Jump to content

Τι Today Screen έχετε στο PPC σας;


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει καποιος να πει πως θα βγαλω την today screen απο το mio μου και θα την ποσταρω στο topic?

 

egwt thn vgazw me to pocket controller.yparxoun kai alla

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

egwt thn vgazw me to pocket controller.yparxoun kai alla

πες κανενα αλλο γιατι αυτο μου βγαζει συνεχεια disconnect

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egwt thn vgazw me to pocket controller.yparxoun kai alla
πες κανα αλλο γιατι αυτο μου βγαζει συνεχεια disconnect
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

na kai ta diko mou today:p

aplo kai lito:lol:

πως μπορω και γω να βαλω την δικια μου todey? αν γινετε πες λιγο τον τροπο. α η φοτο εχει μεγεθος 225κβ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά χρησιμοποιώ το wa3 & το wad. μου έχει μείνει κουσούρι απο το Litestep με τα πολλά desktop .

 

θέλω όμως έλεγχο του φωτισμού της οθόνης πάνω στο desktop. γίνεται κάπως..?

 

επίσης αυτά τα τρομερά εικονίδια της spb πώς μπορούμε να τα βάλουμε στους μετρητές ? ( λέει μέσα στο wa3 ότι δέχεται μετρητές απο το spb pocket plus ).

 

και τέλος υπάρχει κανένα site με gif images για την περίπτωση των wm5 ( ότι βρίσκω είναι gif για avatars ktl) ?

 

αυτά .

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω για το πρώτο που ξέρω. Αυτό μπορεί να γίνει με το spb pocket plus το οποίο έχει λειτουργίες για backlight up & down. Μπορείς δηλαδή να έχεις ένα εικονίδιο για την κάθε μία και έτσι να ρυθμίζεις το φωτισμό. Το ίδιο μπορεί να γίνει και για την ένταση του ήχου.
Link to comment
Share on other sites

μωρέ το ξέρω ότι γίνεται με το pocket plus. Δεν θέλω να εγκαταστήσω όμως τπτ άλλο και έλεγα μήπως υπήρχε τρόπος να το κάνει το wa3 ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

To WA3 δεν το κάνει αυτό. Μια άλλη λύση είναι η χρήση του mortscript, το οποίο είναι πολύ μικρό, αλλά θέλει αρκετό ψάξιμο για να δουλέψει το backlight. Κάποιοι έχουν φτιάξει και κάποια scripts αλλά δε λειτουργούν σε όλες τις συσκευές μιας και το backlight δεν λειτουργεί με ένα standard τρόπο για όλες τις συσκευές. Μπορείς να το δοκιμάσεις όμως. Αν θυμάμαι καλά κάπου υπάρχει ένα script στα φορουμ του Wisbar(είναι μέρος ενός skin), και επίσης στο φόρουμ των xda developers είχα βρει παλαιότερα κάτι. Κάποια από αυτά νομίζω τα έχω κάπου, οπότε αν σε ενδιαφέρει αυτός ο τρόπος και θέλεις να ασχοληθείς στείλε pm να στα δώσω.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα μία αποψη αυτού που μου λές. άλλες ώρες διάβασμα ....:wacko:

 

προς το παρόν το ξεχνάω μάλλον μέχρι να βρεθεί ο χρόνος.....!!!!

 

thx anyway.

 

ps 1 όταν δηλ. λένε ότι προγραματίζουν κουμπιά και τέτοια μέσα απο αυτό το πρόγραμμα το κάνουν.

 

ps2 περιμένω παίδες και απαντήσεις και στις υπόλοιπες ερωτήσεις....!!!!:) ( δεν μας χεζεις ρε Νταλ****αρα ):confused:

 

ps 3 thx..!

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια ποιο προγραμμα καιρου ειναι αυτο στη foto ??

 

http://img132.imageshack.us/img132/3549/ggah7.th.jpg

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται το weather panel να δείχνει μόνο 2 ημέρες ή έστω μία ?

 

αν ναι πώς ?

ΣΕ site me θεματα για το wheather panel θα ψαξεις να βρεις το wip qvga- εχει επιλογη και για μια μονο μερα με ενσωματωμένη ημερομηνία και ετσι γλυτώνεις και μια γραμμη απο την επιφανεια εργασιας-για θεμα απο εκει εχει διαφορες επιλογες που σιγουρα θα σε βολεψουν. για κινουμενα εικονιδια θα βρεις τα novaweather animated η stardock animated η το vista theme που εχει πολυ καλα εικονιδια,απο αυτο θα διαγραψεις ολα τα εικονιδια εκτος απο τα μικρα τα ριχνεις στο icon set και εισαι ενταξει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ site me θεματα για το wheather panel θα ψαξεις να βρεις το wip qvga- εχει επιλογη και για μια μονο μερα με ενσωματωμένη ημερομηνία και ετσι γλυτώνεις και μια γραμμη απο την επιφανεια εργασιας-για θεμα απο εκει εχει διαφορες επιλογες που σιγουρα θα σε βολεψουν. για κινουμενα εικονιδια θα βρεις τα novaweather animated η stardock animated η το vista theme που εχει πολυ καλα εικονιδια,απο αυτο θα διαγραψεις ολα τα εικονιδια εκτος απο τα μικρα τα ριχνεις στο icon set και εισαι ενταξει

 

σε ευχαριστώ πολύ !

 

παρόλα αυτά εγω΄προσπαθώ να καταλάβω πώς δουλευουν αυτά τα *.wpl μπάς και τα τροποποιήσω.

 

btw . νύστα κάνει.....

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιο προγραμμα καιρου ειναι αυτο στη foto ??

 

http://img132.imageshack.us/img132/3549/ggah7.th.jpg

 

to wather panel

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το βαρέθηκα το wisbar και τώρα έχω αυτό(σα λατέρνα είναι φωρτομένο, το ξέρω)

 

http://i17.tinypic.com/6k4iyzc.jpg

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

to wather panel

 

Το weather panel χρησιμοποιω κ γω.

Ειναι καποιο skin ??

 

(που μπορουμε να το βρουμε ??)

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Το weather panel χρησιμοποιω κ γω.

Ειναι καποιο skin ??

 

(που μπορουμε να το βρουμε ??)

 

κοιτα στο sait του weather panel για skins and themes :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

egw to wisbar iason den to allazw alla exw vgalei to desktop

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

θελω να περασω κανα ετσι κινουμενο wallpaper κατι.....κάτι να κινητε τελος παντων πολυ στασιμότητα ρε γ@μ0t.θελει τιποτα κανα progr. κανα theme κινουμενο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν flash themes που παίζουν με αντίστοιχο πρόγραμμα. Ψάξτο λίγο γιατί δεν έχω ασχοληθεί. Κάπου το πήρε το μάτι μου (ipmart).
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν flash themes που παίζουν με αντίστοιχο πρόγραμμα. Ψάξτο λίγο γιατί δεν έχω ασχοληθεί. Κάπου το πήρε το μάτι μου (ipmart).
dankesen
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...