Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα...

 

Μπορει καποιος να μου πει τις διαστασεις και τον τυπο της φωτογραφιας που μπορω να χρησιμοποιησω για operator logo???

 

 

 

Eυχαριστω...

D.T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fleamail ( 4 Ιαν. 2004 , 14:31)

 

Re paides jerei kaneis pou mporw na brw serials gia na kanw crack ta idi yparxonta programata sto try and buy tou 6600?

 

 

 

Welcome aboard!

Μία παρατήρηση: Δε ζητάμε ποτέ cracks! :o Κάποιοι σε προηγούμνες σελίδες έχουν ποστάρει κάποια μέρη που μπορούμε να βρούμε κάποιες από αυτές τις εφαρμογές full. Και πάλι καλώς όρισες στο καλύτερο λληνικό forum!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfiga ( 4 Ιαν. 2004 , 19:11)

 

Ξερει κάποιος να μου πει με ποιο προγραμμα μπορώ να βλέπω τις φωτογραφίες μου slide show εκτός απο το splash...

 

To open bit Album και το PX Theatre! :)

Link to comment
Share on other sites

Το PxTheater to δοκίμασα αλλά δεν κατάφερα να καταλάβω πώς δουλεύει. Η περίεργη συμπεριφορά του με έκανε να υποθέσω ότι έχει προβλήματα όταν τρέχει σε 6600... :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bug ( 4 Ιαν. 2004 , 19:39)

 

Το PxTheater to δοκίμασα αλλά δεν κατάφερα να καταλάβω πώς δουλεύει. Η περίεργη συμπεριφορά του με έκανε να υποθέσω ότι έχει προβλήματα όταν τρέχει σε 6600... :(

 

Δεν έχεις άδικο! Είναι πολύ προβληματικό το συγκεκριμένο πρόγραμμα, πάντως το openbit album είναι OK! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 4 Ιαν. 2004 , 19:50)

 

Δεν έχεις άδικο! Είναι πολύ προβληματικό το συγκεκριμένο πρόγραμμα, πάντως το openbit album είναι OK! ;)

 

kai me to photobase mporis!! poli oreo programma gia olous tous skopous!

Link to comment
Share on other sites

kai me to photoBase mporis na deis slide show!!!!

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ. Ξέρετε που μπορώ να τα βρώ ομως. Το Fotobase το έχω αλλα δεν το εχω εγκαταστήσει γιατι πιστεύω οτι το Fx είναι καλύτερο εσείς τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει: Photobase, SplashPhoto, PxTheater. Από τα τρία αυτά, το PxTheater δεν δούλεψε καθόλου. Όσο για το Photobase, πολύ βαρύ και πολύ μεγάλο size για το τίποτα. Η ψήφος μου επομένως στο SplashPhoto με 2 παρατηρήσεις: 1) Το SplashPhoto δεν υποστηρίζει progressive JPEG εικόνες και 2) Δεν έχω δοκιμάσει το OpenBit Album ακόμα, ίσως είναι καλύτερο όλων.

 

Αυτά. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

paidia mipws mporei kapoios na mou dwsei ena link pou na douleyei gia to programma philips camcorder me ixo gia to 6600? episis, mipws exete vrei to ETI camcorder pou na einai symbato me to 6600? yparxei?

 

 

TIA! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος prova ( 4 Ιαν. 2004 , 21:29)

 

pantos ,den ksero an to antilif8ikate,h poiothta ths foto poy perneis apo thn kamera toy 6600 einai kata poly anoterh poiotika apo to an xrhsimopoihseis gia lipsi to photobase.

 

 

Συμφωνώ απόλυτα. Γι' αυτό και το Photobase το προτίνω μόνο για browsing/viewing φωτογραφιών αν και σ' αυτό το θέμα, όπως είπα και πρίν, προτιμώ το SplashPhoto. Για λήψη πιστεύω καλύτερο είναι το Photographer της OpenBit και ακολουθεί η κλασική Camera app από τη Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση;

Εγκατέστησα το NetMonitor αλλα δυστυχώς δεν δουλεύει. Ξέρει κανείς πώς πρέπει να το δουλέψω ή και άν δουλεύει στο 6600;

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bug ( 4 Ιαν. 2004 , 21:51)

 

Για λήψη πιστεύω καλύτερο είναι το Photographer της OpenBit και ακολουθεί η κλασική Camera app από τη Nokia.

 

xalara photographer
Link to comment
Share on other sites

To Photographer (v2.02 αν θυμάμαι καλά) το είχα εγκαταστήσει στο 6600 μου (MMC), αλλά δεν άνοιγε και δεν γνωρίζω γιατί. Έχει δοκιμάσει κανείς την εν λόγω έκδοση και να του δουλεύει; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bug ( 4 Ιαν. 2004 , 23:00)

 

To Photographer (v2.02 αν θυμάμαι καλά) το είχα εγκαταστήσει στο 6600 μου (MMC), αλλά δεν άνοιγε και δεν γνωρίζω γιατί. Έχει δοκιμάσει κανείς την εν λόγω έκδοση και να του δουλεύει; :worry:

 

αυτη ηεκδοση νομιζω δεν δουλευει :confused:ενω η προηγουμενη ειναι οκ ;) καλυτερα παιζει στην μνημη τηλεφωνου
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bug ( 4 Ιαν. 2004 , 23:00)

 

To Photographer (v2.02 αν θυμάμαι καλά) το είχα εγκαταστήσει στο 6600 μου (MMC), αλλά δεν άνοιγε και δεν γνωρίζω γιατί. Έχει δοκιμάσει κανείς την εν λόγω έκδοση και να του δουλεύει; :worry:

 

 

Ούτε σε εμένα δουλεύει με εγκατάσταση στην mmc. Επίσης δεν μου δουλέυει και μια έκδοση 2,2 που βρήκα στο aivanet. Μου βγάζουν ένα μήνυμα ¨΄Εκλεισε η cam"

H εκδοση 2,0 cracked που δούλευε δίνοντας ένα σχετικό code που συνόδευε το σχετικό cracked αρχείο. Αφού έδινα το code έστελνε ένα sms κάπου και καλά για confirmation και η εφαρμογή άνοιγε κανονικά αφού έλεγε code accepted. Πραγματικά ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ πρόγραμμα αλλά την επόμενη μέρα συνειδοτοποίησα ότι το λαμόγιο που το έσπασε πρέπει να το έβαλε να ζητά τον κωδικό αυτόν κάθε μέρα και να ζητά να στείλει το ίδιο sms την επόμενη μέρα. Πακέτο όμως η δουλειά αυτή οπότε το απεγκατέστησα.

Τώρα το πως δουλεύει σε καποιους δεν το ξέρω, αλλά μπορούμε να το συζητήσουμε αν θέλετε για να βρούμε την αιτία που σε μερικούς κρασάρει και σε άλλους όχι. ;)

Filika

Apostolis

 

 

Go wireless. Visit www.awmn.gr

 

Κόμβος #37: bakolaz

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfiga ( 4 Ιαν. 2004 , 21:08)

 

Παιδιά ευχαριστώ πολύ. Ξέρετε που μπορώ να τα βρώ ομως. Το Fotobase το έχω αλλα δεν το εχω εγκαταστήσει γιατι πιστεύω οτι το Fx είναι καλύτερο εσείς τι λέτε;

 

 

To camera FX δεν έχει καθόλου καλή ποιότητα, ειδικά αν προσθέσεις και effects! :o

 

Aiva ΟΚ! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bakolaz ( 4 Ιαν. 2004 , 23:11)

 

Ούτε σε εμένα δουλεύει με εγκατάσταση στην mmc. Επίσης δεν μου δουλέυει και μια έκδοση 2,2 που βρήκα στο aivanet. Μου βγάζουν ένα μήνυμα ¨΄Εκλεισε η cam"

H εκδοση 2,0 cracked που δούλευε δίνοντας ένα σχετικό code που συνόδευε το σχετικό cracked αρχείο. Αφού έδινα το code έστελνε ένα sms κάπου και καλά για confirmation και η εφαρμογή άνοιγε κανονικά αφού έλεγε code accepted. Πραγματικά ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ πρόγραμμα αλλά την επόμενη μέρα συνειδοτοποίησα ότι το λαμόγιο που το έσπασε πρέπει να το έβαλε να ζητά τον κωδικό αυτόν κάθε μέρα και να ζητά να στείλει το ίδιο sms την επόμενη μέρα. Πακέτο όμως η δουλειά αυτή οπότε το απεγκατέστησα.

Τώρα το πως δουλεύει σε καποιους δεν το ξέρω, αλλά μπορούμε να το συζητήσουμε αν θέλετε για να βρούμε την αιτία που σε μερικούς κρασάρει και σε άλλους όχι. ;)

 

 

Μια από τα ίδια bakolaz με τη μόνη διαφορά ότι μόλις είδα ότι έστειλε SMS το έσφαξα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bakolaz ( 4 Ιαν. 2004 , 23:11)

 

Ούτε σε εμένα δουλεύει με εγκατάσταση στην mmc. Επίσης δεν μου δουλέυει και μια έκδοση 2,2 που βρήκα στο aivanet. Μου βγάζουν ένα μήνυμα ¨΄Εκλεισε η cam"

 

 

Την συγκεκριμένη έκδοση την ανέβασα εγώ και την δοκίμασα! Δουλεύει κανονικά! Δεν ξέρω γιατί δεν δουλεψε σ'εσένα! :(

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...