Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγαινε στις

επαφές -> επιλογές -> επαφές SIM

;)

 

Αν έχεις ενεργοποιημένα τα ονόματα της SIM τότε είναι τα ίδια βήματα απλά πάς επαφές συσκευής.

;)

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Αλλά...ενεργοποιώ τις επαφές sim κ έπειτα στο μενου δεν υπάρχει επιλογή επαφών συσκευής.Κ στο ευρετήριο παρουσιάζονται τα ίδια ονόματα με πρίν.Πουθενά τα υπόλοιπα.

Δέν υπάρχει επιλογή να εμφανίζονται όλα τα τηλέφωνα;Κ από sim κ από συσκευή;

 

 

Έχω ξεψαχνίσει το μενού....έχω πατήσει ό'τι επιλογή πατιέται...έτσι κ είναι μ@@@@α του μενού της vodafone..εε να πάνε να.......

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Αλλά...ενεργοποιώ τις επαφές sim κ έπειτα στο μενου δεν υπάρχει επιλογή επαφών συσκευής.Κ στο ευρετήριο παρουσιάζονται τα ίδια ονόματα με πρίν.Πουθενά τα υπόλοιπα.

Δέν υπάρχει επιλογή να εμφανίζονται όλα τα τηλέφωνα;Κ από sim κ από συσκευή;

 

 

Έχω ξεψαχνίσει το μενού....έχω πατήσει ό'τι επιλογή πατιέται...έτσι κ είναι μ@@@@α του μενού της vodafone..εε να πάνε να.......

Τελικά το τηλέφωνο της κοπέλας το βρήκες;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το τηλέφωνο της κοπέλας το βρήκες;

 

Θα σου΄λεγα τι βρήκα αλλά θα με σουτάρουν...:X

Δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει.Ματιασμένο είναι το ρημάδι;;;;:wacko:

Όσον αφορά το τήλ έκανα κάτι τηλέφωνα κ το βρήκα..αλλά πρέπει κάθε φορά να χρεώνομαι;Κρίμα είναι...:mad: :mad: :mad:

 

Αποθεύγματα ζώης οι υπογραφές σου..να μαθαίνουμε κ μείς οι μικροί..... :p

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Αλλά...ενεργοποιώ τις επαφές sim κ έπειτα στο μενου δεν υπάρχει επιλογή επαφών συσκευής.Κ στο ευρετήριο παρουσιάζονται τα ίδια ονόματα με πρίν.Πουθενά τα υπόλοιπα.

Δέν υπάρχει επιλογή να εμφανίζονται όλα τα τηλέφωνα;Κ από sim κ από συσκευή;

 

 

Έχω ξεψαχνίσει το μενού....έχω πατήσει ό'τι επιλογή πατιέται...έτσι κ είναι μ@@@@α του μενού της vodafone..εε να πάνε να.......

Καλημέρα σε όλους.:)

Όταν επιλέγεις την προβολή των επαφών από την sim τότε θα πρέπει να βλέπεις μόνο τις επαφές που έχει εκεί και όχι του τηλεφώνου.(όπως κατάλαβα από παραπάνω αυτό συμβαίνει).

Στην προβολή των τηλεφώνων από το μενού σου δείχνει μόνο τα τηλέφωνα που έχεις αποθυκευμένα στο τηλέφωνο.

Για δοκίμασε από το μενού να κάνεις αντιγραφή όλων των επαφών από τη sim στο τηλέφωνο έτσι ώστε να βλέπεις όλα τα τηλέφωνα στον κατάλογο.(το πολύ πολύ να έχεις διπλές καταχωρήσεις που τις διαγράφεις αργότερα).Εκεί αν υπάρχει το τηλέφωνο θα στο βγάλει έστω και σαν αριθμό σκέτο να τον δεις.

Αυτό μου το έκανε και σε μένα αλλά είχε αποθυκεύσει κανονικά το τηλέγωνο αλλά δεν είχε αποθηκεύσει το όνομα στην επαφή αλλά όταν με καλούσαν το έβγαζε.:confused: :confused: .

Αν δεν παίξει και έτσι δεν ξέρω τι άλλο να πω.Εμένα πάντως έτσι δούλεψε και βρήκα το τηλέφωνο και το άλλαξα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα σου΄λεγα τι βρήκα αλλά θα με σουτάρουν...

Όχι μην τον πεις!!! :lol:

 

 

Δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει.Ματιασμένο είναι το ρημάδι;;;;:wacko:

Όσον αφορά το τήλ έκανα κάτι τηλέφωνα κ το βρήκα..αλλά πρέπει κάθε φορά να χρεώνομαι;Κρίμα είναι...:mad: :mad:

 

ΟΚ, το βασικό πρόβλημα που ήταν να βρεις το τηλέφωνο της κοπέλας, λύθηκε!!! :p

 

Ας σοβαρευτούμε. Στη θέση σου θα έσβηνα τον αριθμό που δεν σου εμφανίζει τόσο από τη μνήμη του κινητού όσο και από τη SIM και θα έκανα μια καινούρια και "καθαρή" καταχώρηση στην μνήμη του κινητού.

 

Αποθεύγματα ζώης οι υπογραφές σου..να μαθαίνουμε κ μείς οι μικροί..... :p

 

Stay tuned! Ακολουθούν κι άλλα! :D :whistle:

 

Υ.Γ.: Απόφθεγμα ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει το w810, ενημερώνω ότι η τιμή του έπεσε στα 299€. Πήγα και το αγόρασα χθες από το πλαίσιο. Α!!! και μου έδωσαν δώρο το bluetooth headset!

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε...

 

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;Το έβαλα να φορτίσει για πρώτη φορά χθες το βράδυ και μέσα σε 10 λεπτά μου έβγαζε πλήρως φορτισμένο.Είναι φυσιολογικό αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει το w810, ενημερώνω ότι η τιμή του έπεσε στα 299€. Πήγα και το αγόρασα χθες από το πλαίσιο. Α!!! και μου έδωσαν δώρο το bluetooth headset!

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε...

 

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;Το έβαλα να φορτίσει για πρώτη φορά χθες το βράδυ και μέσα σε 10 λεπτά μου έβγαζε πλήρως φορτισμένο.Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Όχι, δεν είναι φυσιολογικό αυτό.

Άστο να φορτίσει 2 με 3 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει το w810, ενημερώνω ότι η τιμή του έπεσε στα 299€. Πήγα και το αγόρασα χθες από το πλαίσιο. Α!!! και μου έδωσαν δώρο το bluetooth headset!

Φίλε ποιό headset σου έδωσαν δώρο;

Ενδιαφέρομαι για το HBH-DS970 αλλά λέει στη σελίδα του οτι δεν είναι συμβατό με το τηλεφωνάκι μας :mad:

Λέτε αν το πάρω να πάει χαμένο; Κάνει κ 100€ παναθεμα το...

Επίσης, έχει βγει τελικά καινούριο firmware απ'τη SE; Να κάνουμε update service;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ποιό headset σου έδωσαν δώρο;

Ενδιαφέρομαι για το HBH-DS970 αλλά λέει στη σελίδα του οτι δεν είναι συμβατό με το τηλεφωνάκι μας :mad:

Λέτε αν το πάρω να πάει χαμένο; Κάνει κ 100€ παναθεμα το...

Επίσης, έχει βγει τελικά καινούριο firmware απ'τη SE; Να κάνουμε update service;

Ευχαριστώ!

Η τελευταία έκδοση του firmware είναι η R4EA031.Αν έχεις πιο παλιά κάνε το update.

Όσο για το headset μιας και δεν αναφέρεται σαν συμβατό με το τηλέφωνο καλύτερα μην το αγοράσεις πριν το δοκιμάσεις από κάποιον που το έχει ή αν το έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος από το thread και μας πει ότι κάνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος έναν players για το κινητό ώστε να παίζει mp4 αρχεία;

Έχω βρει converter για ταινίες και ψάχνω για τον player.

Έχω δοκιμάσει με 3gp αλλά έχει πολύ άσχημη ανάλυση.Ενώ με mp4 που έχω δει είνια πολύ καλύτερα και πιο άνετο(όσο γίνεται να είνια άνετο).

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές

εδω.

 

se afto to menu stis plirofories ipiresiwn kai meta sto diamorfosi...kserete ti einai afto to sat? pou leei sat energo???

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση του firmware είναι η R4EA031.Αν έχεις πιο παλιά κάνε το update.

 

εγώ εχω την r4db005 και όταν παω να κάνω αναβάθμιση μου λέει ότι εχω το τελευταίο λογισμικό. γιατί;

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ποιό headset σου έδωσαν δώρο;

Ενδιαφέρομαι για το HBH-DS970 αλλά λέει στη σελίδα του οτι δεν είναι συμβατό με το τηλεφωνάκι μας

 

Μου έδωσαν το HBH-610a

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μερικές ερωτήσεις για το κινητό γιατί το αγόρασα μόλις χτες και ακόμη ψάχνομαι. Ζητώ συγνώμη αν έχουν αναφερθεί σε προηγούμενα posts αλλά δεν έχω χρόνο για να τα διαβάσω από την αρχή.:O

 

1)Όταν το κινητό είναι σε κατάσταση αναμονής, πώς γίνεται να εμφανίζεται το ρολόι και όχι μια σκέτη μάυρη οθόνη;

 

2)Για να βγει από τη μαύρη οθόνη ο μόνος τρόπος είναι το πάτημα του πλήκτρου play?

 

3)Όταν πάω στην υπηρεσία Update Service και πατάω για να κάνει αναζήτηση ενημερωμένων εκδόσεων μου βγάζει το εξής μήνυμα "Διαχείριση συσκευής SonyEricsson Διακοπή Επικοινωνίας". Τι φταίει για αυτό;

 

4)Εσείς παρατηρείται αλλαγή στον ήχο ενός mp3 όταν επιλέγετε την επιλογή megabass κατά την αναπαραγωγή;

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας σοβαρευτούμε. Στη θέση σου θα έσβηνα τον αριθμό που δεν σου εμφανίζει τόσο από τη μνήμη του κινητού όσο και από τη SIM και θα έκανα μια καινούρια και "καθαρή" καταχώρηση στην μνήμη του κινητού.

 

K πώς θα ξέρω ο καημένος τι τηλέφωνα δε βλέπω; :worry:

Τέσπα ό'τι μου έχετε πεί το έχω κάνει.Προκοπή δε βλέπω οπότε....βούρ για κάποιο service.Ελπίζω να το κάνουν εκείνη τη στιγμή κ να μή μου πούν να τους το αφήσω.... :(

 

zxr thanks για τη διόρθωση.Τώρα θα το θυμάμαι... :)

 

Thanks tria12345_...

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

έχετε παρατηρήσει να αλλάζει μόνη της η φωτεινότητα της οθόνης? ή σιγά σιγά ? ή κάτι τελοσπάντων...
Link to comment
Share on other sites

έχετε παρατηρήσει να αλλάζει μόνη της η φωτεινότητα της οθόνης? ή σιγά σιγά ? ή κάτι τελοσπάντων...

 

Ναι στο σκοταδι η οθονη δεν φωτιζει τοσο πολυ.Οταν εισαι μερα και σε φωτεινο μερος η οθονη φωτιζει πιο πολυ.

Αυτο το λεει στη σελιδα της Ericsson για τις λειτουργιες του αισθητηρα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο σκοταδι η οθονη δεν φωτιζει τοσο πολυ.Οταν εισαι μερα και σε φωτεινο μερος η οθονη φωτιζει πιο πολυ.

Αυτο το λεει στη σελιδα της Ericsson για τις λειτουργιες του αισθητηρα.

αααααααααααα ελα να σε φιλησω ρε! τρόμαξα..λεω σε ελαττωματικό κινητό έπεσα! σε ευχαριστώ πολύ παιδί. :)

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααα ελα να σε φιλησω ρε! τρόμαξα..λεω σε ελαττωματικό κινητό έπεσα! σε ευχαριστώ πολύ παιδί. :)

 

Οχι μια χαρα ειναι το κινητο σου.

;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι μια χαρα ειναι το κινητο σου.

;)

επίσης..όταν φορτιστεί πλήρως δεν σβήνει ο κεραυνός ε? ΛΟΛ και γω περιμένα να σβήσει!!! αχαχαχααχα καλά πάω...

Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητηρας φωτος που υπαρχει πανω απο την οθονη (συγκεκριμενα η τρυπουλα πανω δεξια απο την λεξη ericsson) το κανει αυτο, και το κανει για καλυτερη διαχειριση ενεργειας και επομενως μεγαλυτερη αποδοση της μπαταριας.

 

edit: ο κεραυνος μενει μεχρι να βγαλεις τον φορτιστη απο το κινητο.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

μα το δικο μου τους διαβαζει κανονικα. υπαρχουν καποιοι αλλοι που εχουν αυτο το προβλημα?

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...