Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgi (23 Μάρ. 2004 , 20:56)

 

mpori na mou pi kapios pos doulevi to unmakesis ;

 

 

Περίπου σαν το winzip !!! Δηλαδή, ανοίγεις το πρόγραμμα κάνεις open δίνεις ένα sis αρχείο το βλέπει και του λές extract files (τα ανοίγει στον ίδιο φάκελο που είναι και το sis) - Απλά Πράγματα :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποιο πρόγραμμα******** για να βλέπω αρχεία word και πού θα το βρω;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gab (23 Μάρ. 2004 , 19:32)

 

Ετσι γινεται στο απλο λεξικο.Στο foul τις Magenta που εχει περιπου 100χιλιαδες λεξεις και ενδιαφερει παρα πολυ κοσμο που τα αγγλικα τους δεν ειναι και τοσο καλα (μαζι κι εμενα) τι γινεται?

Αν μπορει καποιος ας βοηθηση.

 

 

Λοιπόν...

 

Όπως είπα και στο φίλο jojo, (πριν κανα δυο τρεις σελίδες νομίζω) το full magenta είναι μεν exe αλλά ανοίγει με το winzip ή το winrar (δεξί κλικ πανω του και extract ;) ) Ε μέσα στο φάκελο έχει τα δύο prc αρχεία που θα βάλεις στο κινητό (e:\system\apps\SlovoEdDicts). Ετσι έχεις και τα full (που είναι κατά τη γνώμη μου τα καλύτερα - καμμία σχέση με αυτά της absolute_word που σε μένα κάνουν άλλα ντ' άλλων μεταφράσεις)

 

Το ζήτημα είναι τώρα το register...

 

Όπως διεπίστωσα τα λεξικά της abosolute_word δίνουν σωστό κωδικό για register (με το k*y-g*n) ενώ αυτά της magenta δυστυχώς λένε "invalid dictionary".

 

Παρόλα ταύτα ...

 

Εγώ έδωσα ένα κωδικό από τους valid της absolute_word εδώ και τέσσερις μέρες ή και πέντε (βέβαια η επιλογή register δεν έχει φύγει) μπαίνω μία φορά τουλάχιστον την ημέρα αλλά δεν μου έχει βγάλει τίποτα άλλο από την λέξη που του ζήτησα (καμμία προτροπή για registration κοντολογής)

 

Αυτά...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dras (23 Μάρ. 2004 , 22:43)

 

pedia xeri kanenas kanena programa pou na boro na valo gia screen saver ena animation pou mou to ehoune stili me mms ?

 

 

powerlock apo tin symbian

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (23 Μάρ. 2004 , 22:07)

 

Λοιπόν...

 

Όπως είπα και στο φίλο jojo, (πριν κανα δυο τρεις σελίδες νομίζω) το full magenta είναι μεν exe αλλά ανοίγει με το winzip ή το winrar (δεξί κλικ πανω του και extract ;) ) Ε μέσα στο φάκελο έχει τα δύο prc αρχεία που θα βάλεις στο κινητό (e:\system\apps\SlovoEdDicts). Ετσι έχεις και τα full (που είναι κατά τη γνώμη μου τα καλύτερα - καμμία σχέση με αυτά της absolute_word που σε μένα κάνουν άλλα ντ' άλλων μεταφράσεις)

 

Το ζήτημα είναι τώρα το register...

 

 

Ευχαριστω.Το εκανα ετσι οπως εγραψες το λεξσικο

Τωρα περιμενω να περασουν 2-3μερες.Την πρωτη φορα που το περασα παντως το μηνυμα για εγκατασταση μου το εβγαλε την 3μερα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (23 Μάρ. 2004 , 18:50)

 

φιλε μου ειναι cr***ed το μετρο της αθηνας?υπαρχει στο aivanet?ευχαριστω ;)

 

 

Σαφως και υπαρχει!!! ;)

Για κοιτα ΕΔΩ .Το εχω ανεβασει και εγω σε 1 zip μαζι με αλλες 4 πολεις και ο jojo μονο του. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως για τα λεξικα της Magenta μαλλον θα ειναι λιγο δυσκολο να βρουμε καποιο cr@ck.Οσο κι αν εχω ψαξει - και για αυτο αλλα και για αλλα προιοντα της Magenta - δυστυχως δεν βρηκα τιποτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (24 Μάρ. 2004 , 01:02)

 

Δυστυχως για τα λεξικα της Magenta μαλλον θα ειναι λιγο δυσκολο να βρουμε καποιο cr@ck.Οσο κι αν εχω ψαξει - και για αυτο αλλα και για αλλα προιοντα της Magenta - δυστυχως δεν βρηκα τιποτα.

 

 

Κάποιος ωραίος Ελληνας ίσως με μεράκι .... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (23 Μάρ. 2004 , 22:07)

 

Λοιπόν...

 

Όπως είπα και στο φίλο jojo, (πριν κανα δυο τρεις σελίδες νομίζω) το full magenta είναι μεν exe αλλά ανοίγει με το winzip ή το winrar (δεξί κλικ πανω του και extract ;) ) Ε μέσα στο φάκελο έχει τα δύο prc αρχεία που θα βάλεις στο κινητό (e:\system\apps\SlovoEdDicts). Ετσι έχεις και τα full (που είναι κατά τη γνώμη μου τα καλύτερα - καμμία σχέση με αυτά της absolute_word που σε μένα κάνουν άλλα ντ' άλλων μεταφράσεις)

 

Το ζήτημα είναι τώρα το register...

 

Όπως διεπίστωσα τα λεξικά της abosolute_word δίνουν σωστό κωδικό για register (με το k*y-g*n) ενώ αυτά της magenta δυστυχώς λένε "invalid dictionary".

 

Παρόλα ταύτα ...

 

Εγώ έδωσα ένα κωδικό από τους valid της absolute_word εδώ και τέσσερις μέρες ή και πέντε (βέβαια η επιλογή register δεν έχει φύγει) μπαίνω μία φορά τουλάχιστον την ημέρα αλλά δεν μου έχει βγάλει τίποτα άλλο από την λέξη που του ζήτησα (καμμία προτροπή για registration κοντολογής)

 

Αυτά...

 

Mέσα στο full magenta έχει όντως δυο prc αρχεία αλλά και κάποια άλλα άσχετα.Τα περνάς και αυτά στο e:\system\apps\SlovoEdDicts?H μόνο τα δυο prc?Επίσης μέσα στο exe που ανοίγουμε με zip η rar υπάρχει και το sis? :confused:
http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Αρκετα καλο!

 

αλλα...απλα δοκιμαστε το και περιμενουμε...

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=855&faq=4

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Global moderator (24 Μάρ. 2004 , 09:29)

 

Mέσα στο full magenta έχει όντως δυο prc αρχεία αλλά και κάποια άλλα άσχετα.Τα περνάς και αυτά στο e:\system\apps\SlovoEdDicts?H μόνο τα δυο prc?Επίσης μέσα στο exe που ανοίγουμε με zip η rar υπάρχει και το sis? :confused:

 

 

Μονο τα 2 *.prc περνας και εισαι μια χαρα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Έχει κανείς κανένα πρόγραμμα που να οργανώνεις τα έσοδα και τα έξοδα σου ?

 

Α.. Και κανένα καλό ημερολόγιο γιατί αυτό της nokia είναι αίσχος.

 

 

Ευχαριστώ.!!!!!!!!!!!!!

Stl
Link to comment
Share on other sites

Ημερολογιο δεν ξερω.

Προγραμμα για να οργανωνεις τα εσοδα και τα εξοδα,εδω και 2 χρονια,χρησιμοποιω το handy expense που θα το βρεις στο κλασικο μερος.

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PIT (20 Μάρ. 2004 , 16:25)

 

PAIDIA KALISPERA.

Tha ithela na me diafotisete gia kapoies apories mou.Exw dokimasei kapoia programmata ta opoia ap' oti legete paizoun se 6600 alla se mena den exoun leitourgisei, photofusion, flexi cam (Den mou apothikeyei tis eikones), 2K Photo Plus (kia ayto den mou apothikeyei tis eikones) akomi h platforma frodo apo oti eida sto aivanet kanei gia 6600 alla ta paixnidia tis den steinonte (ti ginete) ?

Mporeite na me voithisete???

 

Paidia sygnomi pou epanerxomai alla den exo vrei akomh tis liseis pou rsaxno. Exo rotisei kai gia to photographer v2.40 alla kai ekei den dothike kamia apantisi. Gia to photographer v2.40 den exo vrei akomi pouthena to arxeio (licensemanager20s) se kanena zip arxeio pou katevasa.To rotaw giati to exo diavasei se odigies kapoion paidion gia tin egkatastasi toy photographer v2.40

( Κάνε εγκατάσταση πρώτα το *.sis αρχείο

 

- Αντικατέστησε το photographer.app που θα βρείτε στον φάκελο c:\system\Apps\photographer (ή στον Ε:\system\Apps\photographer) με το αντίστοιχο αρχείο που θα βρείτε μέσα στο *.zip

 

- Αντικατέστησε το licensemanager20s.dll που θα βρείτε στον φάκελο c:\system\Libs (ή στον Ε:\system\Libs) με το αντίστοιχο αρχείο που θα βρείτε μέσα στο *.zip)

Mipos kapoios exei to photographer v2.40 me ola ta arxeia???

EYXARISTO!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PIT (24 Μάρ. 2004 , 17:07)

 

Paidia sygnomi pou epanerxomai alla den exo vrei akomh tis liseis pou rsaxno. Exo rotisei kai gia to photographer v2.40 alla kai ekei den dothike kamia apantisi. Gia to photographer v2.40 den exo vrei akomi pouthena to arxeio (licensemanager20s) se kanena zip arxeio pou katevasa.To rotaw giati to exo diavasei se odigies kapoion paidion gia tin egkatastasi toy photographer v2.40

( Κάνε εγκατάσταση πρώτα το *.sis αρχείο

 

- Αντικατέστησε το photographer.app που θα βρείτε στον φάκελο c:\system\Apps\photographer (ή στον Ε:\system\Apps\photographer) με το αντίστοιχο αρχείο που θα βρείτε μέσα στο *.zip

 

- Αντικατέστησε το licensemanager20s.dll που θα βρείτε στον φάκελο c:\system\Libs (ή στον Ε:\system\Libs) με το αντίστοιχο αρχείο που θα βρείτε μέσα στο *.zip)

Mipos kapoios exei to photographer v2.40 me ola ta arxeia???

EYXARISTO!

 

 

Photographer v 2.4 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksssk (24 Μάρ. 2004 , 16:55)

 

Ημερολογιο δεν ξερω.

Προγραμμα για να οργανωνεις τα εσοδα και τα εξοδα,εδω και 2 χρονια,χρησιμοποιω το handy expense που θα το βρεις στο κλασικο μερος.

 

 

Υπάρχει handy expense στο γνωστό μέρος συμβατό με 6600; Δεν νομίζω....

Filika

Apostolis

 

 

Go wireless. Visit www.awmn.gr

 

Κόμβος #37: bakolaz

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bakolaz (24 Μάρ. 2004 , 22:47)

 

Υπάρχει handy expense στο γνωστό μέρος συμβατό με 6600; Δεν νομίζω....

 

 

Τωρα υπαρχει.Μολις το ανεβασα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apoelistiko (25 Μάρ. 2004 , 10:56)

 

3erei kanenas ti einai to kazanaki pou brika sto aivanet ?? :whistle: :whistle:

 

Μα είναι ερωτήσεις τώρα αυτές?Είναι ένα προγραμματάκι που είναι compatible με το καζανάκι του σπιτιού σου.Εσύ μπορείς να είσαι αραχτός στο δωμάτιο σου και μέσω bluetooth να τραβάς το καζανάκι.Πολύ καλό :p :o

(Πλακίτσα κάνουμε ε?)

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (24 Μάρ. 2004 , 14:01)

 

Μονο τα 2 *.prc περνας και εισαι μια χαρα. :)

 

Thanks :)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (24 Μάρ. 2004 , 09:53)

 

Καλημερα!

 

Αρκετα καλο!

 

αλλα...απλα δοκιμαστε το και περιμενουμε...

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=855&faq=4

 

 

Ontws...kanei ena prama mono alla to kanei kaloutsika, gia na mh paideyomaste sto pc..

 

As exoun to nou twn oi ypey8ynoi gia na to exoume syntoma ;)

Link to comment
Share on other sites

mia voithia

 

prospatho me to mms it na steilo ena midi apo to 6600 sto 3300, apo emena deihnei oti feygei alla den ftanei pote sto 3300 ( eho vodafone) ti ftaiei?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (24 Μάρ. 2004 , 14:01)

 

Μονο τα 2 *.prc περνας και εισαι μια χαρα. :)

 

Αμ δε.

Κατέβασα το Greek-English-Greek Extended (Magenta) (4.3 MB)

Άνοιξα το exe με zip έκανα install το το sis πέρασα στο φάκελο τα 2 prc και μου γράφει όταν πάω ναα το ανοίξω please reinstall :mad:

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...