Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

52 minutes ago, netgeo said:

Στα πάντα 🤣

Καλημέρα, πήγα μόλις να το χρησιμοποιήσω και έβγαζε έκπτωση 0 ευρώ άρα υποθέτω ήδη το έφτιαξαν. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αδέρφια και εγώ 26/01 προχώρησε στο αποστολή για να δούμε τι θα δούμε αύριο έρχεται και η θηκούλα της Spigen!!

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Cris4524 said:

E! E! EΡXETAI!!!! 26/1/2024

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-01-23, 08.28.59.png

Καλά έκανα ένα ζουμ στη φώτο σου, και μου φάνηκε ότι έλεγε όφελος 50% στην αξία του Galaxy, και επαθα ένα μικρό εγκεφαλικό 😆

Ανυπομονώ και εγώ, αντε με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Μετά τις μαζικές ακυρώσεις που θα φάμε από το public έχουμε καμία προσφορά σε θήκη κ φιλμ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, supermario said:

Καλημέρα παιδιά

Μετά τις μαζικές ακυρώσεις που θα φάμε από το public έχουμε καμία προσφορά σε θήκη κ φιλμ;

Και εμένα θα με ενδιέφερε αυτό!

Για να δούμε και σε εμένα έγινε αποκτήστε το από τις 26... Άραγε θα το στείλουν σήμερα; 

Edited by nasosvasedis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στο παρακάτω πακέτο:

https://www.spigen.com/products/galaxy-s24-series-case-thin-fit

https://www.spigen.com/products/galaxy-s24-series-neo-flex

Ότι πιο ελαφρύ και λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, supermario said:

Καλημέρα παιδιά

Μετά τις μαζικές ακυρώσεις που θα φάμε από το public έχουμε καμία προσφορά σε θήκη κ φιλμ;

Δεν το δέχεται το κουπόνι πριν 5 λεπτά προσπάθησα 

Link to comment
Share on other sites

Έχει προλάβει να πάρει κανείς tracking ?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, anastasg said:

Γειά σας, είμαι λάτρης της σειράς Note από το θρυλικό Note 3.

Μετά το Note 8, Note 9 και εδώ και 3 χρόνια Note 10+ μάλλον ήρθε η ώρα να αποχωριστώ την εξαιρετική σειρά Note για χάρη του S24 Ultra. 

Αν κάποιος φιλος/φίλη έχει διαθέσιμο κωδικό που δεν τον χρειάζεται για έκπτωση θα του ήμουν ευγνώμων να μου στείλει ΠΜ.

Με το καλό να παραλάβετε παιδιά και μόνο καλά νέα να ακούτε και να διαβάζετε! 

Note είναι και αυτό μην γελιέσαι από το μάρκετινγκ….

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Konstantine73 said:

Note είναι και αυτό μην γελιέσαι από το μάρκετινγκ….

Ε ναι Note είναι, μόνο στο 21 έκαναν ένα διάλειμμα 😄

Edited by netgeo
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω την λογική των ανθρώπων που προχωρούν σε προ παραγγελίες…

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Konstantine73 said:

Ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω την λογική των ανθρώπων που προχωρούν σε προ παραγγελίες…

To οτι γλιτωνεις 500ε δεν ειναι κινητρο; Ειδικα αν εχεις σκοπο να το παρεις ετσι κι αλλιως.

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gp30169 said:

To οτι γλιτωνεις 500ε δεν ειναι κινητρο; Ειδικα αν εχεις σκοπο να το παρεις ετσι κι αλλιως.

Με την προϋπόθεση ότι θα φύγει σε καλή τιμή η υπάρχουσα συσκευή σου ? 

Αυτό έγραψα….ο άνθρωπος έχει πολλές φορές το ανικανοποίητο…για μένα πολλές φορές μεγάλο ελάττωμα 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Konstantine73 said:

Ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω την λογική των ανθρώπων που προχωρούν σε προ παραγγελίες…

Αν σου αρέσει μια ταινια στο σινεμα , δεν θα θες να πας να την δεις απο τις πρωτες μερες?  δεν θα περιμενεις να περάσει καιρος για να πεσει το εισητηριο .

Αν βγαινει ενα καινουριο παιχνίδι που σου αρέσει πολυ , θα πεις κατσε να περιμενω να πέσει η τιμη του , ή θα φροντισεις να το αγοράσεις όσο πιο συντομα γινεται.

 

Το ιδιο ακριβως ειναι και με το κινητο  

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Konstantine73 said:

Με την προϋπόθεση ότι θα φύγει σε καλή τιμή η υπάρχουσα συσκευή σου ? 

Αυτό έγραψα….ο άνθρωπος έχει πολλές φορές το ανικανοποίητο…για μένα πολλές φορές μεγάλο ελάττωμα 

Αυτό που λες είναι δυστυχώς πολύ σωστό! Συνεχώς θέλουμε και δεν ικανοποιούμαστε ποτέ!

Αλλά νομίζω οι περισσότεροι που είμαστε εδώ μέσα είμαστε λίγο θύματα της τεχνολογίας!

Για εμένα συμφέρει να πουλάς 1 μήνα πριν την κυκλοφορία της επόμενης συσκευής  τη συσκευη σου και να προπαραγγέλνεις την καινούρια.

πχ εγώ πούλησα s23 ultra τον Δεκέμβριο στα 920ε. Προπαρήγγειλα τώρα το 24 ultra και μου βγήκε 985ε.

Εχω δλδ το νέο μοντέλο (με τις ελάχιστες βελτίωσεις) με ελάχιστα επιπλέον χρήματα.

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dimkit said:

Αν σου αρέσει μια ταινια στο σινεμα , δεν θα θες να πας να την δεις απο τις πρωτες μερες?  δεν θα περιμενεις να περάσει καιρος για να πεσει το εισητηριο .

Αν βγαινει ενα καινουριο παιχνίδι που σου αρέσει πολυ , θα πεις κατσε να περιμενω να πέσει η τιμη του , ή θα φροντισεις να το αγοράσεις όσο πιο συντομα γινεται.

 

Το ιδιο ακριβως ειναι και με το κινητο  

Όχι δεν είναι ακριβώς το ίδιο…. Μη συγκρίνουμε μερικές δεκάδες ευρώ με εκατοντάδες ευρώ….

17 minutes ago, gp30169 said:

Αυτό που λες είναι δυστυχώς πολύ σωστό! Συνεχώς θέλουμε και δεν ικανοποιούμαστε ποτέ!

Αλλά νομίζω οι περισσότεροι που είμαστε εδώ μέσα είμαστε λίγο θύματα της τεχνολογίας!

Για εμένα συμφέρει να πουλάς 1 μήνα πριν την κυκλοφορία της επόμενης συσκευής  τη συσκευη σου και να προπαραγγέλνεις την καινούρια.

πχ εγώ πούλησα s23 ultra τον Δεκέμβριο στα 920ε. Προπαρήγγειλα τώρα το 24 ultra και μου βγήκε 985ε.

Εχω δλδ το νέο μοντέλο (με τις ελάχιστες βελτίωσεις) με ελάχιστα επιπλέον χρήματα.

Πολύ σωστή η παρατήρηση σου… Θύματα της τεχνολογίας….

Και όχι δεν θα Έδινα με τίποτα το ποσό που ανέφερες για να αγοράσεις κάτι το οποίο ουσιαστικά δεν δικαιολογεί τα χρήματα που έχεις δώσει…

Πριν πάρω το S 23 ultra είχα το S21fe… Καταλαβαίνεις γιατί χάος  μιλάμε…

edit: τώρα κατάλαβα Την αγοροπωλησία σου… Μαγκιά σου φίλε… Προσωπικά βαριέμαι απίστευτα να μπω σε μία τέτοια διαδικασία Βλέπω για το επόμενο μοντέλο…

Edited by Konstantine73
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konstantine73 said:

Όχι δεν είναι ακριβώς το ίδιο…. Μη συγκρίνουμε μερικές δεκάδες ευρώ με εκατοντάδες ευρώ….

Μην ξεχνας ομως οτι τα 1500€ που κανει η συσκευη , δεν εχουν την ιδια αξία για όλους .

Για καποιους μπορει να ειναι 2 μηνιατικα , για κάποιους μισο και για καποιους αλλους τα εξοδα ενος ΣΚ .

Ολα ειναι σχετικα 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Konstantine73 said:

Ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω την λογική των ανθρώπων που προχωρούν σε προ παραγγελίες…

 

22 minutes ago, Konstantine73 said:

Με την προϋπόθεση ότι θα φύγει σε καλή τιμή η υπάρχουσα συσκευή σου ? 

Αυτό έγραψα….ο άνθρωπος έχει πολλές φορές το ανικανοποίητο…για μένα πολλές φορές μεγάλο ελάττωμα 

Ήμουν και γω της ίδια αποψης με εσένα, αλλά, αν θα προχώραγες ούτως η άλλως στην αγορά του κινητού, το κινητρο που σου δίνουν είναι πολύ καλό.

Πέρσυ εγώ ήρθα από Note 9 στο S23 ultra. Προπαραγγελία. Οπότε τότε δεν υπήρχε μόνο θέμα ανικανοποίησης.

Η τιμή που έχουν τα skroutzομάγαζω τώρα τη στιγμή που μιλάμε, είναι η ΙΔΙΑ με 1 χρόνο πριν, μετά απ όλα τα οφέλη της προπαραγγελίας. Αυτά για τιμές ΧΩΡΙΣ αποφορολόγηση.

 

 

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dimkit said:

Μην ξεχνας ομως οτι τα 1500€ που κανει η συσκευη , δεν εχουν την ιδια αξία για όλους .

Για καποιους μπορει να ειναι 2 μηνιατικα , για κάποιους μισο και για καποιους αλλους τα εξοδα ενος ΣΚ .

Ολα ειναι σχετικα 

Στη χώρα που ζούμε για τους λίγους που μπορεί να είναι τα έξοδα ενός  Σαββατοκύριακου Με γεια τους με χαρά τους δεν εκφράζουν όμως το σύνολο

11 minutes ago, OverClocker said:

 

Ήμουν και γω της ίδια αποψης με εσένα, αλλά, αν θα προχώραγες ούτως η άλλως στην αγορά του κινητού, το κινητρο που σου δίνουν είναι πολύ καλό.

Πέρσυ εγώ ήρθα από Note 9 στο S23 ultra. Προπαραγγελία. Οπότε τότε δεν υπήρχε μόνο θέμα ανικανοποίησης.

Η τιμή που έχουν τα skroutzομάγαζω τώρα τη στιγμή που μιλάμε, είναι η ΙΔΙΑ με 1 χρόνο πριν, μετά απ όλα τα οφέλη της προπαραγγελίας. Αυτά για τιμές ΧΩΡΙΣ αποφορολόγηση.

 

 

Προσωπική μου άποψη ότι δεν αξίζει η  αναβάθμιση… Δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι το οποίο δεν θα μου δίνει κάτι το ουσιαστικό και μη μου πεις ότι το ΑΙ Είναι το ουσιαστικό καθώς την αναβάθμιση θα την πάρει και το 23 ultra…

Επίσης έχει αναφερθεί ότι από το τέλος του 25 θα είναι επί πληρωμή…

Edited by Konstantine73
Link to comment
Share on other sites

Για καποιους μπορει απλα να επεσε στο σωστο timing. Εγω πχ εχω ενα Huawei Mate 10 pro απο το 2018 (μοντελο 2017). Το black friday παρηγγειλα το s23ultra απο amazon στα 850ευρω το οποιο ηταν σε ελλειψη και θα εφτανε μεχρι 17/1. Τελικα 17/1 εφαγα ακυρο οτι δεν υπαρχει στοκ. Οποτε μετα απο 2 μηνες αναμονης, ετυχε την ιδια μερα να παρουσιαστει το 24ultra, οποτε και εβαλα τη διαφορα και το παρηγγειλα.

Σε καποιον αλλο μπορει να του χαλασε, να του το εκλεψαν, να... να... να... Τι θα κανει; θα μεινει χωρις κινητο για να μην παρει προπαραγγελια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SagoniasSlutRose said:

Για καποιους μπορει απλα να επεσε στο σωστο timing. Εγω πχ εχω ενα Huawei Mate 10 pro απο το 2018 (μοντελο 2017). Το black friday παρηγγειλα το s23ultra απο amazon στα 850ευρω το οποιο ηταν σε ελλειψη και θα εφτανε μεχρι 17/1. Τελικα 17/1 εφαγα ακυρο οτι δεν υπαρχει στοκ. Οποτε μετα απο 2 μηνες αναμονης, ετυχε την ιδια μερα να παρουσιαστει το 24ultra, οποτε και εβαλα τη διαφορα και το παρηγγειλα.

Σε καποιον αλλο μπορει να του χαλασε, να του το εκλεψαν, να... να... να... Τι θα κανει; θα μεινει χωρις κινητο για να μην παρει προπαραγγελια;

Αναφέρομαι στους χρήστες του S 23 ultra….

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Konstantine73 said:

Στη χώρα που ζούμε για τους λίγους που μπορεί να είναι τα έξοδα ενός  Σαββατοκύριακου Με γεια τους με χαρά τους δεν εκφράζουν όμως το σύνολο

Προσωπική μου άποψη ότι δεν αξίζει η  αναβάθμιση… Δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι το οποίο δεν θα μου δίνει κάτι το ουσιαστικό και μη μου πεις ότι το ΑΙ Είναι το ουσιαστικό καθώς την αναβάθμιση θα την πάρει και το 23 ultra…

Το τι τον οδηγεί τον καθένα είναι παντελώς υποκειμενικο και δεν μπορεί να το καταλάβει και να το κρίνει κανένας αλλος.

Οι διαφορές που υπάρχουν στα κινητά είναι αντικειμενικές,

Άλλος μπορεί για το AI, άλλος μπορεί για το Antireflectiveness της οθόνης, αλλός για flat screen, για το οτιδήποτε.

Just now, Konstantine73 said:

Αναφέρομαι στους χρήστες του S 23 ultra….

Παρακαλώ.

Θες να σου στείλω και ανάλυση λογαριασμού της τραπεζάς μου?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επί της ευκαιρίας θα αναφερθώ πάλι στο αδικαιολόγητα χαμηλό PWM Για άλλη μια χρονιά καθώς και στο επίσης χαμηλό screen response time Που δεν δικαιολογείται σε τέτοιες τιμές…

2 minutes ago, OverClocker said:

Θες να σου στείλω και ανάλυση λογαριασμού της τραπεζάς μου?

Βλέπω έχεις δυνατά επιχειρήματα….

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...