Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει περιπτωση για ιους με την εγκατασταση τετοιων θεματων στο κινητο μας ή ειναι ασφαλες???

Τα προβλήματα με τους ιούς ισχύουν μόνο με τα τηλέγωνα που είναι smartphones.Με το τηλέφωνο που κατέχεις δεν υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει περιπτωση για ιους με την εγκατασταση τετοιων θεματων στο κινητο μας ή ειναι ασφαλες???

 

Ασφαλές;)

 

Edit τώρα είδα ότι έχει απαντηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σε ολους, Εχω κι εγω το W810i με εκδοση λογισμικου απ' οτι βλεπω εδω CXC1250316 R4EA031 δεν γνωριζω αν ειναι η τελευταια. Δοκιμαζω να κανω update τρέχω το πρόγραμμα, κανω οτι λενε οι οδηγίες(βγάλε καρτα SIM, πάτα C, κτλ) συνδέω το USB και δεν γινεται τίποτα. Δεν έχω ένδειξη ότι κατεβαίνει τίποτα ούτε στο PC ουτε στο κινητό μου. Μπορεί σας παρακαλω να με βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ πολύ....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σε ολους, Εχω κι εγω το W810i με εκδοση λογισμικου απ' οτι βλεπω εδω CXC1250316 R4EA031 δεν γνωριζω αν ειναι η τελευταια. Δοκιμαζω να κανω update τρέχω το πρόγραμμα, κανω οτι λενε οι οδηγίες(βγάλε καρτα SIM, πάτα C, κτλ) συνδέω το USB και δεν γινεται τίποτα. Δεν έχω ένδειξη ότι κατεβαίνει τίποτα ούτε στο PC ουτε στο κινητό μου. Μπορεί σας παρακαλω να με βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ πολύ....

Η έκδοση λογισμικού που έχεις είναι η τελευταία οπότε λογικά δεν σου βγάζει τίποτα, αφού δεν έχει να αναβαθμήσει κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kai egw loipon meta apo poluuuuuuuuuuuuu kairo, varethika na perimenw anavathmisei ap'to SEUS, kai na prepei na pigenw na dinw to kinito gia na to kratisoun kana mina mexri na mou to kanoun mia apli anavathmisei, kai skotosa to Vodafone Live.

Kamia epiploki, den kolise pouthena, ola tzami :)

Με davinciteam το έκανες?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μου πεις ποιά κάρτα έβαλες ακριβώς; (sony, transcend, κάποια άλλη; ) Γιατί κι εγώ θέλω να βάλω μια 2 giga αλλά δεν ξέρω κάποια που να είναι δοκιμασμένο ότι τρέχει καλά...Α, κι αν μπορείς πες μου κι από που την πήρες. Αυτά τα ολίγα :rolleyes:

 

Εγώ πήρα Sony ms duo pro high speed 2 giga και πάει μια χαρά.:D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει να μου πει κάποιος το SAR της συσκευής αυτής...;;; :worry:

 

Σας ευχαριστώ... :O

 

Καλά, ξυπνητήρι δεν έχει...;;; -> http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=5845&ct=86&la=1

 

Kαλή αυτή η καρτούλα, να του την βάλω...;;; -> http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=79D830665FC9C75A7CCC8D0E461072D3?product=35473&category=682

Link to comment
Share on other sites

Με davinciteam το έκανες?

Ακόμα μπορείς και από 9volvo.

Ξέρει να μου πει κάποιος το SAR της συσκευής αυτής...;;; :worry:

 

Σας ευχαριστώ... :O

 

Καλά, ξυπνητήρι δεν έχει...;;; -> http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=5845&ct=86&la=1

 

Kαλή αυτή η καρτούλα, να του την βάλω...;;; -> http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=79D830665FC9C75A7CCC8D0E461072D3?product=35473&category=682

H SE επίσημα δίνει το SAR στα 0.99

Ξυπνητήρι σαφώς και έχει το τηλέφωνο.

Η κάρτα μια χαρά είναι.Αν μπορέσεις να αξιοποιήσεις τα 4GB τότε σαφώς και να τη βάλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο site που λεει δεν εχει ξυπνητηρι εχουν κανει προφανως λαθος...εννοειται οτι εχει...

οσο για την καρτα δεν θα σου προτεινα εγω να βαλεις 4GB(αν και την παιρνει κανονικα νομιζω) γιατι θα κολλαει νομιζω...μεχρι 2GB καλυτερα...η επιλογη δικη σου...;)

 

EDIT:tria απαντησαμε ταυτοχρονα...τωρα το ειδα...

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μπορείς και από 9volvo.

 

H SE επίσημα δίνει το SAR στα 0.99

Ξυπνητήρι σαφώς και έχει το τηλέφωνο.

Η κάρτα μια χαρά είναι.Αν μπορέσεις να αξιοποιήσεις τα 4GB τότε σαφώς και να τη βάλεις.

 

στο site που λεει δεν εχει ξυπνητηρι εχουν κανει προφανως λαθος...εννοειται οτι εχει...

οσο για την καρτα δεν θα σου προτεινα εγω να βαλεις 4GB(αν και την παιρνει κανονικα νομιζω) γιατι θα κολλαει νομιζω...μεχρι 2GB καλυτερα...η επιλογη δικη σου...;)

 

EDIT:tria απαντησαμε ταυτοχρονα...τωρα το ειδα...

 

Eδώ λέει 0,64 SAR -> http://www.techteam.gr/mobile/phone/Sony%20Ericsson/W810i

 

Σας ευχαριστώ πάντως... Αν το έχει το EML Πειραιά σε άσπρο, θα το τσιμπήσω αύριο... Και την καρτούλα... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

στο site που λεει δεν εχει ξυπνητηρι εχουν κανει προφανως λαθος...εννοειται οτι εχει...

οσο για την καρτα δεν θα σου προτεινα εγω να βαλεις 4gb(αν και την παιρνει κανονικα νομιζω) γιατι θα κολλαει νομιζω...μεχρι 2gb καλυτερα...η επιλογη δικη σου...;)

 

No problem.

 

 

Η SE για το W810i στα firmware που δίνει έχει υποστήριξει εως 4GB.

Η απόψη ενός χρήστη που έχει βάλει τα 4GB.

 

"i use the 4 GB MS pro duo, FM radio with RDS [...] i use the walkman feature every day, i plug to my aux stereo in my work. I love this phone"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eδώ λέει 0,64 SAR -> http://www.techteam.gr/mobile/phone/Sony%20Ericsson/W810i

 

Σας ευχαριστώ πάντως... Αν το έχει το EML Πειραιά σε άσπρο, θα το τσιμπήσω αύριο... Και την καρτούλα... :shifty:

Η κουβέντα αυτή με το SAR έχει γίνει ξανά πριν λίγες σελίδες.Αν θες γύρνα λίγο πίσω να διαβάσεις.

Σε γενικές γραμμές όμως καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι λογικά (πάντα) η SE θε έχει κάνει την πιο σωστή μέτρηση για την συσκευή της.

Τώρα αν ψάξεις στο internet (όπως και έκανες) θα βρεις είτε την τιμή 0,64 που αναφέρεις είτε 1,04 αν θυμάμει καλά.

Αυτές οι αποκλίσεις έχουν να κάνουν με τον τρόπο μέτρησης της ακτινοβολίας που εκπέμπει το κινητό.

Ποία τιμή είναι η σωστή δεν γνωρίζουμε απλά "εμπιστευόμαστε" τη SE.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

No problem.

 

 

Η SE για το W810i στα firmware που δίνει έχει υποστήριξει εως 4GB.

Η απόψη ενός χρήστη που έχει βάλει τα 4GB.

 

"i use the 4 GB MS pro duo, FM radio with RDS [...] i use the walkman feature every day, i plug to my aux stereo in my work. I love this phone"

 

Μάλιστα... :happy:

 

Σε ευχαριστώ... :)

 

Η κουβέντα αυτή με το SAR έχει γίνει ξανά πριν λίγες σελίδες.Αν θες γύρνα λίγο πίσω να διαβάσεις.

Σε γενικές γραμμές όμως καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι λογικά (πάντα) η SE θε έχει κάνει την πιο σωστή μέτρηση για την συσκευή της.

Τώρα αν ψάξεις στο internet (όπως και έκανες) θα βρεις είτε την τιμή 0,64 που αναφέρεις είτε 1,04 αν θυμάμει καλά.

Αυτές οι αποκλίσεις έχουν να κάνουν με τον τρόπο μέτρησης της ακτινοβολίας που εκπέμπει το κινητό.

Ποία τιμή είναι η σωστή δεν γνωρίζουμε απλά "εμπιστευόμαστε" τη SE.

 

ΟΚ, no problem, έτσι κι αλλιώς, όσο είχε το Κ750 που είχα έχει και αυτό... ;)

Link to comment
Share on other sites

Όντως την έχουμε ξανακάνει αυτή την κουβέντα. Η διαφορά μάλλον αφείλεται σε διαφορετικό τρόπο μέτρησης, διαφορετικά όρια και διαφορετική μεθολογία. Ηands free λοιπόν για να έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο!

 

Να προσθέσω επίσης ότι το κινητό όχι μόνο έχει ξυπνητήρι αλλά αν θες το ρυθμίζεις να σε ξυπνάει και με το ραδιόφωνο (αρκεί να έχεις κουμπώσει τα hands free γιατί τα χρησιμοποιεί ως κεραία)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης ότι το κινητό όχι μόνο έχει ξυπνητήρι αλλά αν θες το ρυθμίζεις να σε ξυπνάει και με το ραδιόφωνο (αρκεί να έχεις κουμπώσει τα hands free γιατί τα χρησιμοποιεί ως κεραία)

 

Άκου μαγκιά... :confused:

 

Μακάρι το EML του Piraeus, να το έχει σε άσπρο... :cry:

 

Flight mode έχει...;;;

Link to comment
Share on other sites

Άκου μαγκιά... :confused:

 

Μακάρι το EML του Piraeus, να το έχει σε άσπρο... :cry:

 

Flight mode έχει...;;;

και φυσικα εχει! ολα τα κινητα walkman εχουν :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia einai kai gamo ta thlephona. to dokimasa kai exei ta panta omws den einai k800 h k810!!!!

Αμα ηταν k800i δεν θα υπηρχε λογος να ειχε βγει το k800i. Το καθε κινητο ειναι και διαφορετικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και φυσικα εχει! ολα τα κινητα walkman εχουν :blink:

Kαι όχι μόνο αυτά. Το Ζ710 έχει και δεν είναι walkman.

Link to comment
Share on other sites

Kαι όχι μόνο αυτά. Το Ζ710 έχει και δεν είναι walkman.

Σχεδόν όλα τα τηλέφωνα με ραδιόφωνο μπορούν να το χρησιμοποιήσουν και σαν ξυπνητήρι.Ο φίλος RAVEN απλά μίλησε για τα walkman μιας και η συζήτηση αναφέρεται στο W810.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλα τα τηλέφωνα με ραδιόφωνο μπορούν να το χρησιμοποιήσουν και σαν ξυπνητήρι.Ο φίλος RAVEN απλά μίλησε για τα walkman μιας και η συζήτηση αναφέρεται στο W810.

Ετσι ακριβως! ολα τα νεα κινητα(τα περισσοτερα) της SE υποστηριζουν αυτη την δυνατοτητα.

 

Υ.Γ.raver..και οχι raven..:mad: (πλακα κανω) :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως! ολα τα νεα κινητα(τα περισσοτερα) της SE υποστηριζουν αυτη την δυνατοτητα.

 

Υ.Γ.raver..και οχι raven..:mad: (πλακα κανω) :p

Είμαι αδικαιολόγητος. :( :( (:) )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia einai kai gamo ta thlephona. to dokimasa kai exei ta panta omws den einai k800 h k810!!!!

 

εμενα προσωπικα δεν με εντυπωσιαζει το k800i...ασε που εχει βγαλει ενα σωρο προβληματα...και εξωτερικα μου αρεσει πιο πολυ το w810i.;)

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

εμενα προσωπικα δεν με εντυπωσιαζει το k800i...ασε που εχει βγαλει ενα σωρο προβληματα...και εξωτερικα μου αρεσει πιο πολυ το w810i.;)

 

Me too:) . Είναι και ελάχιστα μεγαλύτερο το Κ800. Ο λόγος που θα το προτιμούσα θα ήταν μόνο το βίντεο το οποίο όμως από όσα έχω διαβάσει είναι για:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...