Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eνταξει ρε παιδια συμβαινουν...ολα στο παιχνιδι ειναι.

Ουτε μαλκς εισαι εαν το πας με "αργα" βηματα ουτε λιγουρι εαν εισαι πιο αμεσος.(Δεν ειπαμε να εισαι και καφρος ομως)

Ειναι σε τι περιπτωσεις θα πεσεις.Και αν πεφτεις συνεχεια σε "προβηματικες" το κατι φταιει με σενα.(οχι εσενα συγκεκριμενα soublaki.

Η πρεπει να αλλαξεις τα standar σου ή εισαι αυτο που λεμε "μ@λακομαγνητης".

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μαι κι έτσι mario_fit.

 

Τυχερός είσαι,άλλοι θα παρακάλαγαν για μια τέτοια αρχική προσέγγιση του στυλ πήδα μας και μη μας αγαπάς.Και μην συγκρίνεις με τις ξένες,εσύ σίγουρα θα ξες περισσότερες από εμένα αλλά έχουν τα ιδιά μυαλά με τις δικές μας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia ta pragmata dn ir8an opws ta perimane distuxws!!!Perasame polu wraia ta eipame alla ws ekei!!!Euelpistw ligo argotera na allaksoun ta pragmata!!!8a deiksei!!!

 

Biliakosss 8a ta poume aurio!!!

 

Filika

 

Nikolas:love::)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Είδες?Εκει θα κατέληγα στο ότι οι ξένες μπορούν και σκέφτονται τη φάση πριν το φούντομα ή τουλάχιστον δεν τα έχουν τουρλού μες το μυαλό τους ενώ οι δικές μας...*

 

Scotta έπεσε η πιστόλα?Δεν πειράζει φίλε,τι να πω,και εις ανώτερα?:p

 

*Εξαιρούνται όλες οι γυναίκες του Forum που είναι έξυπνες,θεεές και τέλειες.Σοβαρά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είδες και με την Ισπανίδα; Μπορούσε να μου πει μεγάλε ξεκόλλα, μην πέρνεις θάρρος, και όχι να σου λέει θα τα πούμε την Παρασκευή και μετά να αποφεύγει και να σε κάνει block στο msn...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είδες και με την Ισπανίδα; Μπορούσε να μου πει μεγάλε ξεκόλλα, μην πέρνεις θάρρος, και όχι να σου λέει θα τα πούμε την Παρασκευή και μετά να αποφεύγει και να σε κάνει block στο msn...

 

Μήπως ήταν της Zaragoza?Σου λέω τις ξένες δεν τις ξέρω καλά..μπορεί να υπάρχουν άλλα πράγματα στο μυαλό της,μπορεί να υπάρχει κανένας ντόπιος και άλλα 1002,μην μπαίνεις στη νοοτροπία ότι η γκόμενα ίσως να ξενέρωσε,αλλά στο γεγονός ότι ξενέρωσες εσύ.Γυναίκες δεν υπάρχουν?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εκεί το θέμα. Αν βγαίνεις με το "τσιγγέλι", καλύτερα να μην βγεις καθόλου. Γιατί φέρνεις την φίλη σου μαζί από τη στιγμή που δεν μιλάει αγγλικά;

Μια άλλη κοπέλα που γνώρισα, στη Θαραγόθα αυτή τη φορά, γούσταρε με την πάρτη μας, και αν δεν είχε προπόνηση θα ερχόταν για το χαβαλέ. Μας είπε αν θέλουμε να τα πούμε το βράδυ, αλλά εμείς είχαμε πάλι ταξίδι.

Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι ό,τι έχει να πει κάποιος να το πει στα ίσια, όποια επίπτωση και αν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Το θρεντ πρεπει πλεον να μετονομαστει σε Μπεστ. οι ατακες ειναι απεριγραπτες! :p :p :p

 

Επισης, εντελως ασχετο: Θαραγοθα...

Μονο που σκεφτομαι πως θα ηταν να προφερω αυτη τη λεξη, μου ερχεται να μου δωσω μια φαπα! :p

Καλυτερα που δεν εκατσε σουβλακι...:ninja:

 

Mπραβο ρε Σκοττα που εισαι ευθυς.

Οι υπολοιποι κουλαρετε και λιγο...που ειμαστε ρε, Σαουδικη Αραβια και θελετε χαρεμια;

Πατε παρτε εκεινο το περιεργο μεραφετι που ειναι σαν φακος και ξεδωστε να ησυχασουμε...:X :p

Link to comment
Share on other sites

Scotta δεν πιστευω να σε πηρε απο κατω :nagger: ?

 

Enoeitai pws oxi!!!Apla itan mia poli kali empeiria stin ilikia mou!!!D negine kai tpt vasika alla oute mou pe oti kses telos kai tsi!!!8a to afisw etsi kai 8a doume sto mellon pou 8a kataliksei!!!Epeisis fabo na se kala gia ta logia sou!!!Kai sto katw katw dn eixa logo na pw psemata!!!I eilikrinia metraei:):D

 

Filika

 

Nikolas:love:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί πέφτω πάντα σε αυτές που πρώτα θέλουν σεξ και μετά γνωριμία; :rolleyes:

 

Μήπως σου τυχαίνουν τρανσέξουαλ; :X:X:X

 

 

 

Παιδιά πολλή αγάπη και έρωτας έπεσε. Μισείστε και λίγο! Κάνει καλό! Εγώ από τότε που άρχισα να μισώ τους πάντες αισθάνομαι καλύτερα :)

 

Σας μισώ όλους,

 

Τα λέμε το απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

Είδες?Εκει θα κατέληγα στο ότι οι ξένες μπορούν και σκέφτονται τη φάση πριν το φούντομα ή τουλάχιστον δεν τα έχουν τουρλού μες το μυαλό τους ενώ οι δικές μας...*

 

*Εξαιρούνται όλες οι γυναίκες του Forum που είναι έξυπνες,θεεές και τέλειες.Σοβαρά...

 

:lol::lol:ευχαριστουμε... :O

 

Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι ό,τι έχει να πει κάποιος να το πει στα ίσια, όποια επίπτωση και αν έχει.

 

οταν τα λεω εγω για την ειλικρινεια, μου λενε διαφορα... μωρε καλα τα λεω!!! σουβλακιςςς, αν και αρειανος... καλο παιδι εισαι και συμφωνουμε! :p

 

 

Παιδιά πολλή αγάπη και έρωτας έπεσε. Μισείστε και λίγο! Κάνει καλό! Εγώ από τότε που άρχισα να μισώ τους πάντες αισθάνομαι καλύτερα :)

 

Σας μισώ όλους,

 

Τα λέμε το απόγευμα!

 

:lol::lol: τελειος!!!! μου θυμισες τον κουβατσεα που ειπε τις προαλλες οτι ξυπναει θλιμμενος και αυτο ειναι κατι υπεροχο!! νιωθω λεει υπεροχα που ξυπναω και εχω θλιψη!! :confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Enoeitai pws oxi!!!Apla itan mia poli kali empeiria stin ilikia mou!!!D negine kai tpt vasika alla oute mou pe oti kses telos kai tsi!!!8a to afisw etsi kai 8a doume sto mellon pou 8a kataliksei!!!Epeisis fabo na se kala gia ta logia sou!!!Kai sto katw katw dn eixa logo na pw psemata!!!I eilikrinia metraei:):D

 

Filika

 

Nikolas:love:

:!:προσεχε ομως γιατι πολλες φορες αν αφηνεις τα πραγματα στην τυχη τους πανε απο το κακο στο χειροτερο...

 

Μήπως σου τυχαίνουν τρανσέξουαλ; :X:X:X

 

 

 

Παιδιά πολλή αγάπη και έρωτας έπεσε. Μισείστε και λίγο! Κάνει καλό! Εγώ από τότε που άρχισα να μισώ τους πάντες αισθάνομαι καλύτερα :)

 

Σας μισώ όλους,

 

Τα λέμε το απόγευμα!

 

εγω απο την αλλη οταν εχω ολο&καποια κοπελα στο μυαλο μου χωρις ομως να την σκεφτομαι απο το πρωι ως το βραδι,απλως να μου αρεσει τοτε ειμαι μες στην τρελη χαρα!αν φαω κολλημα βρισκομαι σε αλλον κοσμο,πιο ηρεμο χωρις να εχω ορεξη για πολλες τρελες,γελιο,σαν να χανω το κεφι μου για ολα τα υπολοιπα κτλ.!αν τα φτιαξω με αυτην που θελω τοτε ολα οκ&οταν χωριζω συνηθως λεω ''επιτελους ειμαι ελευθερος!!!''...ειναι φυσιολογικο ολο αυτο???:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

.ειναι φυσιολογικο ολο αυτο???:confused:

 

Φυσικά και δεν είναι.

 

Σου προτείνω να αρχίσεις να μισείς και συ για 3 σημαντικούς λόγους:

 

α) Είναι πιο εύκολο από το να αγαπάς

β) Αντίθετα από αυτό που συμβαίνει όταν αγαπάς, δεν σε ενδιαφέρει αν ο άλλος σε μισεί λιγότερο. :p

γ) Μόνο σωματικά μπορείς να πληγωθείς. Ψυχικά θα είσαι ανίκητος!! :cool:

 

Welcome to the Dark Side :)

Link to comment
Share on other sites

οταν τα λεω εγω για την ειλικρινεια, μου λενε διαφορα... μωρε καλα τα λεω!!!

Τι σου λένε δλδ;

 

 

 

σουβλακιςςς, αν και αρειανος... καλο παιδι εισαι και συμφωνουμε! :p

Λες δεν είμαι κωλόπαιδο;

Link to comment
Share on other sites

γ) Μόνο σωματικά μπορείς να πληγωθείς. Ψυχικά θα είσαι ανίκητος!! :cool:

 

Ψυχικά θα είσαι ανίκητος...αλλά και μόνος!τι είναι προτιμότερο??:worry:

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Alexel θέλω να έρθω και εγώ στην Dark side,ακούγεται για πολύ ξένοιαστο μέρος,έρωτες σου λέει και σαχλαμάρες,θα έχουμε και γκέι ντράμερ για πρόεδρο,πολύ προχωρημένοι,που υπογράφω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψυχικά θα είσαι ανίκητος...αλλά και μόνος!τι είναι προτιμότερο??:worry:

 

Μόνος φυσικά! :!::!::!:

 

Alexel θέλω να έρθω και εγώ στην Dark side,ακούγεται για πολύ ξένοιαστο μέρος,έρωτες σου λέει και σαχλαμάρες,θα έχουμε και γκέι ντράμερ για πρόεδρο,πολύ προχωρημένοι,που υπογράφω?

 

Κατ αρχάς χρειάζεσαι μία υπεύθυνη δήλωση του Ν. 105 στην οποία θα δηλώνεις ρητά ότι εφεξής θα μισείς αδιακρίτως.

Την καταθέτεις στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου και ένα επικυρωμένο φωτοαντίγραφο αυτής στην εφορία στην οποία υπάγεσαι.

Με τα παραπάνω διασφαλίζεται η νομιμότητα του μίσους σου.

Για να εγγραφείς στην Dark Side πρέπει να πηδήξεις την μάνα, την αδελφή και τουλάχιστον 2 φίλες μιας πρώην από την οποία ένιωσες πληγωμένος. Αν η μάνα σου πέφτει πολύ μεγάλη, μπορείς να πας με την μικρότερη αδελφή της μάνας.

Η εγγραφή σου ολοκληρώθηκε, καλώς ήρθες! :)

Συνδρομή δεν υπάρχει, ο σουβλάκιος είναι απατεώνας.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...