Jump to content

[Επίσημο] Motorola E770


ismini20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το πήρα προχθες στην φοβερή τιμή των 42€ - μετά από αναβάθμιση και επιπλέον επιδότηση για 3g κινητά - και ακόμα το ψάχνω. Ωραίο φαίνεται, και αυτό που με ευχαρίστησε είναι ότι παίζει mp3 που έστειλα εγώ από υπολογιστή, παρόλο που με σιγουριά η υπάλληλος του καταστήματος μου είπε ότι με τίποτα δεν θα τα παίξει.
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το πήρα κι εγώ πριν 2 ημέρες και μου φαίνεται πολύ καλό, γρήγορο και με πολλές έξυπνες λειτουργίες. Μήπως είδατε τίποτα για καλώδιο ? Όπως επίσης ακούστηκε τίποτα για ξεκλείδωμα της java για να φορτώνουμε παιχνίδια με την ησυχία μας.

Είναι αλήθεια κλειδωμένο στη vodafone ? Θα μπορούσε να γίνει αναβάθμιση με λογισμικό motorola και όχι vodafone live ??

Πολλές ερωτήσεις εε, αν και μάλλον είναι νωρίς για απαντήσεις...

Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει ..

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

θα το παρω και γω τη δευτερα δωρεαν με την επιδοτηση... τι μνημη εδινε στη συσκευασια; ποση μνημη εχει η συσκευη; δεν εχει καλωδιο μεσα στη συσκευασια γμτ; και γω τωρα πως θα στειλω κανα τραγουδακι; βαζοντας την καρτα στο card reader γινεται πιστευω...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το κινητό παίρνει ολόκληρα MP3 σαν ήχους κλήσης τους οποίους έστειλα με BT από τον υπολογιστή μου και ακούγονται πολύ καθαρά και δυνατά. Επίσης όπως έγινε αντιληπτό από την παραπάνω πρόταση, το Bluetooth είναι ξεκλέιδωτο ακόμη και για παιχνίδια. Το κινητό παρέχει 32 MB εσωτερικής μνήμης και μαζί δίνει και μια Transflash των 32 MB με έξτρα SD Adapter για χρήση σε Card Readers, αλλά και στερεωφωνικό Hands Free. Έστειλα εχθές 5-6 Java παιχνίδια φτιαγμένα για Κ750 και παρόλο που στην εγκατάσταση βγάζει το μήνυμα "Μη αναγνωρισμένη εφαρμογή" μερικά τα έπαιξε κανονικά και άλλα όχι (ασυμβατότητα Java Game με to συγκεκριμένο κινητό μάλλον).

 

Δυστυχώς όμως, παρόλο που το κινητό το έχω λίγες μέρες έχει βγάλει αρκετά χρηστικά προβλήματα, μάλλον του Λογισμικού. Τα παραθέτω λοιπόν παρακάτω μπας και βρεθεί καμιά λύση.

 

1ο: Δεν μπορώ να θέσω σαν ήχο κλήσης σε συγκεκριμένη επαφή του τηλεφωνικού καταλόγου MIDI αρχεία τα οποία είναι αποθηκευμένα στην εργοστασιακή εξωτερική μνήμη Transflash, διότι η επαφή χαλάει και ενώ υπάρχει στον τηλεφωνικό κατάλογο (μνήμη τηλεφώνου και όχι SIM), δεν μπορώ ούτε να δω τα στοιχεία της όυτε να την επεξεργαστώ καθώς μόλις το κάνω αυτό με "πετάει" στην αρχική οθόνη.

 

2ο: Όταν κατά την επεξεργασία μιας τηλεφωνικής επαφής του τηλεφωνικού καταλόγου (μνήμη τηλεφώνου) συμπληρώσω είτε Γενέθλια είτε Σημείωση τότε δημιουργείται το ίδιο πρόβλημα με το παραπάνω.

 

Από ότι φαίνεται λοιπόν το κινητάκι έχει βγάλει κάποια προβλήματα στον τηλεφωνικό κατάλογο που ακόμη, λόγω του ότι το κινητό είναι πολύ καινούργιο, δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω εάν υπάρχει λύση και εάν είναι πρόβλημα της συσκευής (hardware) ή του Λογισμικού Vodafone Live

 

Με όλα αυτά καταλαβαίνει κανείς λοιπόν τον εκνευρισμό μου καθώς αναγκάζομαι να κυκλοφορώ και με το παλιό μου κινητό μπας και χαλάσει καμία επαφή :mad: :mad:

 

Με βλέπω στη Vodafone τη Δευτέρα!! :mad:

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Ισμίνη το ίδιο πρόβλημα με τις επαφές παρατήρησα κι εγώ σήμερα, και μάλιστα χωρίς να προσθέσω εγώ γενέθλεια, έβαλε μόνο του ενα 255-255-78 σε 2 μάλλον τυχαίες επαφές κι εκεί μου εμφάνισε το πρόβλημα (μόλις πήγαινα για επεξεργασία με πετούσε στην αρχική οθόνη). Τις επαφές τις είχα πάρει από τη SIM όπου τις είχα βάλει από το παλιό μου V525. Τελικά έσβησα και ξαναέγραψα τις 2 συγκεκριμένες επαφές και ούτε γάτα ούτε ζημιά.... Δεν μου ξαναεμφάνησε το πρόβλημα. Μάλλον δεν χρειάζεται να ανησυχείς τόσο ωστε να κουβαλάς και το παλιό σου κινητό.

 

Άλλο πρόβλημα δεν διαπίστωσα μέχρι τώρα.

Όσο για τα ringtones που ανέφερες το παρατήρησα κι εγώ και πιθανόν να έχει να κάνει με το rate το ήχου. Αν διαβάσεις το εγχειρίδιο (το οποίο δε έχω πρόχειρο κοντά μου για να το γράψω ακριβώς) θα δεις ότι η συσκευή δεν μπορεί να παίξει ringtones με bitrate πάνω από 128.... κλπ κλπ. Οπότε υποθέτω ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.

 

Εγώ με το V525 φόρτωνα παιχνίδια με το καλώδιο που είχα αγοράσει. Στο 770 αυτό μπορεί να γίνει και από το bluetooth και πως ???? θα μπορούσε να μου το εξηγήσει κάποιος? Δεν έχω bluetooth dongle αλλά αν είναι έτσι να πάρω ...

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έσβησα και ξαναέγραψα τις 2 συγκεκριμένες επαφές και ούτε γάτα ούτε ζημιά.... Δεν μου ξαναεμφάνησε το πρόβλημα. Μάλλον δεν χρειάζεται να ανησυχείς τόσο ωστε να κουβαλάς και το παλιό σου κινητό.

 

Αν προσπαθήσεις να κάνεις εκ νέου edit σε αυτές τις επαφές πολύ φοβάμαι πως θα έχεις πάλι το ίδιο πρόβλημα.

 

Όσο για τα ringtones που ανέφερες το παρατήρησα κι εγώ και πιθανόν να έχει να κάνει με το rate το ήχου. Αν διαβάσεις το εγχειρίδιο (το οποίο δε έχω πρόχειρο κοντά μου για να το γράψω ακριβώς) θα δεις ότι η συσκευή δεν μπορεί να παίξει ringtones με bitrate πάνω από 128.... κλπ κλπ. Οπότε υποθέτω ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.

 

Ναι έχεις δίκιο, αλλά αυτό που λες (για το bitrate) ισχύει για τα MP3. Εγώ αντιμετωπίζω προβλήματα μόνο με τα αρχεία MIDI. Με τα MP3 όλα ΟΚ! (Παρεπιπτόντως το Ε770v υποστηρίζει, κατά τα αναγραφόμενα στο manual, αναπαραγωγή ΜP3 μέχρι 192 KBPS).

 

Εγώ με το V525 φόρτωνα παιχνίδια με το καλώδιο που είχα αγοράσει. Στο 770 αυτό μπορεί να γίνει και από το bluetooth και πως ???? θα μπορούσε να μου το εξηγήσει κάποιος? Δεν έχω bluetooth dongle αλλά αν είναι έτσι να πάρω ...

 

Εγώ χρησιμοποιώ ένα φτηνό BT dongle που είχα αγοράσει από το Fleamarket και χρησιμοποιώ τις επιλογές που μου δίνει το ίδιο το λειτουργικό (XP) για αποστολή του αρχείου .jar στο κινητό μου (Bluetooth File Transfer Wizard). Με 15-20€ βρίσκεις άνετα πιστεύω ένα BT dongle και πιστεύω πως είναι προτιμότερο από το να αγοράσεις καλώδιο, καθώς θα έχεις την ευελιξία να τοχρησιμοποιήσεις και για άλλες λειτουργίες αλλά και με πολλές άλλες συσκευές συμβατές με BT.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Ισμήνη είχες δίκιο σε όλα ....

Μετά την απάντηση που έγραψα αποφάσισα να δοκιμάσω διάφορα με τις επαφές για να διαπιστώσω καλύτερα το πρόβλημα. Στις επαφές που είχα διαγράψει και ξαναγράψει όλα ήταν ΟΚ. Σε άλλες επαφές δοκίμασα τα πάντα και ήταν επίσης ΟΚ. Σε άλλες όμως επαφές με το που άλλαξα κάτι, πχ αν υπάρχει video phone η επαφή μπλοκάριζε και δεν υπήρχε τρόπος να επεξεργαστεί, ούτε να αντιγραφεί στη SIM ούτε τίποτα.

Συμπερασματικά σήμερα πάω vodafone και να δούμε. Ευελπιστώ το πρ΄΄οβλημα να λύνεται με αναβάθμιση η οποία να μπορεί να γίνει "εναερίως" όπως λέει και το manual, χωρίς να μου λείψει το κινητό, ή εναλλακτικά να γίνει άμεση αντικατάσταση.

Θα δούμε

Θα γράψω τι έγινε τελικά...

Ευχαριστώ για όλες τις υπόλοιπες πληροφορίες.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,εχω να κανω κι εγω 2-3 ερωτησουλες...1)μπορεις να βαλεις ξεχωριστο mp3 ως ηχο κλησης σε καθε επαφη?2)εχει πολλαπλες καταχωρησεις στον τηλεφωνικο καταλογο ή βγαζει ξεχωριστα καθε τηλεφωνο του ιδιου ονοματος?πχ μαρια κινητο,μαρια σπιτι κλπ...?3)εχει αναγνωριση κλησης με φωτογραφια?thanks και sorry αν σας κουρασα:-)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,εχω να κανω κι εγω 2-3 ερωτησουλες...1)μπορεις να βαλεις ξεχωριστο mp3 ως ηχο κλησης σε καθε επαφη?2)εχει πολλαπλες καταχωρησεις στον τηλεφωνικο καταλογο ή βγαζει ξεχωριστα καθε τηλεφωνο του ιδιου ονοματος?πχ μαρια κινητο,μαρια σπιτι κλπ...?3)εχει αναγνωριση κλησης με φωτογραφια?thanks και sorry αν σας κουρασα:-)

 

1) Ναι μπορείς να βάλεις ξεχωριστό MP3 σε κάθε επαφή.

 

2) Εάν αποθηκεύσεις τις επαφές σου στη μνήμη του κινητού τότε σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις πολλαπλές καταχωρίσεις κάτι που δεν ισχύει όταν τις αποθηκεύεις στη SIM.

 

3) Ναι υποστηρίζει αλλά δεν έχω δοκιμάσει εάν βγάζει και αυτή η διαδικασία προβλήματα σαν τα προαναφερθέντα.

 

Λοιπόν, πήγα σήμερα στη Vodafone για να τους πω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και φυσικά (λες και δεν το περίμενα) αποποιήθηκαν οποιαδήποτε ευθύνη. Με παρέπεμψαν στο SERVICE της Motorola το οποίο με ενημέρωσε πως η συσκευή είναι πολύ καινούργια και δεν έχει βγει ακόμη κάποιο Firmware Update αλλά με διαβεβαίωσε πως μπορούν να μου αντικαταστήσουν τη συσκευή πλήρως (πράγμα που δεν έχει νόημα καθώς το Software είναι αυτό που έχει το πρόβλημα)!

 

Εν αναμονή λοιπόν κάποιου update, ότι προκύψει θα το καταθέσω στο Forum

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

1) Ναι μπορείς να βάλεις ξεχωριστό MP3 σε κάθε επαφή.

 

2) Εάν αποθηκεύσεις τις επαφές σου στη μνήμη του κινητού τότε σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις πολλαπλές καταχωρίσεις κάτι που δεν ισχύει όταν τις αποθηκεύεις στη SIM.

 

3) Ναι υποστηρίζει αλλά δεν έχω δοκιμάσει εάν βγάζει και αυτή η διαδικασία προβλήματα σαν τα προαναφερθέντα.

 

Λοιπόν, πήγα σήμερα στη Vodafone για να τους πω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και φυσικά (λες και δεν το περίμενα) αποποιήθηκαν οποιαδήποτε ευθύνη. Με παρέπεμψαν στο SERVICE της Motorola το οποίο με ενημέρωσε πως η συσκευή είναι πολύ καινούργια και δεν έχει βγει ακόμη κάποιο Firmware Update αλλά με διαβεβαίωσε πως μπορούν να μου αντικαταστήσουν τη συσκευή πλήρως (πράγμα που δεν έχει νόημα καθώς το Software είναι αυτό που έχει το πρόβλημα)!

 

Εν αναμονή λοιπόν κάποιου update, ότι προκύψει θα το καταθέσω στο Forum

thanks a lot ismini :D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πήγα σήμερα στη vodafone και επίσης με παρέπεμψαν στη motorola όπου μου είπαν τα ίδια με την Ισμήνη. Με συμβούλεψαν να κάνω και ολική επαναφορά πράγμα που έκανα χωρίς να λυθεί το πρόβλημα και μάλιστα παρατήρησα ότι μόλις αλλάξεια κάτι στην επαφή και το ξαναλλάξεις πάλι στο αρχικό... ξέχνα την επαφή σου !!

Επίσης σε κάποια φάση μου κόλησαν τα video και τα ringtones τα οποία τα άνοιγε αλλά δεν μπορούσε να τα παίξει. Με ένα όμως ανοιγοκλείσιμο επανήλθε στο ίδιο.

Από την motorola με συμβούλεψαν αντικατάσταση πράγμα που θα κάνω. Έτσι αύριο θα πάω τη συσκευή στη vodafone για τα σχετικά, ευελπιστώντας πως η καινούργια συσκευή να έρθει αναβαθμισμένη (πράγμα τελείως απίθανο) αλλά τουλάχιστον θα λέω ότι προσπάθησα ...

 

Τέλως πάντων θα σας ενημερώσω σχετικά μόλις έχω νεότερα.

 

Παρεπιπτόντως, όσο αφορά το bluetooth dongle υπάρχει καμιά προτίμιση για Class 1 ή 2 ?

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ξέχασα να σας πω ότι επιπλέον σε μία επαφή μόνο και μόνο όταν βρίσκομαι επάνω της η συσκευη επανέρχεται στην αρχική οθόνη χωρίς να κάνω τίποτα.
Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πήγα σήμερα στη vodafone και επίσης με παρέπεμψαν στη motorola όπου μου είπαν τα ίδια με την Ισμήνη. Με συμβούλεψαν να κάνω και ολική επαναφορά πράγμα που έκανα χωρίς να λυθεί το πρόβλημα και μάλιστα παρατήρησα ότι μόλις αλλάξεια κάτι στην επαφή και το ξαναλλάξεις πάλι στο αρχικό... ξέχνα την επαφή σου !!

 

Σε όλους τα ίδια λένε... Έχουν την κασέτα και παίζει συνέχεια.

 

 

Από την motorola με συμβούλεψαν αντικατάσταση πράγμα που θα κάνω. Έτσι αύριο θα πάω τη συσκευή στη vodafone για τα σχετικά, ευελπιστώντας πως η καινούργια συσκευή να έρθει αναβαθμισμένη (πράγμα τελείως απίθανο) αλλά τουλάχιστον θα λέω ότι προσπάθησα ...

 

Μα δεν θα στην αλλάξουν στην Vodafone. Θα πρέπει να το πας στην Motorola. Τουλάχιστον εμένα μου είπαν στη Motorola να το πάω εκεί. Εγώ πάντως θα το πάω την Τετάρτη.

 

Τέλως πάντων θα σας ενημερώσω σχετικά μόλις έχω νεότερα.

 

Παρεπιπτόντως, όσο αφορά το bluetooth dongle υπάρχει καμιά προτίμιση για Class 1 ή 2 ?

 

Το δικό μου είναι Class 2 και δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είαμι στην Κατερίνη και δεν υπάρχει motorola εδώ οπότε αναγκαστικά θα αφήσω τη συσκευή στη vodafone και θα την προωθήσουν αυτοί στη motorola για να διαπιστωθεί το πρόβλημα και να γίνει η αντικατάσταση. Πράγμα που υπολογίζω να πάρει τουλάχιστον 1 εβδομάδα !! Έχω εμπειρία από το V525 μου το οποίο είχε πάει 5 φορές για επισκευή και το στερήθηκα περίπου 2 μήνες !!! 2 από τις 5 το πήγα ο ίδιος για αναβάθμιση σε motorola service στη Θεσσαλονίκη από όπου το πήρα σύντομα (αμέσως τη 1 φορά και μετά από 2 ημέρες την άλλη).

Τέλως πάντων. Εγώ πιστεύω να το πάω σήμερα αλλά όπως ανέφερα δεν θα έχω αμέσως τη νέα συσκευή για να σας πω εντυπώσεις.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήγα στη vodafone και μου αντικατέστησαν αμέσως τη συσκευή !!! και πήρα ήδη την καινούργια, αλλά ακόμα δεν τη δοκίμασα.
Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια συσκευή, μετά την αντικατάσταση, δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Δοκίμασα αρκετά πράγματα με τις επαφές και δεν κολλάει !!! Οπότε τελικά ίσως να ήταν όντως πρόβλημα συσκευής και όχι λογισμικού. Στο συγκεκριμένο κατάστημα vodafone μου είπαν ότι δεν είχαν ξανακούσει το πρόβλημα και ότι είχαν κάνει άλλη μία αντικατάσταση για πρόβλημα στον πλοηγό.

 

Ας ελπίσουμε να είναι όλα ΟΚ από εδώ και πέρα.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήγα στη vodafone και μου αντικατέστησαν αμέσως τη συσκευή !!! και πήρα ήδη την καινούργια, αλλά ακόμα δεν τη δοκίμασα.

 

 

Δεν το πιστεύω πως στην άλλαξαν!!! Εμένα με παρέπεμψαν κατ' ευθείαν στη Motorola χωρίς να το συζητήσουν καν!! Τι να πω! Εδώ στην Αθήνα μάλλον δεν ασχολούνται και ιδιαίτερα με το After Sales Support!

 

Θα πάω σήμερα στη Motorola και θα δουμε...

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τη Motorola. Μου είπαν πως θα μου κάνουν αλλαγή της συσκευής σε 3 εργάσιμες. Άντε να δούμε...
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως κι εμένα με εξέπληξαν !!! όταν έβγαλε επάνω στον πάγκο την καινούργια συσκευή δεν το πίστευα. Κράτησα βέβαια τον "παλιό" φορτιστή και hands free και πήρα την καινούργια συσκευή κλπ. ενώ την προηγούμενη ημέρα που έλειπε όμως η υπεύθυνη αντικατάστασεων (!!) μου είπαν ότι θα έστελναν τη συσκευή για έλεγχο και η αντικατάσταση θα γινόταν από τη motorola. Τέλως πάντων να και κάτι ευχάριστω.

 

Μέχρι στιγμής πάντως η καινούργια συσκευή είναι ΟΚ.

Τώρα ψάχνομαι για bluetooth, τι σας λέει αυτή

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.807005&PHPSESSID=92l6icmra3kr4jvan2jugrshi3

 

θα είναι ΟΚ ??

 

επίσης στο http://www.getjar.com/software/Motorola έχει αρκετά παιχνιδάκια και μάλιστα συμβατα με το Ε770 όπως για παράδειγμα το free flight to οποίο αναφέρει μάλιστα και το δικό μας μοντέλο !!

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ψάχνομαι για bluetooth, τι σας λέει αυτή

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.807005&PHPSESSID=92l6icmra3kr4jvan2jugrshi3

 

Μια χαρά θα είναι. Μέσα στο σπίτι θα πιάνει όπου κι αν είσαι. Υπάρχει και ένα καλό Software για επικοινωνία το BlueSoleil. http://www.bluesoleil.com/index.asp. Εγώ το χρησιμοποιώ και με έχει βολέψει πολύ.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά λύπηγς μου σας πληροφορώ ότι και η καινούργια συσκευή εμφάνισε κόλημα σε μία επαφή όταν πήγα να προσθέσω έναν αριθμό ... η επαφή κόλλησε κατά τα γνωστά και αναγκάστηκα να την διαγράψω και να την ξαναγράψω (ευτυχώς είχα τα νούμερα)..

 

Ισμήνη σε παρακαλώ όταν πας στη motorola ανέφερέτο ότι και με νέα συσκευή εμφάνισε το πρόβλημα, το οποίο προφανώς είναι λογισμικού και όχι συσκευής. Οπότε είναι αναγκαία αναβάθμιση το ταχύτερο δυνατό. Αν είναι μάλιστα δυνατό η αναβάθμιση να γίνει over the air (αν και από ότι μου είπαν η vodafone δεν το υποστηρίζει) ή με downloading κάποιου αρχείου πχ με bluetooth ή wap.

 

Άντε να δούμε

Εν τωμεταξύ παρείγγειλα αυτό το bluetooth

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.614800

 

καλό ??

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή δεν μου έκανε κανένα κουλό... αλλά για καλό και για κακό αντιγράψτε τις μνήμες σας και στη sim έτσι να βρίσκονται ...

 

Ismini πόσο κοστίζει το προγρμματάκι που μου είπες για bluetooth κανένα καλό free δεν υπάρχει !??

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέφερα το πρόβλημα στη motorola και μέσα σε λίγες ώρες επικοινώνησαν μαζί μου και μου ανέφεραν ότι σε 1 εβδομάδα θα είναι διαθέσιμη σε όλα τα motorola service αναβάθμιση του λογισμικού η οποία μάλλον θα λύνει όλα τα προβλήματα !!!

Ας ελπίσουμε να είναι έτσι.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει το κινητό μου στη Motorola από την Πέμπτη και ακόμη δεν έχω κινητό στα χέρια μου. Πως έτυχε και όταν το πήγα εγώ για αντικατάσταση να μην έχει stock η Motorola; Αλλά ούτως η άλλως δεν θα γίνει και τίποτα καθώς είναι πρόβλημα software. Για να δουμε τι μέλλει γενέσθαι...
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...