Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia kapoies erwtiseis exw...Please apantiste ligo grigora giati avrio ligei i epidotisi!!!!!

1. Ti to kalitero prosferei o player 2 toy 850?

Sto 810 den exei taksinomisi ana kalitexni,year klp?

Mporw na exw ti photografia tou album ston player tou 810?

2.I entasi einai arketa megali?

Poli megaliteri apo tou K750? (Gia iheia milaw panta)

3.Ti protinete?810 i 850 ? (Me endiaferei mono i emfanisi kai to mp3)

4. Iparxei kapoio pogram san to ir remote gia series 40?(Mallon apithano)

5. Ti einia to AF tou radio?

6. Telos ithela na kserwan ta akoustika diathetoun mini jack ipodoxi...

 

EYXARISTW KAI SORRY GIA TIS POLLES ERWTISEIS MOU!!!!!!!!!!!

:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia kapoies erwtiseis exw...Please apantiste ligo grigora giati avrio ligei i epidotisi!!!!!

1. Ti to kalitero prosferei o player 2 toy 850?

Sto 810 den exei taksinomisi ana kalitexni,year klp?

Mporw na exw ti photografia tou album ston player tou 810?

2.I entasi einai arketa megali?

Poli megaliteri apo tou K750? (Gia iheia milaw panta)

3.Ti protinete?810 i 850 ? (Me endiaferei mono i emfanisi kai to mp3)

4. Iparxei kapoio pogram san to ir remote gia series 40?(Mallon apithano)

5. Ti einia to AF tou radio?

6. Telos ithela na kserwan ta akoustika diathetoun mini jack ipodoxi...

 

EYXARISTW KAI SORRY GIA TIS POLLES ERWTISEIS MOU!!!!!!!!!!!

 

1. Sorry, δεν ξέρω για το 850. Στο 810 έχει ταξινόμηση.

2. Το ηχείο είναι ΟΚ, λίγο καλύτερο από του 750.

5. Όταν μετακινείσαι, επειδή πολλές φορές κάποιοι σταθμοί σε γειτονικές περιοχές έχουν διαφορετικές συχνότητες, το ράδιο αλλάζει αυτόματα συχνότητα και συντονίζεται στον ίδιο σταθμό. Μέχρι στιγμής το έχω δει να δουλεύει στο αυτοκίνητο με τη ΝΕΤ από Θεσσαλονίκη (88.0 MHz) προς Χαλκιδική (92.8 MHz).

6. Ναι, τα ακουστικά μπαίνουν σε κανονική υποδοχή στο handsfree και μπορείς να τα αλλάξεις ή και να συνδέσεις ηχεία :ninja: .

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Mporw na exw ti photografia tou album ston player

Γίνεται αυτό στο 850 ή σε κάποιο άλλο κινητό??:worry: :worry: :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχω παραγγείλει το w810 κ σε καμια δεκαρια μέρες θα το παραλάβω. Εδώ κ 2 χρόνια χρησιμοποιώ το Κ700. Αυτο που θα θελα να μου πειτε αν κάποιος γνωρίζει, είναι αν είναι δυνατό να περάσω τον τηλεφωνικό κατάλογο της συσκευης αλλά κ της ΣΙΜ καθώς και κάποια SMS, κατευθείαν με κάποιο προγραμματάκι ή κολπάκι, κατευθείαν στο w810. Τα δεδομένα είναι αρκετά σημαντικά για τη δουλειά μου κ γ αυτο ρωτώ... πρέπει να τα έχω στη νέα συσκευή απαραίτητα κ λέω για να μην το κάνω χειροκίνητα ένα-ένα μήπως εχουμε κανά πιο εξελιγμένο τρόπο, ΄'εστω κ για κάποια απο τις τρεις κατηγορίες που με ενδιαφέρουν.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχω παραγγείλει το w810 κ σε καμια δεκαρια μέρες θα το παραλάβω. Εδώ κ 2 χρόνια χρησιμοποιώ το Κ700. Αυτο που θα θελα να μου πειτε αν κάποιος γνωρίζει, είναι αν είναι δυνατό να περάσω τον τηλεφωνικό κατάλογο της συσκευης αλλά κ της ΣΙΜ καθώς και κάποια SMS, κατευθείαν με κάποιο προγραμματάκι ή κολπάκι, κατευθείαν στο w810. Τα δεδομένα είναι αρκετά σημαντικά για τη δουλειά μου κ γ αυτο ρωτώ... πρέπει να τα έχω στη νέα συσκευή απαραίτητα κ λέω για να μην το κάνω χειροκίνητα ένα-ένα μήπως εχουμε κανά πιο εξελιγμένο τρόπο, ΄'εστω κ για κάποια απο τις τρεις κατηγορίες που με ενδιαφέρουν.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα πρώτα από όλα.

Αν πας στον τηλεφωνικό κατάλογο μπορείς να επιλέξεις όλες τις επαφές που έχεις και να τις στείλεις μέσω bluetooth με τη μια.(χωρίς να τις περνάς μια μια).

Από την κάρτα SIM, απλά την βάζεις στο καινούργιο τηλέφωνο και κάνεις "αντιγραφή όλων από κάρτα SIM" (νομίζω ότι με το ανοίγει το τηλέφωνο πρώτη φορά στο ρωτάει από μόνο του).

Όσων αφορά τα μηνύματα είναι λίγο πιο δύσκολο.Γιατί πρέπει να βρεις κάποιο πρόγραμμα το οποίο μπορεί να τα τραβήξει από το παλίο κινητό και να τα περάσεις στο καινουργιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικά η παλιά μου ΣΙΜ είναι βονταφον κ έχω ζητήσει μεταφορά του αιθμού μου από βοντα σε κοσμοτε οπότε θα αλλάξω υποχρεωτικά σιμ. Για τον κατάλογο της συσκευής το κατάλαβα αυτό που είπες κ θα κάνω τη συγκεκριμένη μεταφορά έτσι. Σε ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

με το myphone Explorer μπορεις να κανεις Back-up τα μηνυματα και τα τηλεφωνα και να τα φορτωσεις στο κινητο μετα. Θα χρειαστεις καλωδιο, bluetooth η υπερυθρες για να κανεις την δουλεια σου αλλα το w810 εχει στο πακετο του και καλωδιο που νομιζω ταιριαζει και στο Κ750. Ειναι free το προγραμμα.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η παλιά μου ΣΙΜ είναι βονταφον κ έχω ζητήσει μεταφορά του αιθμού μου από βοντα σε κοσμοτε οπότε θα αλλάξω υποχρεωτικά σιμ. Για τον κατάλογο της συσκευής το κατάλαβα αυτό που είπες κ θα κάνω τη συγκεκριμένη μεταφορά έτσι. Σε ευχαριστώ πολύ!

Και με την φορητότητα που θα κάνεις την κάρτα δεν την χάνεις.Δηλαδή θα κρατήσεις την ίδια ή στην καλύτερη θα σου δώσουν καινούργια.Η παλία κάρτα όμως τα στοιχεία που έχει μέσα τα κρατάει και δεν χάνοντια οπότε μπορείς και έτσι να πάρεις τα τηλέφωνα που έχει μέσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με το myphone Explorer μπορεις να κανεις Back-up τα μηνυματα και τα τηλεφωνα και να τα φορτωσεις στο κινητο μετα. Θα χρειαστεις καλωδιο, bluetooth η υπερυθρες για να κανεις την δουλεια σου αλλα το w810 εχει στο πακετο του και καλωδιο που νομιζω ταιριαζει και στο Κ750. Ειναι free το προγραμμα.

Όπως το λεει ο Toxicity. Με το MyPhoneExplorer κάνεις όλα αυτά που θες (και πολύ περισσότερα) μέσα σε λίγα λεπτά. Θα συνδέσεις το Κ700 μέσω bluetooth θα κάνεις backup τον τηλεφωνικό σου κατάλογο και τα μηνύματα σου και μετά θα κάνεις επαναφορά του backup στο W810.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με το myphonexplorer εχω το backup toy k700 κ αυτό χρησιμοποιω εδω κ καιρο απλα έχω αμφιβολίες οτι μπορει να μου τα συγχρονίσει με νεα συσκευή. Έχω την υποψια οτι θα μου δημιουργήσει νεο χρήστη με το που θα συνδέσω τη νέα συσκευή. Τέσπα, όταν θα το παραλάβω θα το διαπιστώσω κ μάλλον θα σας ξαναενοχλήσω... Ευχαριστώ για το χρόνο σας παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

Με το myphonexplorer εχω το backup toy k700 κ αυτό χρησιμοποιω εδω κ καιρο απλα έχω αμφιβολίες οτι μπορει να μου τα συγχρονίσει με νεα συσκευή. Έχω την υποψια οτι θα μου δημιουργήσει νεο χρήστη με το που θα συνδέσω τη νέα συσκευή. Τέσπα, όταν θα το παραλάβω θα το διαπιστώσω κ μάλλον θα σας ξαναενοχλήσω... Ευχαριστώ για το χρόνο σας παιδιά.

Κατά 99% δεν θα έχεις πρόβλημα από τη στιγμή που τα δυο τηλέφωνα έχουν τα ίδια πεδία. Κι έπειτα αφού έχεις το backup (πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχεις άγχος μη χάσεις τίποτα) το δοκιμάζεις και βλέπεις πως πάει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ψάξει κανείς πως μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την επιλογή που έχει το κινητό για να δείχνει το κόστος κλήσεις.Είναι μόνο ρύθμηση στο κινητό ή πρέπει να στο ενεργοποιήσει και ο παραχέας κινητής τηλεφωνίας;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ψάξει κανείς πως μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την επιλογή που έχει το κινητό για να δείχνει το κόστος κλήσεις.Είναι μόνο ρύθμηση στο κινητό ή πρέπει να στο ενεργοποιήσει και ο παραχέας κινητής τηλεφωνίας;

 

Επειδη ειχα ρωτησει και παλιοτερα πρεπει να το υποστηριζουν τα δικτυα κινητης τηλεφωνιας.

Θα ηταν καλο αλλα στην Ελλαδα ακομα τιποτα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν παρέχεται αυτην η υπηρεσία από τα ελληνικα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας, και απορώ γιατί ακόμα τόσα χρόνια δεν έχουν κάνει κάτι. ακόμα και το πρώτο μου κινητό το είχε σαν επιλογή. (ΝΟΚΙΑ 3210)

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

δεν παρέχεται αυτην η υπηρεσία από τα ελληνικα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας, και απορώ γιατί ακόμα τόσα χρόνια δεν έχουν κάνει κάτι. ακόμα και το πρώτο μου κινητό το είχε σαν επιλογή. (ΝΟΚΙΑ 3210)

Γιατί έτσι θα έχεις λίγο παραπάνω έλεγχο και θα ξέρεις τι περίπου σου γίνεται όσον αφορά τους λογαριασμούς σου πράγμα που δεν συμφέρει τις εταιρείες. Δεν φταίνε οι εταιρείες όμως... Βρίσκουν και τα κάνουν...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι θα έχεις λίγο παραπάνω έλεγχο και θα ξέρεις τι περίπου σου γίνεται όσον αφορά τους λογαριασμούς σου πράγμα που δεν συμφέρει τις εταιρείες. Δεν φταίνε οι εταιρείες όμως... Βρίσκουν και τα κάνουν...

 

Σωστος :lol: :lol: :lol:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι θα έχεις λίγο παραπάνω έλεγχο και θα ξέρεις τι περίπου σου γίνεται όσον αφορά τους λογαριασμούς σου πράγμα που δεν συμφέρει τις εταιρείες. Δεν φταίνε οι εταιρείες όμως... Βρίσκουν και τα κάνουν...

Αυτό όμως μου φαίνεται παράξενο.Μήπως αυτή η υπηρεσία είναι ενεργή απλά δεν την έχουν διαφημίσει για ευνόϊτους λόγους (όπως και άλλες); Πως μπορούμε να το μάθουμε αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει πριν καποια χρονια τον φορεα μου C και μου ειπε οτι ειπωθηκε και παραπανω οτι η υπηρεσια δεν ειναι ενεργη και τους ειπα εφοσον τα κινητα την υποστηριζουν ποιος ο λογος που δεν γινεται και απο την εταιρια αυτο...!

Ακομη περιμενω την απαντηση..:mad: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό όμως μου φαίνεται παράξενο.Μήπως αυτή η υπηρεσία είναι ενεργή απλά δεν την έχουν διαφημίσει για ευνόϊτους λόγους (όπως και άλλες); Πως μπορούμε να το μάθουμε αυτό;

 

Μακάρι φίλε μου να ήταν έτσι αλλά δυστυχώς δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Αν την είχαν ενεργοποιήσει θα την είχαμε πάρει χαμπάρι ακόμα και χωρίς διαφήμιση.

 

ειχα ρωτησει πριν καποια χρονια τον φορεα μου C.....

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Να είσαι καλά βρε RAVER. Με έκανες και γέλασα! Φορέας C!!! Ηπατίτιδα C μου θύμισες!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές είναι καλύτερο το K800 (3.2 megapixels, 3G, μεγαλύτερη ανάλυση στην οθόνη κτλ) αλλά σε καμία περίπτωση δεν φτάνει την ένταση και την ποιότητα του ηχειου του w810

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia 8a i8ela na sas kanw 3 erwthseis

 

1.iparxei i dinatothta na min fenetai to onoma tou paroxea sto kentriko menou ? px na min leei GR VODAFONE?

 

2. kserete an mporw na kanw zoom se mia eikona enw einai se ka8eth parousiash? dokimasa ta panta alla de blepw na ginetai..mipws iparxei anaba8mish logismikou pou na to epitrepei ?

 

3.pia einai i teleutaia ekdosh tou logismikou auto ton kairo ? (auth pou exw twra einai i R4DB005)

Keep Walking...
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia 8a i8ela na sas kanw 3 erwthseis

 

1.iparxei i dinatothta na min fenetai to onoma tou paroxea sto kentriko menou ? px na min leei GR VODAFONE?

 

2. kserete an mporw na kanw zoom se mia eikona enw einai se ka8eth parousiash? dokimasa ta panta alla de blepw na ginetai..mipws iparxei anaba8mish logismikou pou na to epitrepei ?

 

3.pia einai i teleutaia ekdosh tou logismikou auto ton kairo ? (auth pou exw twra einai i R4DB005)

1. Να μην φαίνεται ο παραχέας δεν γίνεται.Το έχω ψάξει και εγώ και δεν μπορώ να το αφαιρέσω.

2. Στην κάθετη παρουσίαση δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με την εικόνα γιατί η κανονική μορφή παρουσίασης των εικόνων είναι η οριζόντια παρουσίαση οπότε εκεί μπορείς να κάνεις μεγέθυνση.

3. Η έκδοση λογισμικού που έχεις είναι η τελευταία που έχει βγάλει η SE.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

euxaristw file, gia to zoom to lew gt 8elw na kanw zoom se ka8etes photografies etsi wste na to balw tapetsaria se se full analisi...alla de ginetai ama zoomarw apo orizontia parisiash...gt xalaei i eikona meta.. :(
Keep Walking...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...