Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες να μ'ακουσεις! μην παρεις μεταχειρησμενο.θα μου πεις ειναι φθηνοτερο,αλλα καλυτερα να παρεις καινουργιο..και τα επιπλεον λεφτα που θα δωσεις θα τα κερδισεις σε εγγυηση.με λιγο ψαξιμο θα βρεις το κινητο και φθηνοτερα.:)

 

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου θα το παρω για 2 εχω για 1 το nokia n73 me

και οτι θελω εδω ειστε... ευχαριστω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου θα το παρω για 2 εχω για 1 το nokia n73 me

και οτι θελω εδω ειστε... ευχαριστω:)

To κινητο ειναι πολυ καλο.ευχομαι μην σου γινει πρωτο αντι για δευτερο...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι πολυ καλο.ευχομαι μην σου γινει πρωτο αντι για δευτερο...:p

 

καλο αλλα τι εννοεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλο αλλα τι εννοεις;

Σε προηγούμενο ποστ σου γράφεις ότι θες το 810 για δεύτερο κινητό. Ο RAVER εύχεται να το έχεις ως πρώτο κινητό γιατί είναι πολύ καλό. Απλά του ξέφυγε ένα "μην" και χάλασε το νόημα της πρότασης! Υποθέτω ότι ήθελε να πει να σου γίνει πρώτο αντί για δεύτερο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε προηγούμενο ποστ σου γράφεις ότι θες το 810 για δεύτερο κινητό. Ο RAVER εύχεται να το έχεις ως πρώτο κινητό γιατί είναι πολύ καλό. Απλά του ξέφυγε ένα "μην" και χάλασε το νόημα της πρότασης! Υποθέτω ότι ήθελε να πει να σου γίνει πρώτο αντί για δεύτερο.

Αυτο ακριβως ηθελα να πω,αλλα ξεχασα τα (").

ηταν και η ωρα περασμενη...:ninja: :p

 

α οκ δεν το καταλαβα

να ρωτησω κατι το s e w610i ειναι καλο;κανει 189 ευρο

 

Για μενα ειναι χειροτερο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia paidia...exw ena w810 kai to problhma einai pws de bgazei fwtografies...dhladh...pataw to koumpi,trabaei,leei ap0o8hkeush kai meta pou8ena h foto...ekana anaba8mish alla tipota...mhpws zerei kaneis kati???
Link to comment
Share on other sites

geia paidia...exw ena w810 kai to problhma einai pws de bgazei fwtografies...dhladh...pataw to koumpi,trabaei,leei ap0o8hkeush kai meta pou8ena h foto...ekana anaba8mish alla tipota...mhpws zerei kaneis kati???

ΚΑΝΕ ΜΙΑ επαναφορά ρυθμίσεων,την απλή....αν δε δολύψει,ψάξε στο νετ,ή έχει εδώ ένα θέμα για να το φλασάρεις και τότε σίγουρα θα λυθεί το πρόβλημα...το χα κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ειναι χειροτερο :)

 

 

Και για μένα...Το W810 είναι one of a kind!:p

Link to comment
Share on other sites

Και για μένα...Το W810 είναι one of a kind!:p

 

γιατι ειναι χειροτερο το σε w610 χειροτερο απο το s e w810;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...και πιο στιβαρό και με καλύτερη κάμερα. Και του κάνεις και ένα σωρό patses και ποιό ωραία αίσθηση όταν το κρατάς και πιο ωραία κουμπάκια και έχει αισθητήρα φωτός που αν έχει αρκετό φως το περιβάλλον που βρίσκεσαι, τότε το κινητό σβήνει το φωτισμό στα πλήκτα...

 

φτάνουν;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕ ΜΙΑ επαναφορά ρυθμίσεων,την απλή....αν δε δολύψει,ψάξε στο νετ,ή έχει εδώ ένα θέμα για να το φλασάρεις και τότε σίγουρα θα λυθεί το πρόβλημα...το χα κι εγω
8a xasw ola mou ta arxeia???ti epilegw walkman h to allo???
Link to comment
Share on other sites

...και πιο στιβαρό και με καλύτερη κάμερα. Και του κάνεις και ένα σωρό patses και ποιό ωραία αίσθηση όταν το κρατάς και πιο ωραία κουμπάκια και έχει αισθητήρα φωτός που αν έχει αρκετό φως το περιβάλλον που βρίσκεσαι, τότε το κινητό σβήνει το φωτισμό στα πλήκτα...

 

φτάνουν;

 

 

Το w610 έχει καλύτερη κάρτα μνήμης δηλαδή ποιο γρήγορη με σχέσει το w810.

Link to comment
Share on other sites

kalispera , exw pari to w810 edo kai 2 mines , kai mporw na pw ine arketa kalo kinito .

to mono arnitiko ( tulaxiston gia mena ) ine i mikri mnimi pou xrisimopie gia SMS / MMS .

kapou 100 an 8imame kala , prin to w810 ixa symbian kinito , kai afto mu tin exi spasi ligaki , kata ta ala to kinito ine apeto.

to exw patchari , simfona me ton odigo pou vrika 6-7 selides pio piso , ala den exw pira3i ta "drivers" , ti alages 8a dw an perasw kapion alon driver px camera ?

pion protinete ?

kapio patch gia sms ?

ty ..

Link to comment
Share on other sites

Δες το παρακάτω λινκ για διαφορά μεταξύ drivers http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2208421#post2208421 .

 

Patch για sms δεν υπάρχει αν εννοείς από θέμα χώρου.

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Δες το παρακάτω λινκ για διαφορά μεταξύ drivers http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2208421#post2208421 .

 

Patch για sms δεν υπάρχει αν εννοείς από θέμα χώρου.

ty .. ne gia 8ema xorou lew..

pados kapou ixa di ena patchaki pou mporis na apo8ikefsis mexri kai 1000 sms.

ala den ime sigoros an dulevi sto w810.

 

 

ps : molis ida tis photo apo to link pou edoses . tromeri diafora ...

pion driver exis ?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πατσάκι αυτό δεν παίζει για w810 και γενικά η όλη διαδικασία που γίνεται στο k750 και w800 για τα μνμ.

Εγώ από drivers έχω τους SuperFunction_v5.6 καλοί είναι αν μαθεις τις ρυθμίσεις(δες ένα txt αρχεικάκι που έχει μέσα το ζιπ).

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα τρομερη διαφορα, και αυτο ηταν ο καταλητης, να αλαξω και γω τους οδηγους της καμερας μου.Κατι ασχετο το w800i μου (τρομερο κινητο) τραβαγε φωτος μεγεθους 1.5mb

ενω το w810i μονο 0.50mb.Δωστε μια χειρα βοηθειας πως να αλαξω τον driver.ευχαριστω

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα τρομερη διαφορα, και αυτο ηταν ο καταλητης, να αλαξω και γω τους οδηγους της καμερας μου.Κατι ασχετο το w800i μου (τρομερο κινητο) τραβαγε φωτος μεγεθους 1.5mb

ενω το w810i μονο 0.50mb.Δωστε μια χειρα βοηθειας πως να αλαξω τον driver.ευχαριστω

an girisis 5-10 selides piso 8a vris analitiko odigo , pws na patcharis to kinito

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξεις τον drivers αφού τον βρεις κ.λπ το ανεβάζεις με το xs++ στο /ifs/settings/camera και είσαι οκ...
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...