Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας θελω να ρωτησω αν ειναι δυνατο με καταλληλη μετατροπη του format .3gp μπορώ να δω ταινία, σε s40 κινητό π.χ. στο 6233 ?
Link to comment
Share on other sites

Αφου ολα τα κινητα υποστηριζουν το παραπανω προτυπο και ενα προγραμμα πυο κανει μετατροπες λεγεται zuper και θα το βρεις στο Γουγλη..
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και με το καλό να μας μπεί ο νέος χρόνος.

Στο θέμα μας τώρα.

Πήρα το 5300 και το λάτρεψα αμέσως.

Το μόνο που θέλω τώρα είναι μερικά παιχνιδάκια για να περνάει η ώρα, μήπως θα μπορούσε κανείς να μου στείλει ένα ζιπακι με μερικά;

το mail μου είναι kefthim1982@gmail.com.

Thanks in advance.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και με το καλό να μας μπεί ο νέος χρόνος.

Στο θέμα μας τώρα.

Πήρα το 5300 και το λάτρεψα αμέσως.

Το μόνο που θέλω τώρα είναι μερικά παιχνιδάκια για να περνάει η ώρα, μήπως θα μπορούσε κανείς να μου στείλει ένα ζιπακι με μερικά;

το mail μου είναι kefthim1982@gmail.com.

Thanks in advance.

Δες και λίγο πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Σας δίνω δύο πολύ χρήσιμες εφαρμογές (δεν ξέρω αν τις έχει ποστάρει κάποιος άλλος πιο πριν :O)

 

Light (φωτίζει όλη την οθόνη και τη μετατρέπει σε φακό)

Watchman (ένα πρόγραμμα καταχώρησης "ευαίσθητων" δεδομένων, όπως πιστωτικές κάρτες, passwords κλπ)

 

Στο μεταξύ ετοιμάζω κι ένα τροποποιημένο theme που κάνει το κινητό να μοιάζει με το νέο Sony Ericsson K800. Πιο SE δεν γίνεται :D

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τα Puzzle Bobble και Bubble Bobble για S40v3 ? Τα έχω για S40v1 αλλά είναι τόσο μικρά που δεν παίζονται ουσιαστικά.

 

Καλές γιορτές σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Το θέμα που μοιάζει με το default του Κ800 είναι έτοιμο! Έγιναν μερικές τροποποιήσεις και νομίζω πως το τελικό αποτέλεσμα είναι αισθητικά καλό. Ειδικά στα μαύρα κινητά ταιριάζει πολύ :happy:

 

Το κατεβάζετε από εδώ (1.2ΜΒ)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Το θέμα που μοιάζει με το default του Κ800 είναι έτοιμο! Έγιναν μερικές τροποποιήσεις και νομίζω πως το τελικό αποτέλεσμα είναι αισθητικά καλό. Ειδικά στα μαύρα κινητά ταιριάζει πολύ :happy:

 

Το κατεβάζετε από εδώ (1.2ΜΒ)

ta eikoidia den iparxei tropos na ginoun san tou k800 ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ta eikoidia den iparxei tropos na ginoun san tou k800 ?
Χμμ είναι πιθανό να γίνεται. Μάλλον πρέπει να κάνουμε extract/unzip ένα θέμα του Κ800 που περιέχει τα default εικονίδια και να τα πάρουμε από εκεί.

 

...Μόλις το προσπάθησα αλλά τα εικονίδια δεν περιέχονται στο θέμα :( Επίσης έχουν διαφορετικές διαστάσεις, τόσο τα στατικά, όσο και τα κινούμενα/επιλεγμένα. Αν κάποιος βρει τα εικονίδια, ας μου τα στείλει να τροποποιήσω το θέμα ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Σας δίνω δύο πολύ χρήσιμες εφαρμογές (δεν ξέρω αν τις έχει ποστάρει κάποιος άλλος πιο πριν :O)

 

Watchman (ένα πρόγραμμα καταχώρησης "ευαίσθητων" δεδομένων, όπως πιστωτικές κάρτες, passwords κλπ)

 

φίλε ευχαριστώ πολύ.. μου είχε λείψει αρκετά αυτή η λειτουργία από το προηγούμενο κινητό (6230) που την είχε ενσωματωμένη..

 

να 'σαι καλά! Καλή Χρονιά

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΒΙΟΡΥΘΜΩΝ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...