Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΝΑΙΙΙΙΙ!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! :D Εγκατέστησα το Route66 στο n-Gage μιας και στο 7610 δεν έχω χώρο ούτε για δείγμα. :) Και δουλέυει μια χαρά. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. :D :)

 

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

 

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

 

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

 

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Έχει πάρα πολλές επιλογές και σαν πρώτη ματιά φαίνεται πολύπλοκο αλλά με λίγη συνήθεια πιστεύω οτι θα δουλέυεται μια χαρά. Και το σημαντικότερο, δεν χρειάζεται να έχεις συνδεμένο το GPS bluetooth module αν και κάνει σε αρκετές περιπτώσεις αναζήτηση.

 

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ. Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (30 Αύγ. 2004 , 18:09)

 

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ. Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

 

 

Ανοιξε ενα καινουργιο yahoo group και βαλε μεσα τα *.zip.Αλλα οπως σου'πα θα σου βγει η πιστη μεχρι να κανεις upload 16Mb.Κανενας με dsl που να εχει την ορεξη να το κανει?? :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ. Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

streamload?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (30 Αύγ. 2004 , 18:31)

 

Ανοιξε ενα καινουργιο yahoo group και βαλε μεσα τα *.zip.Αλλα οπως σου'πα θα σου βγει η πιστη μεχρι να κανεις upload 16Mb.Κανενας με dsl που να εχει την ορεξη να το κανει?? :o

 

 

Aσε θα το κατεβασω εγω αποψε και θα ανοιξω ενα site με μονο αυτο το file(ισως την κρατησω για να ανεβαζω και αλλα files) αλλα πρεπει να μου δωσετε μερικες μερες. :)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michalis_10 (30 Αύγ. 2004 , 20:43)

 

Πεστε μου και σε ποιον server μεταφερθηκε το aivanet για να το κατεβασω.

 

 

#EFnet φιλε michalis_10

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio (30 Αύγ. 2004 , 21:15)

:( den ksero apo mirc katholou allo link??????

 

Το βαζω τωρα να κατεβει και θα το ανεβασω σε καποιο site για να το κατεβασετε....Ισως να την εχω ετοιμη αυριο...Λιγη υπομονη.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Κατεβηκε ο χαρτης και ειναι σε queque για το προγραμμα(route 66).

 

Tωρα ψαχνω για ενα προχειρο free host αλλα με ενα υποφερτο bandwidth γιατι οταν δωσω το link πολλοι θα θελουν να το κατεβασουν και μετα θα ειναι :down: το site.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (30 Αύγ. 2004 , 14:10)

 

16,386Kb η εφαρμογη και αλλα 4304Kb ο χαρτης της Ελλαδας.Πιστευω για μια φορα αξιζει τον κοπο να πατησεις την υποσχεση σου. ;)

 

μαστορα, ποια ειναι τα αρχεια που πρεπει να κατεβάσω? χάθηκα εχει καμποσα αρχεία στο mIRC... :(

σε 32αρα χωραει?

Link to comment
Share on other sites

ποσο κανει ενα bluetooth gps και που μπορώ να το βρω???

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio (31 Αύγ. 2004 , 00:14)

 

:( :mad: :mad: :( :( :( :( paidia kapois xristianos mporei na anebasei ton xarth ths greece se kapoio group yahoo giati apo to meshmeri prospatho na to katebaso alla tipota!!!!!!!!!!

 

 

Φιλε giogio θα την κανω upload σε λιγο...Μην εξαπτεσαι...Θα δωσω σε αυτο το thread το λινκ.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

:eek: :eek: :eek: θα σε ρωτησω κατι ξερεις τι ειναι o neotionbox 3000 τι σημαινει fun 4 titanium hotbird astra multivision και ολα αυτα?????μαλλον οχι και εγω επισης δεν ξερω καθολου απο mirc kai "efnet κτλ!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...