Jump to content

Ενεργειακά Ποτά


vasilis_makr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε όλους, διεξάγω μια ακαδημαϊκή έρευνα στον τομέα της Στατιστικής Επεξεργασίας Δεδομένων και θα ήθελα να πάρω τις απόψεις σας σχετικά με τη συχνότητα και την επιθυμία κατανάλωσης ενεργειακών ποτών.
Ο σύνδεσμος που παρέχεται παρακάτω θα σας μεταφέρει στη σελίδα Φόρμες Εγγράφων Google.

Όλα τα δεδομένα θα είναι ανώνυμα και θα χρησιμοποιηθούν μόνο για ερευνητικούς σκοπούς!
Ευχαριστώ όλους όσους είναι πρόθυμοι να με βοηθήσουν στην έρευνά μου!!


https://forms.gle/WTsEiGXdPFzwbVzg9

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις επειδή είμαι στον χώρο γενικά των πωλήσεω, αν βρεις ένα κεντρικό mini market που πουλάνε γκάμα μεγάλη και ρωτήσεις, θα πάρεις πολύ πιο άμεσες απαντήσεις και σε μεγαλύτερο εύρος!

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, πολυ καλη ειναι η ιδεα σας αλλα θα μπορεσω πιστευετε να παρω ενα ικανοποιητικο δειγμα απαντησεων διαδικτυακα (5-10 απαντησεις); 

Επισης πρεπει να χρησιμοποιησω μονο το google forms για την καταγραφη των αποτελεσματων.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντύπωση οτι το εύρος ηλικίας εδώ στο forum είναι αρκετά μεγάλο για να πίνει ενεργειακά.

Για αυτό και σκέφτηκα οτι πολλές ερωτήσεις μπορούν να απαντηθούν σε ένα δυο μαγαζία που έχουν γκάμα και όχι 2-3 είδη!

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...