Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To κατέβασα, αλλά συστυχώς δεν εμφανίζει τους κρυφούς φακέλους...:(

Μόνο όσα φαίνονται και στην έκθεση...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει τροπος να διαβασει το 6280 αρχεια txt, world, ή pdf?

 

Γραφω αυριο μαθημα και μονο ετσι το περναω!!

 

 

 

 

 

(ΥΓ: Ειναι επιγον, γι'αυτο postαρω παντου!)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να διαβασει το 6280 αρχεια txt, world, ή pdf?

 

Γραφω αυριο μαθημα και μονο ετσι το περναω!!

 

 

(ΥΓ: Ειναι επιγον, γι'αυτο postαρω παντου!)

 

Καλά ρε φίλε και περίμενες τελευταία στιγμή γι' αυτό.

Στις μέρες μου κάναμε οργανωμένα σκονάκια, βδομάδες πριν ;).

Και άντε και το βρίσκεις το πρόγραμμα, πως θα τα περάσεις τα αρχεία μέσα σε μια μέρα???

 

Υ.Γ.: Δεν σε κρίνω, απλά μου φάνηκε αστείο το Post γι' αυτό και απάντησα, οκ? :D

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε φίλε και περίμενες τελευταία στιγμή γι' αυτό.

Στις μέρες μου κάναμε οργανωμένα σκονάκια, βδομάδες πριν ;).

Και άντε και το βρίσκεις το πρόγραμμα, πως θα τα περάσεις τα αρχεία μέσα σε μια μέρα???

 

Υ.Γ.: Δεν σε κρίνω, απλά μου φάνηκε αστείο το Post γι' αυτό και απάντησα, οκ? :D

 

 

 

Οι σημειωσεις για το συγκεκριμενο μαθημα ειναι ηδη σε ηλεκτρονικη μορφη (.pdf) οποτε με ενα απλο copy-paste εισαι καλυμενος!

 

Αν ηταν να φαω 2 βδομαδες για σκονακια,

μεχρι να τα φτιαξω θα τα ειχα μαθει απ'εξω και θα περναγα το μαθημα μονος μου..

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε κι ένα wallpaper από 'μένα. Πραγματικά αναδεικνύει την ποιότητα της οθόνης. Μπορεί να συνδυαστεί καλύτερα με λευκά fonts στην οθόνη αναμονής.
Link to comment
Share on other sites

Οι σημειωσεις για το συγκεκριμενο μαθημα ειναι ηδη σε ηλεκτρονικη μορφη (.pdf) οποτε με ενα απλο copy-paste εισαι καλυμενος!

 

Αν ηταν να φαω 2 βδομαδες για σκονακια,

μεχρι να τα φτιαξω θα τα ειχα μαθει απ'εξω και θα περναγα το μαθημα μονος μου..

 

E, τι να κάνουμε τότε δεν είχαμε τέτοιες ηλεκτρονικές ευκολίες!

Όπως και να έχει ελπίζω να βρήκες αυτό που έψαχνες και να το πέρασες το μάθημα... :D

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Tα Links αφαιρεθηκαν λογω για την αποφυγή νομικών ζητημάτων κλπ. μετα απο απαιτηση του MsK .Στειλτε PM στον φιλο rostropol

......

 

Τα links ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ πλέον,παραθέτω την σύσταση αυτή διότι έλαβα σχετικά PMs από διαφόρους χρήστες.Οι πηγές αναζήτησης είναι πλέον γνωστές:

 

1) masyaka.ru/games

2)http://www.iphone-forum.org

 

Ειδικά το δεύτερο link ενημερώνεται ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ με καινούργια games στα διάφορα sections του.

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω κατι. ολα τα παιχνιδια για αυτη την αναλυση, ειναι παιχνιδια αλλων αναλυσεων που απλα τυχαινει να ταιριαζουν και σε αυτη full screen; ή υπαρχουν και παιχνιδια που εχουν σχεδιασθει αποκλειστικα για αυτη την αναλυση; ρωταω, γιατι λογικα μονο αν ισχυει το δευτερο η ποιοτητα και η απεικονιση των παιχνιδιων στην οθονη θα φαινεται καλυτερα. ή οχι; δλδ αν ενα παιχνιδι που ειναι για αναλυση 176χ220 και παιζει full screen στο 6270 τοτε τι σημαινει; γινεται ενα παιχνιδι να ειναι κατασκευασμενο ωστε να παιζει σε διαφορες αναλυσεις;
Link to comment
Share on other sites

E, τι να κάνουμε τότε δεν είχαμε τέτοιες ηλεκτρονικές ευκολίες!

Όπως και να έχει ελπίζω να βρήκες αυτό που έψαχνες και να το πέρασες το μάθημα... :D

Σιγα, δεν εισαι και τοσο μεγαλος πια! Tο σκονακι παντως ειναι κατι το διαχρονικο, και η μεγαλη δυσκολια ειναι στο να το βγαλεις την ωρα της εξετασης...

 

Με το μαθημα παντως, τα περασα σε txt μορφη στο 'πρωην' Κ700i μου, επεσε ολη η θεωρια απο εκει!

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω κατι. ολα τα παιχνιδια για αυτη την αναλυση, ειναι παιχνιδια αλλων αναλυσεων που απλα τυχαινει να ταιριαζουν και σε αυτη full screen; ή υπαρχουν και παιχνιδια που εχουν σχεδιασθει αποκλειστικα για αυτη την αναλυση; ρωταω, γιατι λογικα μονο αν ισχυει το δευτερο η ποιοτητα και η απεικονιση των παιχνιδιων στην οθονη θα φαινεται καλυτερα. ή οχι; δλδ αν ενα παιχνιδι που ειναι για αναλυση 176χ220 και παιζει full screen στο 6270 τοτε τι σημαινει; γινεται ενα παιχνιδι να ειναι κατασκευασμενο ωστε να παιζει σε διαφορες αναλυσεις;

Συνήθως ένα παιχνίδι σχεδιασμένο για συγκεκριμμένη ανάλυση εμπεριέχει λογικά και background εικόνα,ή gameplay εικόνα .png,.jpg,.gif αυτής της διάστασης (πχ.240 x 320) αλλά μπορεί να είναι και άλλο είδος γραφήματος πχ. m3g, ή μπορεί να έχει ενσωματωθεί στα αρχεία .class. Σε κάθε περίπτωση μπορείς να σχηματίσεις μια άποψη αν ανοίξεις με Winrar ένα αρχείο .jar και κάνεις extract όλα τα επιμέρους αρχεία του σε έναν φάκελο

και επιλέγοντας προβολή μικρογραφιών βλέπεις και διαστάσεις γραφικών κλπ.;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανεις κανα link για το θρυλικο "sonic the hedgehog"?

Το χω δει σιγουρα υπαρχει το χει ενας φιλος στο 6270 του..

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκδοση του mobiluck. Έχω κατεβάσει δύο φορές το προγραμματάκι (υπέθεσα ότι ήταν διαφορετική έκδοση) και ενώ μου δείχνει διαφορετικό εικονίδιο εκεί που τα έχω αποθηκευμένα στο κινητό, μου βγάζει ότι είναι η ίδια έκδοση 1.1

Αν υπάρχει κάτι πιο καινούριο, πού μπορούμε να το βρούμε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

ego pali thelo na rotiso an iparxi kanenas theme creator gia to 6280 mou poy na mporei na allaksi ola ta iconidia toy menou. oxi mono toy kentrikou menu alla kai ta ipomenou, toys tipoys arxion kai tetoia...

 

iparxi?

Link to comment
Share on other sites

ειχα διαβασει παλιοτερα για καποιου ειδους emulator για να δοκιμαζεις αμα παιζουν οι εφαρμογες του κινιτου, στο pc. μηπως κανεις γνωριζει τιποτα παραπανω?
Link to comment
Share on other sites

Guest spooky178
Καλησπερα.Κατεβασα καποια themes για το 6270 τα οποια ειναι animated και ενω οταν τα κανω εφαρμογη το wallpaper εχει κινηση, μετα απο λιγο σταματα.Ειναι φυσιολογικο αυτο η υπαρχει ρυθμιση για να κινειται συνεχεια...thanks
Link to comment
Share on other sites

Hi all! Paidia iparxei kapoio site na mou proteinete gia games sto Nokia 6131 ??

Τα games για 6270 - 6280 κατά 99,9% κάνουν και για το δικό σου κινητό !

h**p://iphone-forum.org/index.php :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

telika meta apo arketo psaksimo vrika efarmoges gi auto to kinito.sto site exi kai games kai themes kai oti allo xriazetai kapoios gia to 6270

 

 

 

episkeftite to: http://www.getjar.com/software/Nokia/6270/Applications/Utilities/set1

 

 

pisteuo na sas aresi.otidipote neo ego eimai edo.

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρέ παιδιά μήπως γνωρίζετε κανένα site με free games για το 6270 που να παίζουν σε full screen και με ήχο γιατί μέχρι τώρα όσα έχω βρεί από εδώ παίζουν στο 1/4 της οθόνης και χωρίς ήχο.Παρακαλώ HELP.THANKS
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιο καλό λεξικό αντίστοιχο ή καλύτερο του SlovoEd που χρησιμοποιώ ήδη στο Nokia 7650.

Ακόμη θα ήθελα να μου προτείνεται δύο-τρία καλά παιχνίδια που να έχουν καλό gameplay, 3d graphics και καλό ήχο.

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...