Jump to content

Galaxy A35


monster1971
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα!Σκέπτομαι να πάρω το Α35.Το έχει κανείς να πει εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν βλέπω νήμα ούτε για το Α34 που είναι και πιο παλιό. Πιθανό να μη το πήρε και κανένας. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.και όμως χθες που το έψαχνα στα μαγαζάκια της Ομόνοιας είχαν μόνο το κίτρινο.Μαυρο,μπλε,λευκό είχαν εξαντληθεί.Ισως είναι πολύ καινούργιο δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, monster1971 said:

Καλησπέρα.και όμως χθες που το έψαχνα στα μαγαζάκια της Ομόνοιας είχαν μόνο το κίτρινο.Μαυρο,μπλε,λευκό είχαν εξαντληθεί.Ισως είναι πολύ καινούργιο δεν ξέρω.

Μαζί με τα 50άρια έρχονται και τα αντίστοιχα 30άρια έχω την εντύπωση. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 23/6/2024 at 1:42 ΠΜ, evris2013 said:

Μαζί με τα 50άρια έρχονται και τα αντίστοιχα 30άρια έχω την εντύπωση. 

Καλησπέρα. Κάτοχος το 35 20 μέρες τώρα....κανενα απολύτως θεμα

Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2024 at 8:07 ΜΜ, monster1971 said:

Καλησπέρα.και όμως χθες που το έψαχνα στα μαγαζάκια της Ομόνοιας είχαν μόνο το κίτρινο.Μαυρο,μπλε,λευκό είχαν εξαντληθεί.Ισως είναι πολύ καινούργιο δεν ξέρω.

Εννοώ στο φόρουμ δεν θα το πήρε κανένας ακόμα. Αλλιώς θα είχαν ανοίξει το νήμα. Μάλλον είσαι ο πρώτος. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, evris2013 said:

Εννοώ στο φόρουμ δεν θα το πήρε κανένας ακόμα. Αλλιώς θα είχαν ανοίξει το νήμα. Μάλλον είσαι ο πρώτος. 

Πάντως  του πίνω το αίμα όλες τις μέρες σε παραλία, ζέστη οκα χωρίς θέμα,λίγο χειρότερη η μπαταρία από το xiaomi note 10 pro που είχα αλλά παίζει και το 5g ...κατά τα άλλα σούπερ...

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, monster1971 said:

Πάντως  του πίνω το αίμα όλες τις μέρες σε παραλία, ζέστη οκα χωρίς θέμα,λίγο χειρότερη η μπαταρία από το xiaomi note 10 pro που είχα αλλά παίζει και το 5g ...κατά τα άλλα σούπερ...

Βλέπω σε αρκετά σημεία ήταν καλύτερο η προηγούμενη σου συσκευή, αν εξαιρέσουμε το 5G. 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10662&idPhone2=12705

Ακόμα και ο αισθητήρας της κυρίας κάμερας ήταν πιο μεγάλος. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, evris2013 said:

Βλέπω σε αρκετά σημεία ήταν καλύτερο η προηγούμενη σου συσκευή, αν εξαιρέσουμε το 5G. 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10662&idPhone2=12705

Ακόμα και ο αισθητήρας της κυρίας κάμερας ήταν πιο μεγάλος. 

Επειδή τα έχω δίπλα δίπλα καθώς το xiaomi το έχει η κόρη μου το Α35 έχει καλύτερο ήχο,οθόνη ποιο φαρδιά και φωτεινή το κλείστρο της κάμερας ποιο γρήγορο,εστιάζει ποιο κοντά χωρίς ρυθμισεις και το βίντεο δεν υπάρχει σύγκριση υπέρ του Α και σε ποιότητα και σε λειτουργίες...και μόνο οι εναλλαγές των καμερών ενώ γράφει φθάνει. Το λογισμικό της σαμσουνγκ το προτιμώ...

4 minutes ago, monster1971 said:

Επειδή τα έχω δίπλα δίπλα καθώς το xiaomi το έχει η κόρη μου το Α35 έχει καλύτερο ήχο,οθόνη ποιο φαρδιά και φωτεινή το κλείστρο της κάμερας ποιο γρήγορο,εστιάζει ποιο κοντά χωρίς ρυθμισεις και το βίντεο δεν υπάρχει σύγκριση υπέρ του Α και σε ποιότητα και σε λειτουργίες...και μόνο οι εναλλαγές των καμερών ενώ γράφει φθάνει. Το λογισμικό της σαμσουνγκ το προτιμώ...το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το δαχτυλικό που είναι στην οθόνη το xiaomi ήτανε σε κουμπί και ήταν πολύ πιο γρήγορο. Αλλά το συνήθισα τωρα

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...