Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 6 Ιαν. 2004 , 02:28)

 

το IRC δεν το είδα, αλλά ΟΚ φαίνεται! :happy:

 

 

Καμία από τις εκδόσεις του Wireless IRC που έχει το aivanet δεν δουλεύει στο 6600 (ακόμα και αυτή που λέει ότι είναι συμβατή).

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 6 Ιαν. 2004 , 02:46)

 

Καμία από τις εκδόσεις του Wireless IRC που έχει το aivanet δεν δουλεύει στο 6600 (ακόμα και αυτή που λέει ότι είναι συμβατή).

 

Άλλη έκδοση είναι αυτή! Δεν φαίνεται στο site γιατί δεν έχει γίνει έγκριση ακόμη! ;)

 

Edit: Και ούτε θα γίνει γιατί δεν ανέβηκε σωστά! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 6 Ιαν. 2004 , 02:50)

 

Άλλη έκδοση είναι αυτή! Δεν φαίνεται στο site γιατί δεν έχει γίνει έγκριση ακόμη! ;)

 

Edit: Και ούτε θα γίνει γιατί δεν ανέβηκε σωστά! :p

 

 

ΟΚ, περιμένουμε εναγωνίως όποιος το έχει να το ανεβάσει σύντομα (και σωστά :) )

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Guest spastis
Φίλε ng78 το εχω κλεισει το εχω ξανανοιξει, εχω κανει restart αλλα τιποτε.. οποτε παω να εγκαταστησω jar βγαζει childinstaller εκλεισε και κολλαει..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 6 Ιαν. 2004 , 02:28)

 

Την συγκεκριμένη εφαρμογή την έχω δοκιμάσει και κάνει κάτι περίεργα όταν πας στην δεύτερη επιλογή!

Γενικά δεν μου αρέσει ο τρόπος που το έχουν σπάσει! Αν δεν βρω κάτι άλλο θα προσθέσω ένα readme!

Αυτές που ανέβασες προς το παρών δεν ανεβαίνουν, το IRC δεν το είδα, αλλά ΟΚ φαίνεται! :happy:

 

 

Όντως το photographer v2.4.0 αφού προκάλεσε και μερικά ψιλοπροβλήματα στο κινητό (μηνύματα λάθους κατά την εκκίνηση) ξαφνικά σήμερα ως διά μαγείας έπαψε να λειτουργεί.. είναι περίεργο το crack του, έχει και ένα .dll αρχείο που δεν γίνεται σαφές που πρέπει να μπεί,αν το βάλω στον φάκελο του photographer δεν δουλεύει το crack, το έβαλα στο Ε:/system/Libs, δούλεψε άψογα χθες αλλά σήμερα τίποτα :confused:

 

Εdit: To απεγκατέστησα και τέρμα τα μηνύματα λάθους.. Tελικά ούτε αυτή η έκδοση είναι πλήρως συμβατή με το 6600, sorry που βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα xθες, ελπίζω να μην γίνει η έγκριση στο aivanet :o

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 6 Ιαν. 2004 , 02:50)

 

Άλλη έκδοση είναι αυτή! Δεν φαίνεται στο site γιατί δεν έχει γίνει έγκριση ακόμη! ;)

 

Edit: Και ούτε θα γίνει γιατί δεν ανέβηκε σωστά! :p

 

 

Το ξαναανέβασα το Wireless IRC, ελπίζω αυτήν την φορά σωστά.

Δυστυχώς μου γράφει μήνυμα ότι η εφαρμογή ανέβηκε κανονικά μετά από 4-5 προσπάθειες στις οποίες γράφει "could not connect to server", ίσως για αυτό να μην ανεβαίνει σωστά.. :worry:

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Epitelus anevike kai pali i selida tu bemused..... Kala ti programmatara einai ayth re paidia.... Isws oti kalitero gia Symbian phones.

 

Teleytaia ekdosi 1.73

 

http://www.compsoc.man.ac.uk/~ashley/bemused

Link to comment
Share on other sites

8imamai pu milusate gia ena prog pu kani to joestick tu 6600 na kunaei to pontiki tu H//Y mesw Bluetooth. Oso kai an epsaxa den to vrika....

 

alti: to bemused xirizete to Winamp tu H/Y mesw BT tou kinitu... Poli kalo dokimase to. Dulevi apsoga se 6600 kai einai free

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MobileMan ( 6 Ιαν. 2004 , 11:27)

 

Όντως το photographer v2.4.0 αφού προκάλεσε και μερικά ψιλοπροβλήματα στο κινητό (μηνύματα λάθους κατά την εκκίνηση) ξαφνικά σήμερα ως διά μαγείας έπαψε να λειτουργεί.. είναι περίεργο το crack του, έχει και ένα .dll αρχείο που δεν γίνεται σαφές που πρέπει να μπεί,αν το βάλω στον φάκελο του photographer δεν δουλεύει το crack, το έβαλα στο Ε:/system/Libs, δούλεψε άψογα χθες αλλά σήμερα τίποτα :confused:

 

Εdit: To απεγκατέστησα και τέρμα τα μηνύματα λάθους.. Tελικά ούτε αυτή η έκδοση είναι πλήρως συμβατή με το 6600, sorry που βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα xθες, ελπίζω να μην γίνει η έγκριση στο aivanet :o

 

 

Ακριβώς για αυτά τα προβλήματα σου μιλούσα! ;)

Το IRC δεν ανέβηκε και μάλλον προς το παρών δεν γίνονται uploads! Εικονικά γίνονται! :(

 

Το bemused που αναφέρατε προηγουμένως είναι ένα πρόγραμμα με το οποίο μπορείς να χειρίζεσαι το winamp μέσω bluetooth! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alti ( 6 Ιαν. 2004 , 13:35)

 

sorry pou xanarotao kai kati allo me to sms xtenter xerete ti paizei??? euxaristo

 

 

katebazeis to programma poto to SITE.

diveis 10 euro gia registration+ 10 sms.

afou sou teleiwsouv ta 10 sms, agorazeis ki alla.

douleuei me

gprs data,

wap over gprs(voda live, mycosmos view)

wap over csd(telestet b-online)

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MinosK ( 6 Ιαν. 2004 , 13:45)

 

8imamai pu milusate gia ena prog pu kani to joestick tu 6600 na kunaei to pontiki tu H//Y mesw Bluetooth. Oso kai an epsaxa den to vrika....

 

PCRemote λέγεται νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το Worldmate που εβαλα στο 6600 δουλευει καλα , αλλα το SMS που ειχα στειλει για την εγκατασταση δεν κανει διαγραφη :(

και για να το βρω απο seleQ γινεται ο χαμος στο φακελλο mail :o

για βοηθειστε κανεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Megalos ( 6 Ιαν. 2004 , 15:41)

 

παιδια το Worldmate που εβαλα στο 6600 δουλευει καλα , αλλα το SMS που ειχα στειλει για την εγκατασταση δεν κανει διαγραφη :(

και για να το βρω απο seleQ γινεται ο χαμος στο φακελλο mail :o

για βοηθειστε κανεις

 

 

απο SeleQ

 

Επιλογές->find-> *name αρχειου η μερος του*

 

Θα το βρεις ακομα και την καταληψη του αρχειου να βαλεις... ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 6 Ιαν. 2004 , 16:25)

 

Δοκίμασε wireless presenter! :)

 

 

johner,

egw to egatestisa to WP alla kati den mou doulevei... mporeis na mou eksigiseis pos to doulwvoume goia powerpoint kyriws?

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος s5607 ( 6 Ιαν. 2004 , 18:09)

 

johner,

egw to egatestisa to WP alla kati den mou doulevei... mporeis na mou eksigiseis pos to doulwvoume goia powerpoint kyriws?

 

thanks

 

Πρέπει να ανοίξεις μια Port Για το συγκεκριμένο πρόγραμμα! Όποια θέλεις.

Μετά κλείνεις το PC Suite αν το έχεις συνδεδεμένο! Κανεις σύνδεση! :)

 

Powerpoint δεν έχω δοκιμάσει ποτέ! :(

Πάντως δεν νομίζω να είναι δύσκολο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi ( 6 Ιαν. 2004 , 15:47)

 

απο SeleQ

 

Επιλογές->find-> *name αρχειου η μερος του*

 

Θα το βρεις ακομα και την καταληψη του αρχειου να βαλεις... ;)

 

παιδια το Worldmate που εβαλα στο 6600 δουλευει καλα , αλλα το SMS που ειχα στειλει για την εγκατασταση δεν κανει διαγραφη

και για να το βρω απο seleQ γινεται ο χαμος στο φακελλο mail

για βοηθειστε κανεις

 

λοιπον παιδια το θεμα ειναι ποιο πολυπλοκο !! βρηκα με το seleQ το μηνυμα και ανακαλυπτω οτι το Worldmate μου εχει κανει εγκατασταση στο c/mail αντι στο c/install οπως στα αλλα προγραμματα (αλλα και στα αλλα μου κινητα εχει μπει στο c/install) !!

γιατι εχει γινει αυτο ρε παιδια :o και πως μπορω να το κανω να παη στο install ? εκανα επανεγκατασταση απο το μηνυμα και παλι το επανεγκαθηστα στο c/mail :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MobileMan ( 6 Ιαν. 2004 , 11:27)

 

Tελικά ούτε αυτή η έκδοση είναι πλήρως συμβατή με το 6600,

 

mia xara symvati einai filaraki, vale tin stin mnimi tilefonou.

an kai den vlepo kamia veltiosi, mallon pio varia xoris logo tin vlepo.

ama mathei kaneis tpt gia to plug in studio, post

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...