Jump to content

[Επίσημο] Motorola SLVR L7


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ φίλε είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. iTunes δεν έχει αλλά μπορείς να το περάσεις μετά. Είναι το πρώτο Motorola που έχω στα χέρια μου και είμαι 100% ευχαριστημένος. Μπορείς και τα παραμετροποιείς όπως θέλεις. Χλίδα!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 446
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

efxaristo file. vasika ine kalo pou ipes oti ine to proto su gt etsi ime k go. apla kapos na matho pos pernao ta itunes. katse na to paro prota vevea k vlepoume. pantos nai ine poli kalo se emfanisi. thnx:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα, φίλε. Πάρ' το πρώτα και μετά θα σε βοηθήσουμε όλοι (όπως με βοήθησαν και μένα) να το κάνεις το κνητό να πετάει!!
Link to comment
Share on other sites

Το μενου πως ειναι παιδια ειναι γρηγορο η ειναι οπως τα κλασικα motorola αργα τα προβατα μου;:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Χαίρομαι που δούλεψαν τελικά τα iTunes! Όντως είναι πιο γρήγορα και καλύτερα από τον ενσωματωμένο player.

 

Όχι ρε συ, για το key mapping δεν ξέρω...συγγνώμη! Ας ελπίσουμε πως κάποιος θα μπορέσει να δώσει λύση στο πρόβλημά σου.

Motorola SLVR L7 + iTunes :music:

S/W: R4513_G_08.B7.DCR_RB

Flex: GSTL7T675NN10C

DSP S/W: 631F1F00

Boot Loader: 08.D0

Link to comment
Share on other sites

kailispera paidia. exei kanenas provlima me to mikrofono tou kinitou? i kopelia mou exei L7 kai otan milame exei antilalo. auto exei paratiri8ei kai me alla kinita otan milaei.
http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/15333/cat/500/ppuser/32244
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα, φίλε. Πάρ' το πρώτα και μετά θα σε βοηθήσουμε όλοι (όπως με βοήθησαν και μένα) να το κάνεις το κνητό να πετάει!!

βρε παιδια 1ο που μπορώ να βρω το i-tunes για να το εγκαταστησω γιατι απ' οτι λετε ειναι πολυ καλο.

2ο υπαρχουν στερεοφωνικα ακουστικα που να συνδεονται στη μινι USB η καποιο βισμα για να συνδεω τα δικα μου γιατι εχω φαει το κοσμο και δεν εχω βρει!μπορει η motorola να μην εχει βγαλει στερεοφωνικα αλλα παντως βισμα υπαρχει και μαλιστα το δινει η octabit στο εξωτερικο πακετο με το SLVR αλλα στην Ελλαδα πού??????

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια 1ο που μπορώ να βρω το i-tunes για να το εγκαταστησω γιατι απ' οτι λετε ειναι πολυ καλο.

2ο υπαρχουν στερεοφωνικα ακουστικα που να συνδεονται στη μινι USB η καποιο βισμα για να συνδεω τα δικα μου γιατι εχω φαει το κοσμο και δεν εχω βρει!μπορει η motorola να μην εχει βγαλει στερεοφωνικα αλλα παντως βισμα υπαρχει και μαλιστα το δινει η octabit στο εξωτερικο πακετο με το SLVR αλλα στην Ελλαδα πού??????

Ορίστε η σελίδα:"http://www.themotoguide.com/index.php?PID=ab36344d8f&PGID=oEQ9COYxzK"

Κάνε ότι λέει και θα το περάσεις κανονικά.

Για τα ακουστικά δεν ξέρω, εμένα είχε μαζί.

Link to comment
Share on other sites

loipon ego piga kai ta agorasa apo to service tis allimou!

Einai stin diastaurosi alimou kai bouliagmenis!katebeneis ligo kato pros alimou kai tsak blepeis to sima tis motorola !!!!!

 

Episis ap oti xero exei kai ena service sto kentro einai stin stoa pou einai dipla ap ta pull and bear! stin panepistimiou!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτήθηκε και παραπάνω αλλά δεν δόθηκε απάντηση.

Αν θα μπορούσε κάποιος με απλά βήματα να μας πεί πως γίνεται η μεταφορά επαφών από το Outlook στο L7.

Έχω καλώδιο USB.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

oloi edo mesa ayto poy kanoyme einai ethelontiko kai oxi ypoxreotiko .

Το "δεν απαντήθηκε" δεν είναι μομφή για κανέναν , ούτε σημαίνει ότι υποχρεώνει κάποιους για απάντηση.

 

eipame tha vreis kapoy (px meso emule) to programma motorola phone tools v4.0 , full version (einai peripoy 625mb) tha to egkatastiseis tha to sindeseis me to kalodio tha anoikseis to programa kai tha pas sto contact! aytomata tha diavasei tis epafes apo to outlook kai tha epilekseis meso toy programmatos na kanei sinxronismo. ayta etsi apla kai oraia

 

Προσπαθώ να στείλω τις επαφές από το P910i (μέσω bluetooth) , ενώ δείχνει να μεταφέρει το αρχείο , στο τέλος λέει "αρχείο πολύ μεγάλο" και δεν τις καταχωρεί .

 

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω rebeli.

Η αποδοση του mp3 ειναι εξαιρετικη.Οταν θελεις να ¨γυρισεις¨ στην κανονικη οθονη αναμονης ενω ακους μουσικη πατας το αριστερο πλαινο κουμπι κ διαδοχικα σε γυρναει στην οθονη αναμονης μετατρεποντας ταυτοχρονα τον ¨σταυρο¨ σε συντομευση του mp3 player.

Οταν ομως δεχεσαι κληση πως μπορεις να μπεις πχ στον τηλεφωνικο καταλογο για να δεις καποιον αριθμο?

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο πακετο εχει καλωδιο για υπολογιστη; Και με αυτο μπορει να κανεις αναβαθμιση στο κινητο;Τι αλλο εχει μεσα στο πακετο;Φιλε haki περιμενω απαντηση σου;)
Link to comment
Share on other sites

mono fortisti kai karta mnimis 128mb , to kalodio exei 2 eyro kai to motorola phone tools 4.04 to vreiskeis sto internet.;)

Μονο 2 euro φιλαρακι;Που;Εδω δεν υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

Гεια σας παιδιά, ευτυχισμένος κάτοχος SLVR και εδώ, αν και δεν σκοπεύω να αλλάξω το vodafone menu σε unbranded ακόμα, ψάχνω τα forum και δεν έχω βρει κάποιο ουσιαστικό πλεονέκτημα branded vs unbranded εκτος από τα εικονίδια.

Έχω κάποιες απορίες.

 

- Σε ένα siemens που είχα το encoding κάποιον χαρακτήρων όπως το ελληνικό "A" και το αγγλικό "A" η το ελληνικό "P" και το αγγλικό "P" (П) δεν είχαν διαφορα, οποτε αυτό μου γλίτωνε και χρόνο και κάποια πράγμτα γίνονταν πιο απλά, ρωτάω δηλαδή αν το seem editing θα βοηθήσει εδώ.

 

- - Στις "εφαρμογές" υπάρχει μια επιλογή "λίστα ενεργοποίησης" ακόμα δεν έχω κατλάβει τι είναι αυτό, όταν μπαίνω μου βγάζει, (Κενή) και τίποτα άλλο..

 

- Και κάτι άλλο, η επιλογή "Κατάσταση τηλεφώνου" δεν κάνει τίποτα όταν την πατάς... λίγο περίεργο μου φαίνεται..??:worry:

Link to comment
Share on other sites

mono fortisti kai karta mnimis 128mb , to kalodio exei 2 eyro kai to motorola phone tools 4.04 to vreiskeis sto internet.;)

Μπορεις να μου στειλεις σε πμ καποιο link να κατεβασω το motorola phone tools 4.04 γιατι δεν το βρισκω free;;)

 

Ενος φιλου μου που εχει το vodafone L 7 μεσα στο πακετο εχει και handfree:rolleyes:

 

Kαι ποια ειναι η διαφορα L6-L7 εκτος απο την αναλυση της οθονης;:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...