Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Konstantine73 said:

Επί της ευκαιρίας θα αναφερθώ πάλι στο αδικαιολόγητα χαμηλό PWM Για άλλη μια χρονιά καθώς και στο επίσης χαμηλό screen response time Που δεν δικαιολογείται σε τέτοιες τιμές…

Βλέπω έχεις δυνατά επιχειρήματα….

Βρε αδερφέ μου, σου εξηγώ ότι ο λόγος που καθένας προχωράει στην αναβάθμιση είναι τελείως υποκειμενικό, είτε πάνε από Νόκια 3330 είτε από s23.

Εσύ λές ότι δεν πας στο s24 γιατί έχει χαμηλό PWM.

Ο άλλος πάει στο s24 από S23 γιατί έχει 7 χρόνια αναβάθμιση.

Προσπαθώ να σου εξηγήσω ότι ο καθένας μας έχει άλλες απόψεις, δεν είναι ανάγκη να κατακρίνουμε την επιλογή του άλλου γιατί είναι διαφορετική από εμάς και δεν χρειάζεται επιχείρημα. Δεν προσπαθώ να σου πουλήσω κάτι.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Konstantine73 said:

Στη χώρα που ζούμε για τους λίγους που μπορεί να είναι τα έξοδα ενός  Σαββατοκύριακου Με γεια τους με χαρά τους δεν εκφράζουν όμως το σύνολο

Προσωπική μου άποψη ότι δεν αξίζει η  αναβάθμιση… Δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι το οποίο δεν θα μου δίνει κάτι το ουσιαστικό και μη μου πεις ότι το ΑΙ Είναι το ουσιαστικό καθώς την αναβάθμιση θα την πάρει και το 23 ultra…

Επίσης έχει αναφερθεί ότι από το τέλος του 25 θα είναι επί πληρωμή…

Προσωπικη μου αποψη , μονο και μονο που εχουν βαλει φλατ οθονη θα το αλλαζα χτες, γιατι κακα τα ψεματα οποιος αγοραζει αυτο το κινητο , το πρωτο πραγμα που κοιταει ειναι το πενακι, και το πενακι στην φλατ ειναι οτι καλυτερο υπαρχει , στις κυρτες στο πλάι ειναι δράμα

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Konstantine73 said:

Αναφέρομαι στους χρήστες του S 23 ultra….

Προσωπικά, όπως και πολλοί άλλοι θα έκαναν απλά δεν το γράφουν, πούλησα το S23 Ultra 920€  και αγόρασα το s24 Ultra 867€, οπότε μας πλήρωσαν κ από πάνω 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yiorgos said:

Προσωπικη μου αποψη , μονο και μονο που εχουν βαλει φλατ οθονη θα το αλλαζα χτες, γιατι κακα τα ψεματα οποιος αγοραζει αυτο το κινητο , το πρωτο πραγμα που κοιταει ειναι το πενακι, και το πενακι στην φλατ ειναι οτι καλυτερο υπαρχει , στις κυρτες στο πλάι ειναι δράμα

Δε ξέρεις εσύ.

Μου έχει φύγει ο κώλος από το note 9 για να κάνω screen select μεχρι άκρη

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το είδα σε κατάστημα. Πάλι η οθόνη έχει μια μικρή καμπύλη στην άκρη. Δεν ξέρω αυτό το ελάχιστο πως θα κάθετε με την προστασία... 

Επίσης τώρα που άλλαξαν από 24 σε 26. Πάλι δε διευκρινίζει. 24 θα τα δώσουν στην μεταφορική ή 26;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, OverClocker said:

Δε ξέρεις εσύ.

Μου έχει φύγει ο κώλος από το note 9 για να κάνω screen select μεχρι άκρη

χαχαχα επειδη απο τοτε που βγηκε το πενακι (γιατι το χρησιμοποιω παρα πολυ) ειμαι με note  και βεβαια συνεχιζω αναγκαστικα με s ultra, βριζω απο την πρωτη μερα που βγηκαν οι curved, μεχρι βεβαια προχτες χαχαχαχα που ειπα δοξα το θεο καταλαβαν μετα απο τοσα χρονια την μλκια που εκαναν

Edited by Yiorgos
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μου έσπασε πριν 7 μερες τι να έπαιρνα δηλαδή ?το προηγούμενο μοντέλο για να μην πάρω προ παραγγελία?

Αφού έχουνε ίδια τιμή στα καταστήματα πάνω-κάτω s23 και 24

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν οι αποστολες .

Μολις μου ηρθε tracking number παραλαμβανω αυριο.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, OverClocker said:

Βρε αδερφέ μου, σου εξηγώ ότι ο λόγος που καθένας προχωράει στην αναβάθμιση είναι τελείως υποκειμενικό, είτε πάνε από Νόκια 3330 είτε από s23.

Εσύ λές ότι δεν πας στο s24 γιατί έχει χαμηλό PWM.

Ο άλλος πάει στο s24 από S23 γιατί έχει 7 χρόνια αναβάθμιση.

Προσπαθώ να σου εξηγήσω ότι ο καθένας μας έχει άλλες απόψεις, δεν είναι ανάγκη να κατακρίνουμε την επιλογή του άλλου γιατί είναι διαφορετική από εμάς και δεν χρειάζεται επιχείρημα. Δεν προσπαθώ να σου πουλήσω κάτι.

Ξέρεις πάρα πολλούς οι οποίοι θα κρατήσουν την συσκευή εφτά χρόνια?

Φυσικά και ο καθένας μας έχει άλλες απόψεις… Ούτε κατακρίνω κανενος την επιλογή Την άποψη μου λέω εκτός κι αν απαγορεύεται…

Θέλω να μου αναφέρεις ουσιαστικό λόγω αναβάθμισης… Θα δεχθώ μόνο την φλατ σκριν…

10 minutes ago, godjet1 said:

Εμένα που μου έσπασε πριν 7 μερες τι να έπαιρνα δηλαδή ?το προηγούμενο μοντέλο για να μην πάρω προ παραγγελία?

Αφού έχουνε ίδια τιμή στα καταστήματα πάνω-κάτω s23 και 24

Τώρα τι να σου απαντήσω εσένα… Νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρος σε αυτά που έγραψα…

21 minutes ago, Gorge said:

Πήγα το είδα σε κατάστημα. Πάλι η οθόνη έχει μια μικρή καμπύλη στην άκρη. Δεν ξέρω αυτό το ελάχιστο πως θα κάθετε με την προστασία... 

Επίσης τώρα που άλλαξαν από 24 σε 26. Πάλι δε διευκρινίζει. 24 θα τα δώσουν στην μεταφορική ή 26;

Σοβαρά? Άρα δε μιλάμε για μια καθαρά φλατ σκριν…

Ωραία πράγματα τότε…

Edited by Konstantine73
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dimkit said:

Αρχισαν οι αποστολες .

Μολις μου ηρθε tracking number παραλαμβανω αυριο.

ευχάριστα νέα φίλε μου, πότε έκανες παραγγελία και με ποια εταιρία κούριερ; Αν είσαι επαρχία και όχι Αττική πες μας γιατί παιζει και αυτό ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Konstantine73 said:

Ξέρεις πάρα πολλούς οι οποίοι θα κρατήσουν την συσκευή εφτά χρόνια?

Φυσικά και ο καθένας μας έχει άλλες απόψεις… Ούτε κατακρίνω κανενος την επιλογή Την άποψη μου λέω εκτός κι αν απαγορεύεται…

Θέλω να μου αναφέρεις ουσιαστικό λόγω αναβάθμισης… Θα δεχθώ μόνο την φλατ σκριν…

Τώρα τι να σου απαντήσω εσένα… Νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρος σε αυτά που έγραψα…

Σοβαρά? Άρα δε μιλάμε για μια καθαρά φλατ σκριν…

Ωραία πράγματα τότε…

Ήταν δίπλα δίπλα με το s23 και η διαφορά ήταν τεράστια στην καμπύλη αλλά πάλι το 24 δεν ήταν στην άκρη τέρμα φλατ. Είχε ένα ελάχιστο. Πως είναι τα 3d τζαμακια που έχουν μια καμπύλη για να μη σε κόβουν στο δάχτυλο; κάτι τέτοιο ελάχιστο μεν αλλά αν βάλεις προστασία θα έχει αρκετό κενό για να μπαίνει σκόνη μέσα. 

Θα το δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, smyrali said:

ευχάριστα νέα φίλε μου, πότε έκανες παραγγελία και με ποια εταιρία κούριερ; Αν είσαι επαρχία και όχι Αττική πες μας γιατί παιζει και αυτό ρόλο.

Παραγγελια εκανα το επομενο πρωινο της παρουσιασης ,και η αποστολη γινεται με easymail για Ηράκλειο 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Konstantine73 said:

Ξέρεις πάρα πολλούς οι οποίοι θα κρατήσουν την συσκευή εφτά χρόνια?

Φυσικά και ο καθένας μας έχει άλλες απόψεις… Ούτε κατακρίνω κανενος την επιλογή Την άποψη μου λέω εκτός κι αν απαγορεύεται…

Θέλω να μου αναφέρεις ουσιαστικό λόγω αναβάθμισης… Θα δεχθώ μόνο την φλατ σκριν…

Γιατί το note 9 το είχα 5 χρόνια μπορεί να μην το είχα 7 αλλά δεν ήταν 1 ή 2.
Για να μην χαλάσουμε τις καρδιές μας εγώ καταλήγω στο ότι συμφωνήσουμε ότι απλά διαφώνουμε και όλα καλά

 

20 minutes ago, Yiorgos said:

χαχαχα επειδη απο τοτε που βγηκε το πενακι (γιατι το χρησιμοποιω παρα πολυ) ειμαι με note  και βεβαια συνεχιζω αναγκαστικα με s ultra, βριζω απο την πρωτη μερα που βγηκαν οι curved, μεχρι βεβαια προχτες χαχαχαχα που ειπα δοξα το θεο καταλαβαν μετα απο τοσα χρονια την μλκια που εκαναν

πραγματικά μια απ τα ίδια και όταν είδα ότι στο 23 μείωσαν αρκετά το curving για αυτό και πήγα άνετα προς τα εκεί. Τώρα που στο 24 είναι οι άκρες σαν του note 4 με μια πολύ ελαφρια καμπύλη, ακόμα καλύτερα.

 

17 minutes ago, dimkit said:

Αρχισαν οι αποστολες .

Μολις μου ηρθε tracking number παραλαμβανω αυριο.

με το καλό

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dimkit said:

Αρχισαν οι αποστολες .

Μολις μου ηρθε tracking number παραλαμβανω αυριο.

Ωχ πρέπει να πάρω φορτιστή :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dimkit said:

Παραγγελια εκανα το επομενο πρωινο της παρουσιασης ,και η αποστολη γινεται με easymail για Ηράκλειο 

Αττικής ή Κρήτης; γιατί στην επαρχία λένε ότι στέλνουν με speedex που ειναι οτι να'ναι...

Link to comment
Share on other sites

Ας μπω και εγώ στην συζήτηση προσωπική μου άποψη για έναν που είναι κάτοχως S23 Ultra και παίρνει το S24 Ultra δεν θα δει τεράστιες διαφορές και για εμένα το ξαναλέω για εμένα είναι σπατάλη χρημάτων.

Βέβαια αν πουλήσει το κινητό σε μία καλή τιμή και έχει μεγάλο όφελος αξίζει η αλλαγή αλλά και πάλι για να λέει οτι έχει το τελευταίο μοντέλο.

Κανένα κινητό 1500ευρώ δεν δικαιολογεί τα χρήματα του όλες οι εταιρίες "κλέβουν", Πραγματικά και εγώ αν δεν ειχα το 20% και απαλλαγή ΦΠΑ δεν θα το έπαιρνα ποτέ δεν έχω δώσει για τηλέφωνο πάνω απο 800ευρώ.

Γνώμη μου είναι η αλλαγή να γίνεται στα 4 με 5 χρόνια για αυτές τις κατηγορίες κινητών γιατί αν μπεις στο τριπάκι να αλλάζεις κάθε χρόνο θα ξοδέψεις πολλά χρήματα. Βέβαια στην τσέπη του καθενός κανείς δεν κάνει κουμάντο.

Το Note 20 Utra το κράτησα σχεδόν 4 χρόνια, το S4 Ultra έχω σκοπό να το κράτήσω 5ετία και βάλε με το support που δίνει η Samsung. 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gorge said:

Ήταν δίπλα δίπλα με το s23 και η διαφορά ήταν τεράστια στην καμπύλη αλλά πάλι το 24 δεν ήταν στην άκρη τέρμα φλατ. Είχε ένα ελάχιστο. Πως είναι τα 3d τζαμακια που έχουν μια καμπύλη για να μη σε κόβουν στο δάχτυλο; κάτι τέτοιο ελάχιστο μεν αλλά αν βάλεις προστασία θα έχει αρκετό κενό για να μπαίνει σκόνη μέσα. 

Θα το δούμε...

Το curving που κάνει είναι σαν αυτο που είχε το note 4/note 3/note 2.

δεν είναι edge, απλά δεν είναι τελείως φλατ όπως είναι τα iphone

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gp30169 said:

Για εμένα συμφέρει να πουλάς 1 μήνα πριν την κυκλοφορία της επόμενης συσκευής  τη συσκευη σου και να προπαραγγέλνεις την καινούρια.

πχ εγώ πούλησα s23 ultra τον Δεκέμβριο στα 920ε.

Προπαρήγγειλα τώρα το 24 ultra και μου βγήκε 985ε.

Εχω δλδ το νέο μοντέλο (με τις ελάχιστες βελτίωσεις) με ελάχιστα επιπλέον χρήματα.

Πές όμως και πως προέκυψε η τιμή κάτω των 1000ευρώ συμφορουμίτη, από τα 1500 που ξεκινάει επίσημα η συσκευή

α)προλάβατε το κουπόνι 20%

β)ότι θα μπει σε τιμολόγιο.

Εάν πάει κάποιος τώρα να προπαραγγείλει το S24Ultra, πόσο θα του βγεί για να το αγοράσει χωρις τα παραπάνω, οέο??

Κάθε χρόνο η ίδια καραμέλα με τα τιμολόγια.....

Οσο για τα περί S23U και S24U έχει ήδη απαντηθεί πριν καν ανακοινωθεί η συσκευή, ότι σε γενικές γραμμές όπως και κάθε χρόνο δεν ισχύει για τον περισσότερο κόσμο η αλλαγή, μιας και δεν μιλάμε για γενική αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι από τους χρήστες της αναμονής ας πούμε για πολλούς και διάφορους λόγους από εποχής Sony Xperia Z. Στην προκειμένη περίπτωση θεωρώ πως και πέρυσι αλλά και φέτος φυσικά η επιλογή της προπαραγγελίας αξίζει και με το παραπάνω. Μια χαρά και έξυπνα ενήργησαν οι συνφοορουμίτες...αυτή είναι η δική μου άποψη και με το καλό να παραλάβετε τα νέα εργαλεία σας. ✌️👋😎

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, OverClocker said:

Το curving που κάνει είναι σαν αυτο που είχε το note 4/note 3/note 2.

δεν είναι edge, απλά δεν είναι τελείως φλατ όπως είναι τα iphone

Επειδή είχα τις συσκευές που αναφέρεις ήταν ξεκάθαρα φλατ!

Αφού υπάρχει ακόμα κόσμος όποιος αγοράζει στα 920 € μεταχειρισμένη συσκευή όταν μπορεί από το best price με ούτε 100 € παραπάνω να πάρει καινούργια τι να πω… Για όλους υπάρχει ελπίδα τελικά…

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, ros100 said:

Ολλανδία και Βέλγιο οι παραδόσεις ξεκινάνε αύριο. 

 

Όσο έχετε σκοπό να βάλετε κάποιο screen protector, να λάβετε υπόψιν ότι, μέχρι στιγμής τουλάχιστον, η μόνη που δεν φαίνεται να ακυρώνει σε μεγάλο βαθμό τις εξαιρετικές anti-reflective ιδιότητες της οθόνης,  είναι η γνήσια μεμβράνη της Samsung. 

Στις δύο εικόνες, η σύγκριση γίνεται ανάμεσα σε γυμνή οθόνη, γνήσια μεμβράνη, και προστασία τρίτης εταιρίας. 

 

 

Screenshot_20240122_115635_ReVanced Extended.jpg

Screenshot_20240122_115554_ReVanced Extended.jpg

υπάρχει στην Ελλάδα το προστατευτικό φίλμ της Samsung;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vwbestakos said:

Ας μπω και εγώ στην συζήτηση προσωπική μου άποψη για έναν που είναι κάτοχως S23 Ultra και παίρνει το S24 Ultra δεν θα δει τεράστιες διαφορές και για εμένα το ξαναλέω για εμένα είναι σπατάλη χρημάτων.

Βέβαια αν πουλήσει το κινητό σε μία καλή τιμή και έχει μεγάλο όφελος αξίζει η αλλαγή αλλά και πάλι για να λέει οτι έχει το τελευταίο μοντέλο.

Κανένα κινητό 1500ευρώ δεν δικαιολογεί τα χρήματα του όλες οι εταιρίες "κλέβουν", Πραγματικά και εγώ αν δεν ειχα το 20% και απαλλαγή ΦΠΑ δεν θα το έπαιρνα ποτέ δεν έχω δώσει για τηλέφωνο πάνω απο 800ευρώ.

Γνώμη μου είναι η αλλαγή να γίνεται στα 4 με 5 χρόνια για αυτές τις κατηγορίες κινητών γιατί αν μπεις στο τριπάκι να αλλάζεις κάθε χρόνο θα ξοδέψεις πολλά χρήματα. Βέβαια στην τσέπη του καθενός κανείς δεν κάνει κουμάντο.

Το Note 20 Utra το κράτησα σχεδόν 4 χρόνια, το S4 Ultra έχω σκοπό να το κράτήσω 5ετία και βάλε με το support που δίνει και η Samsung. 

+1000 , ειμαι με το note s10+  που ακομα πεταει, απλα το αλλαζω λογο security updates που δεν υποστηριζεται πια, για την φλατ που εχει επιτελους το 24αρι, και για τα 7 χρονια υποστηριξη που δινει η σαμυ.(δεν λεω οτι θα το κρατησω 7 χρονια,αλλα στην μεταπωληση ειναι ενα συν)

2 minutes ago, smyrali said:

υπάρχει στην Ελλάδα το προστατευτικό φίλμ της Samsung;

Εαν δεν εχει αλλαξει κατι το φοραει απο μαμα, αντικατασταση στο επισημο μονο της σαμυ στο Χαιδάρι κανενα 12ρικακι

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, konakis said:

Εγώ είμαι από τους χρήστες της αναμονής ας πούμε για πολλούς και διάφορους λόγους από εποχής Sony Xperia Z. Στην προκειμένη περίπτωση θεωρώ πως και πέρυσι αλλά και φέτος φυσικά η επιλογή της προπαραγγελίας αξίζει και με το παραπάνω. Μια χαρά και έξυπνα ενήργησαν οι συνφοορουμίτες...αυτή είναι η δική μου άποψη και με το καλό να παραλάβετε τα νέα εργαλεία σας. ✌️👋😎

Κάνα  επιχείρημα υπάρχει η μπα?

Αναφέρομαι για φέτος

Edited by Konstantine73
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Konstantine73 said:

Επειδή είχα τις συσκευές που αναφέρεις ήταν ξεκάθαρα φλατ!

Ξεκάθαρα φλατ, δε το λες. Τα εχω ακόμα και τα 3.Αυτό εδώ είναι φλατ?

20240123_120550.jpg

20240123_120535.jpg

 

 

 

7 minutes ago, Konstantine73 said:

Κάνα  επιχείρημα υπάρχει η μπα?

Αναφέρομαι για φέτος

 

Γιατι δεν πας στο θέμα με τα 23 να τα γραψεις αυτα?

 

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...