει να πάψω να είμαι τόσο παραπονιάρα ****το http://www.laymark.com/i/m/m133.gif

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να το κάνω αυτό που λες, αλλά χτύπησε πολύ ότι εκείνη τη στιγμή δεν το θυμόμουνα. Γιατί στείλαμε 2-3 μηνύματα και του έκανα και παράπονα κιόλας. Μετά, αν του έλεγα ότι το έκανα για πλάκα θα με έβριζε και θα είχε και δίκιο :p

 

Πρέπει να πάψω να είμαι τόσο παραπονιάρα ****το http://www.laymark.com/i/m/m133.gif

 

πανω σε αυτο πατας και λες πως δεν εχει υπομονη,πως τα χαλασε ολα,τλ κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πανω σε αυτο πατας και λες πως δεν εχει υπομονη,πως τα χαλασε ολα,τλ κτλ

 

Τώρα πάει... πέταξε το πουλί (που λέει και ο παππούς μου). Το ερώτημα είναι, τι κάνω τώρα που κάθε λίγο και λιγάκι μου το χτυπάει.

 

Φόνος; Φυγή στο εξωτερικό; Πλαστική στο πρόσωπο; :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

βρες μια γιορτη τωρα που πλησιαζει, και πες οτι ειναι το δευτερο ονομα σου και οτι το ξεχασε, και θα στε πατσι :p
Link to comment
Share on other sites

αχμ...δυσκολο αυτο..ε καντου κανα ναζακι,μιλησε του και σοβαρα,πως εισουν κουρασμενη κτλ κτλ και πες πως σε πληγωνει οταν στον χτυπαει...ξερεις εσυυυυυυυυ

;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

βρες μια γιορτη τωρα που πλησιαζει, και πες οτι ειναι το δευτερο ονομα σου και οτι το ξεχασε, και θα στε πατσι :p

 

:lol::lol::lol:

 

Τέλειο ρε! Μόνο που πρέπει να περιμένω μια βδομάδα γιατί τότε γιορτάζουν η Ευτυχία, ο Ευτύχης και ο Τϊτος :blink:

 

 

Δεν ταιριάζει όμως κανένα με το όνομά μου... Ελένη Ευτυχία; Ελένη Ευτύχης; Ελένη Τίτος; :lol:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Σωστη η φρικ. Σε τετοιες καταστασεις πρεπει να ελισσεσαι και τσουπ να βγαινεις απο πανω.:p;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστη η φρικ. Σε τετοιες καταστασεις πρεπει να ελισσεσαι και τσουπ να βγαινεις απο πανω.:p;)

 

 

[βγαλσιμο απλυτων στην φορα] εμαθα πηγες για καφεδακι με αλλο μελος ...εεεεε???[/βγαλσιμο απλυτων στη φορα]:X

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχμ...δυσκολο αυτο..ε καντου κανα ναζακι,μιλησε του και σοβαρα,πως εισουν κουρασμενη κτλ κτλ και πες πως σε πληγωνει οταν στον χτυπαει...ξερεις εσυυυυυυυυ

;)

 

Δεν υπάρχει πιο γλυκός άνθρωπος απο μένα (αυτές τις μέρες:p). Και νάζια του κάνω και απ'όλα, αλλά δεν μπορώ να γίνω και εντελώς γατούλα. Δεν ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία μου :lol:

 

Στην τελική... ξύδι.

 

Σωστη η φρικ. Σε τετοιες καταστασεις πρεπει να ελισσεσαι και τσουπ να βγαινεις απο πανω.:p;)

 

Όλοι ξέρουν ότι το τσιφτετέλι δεν είναι το φόρτε μου:p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

[βγαλσιμο απλυτων στην φορα] εμαθα πηγες για καφεδακι με αλλο μελος ...εεεεε???[/βγαλσιμο απλυτων στη φορα]:X

Φημες.:ninja:

Δεν υπάρχει πιο γλυκός άνθρωπος απο μένα (αυτές τις μέρες:p). Και νάζια του κάνω και απ'όλα, αλλά δεν μπορώ να γίνω και εντελώς γατούλα. Δεν ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία μου :lol:

 

Στην τελική... ξύδι.

Ε αρχισε τον στην αγριαδα τοτε. Νησαφι.:rolleyes::p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι επόμενες καλύτερες λύσεις είναι

 

α) όπως είπε και το σουβλάκι βάλε υπενθύμιση για του χρόνου (γιατί όποτε βλέπω το nickname σου πεινάω γμτ)

 

και

 

β)ζήτησε ταπεινά συγνώμη και πες ότι είσαι μια γαιδούρα, μια παραπονιάρα, μια σπαστικιά, μια τρελή με κοτσίδες (δεν ξέρω αν ταιριάζει αυτό σε σένα αλλά στην κοπέλα που το έκανε ταίριαζε)και ότι του πήρες δώρο και είχες όλη την καλή διάθεση να του το δώσεις αλλά όσο αυτός σου πετάει σπόντες εσύ ξενερώνεις και το σκέφτεσαι 2πλά....Καλό είναι να θυμηθείς κάτι που είχε ξεχάσει και αυτός (δεν μπορεί άντρας είναι κάτι θα είχε ξεχάσει όσο καιρό είστε μαζί ) και να του εξηγήσεις ήρεμα ότι και αυτός είχε ξεχάσει τα γενέθλια από το χρυσόψαρο που είχες στην 3η δημοτικού αλλά εσύ δεν το έκανες θέμα ως μια κυρία που είσα..

 

Επίσης το δώρο που έγραψα παραπάνω ότι του πήρες χωρίζεται σε 2 κατηγορίες:

 

1) κάτι που ήθελε πάρα πολύ και είναι πανάκριβο και θα ξεπουληθείς και

 

(αυτό που έκανε η κοπέλα παραπάνω) 2)αν έχεισ αγοράσει πρόσφατα κάνα ζευγάρι σέξυ εσώρουχα τα οποία δεν τα έχει δει τώρα ήρθε η ώρα να αποσβέσουν την χρήση τους..Και όσο καλά και αν πάνε τα πράγματα σε αυτό τον τομέα μπορούν να πάνε και πολύ καλύτερα...;)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Καταφέρατε να γεμίσετε 3 σελίδες αναλύοντας Μ******Σ. Στην αρχή νόμισα οτι συζητούσαν 14χρονα :dash:

 

Ok το ξέχασες. So what? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Οι επόμενες καλύτερες λύσεις είναι

 

α) όπως είπε και το σουβλάκι βάλε υπενθύμιση για του χρόνου (γιατί όποτε βλέπω το nickname σου πεινάω γμτ)

 

Παρόλο που δεν ξεχνάω πράγματα, πήρα το μάθημά μου. Η υπενθύμιση ρυθμίστηκε :p

 

β)ζήτησε ταπεινά συγνώμη και πες ότι είσαι μια γαιδούρα, μια παραπονιάρα, μια σπαστικιά, μια τρελή με κοτσίδες (δεν ξέρω αν ταιριάζει αυτό σε σένα αλλά στην κοπέλα που το έκανε ταίριαζε)και ότι του πήρες δώρο και είχες όλη την καλή διάθεση να του το δώσεις αλλά όσο αυτός σου πετάει σπόντες εσύ ξενερώνεις και το σκέφτεσαι 2πλά....Καλό είναι να θυμηθείς κάτι που είχε ξεχάσει και αυτός (δεν μπορεί άντρας είναι κάτι θα είχε ξεχάσει όσο καιρό είστε μαζί ) και να του εξηγήσεις ήρεμα ότι και αυτός είχε ξεχάσει τα γενέθλια από το χρυσόψαρο που είχες στην 3η δημοτικού αλλά εσύ δεν το έκανες θέμα ως μια κυρία που είσα..

 

Το κακό είναι ότι εκείνος ποτέ δεν ξεχνάει κάτι που έχει να κάνει με μένα. Αφού πολλές φορές μου θυμίζει πράγματα που έχω προγραμματίσει να κάνω! Κι εγώ από τη μεριά μου δεν ξεχνάω τίποτα δικό του. Και τώρα έτυχε να ξεχάσω το πιο σημαντικό...

 

 

Επίσης το δώρο που έγραψα παραπάνω ότι του πήρες χωρίζεται σε 2 κατηγορίες:

 

1) κάτι που ήθελε πάρα πολύ και είναι πανάκριβο και θα ξεπουληθείς και

 

Ναι δυστυχώς...

 

 

(αυτό που έκανε η κοπέλα παραπάνω) 2)αν έχεισ αγοράσει πρόσφατα κάνα ζευγάρι σέξυ εσώρουχα τα οποία δεν τα έχει δει τώρα ήρθε η ώρα να αποσβέσουν την χρήση τους..Και όσο καλά και αν πάνε τα πράγματα σε αυτό τον τομέα μπορούν να πάνε και πολύ καλύτερα...;)

 

Ό,τι έχω, το έχει δει πρώτος ή το έχει αγοράσει εκείνος για μένα :p

Μα δε γίνεται να είναι το σεξ ο μόνος τρόπος να με συγχωρέσει!

 

 

 

 

Ή μήπως είναι;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Έχω γίνει πιο γλυκιά και από καραμέλα βουτύρου. Μέχρι και cd του έφτιαξα με τραγουδάκια που ξέρω ότι τα έψαχνε καιρό!

Εγώ αν ήμουν στην θέση του θα σου λεγα:

«Τόσο καιρό τα ψάχνω αυτά τα τραγούδια. Τώρα που θες να εξιλεωθείς μου τα έγραψες; Αν δεν με είχες στεναχωρήσει ακόμη θα τα έψαχνα δλδ..:mad:»

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήμουν στην θέση του θα σου λεγα:

«Τόσο καιρό τα ψάχνω αυτά τα τραγούδια. Τώρα που θες να εξιλεωθείς μου τα έγραψες; Αν δεν με είχες στεναχωρήσει ακόμη θα τα έψαχνα δλδ..:mad:»

 

:p

 

Καλά, άλλο εσυ,..το ξέρουμε ότι αυτα θα έλεγες..γιατί είσαι αντιδραστικός ;) :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δεν ξεχνάω πράγματα, πήρα το μάθημά μου. Η υπενθύμιση ρυθμίστηκε :p

Ναι καλά που δεν ξεχνάς...Και οι γέροι λένε δεν κοιμούνται, και όλο στην καρέκλα κοιμούνται...

Link to comment
Share on other sites

Καταφέρατε να γεμίσετε 3 σελίδες αναλύοντας Μ******Σ. Στην αρχή νόμισα οτι συζητούσαν 14χρονα :dash:

 

Ok το ξέχασες. So what? :confused:

 

Λίγο σέβας στην σοβαρότητα των ποστ σε παρακαλώ.

Τα χουμε ισοπεδώσει όλα. :X:!:

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήμουν στην θέση του θα σου λεγα:

«Τόσο καιρό τα ψάχνω αυτά τα τραγούδια. Τώρα που θες να εξιλεωθείς μου τα έγραψες; Αν δεν με είχες στεναχωρήσει ακόμη θα τα έψαχνα δλδ..:mad:»

 

:p

 

Κι εγώ μετά θα σου κοπάναγα το cd στο κεφάλι. Βλαξ (που λέει και η Πυθία) :p

 

 

Ναι καλά που δεν ξεχνάς...Και οι γέροι λένε δεν κοιμούνται, και όλο στην καρέκλα κοιμούνται...

 

Ξέρεις πολλές που να θυμούνται τα γεννέθλια όλης της οικογένειας του αγοριού τους;

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Λίγο σέβας στην σοβαρότητα των ποστ σε παρακαλώ.

Τα χουμε ισοπεδώσει όλα. :X:!:

 

 

:lol:

Αυτό είναι το πρόβλημα. Πως όλα αυτά τα ποστς έγιναν στα σοβαρά!

 

Ο άλλος γκρίνιαξε επειδή δεν του είπε η άλλη χρόνια πολλά με το που άλλαξε η μέρα :confused:, η άλλη αντί να του ρίξει παντόφλα έρχεται και ρωτάει τι να κάνει και οι υπόλοιποι αντί να της πούνε να σοβαρευτεί κάθονται και δίνουν βαθυστόχαστες και περίπλοκες συμβουλές. Και μετά λέμε γιατί περιπλέκεται το πραγμα και δεν καταλαβαίνουν οι μεν τους δε και το αντίστροφο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...