Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους καταρχην,

 

μηπως ξερετε αν στην κατασταση αναμονης γινετε να φαινετε το ρολοι οπως στο Κ700 και να μην μαυριζει τελειως η οθονη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους καταρχην,

 

μηπως ξερετε αν στην κατασταση αναμονης γινετε να φαινετε το ρολοι οπως στο Κ700 και να μην μαυριζει τελειως η οθονη?

 

Δεν γίνεται αυτό.Η οθόνη μαυρίζει για οικονομία της μπαταρίας.

 

PAOVAS13:Αν θέλεις να κάνεις edit σε κάποιο μήνυμά σου, ή να προσθέσεις κάτι ύστερα, πάτα το κουμπάκι "edit"(ή "τροποποίηση") κάτω από το πόστ σου και δίπλα από την "παράθεση":)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Με βάση αυτή τη λίστα δεν το υποστηρίζει (περίεργο... :worry: )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

και οποιος δεν θελει να εξοικονομει ενεργεια? στο Κ700 σε αφηνε να επιλεξεις τουλαχιστον :(

anyways ευχαριστω πολυ :)

 

Όχι, δυστυχώς δεν γίνεται..:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα περιμενω το κινητο απο την vodafone...το ειχα παει την περασμενη πεμπτη και ακομη περιμενω για ενα προβλημα που ειχα με την καρτα μνημης...:mad: :mad: :mad: και μου ειχαν πει οτι μεχρι την τεταρτη που περασε θα ηταν σιγουρα ετοιμο...τι ηθελα και το πηγα...αν περιμενεις απο αυτους γρηγορη εξυπηρετηση...:mad:
Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα περιμενω το κινητο απο την vodafone...το ειχα παει την περασμενη πεμπτη και ακομη περιμενω για ενα προβλημα που ειχα με την καρτα μνημης...:mad: :mad: :mad: και μου ειχαν πει οτι μεχρι την τεταρτη που περασε θα ηταν σιγουρα ετοιμο...τι ηθελα και το πηγα...αν περιμενεις απο αυτους γρηγορη εξυπηρετηση...:mad:

 

Γιατί?

Αυτοί το φτιάχνουν??

Στην se το στέλνουν

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μάγκες, έχω "λιώσει" να "κατεβάζω" games απο εδώ -> http://www.wapcn.net/game.asp?page=102&sortID=5 :heat:

 

253 σελίδες έχει... Ατελείωτο... Μέχρι και FIFA 2007 βρήκα... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μάγκες, έχω "λιώσει" να "κατεβάζω" games απο εδώ -> http://www.wapcn.net/game.asp?page=102&sortID=5 :heat:

 

253 σελίδες έχει... Ατελείωτο... Μέχρι και FIFA 2007 βρήκα... :happy:

 

Πολύ καλό.

Ευτυχώς δεν είναι στα κινέζικα αλλά στα Κορεάτικα, οπότε κάτι ψιλοκαταλαβαίνω:wacko::p:lol::ninja:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιατί?

Αυτοί το φτιάχνουν??

Στην se το στέλνουν

 

ναι αλλα οταν λενε στον πελατη θα ειναι ετοιμο τοτε πρεπει να ειναι...

γιατι ομως αν το πας στην SE ειναι πολυ πιο γρηγοροι??

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Πω πω μάγκες, έχω "λιώσει" να "κατεβάζω" games απο εδώ -> http://www.wapcn.net/game.asp?page=102&sortID=5 :heat:

 

253 σελίδες έχει... Ατελείωτο... Μέχρι και FIFA 2007 βρήκα... :happy:

 

εμενα μου τα εμφανιζει κινεζικα...:(

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου τα εμφανιζει κινεζικα...:(

και εμενα :!: .Επαιξα λιγο με την κωδικοποιηση και καπως εβγαλα μια ακρη.παντως εχει πολυ υλικο μεσα :food:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

guys αν βρειτε κανα καο παιχνιδι απο το αυτο το site στειλτε σελιδα να το κατεβασουμε και οι αλλοι...;) ετσι θα διευκολυνθουμε ολοι...γιατι ειναι πολλες οι 100+ σελιδες...:X
Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

guys αν βρειτε κανα καλο παιχνιδι απο το αυτο το site στειλτε σελιδα να το κατεβασουμε και οι αλλοι...;) ετσι θα διευκολυνθουμε ολοι...γιατι ειναι πολλες οι 100+ σελιδες...

 

EDIT:sorry gia to diplo post...

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις μεσα απο το μενου πως επιλεγεις εξοικονομιση ενεργειας... ή αλλιως οικονομικη λειτουργεια ναι/οχι... νομιζω οτι καπου την δινει αυτη την επιλογη χωρις να ειμαι σιγουρος....

 

ακομα γινεται οταν μιλαω στο κινητο να απενεργοποιησω τον φωτισμο της οθονης απο ενα σημειο και μετα... για οικονομια μπαταριας??

 

γιατι οση ωρα και να μιλας αυτη ειναι αναμενη....

 

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις μεσα απο το μενου πως επιλεγεις εξοικονομιση ενεργειας... ή αλλιως οικονομικη λειτουργεια ναι/οχι... νομιζω οτι καπου την δινει αυτη την επιλογη χωρις να ειμαι σιγουρος....

 

ακομα γινεται οταν μιλαω στο κινητο να απενεργοποιησω τον φωτισμο της οθονης απο ενα σημειο και μετα... για οικονομια μπαταριας??

 

γιατι οση ωρα και να μιλας αυτη ειναι αναμενη....

 

ευχαριστω!!!!

Ρυθμισεις-->οθονη-->φωτισμος-->εξοικονομιση ενεργειας.το 2τερο νομιζω οτι δεν γινεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα οταν λενε στον πελατη θα ειναι ετοιμο τοτε πρεπει να ειναι...

γιατι ομως αν το πας στην SE ειναι πολυ πιο γρηγοροι??

 

Φίλε μου, η vodafone παίζει μόνο το ρόλο του μεσολαβητή.

Παραλαμβάνει το κινητό από εσένα και το πηγαίνει στη se.Μετά την επισκευή το παραλαμβάνει από τη se και εσύ το παίρνεις πάλι από την vodafone.

Καταστήματα του κόκκινο δικτύου υπάρχουν παντού, αλλά επισκευαστικά κέντρα της se όχι.

Αν λοιπόν μένεις κάπου που δεν υπάρχει κοντά se service, η vodafone είναι καλή επιλογή για να μην πας σε άλλη πόλη ή άλλο νομό ταξίδι για να παραδώσεις το κινητό σου.

Αλλά, όπως καταλαβαίνεις, αυτό το πήγαινε-έλα από την vodafone στην se και αντίστροφα συνεπάγεται μια καθυστέρηση μερικών ημερών.

Αν η se καθυστερήσει μάλιστα την επισκευή, πράγμα για το οποίο προφανώς δεν φταίει η vodafone, εσύ θα περιμένεις αρκετά παραπάνω από όσο αρχικά είχε εκτιμηθεί.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-->οθονη-->φωτισμος-->εξοικονομιση ενεργειας.το 2τερο νομιζω οτι δεν γινεται.

δεν υπάρχει τέτοια επιλογή. γιατί λέτε πράγματα που δεν ισχύουν? μόνο την φωτεινότητα μπορείς να αλλάξεις. τίποτα άλλο. και όση ώρα μιλάς η οθόνη δεν σβήνει και δεν γίνεται να το αλλάξεις.

 

το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αλλάξεις την φωτεινότητα . τίποτα άλλο. μην ψάχνεις πουθενά στο μενού επιλογή εξοικονόμηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου τα εμφανιζει κινεζικα...:(

 

Όχι, Κορεάτικα είναι:D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να το συνδέεται το κινητό με USB για χρήση με το πρόγραμμα MyPhoneExplorer και να μη φορτίζει ταυτόχρονα;;;;

Με το W810 δεν γίνεται. Σε κάποια άλλα, όπως το Κ750, γίνεται.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, η vodafone παίζει μόνο το ρόλο του μεσολαβητή.

Παραλαμβάνει το κινητό από εσένα και το πηγαίνει στη se.Μετά την επισκευή το παραλαμβάνει από τη se και εσύ το παίρνεις πάλι από την vodafone.

Καταστήματα του κόκκινο δικτύου υπάρχουν παντού, αλλά επισκευαστικά κέντρα της se όχι.

Αν λοιπόν μένεις κάπου που δεν υπάρχει κοντά se service, η vodafone είναι καλή επιλογή για να μην πας σε άλλη πόλη ή άλλο νομό ταξίδι για να παραδώσεις το κινητό σου.

Αλλά, όπως καταλαβαίνεις, αυτό το πήγαινε-έλα από την vodafone στην se και αντίστροφα συνεπάγεται μια καθυστέρηση μερικών ημερών.

Αν η se καθυστερήσει μάλιστα την επισκευή, πράγμα για το οποίο προφανώς δεν φταίει η vodafone, εσύ θα περιμένεις αρκετά παραπάνω από όσο αρχικά είχε εκτιμηθεί.

 

ok,thanks για την πληροφορηση...:)

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Πήρα πριν 2 μέρες το Sony Ericsson W810i.Έχω 1 πρόβλημα με το handsfree που περιλαμβάνεται στο πακέτο.Λειτουργεί,όμως δεν ξέρω πως να προσαρμόσω 1 πλαστικό περίβλημα ώστε να είναι το μήκος του καλωδίου των ακουστικών ομοιόμορφο.Δεν φτάνει το αριστερό ακουστικό στο αυτί μου!!Έχει κανεις το κινητό;Θα μπορούσε κάποιος σας παρακαλώ να με βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό φίλε μου; Το μήκος των καλωδιών που καταλήγουν στα ακουστικά είναι άνισο μεταξύ τους για αυτό ακριβώς τον λόγο. Για να μπορείς να το περνάς γύρω από το πίσω μέρος του λαιμού σου και να φτάνει στο αριστερό αυτί σου. Μήπως τα βάζεις ανάποδα;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...