Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμείς που το πήραμε με 20% κουπόνι και απαλλαγή ΦΠΑ μας βλέπω όλους για μεταχειρισμένες συσκευές χαχαχαχαχαχα

Αρε Samsung ξύλο που θέλεις 😂😂😂

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Τα είχε όλα παιδιά.

Σφραγισμένη ήταν

Στο πακετάρισμα του εργοστασίου έγινε η μαλακία φανταζομαι.

Το γαμάτο είναι ότι δεν μπορώ να πεταχτώ και να το παραδώσω στο κοντινότερο Service γιατί δεν μου έχει έρθει η απόδειξη ακόμα 😂😂😂

 

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Αν μπορει κάποιος να μου στείλει ένα κωδικό για 10% που δεν θα τον χρησιμοποιήσει.  Θέλω να παραγγείλω το Σάββατο 2 ultra μαζί με ενα φιλο μου και θα μας βοηθούσε.

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις άκρη φίλε, πάρε τους άμεσα τηλέφωνο να τους ενημερώσεις, στείλε φωτογραφίες, στείλε λινκ την συνομιλία εδώ που να δουν ότι όντως ενημέρωσες με το που το πήρες, θα δουν επίσης ότι παρακολουθούμε και υποστηρίζουμε εσένα δεκάδες εδώ μέσα, με ένα περιποιημένο mail με όλα τ' αποδεικτικά για να είσαι άνετος...
Είναι δεδομένο/σίγουρο πως θα σου το αντικαταστήσουν χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν είναι κάνα μπακάλικο η Samsung!
 

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, OverClocker said:

Τα είχε όλα παιδιά.

Σφραγισμένη ήταν

Στο πακετάρισμα του εργοστασίου έγινε η μαλακία φανταζομαι.

Το γαμάτο είναι ότι δεν μπορώ να πεταχτώ και να το παραδώσω στο κοντινότερο Service γιατί δεν μου έχει έρθει η απόδειξη ακόμα 😂😂😂

 

Καλά ξεμπερδέματα φίλε μου.... δύσκολα να περιμένεις κάτι τόσο ακριβό και να είναι έτσι ακόμα δεν το άνοιξες.... μυστήριο 😏😏

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε και η απόδειξη αλλά πλέον δεν προλαβαίνω να πεταχτώ.

Είναι τόσο λεπτά στην άκρη τους τα μπέζελ που με το που το ακουμπήσεις λίγο κάπου θα γίνεται πολύ εύκολο αυτό σίγουρα.

Πιο πολύ με χαλάει το σημάδι στην οθόνη 😞 (δεν είναι σκόνη, δοκίμασα και με πανάκι λιγάκι υγρό μπας και είναι απλά στίγμα αλλά τίποτα.

17 minutes ago, hasiotis_john said:

Θα βρεις άκρη φίλε, πάρε τους άμεσα τηλέφωνο να τους ενημερώσεις, στείλε φωτογραφίες, στείλε λινκ την συνομιλία εδώ που να δουν ότι όντως ενημέρωσες με το που το πήρες, θα δουν επίσης ότι παρακολουθούμε και υποστηρίζουμε εσένα δεκάδες εδώ μέσα, με ένα περιποιημένο mail με όλα τ' αποδεικτικά για να είσαι άνετος...
Είναι δεδομένο/σίγουρο πως θα σου το αντικαταστήσουν χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν είναι κάνα μπακάλικο η Samsung!
 

Μίλησα κατευθείαν με την τεχνική υποστήριξη, και εκεί μου είπαν να πάω σε κάποιο Service ώστε να γίνει ο πρώτος έλεγχος.

Και μου είπε ότι θα πρέπει να περιμένω να παραλάβω την απόδειξη γιατί αλλιώς δεν γίνεται.

6 minutes ago, juann21 said:

Καλά ξεμπερδέματα φίλε μου.... δύσκολα να περιμένεις κάτι τόσο ακριβό και να είναι έτσι ακόμα δεν το άνοιξες.... μυστήριο 😏😏

ξενέρα αστα.

Αφού με το που το είδα, τα πακέταρα όλα και τα ξανα έκλεισα. Ούτε power on δεν το έκανα.

Το θέμα είναι να βγάλω άκρη, οκ, αντε πες συμβαίνει, για αυτό υπάρχουν τα doa και οι εγγυήσεις.

Αλλά το χειρότερο είναι να λες μα δεν πετάει ο γάιδαρος και να σου λένε απόδειξέ το μου.

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, OverClocker said:

Μόλις ήρθε και η απόδειξη αλλά πλέον δεν προλαβαίνω να πεταχτώ.

Είναι τόσο λεπτά στην άκρη τους τα μπέζελ που με το που το ακουμπήσεις λίγο κάπου θα γίνεται πολύ εύκολο αυτό σίγουρα.

Πιο πολύ με χαλάει το σημάδι στην οθόνη 😞 (δεν είναι σκόνη, δοκίμασα και με πανάκι λιγάκι υγρό μπας και είναι απλά στίγμα αλλά τίποτα.

Μίλησα κατευθείαν με την τεχνική υποστήριξη, και εκεί μου είπαν να πάω σε κάποιο Service ώστε να γίνει ο πρώτος έλεγχος.

Και μου είπε ότι θα πρέπει να περιμένω να παραλάβω την απόδειξη γιατί αλλιώς δεν γίνεται.

ξενέρα αστα.

Αφού με το που το είδα, τα πακέταρα όλα και τα ξανα έκλεισα. Ούτε power on δεν το έκανα.

Το θέμα είναι να βγάλω άκρη, οκ, αντε πες συμβαίνει, για αυτό υπάρχουν τα doa και οι εγγυήσεις.

Αλλά το χειρότερο είναι να λες μα δεν πετάει ο γάιδαρος και να σου λένε απόδειξέ το μου.

Θέλει υπομονή σε όλα ....εγώ την έχασα σήμερα....γτ το έκανα παραγγελία 17/01 πρωί και άλλος έκανε χτες και το πήρε σήμερα...εγώ ακόμη περιμένω...θέλω να κάνω ακύρωση ειλικρινά 😏😏🥷

Link to comment
Share on other sites

από χθες το βράδυ που εμφανίστηκε στην easy mail καμία αλλαγή, δείχνει θα έρθει με speedex στην οποία δεν εμφανίζεται καν 

να έρθει βέβαια και να είναι καλά γιατί με την περίπτωση του φικου πιο πάνω δεν θέλεις να μπλέκεις, ειδικά αν είσαι σε επαρχία και για κάτι τόσο ακριβό 

Link to comment
Share on other sites

Ορμάτε μάγκες ... To Samsung Galaxy S24 Ultra (12GB/512GB)
1208 ευρώ ΤΕΛΙΚΗ τιμή με μεταφορικά μέσα από το Amazon!!!

https://www.amazon.co.uk/dp/B0CNTTCJNJ?tag=lagonika0cc-21&creative=6738

Πρέπει να ενεργοποιήσετε πριν το checkout το κουπόνι που έχει στην σελίδα (Apply £100 voucher)!

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, OverClocker said:

Μόλις ήρθε και η απόδειξη αλλά πλέον δεν προλαβαίνω να πεταχτώ.

Είναι τόσο λεπτά στην άκρη τους τα μπέζελ που με το που το ακουμπήσεις λίγο κάπου θα γίνεται πολύ εύκολο αυτό σίγουρα.

Πιο πολύ με χαλάει το σημάδι στην οθόνη 😞 (δεν είναι σκόνη, δοκίμασα και με πανάκι λιγάκι υγρό μπας και είναι απλά στίγμα αλλά τίποτα.

Μίλησα κατευθείαν με την τεχνική υποστήριξη, και εκεί μου είπαν να πάω σε κάποιο Service ώστε να γίνει ο πρώτος έλεγχος.

Και μου είπε ότι θα πρέπει να περιμένω να παραλάβω την απόδειξη γιατί αλλιώς δεν γίνεται.

ξενέρα αστα.

Αφού με το που το είδα, τα πακέταρα όλα και τα ξανα έκλεισα. Ούτε power on δεν το έκανα.

Το θέμα είναι να βγάλω άκρη, οκ, αντε πες συμβαίνει, για αυτό υπάρχουν τα doa και οι εγγυήσεις.

Αλλά το χειρότερο είναι να λες μα δεν πετάει ο γάιδαρος και να σου λένε απόδειξέ το μου.

Φίλε μου...υπομονή, κουράγιο και γενικά η Παναγιά μαζί σου!

Πιστεύω θα βγάλεις άκρη, δε νομίζω να μην παιχτεί αντικατάσταση. Ταλαιπωρία, αλλά ευτυχώς που το πήρες χαμπάρι από πολύ αρχή με τη ματιά scanner σου.

Δεν ξέρω πως αφαιρεσες την ταινία απο το κουτί, αλλά το καλύτερο είναι να την ξεκολλάμε με το δάχτυλο και όχι με φαλτσέτα.

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, hasiotis_john said:

Ορμάτε μάγκες ... To Samsung Galaxy S24 Ultra (12GB/512GB)
1208 ευρώ ΤΕΛΙΚΗ τιμή με μεταφορικά μέσα από το Amazon!!!

https://www.amazon.co.uk/dp/B0CNTTCJNJ?tag=lagonika0cc-21&creative=6738

Πρέπει να ενεργοποιήσετε πριν το checkout το κουπόνι που έχει στην σελίδα (Apply £100 voucher)!

 

Δασμούς δεν πληρώνεις κατα την εισαγωγή από το Αγγλικό Amazon?

Πλέον ότι εξάγεται από Αγγλία έχει τελωνείο. 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vwbestakos said:

 

Δασμούς δεν πληρώνεις κατα την εισαγωγή από το Αγγλικό Amazon?

Πλέον ότι εξάγετε από Αγγλία έχει τελωνείο. 

Υπολογισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vwbestakos said:

 

Δασμούς δεν πληρώνεις κατα την εισαγωγή από το αγγλικό Amazon?

Πλέον ότι εξάγετε από Αγγλία έχει τελωνείο. 

Στα χρεωνει κατα την πληρωμη (import fees).

Το εχω παραγγειλει και περιμενω οποτε και θα σας πω.

image.png.87acc05b4e2091f0c24ea57f7854c64d.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vwbestakos said:

 

Δασμούς δεν πληρώνεις κατα την εισαγωγή από το Αγγλικό Amazon?

Πλέον ότι εξάγεται από Αγγλία έχει τελωνείο. 

Είναι ΤΕΛΙΚΗ τιμή ΜΕ τους δασμούς πληρωμένους!
ΔΕΝ περνάει κανένα τελωνείο, είναι μέσα στην τιμή και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αναμένουμε με το καλό εντυπώσεις από κάμερα, ειδικά τη νύχτα.

https://twitter.com/encoword/status/1750154229938094496

Κάτι δε μου κολλάει όταν βλέπω ότι 3 παλαιότερες συσκευές (οι 2 κινεζικές) βγάζουν καλύτερες φωτό τη νύχτα. Ελπίζω να είναι θέμα software. Θεωρώ ότι στο s25 θα πρέπει επιτέλους να αλλάξει σένσορα στη φωτογραφική η Samsung. Τα τελευταία χρόνια την έχουν φτάσει όλοι οι Κινέζοι.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Δεν ξέρω πως αφαιρεσες την ταινία απο το κουτί, αλλά το καλύτερο είναι να την ξεκολλάμε με το δάχτυλο και όχι με φαλτσέτα.

Αυτά τα αφήνω για τον jerry rig 😛 

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, hasiotis_john said:

Ορμάτε μάγκες ... To Samsung Galaxy S24 Ultra (12GB/512GB)
1208 ευρώ ΤΕΛΙΚΗ τιμή με μεταφορικά μέσα από το Amazon!!!

https://www.amazon.co.uk/dp/B0CNTTCJNJ?tag=lagonika0cc-21&creative=6738

Πρέπει να ενεργοποιήσετε πριν το checkout το κουπόνι που έχει στην σελίδα (Apply £100 voucher)!

 

Είδα καλά δίνει και watch 6 μαζί?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την εταιρία την έχει δουλέψει κανείς?? Με αυτά που διαβάζω φαίνεται πολλά υποσχόμενη και ποιοτική.

https://case-mate.com/collections/galaxy-s24-ultra-phone-case-collection 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, juann21 said:

Θέλει υπομονή σε όλα ....εγώ την έχασα σήμερα....γτ το έκανα παραγγελία 17/01 πρωί και άλλος έκανε χτες και το πήρε σήμερα...εγώ ακόμη περιμένω...θέλω να κάνω ακύρωση ειλικρινά 😏😏🥷

Χαχαχα τα ίδια και εγώ . Έχουν χάσει την μπάλα

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, johnnyman25 said:

Είδα καλά δίνει και watch 6 μαζί?

Για κατοικους Αγγλιας μονο

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το trade in είναι προωθητική ενέργεια της Samsung Hellas...
Απλά το μόνο που πρέπει να διευκρινίσετε με αυτούς όσοι πάρετε από το Amazon είναι αν η εγγύηση καλύπτετε και στην Ελλάδα από την Samsung Hellas ή αν σε περίπτωση κάποιας στραβής θα πρέπει να το στείλετε στην Αγγλία. (και αν φυσικά είναι δωρεάν η αποστολή ως εκεί)
Τα λέω αυτά γιατί πλέον η Αγγλία μας έχει αποχαιρετήσει από την Ευρωπαϊκή ένωση και δεν ξέρω τι γίνεται με την εγγύηση προϊόντων που αγοράζονται εκτός της χώρας τους. Αν γνωρίζει κάποιος λεπτομέρειες για το τι ισχύει στην εγγύηση από το συγκεκριμένο Άμαζον (UK), ας μας πει!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ κανεις απο οσους τα παράλαβαν δεν γραφει εντυπώσεις. Μαλλον θα ειναι καλα. γιατι διαφορετικά θα εγραφαν κατι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...