Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

332 σελίδες είναι πολλές οπότε θέτω 2 απορίες για software:

 

->Υπάρχει τρόπος να επισυνάψω φωτογραφία σε επαφή έτσι ώστε όταν με καλούν να φαίνεται η φωτογραφία? Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που μπορώ να κατεβάσω για να το καταφέρω?

 

->Επίσης υπάρχει κάποιο prog για να βλέπω περισσότερο στην οθόνη την φωτογραφία που θα τραβήξω...γιατί το πλαίσιο που υπάρχει default είναι πολύ μικρό ρε γμτ σε τόσο μεγάλη οθόνη...

 

*Προσπάθησα μέσω του ΙRC να βρω κάποια αλλά το Κaspersky Antivirus όποτε πάω να κατεβάσω το mIRC prog από το νετ δεν με αφήνει γιατί το θεωρεί ιο...:( :(

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια πηρα προσφατα το 7610 (ειχα Ρ800) κ θα ηθελα να μου πειτε μερικες MustHave εφαρμογες κ που μπορω να τις βρω (δλδ ενα καλο filemanager, αν δουλευει το FullScreenCaller κ γενικα οτι κρινετε εσεις απαραιτητο) καθως κ αν υπαρχουν site ή κανα briefcase στο pathfinder κανενος οπου μπορω να βρω προγραμματα...c@@@@d!

 

Plz help γιατι ειναι αδυνατο να ψαξω σε 166 σελιδες...

 

το aivanet.com γιατι δεν δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JAs0nX ( 6 Ιαν. 2005 , 19:22)

 

Παιδια πηρα προσφατα το 7610 (ειχα Ρ800) κ θα ηθελα να μου πειτε μερικες MustHave εφαρμογες κ που μπορω να τις βρω (δλδ ενα καλο filemanager, αν δουλευει το FullScreenCaller κ γενικα οτι κρινετε εσεις απαραιτητο) καθως κ αν υπαρχουν site ή κανα briefcase στο pathfinder κανενος οπου μπορω να βρω προγραμματα...c@@@@d!

 

Plz help γιατι ειναι αδυνατο να ψαξω σε 166 σελιδες...

 

το aivanet.com γιατι δεν δουλευει?

 

 

Καταρχας καλοριζικο το τηελφωνο.Εκανες πολυ καλη επιλογη!!!!Ριξε μια ματια στο thread : [Επισημο] Χρησιμα Links με εφαρμογες και αλλα .

Το FSCaller σαφως και δουλευει.Στα series 60 σιγουρα θα βρεις πολυ μεγαλυτερη ποικιλια απ'οτι στα UIQ. ;)

Ριξε και μια ματια στον Πινακα Περιεχομενων οπου θα δεις πολλα θεματα που θα σε βοηθησουν. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

πάρχει εφαρμογή να επιλέγει και να αντιγράφει/μετακινεί όλα τα SMS από έναν συγκεκριμένο αποστολέα σε έναν φάκελο?
Link to comment
Share on other sites

Paidia epitelous vgike to XCaller full sto gnosto kanali :)

ap' oso thimamai arketoi to epsaxnan :)

 

EDIT: Doulevei, alla kalo tha einai na diavasete kai to txt pou exei to zipaki, giati otan pas na valeis allo hxo apo to menu, kanei restart to kinito (emena toulaxiston)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Evi1604 ( 6 Ιαν. 2005 , 20:55)

 

apo poio site mporw na katevasw ton ogg player??

 

 

http://sourceforge.net/projects/symbianoggplay

All science is either physics or stamp collecting.

Ernest Rutherford, in J. B. Birks "Rutherford at Manchester" (1962).

British chemist & physicist (1871 - 1937).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo ( 6 Ιαν. 2005 , 15:14)

 

332 σελίδες είναι πολλές οπότε θέτω 2 απορίες για software:

 

->Υπάρχει τρόπος να επισυνάψω φωτογραφία σε επαφή έτσι ώστε όταν με καλούν να φαίνεται η φωτογραφία? Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που μπορώ να κατεβάσω για να το καταφέρω?

 

->Επίσης υπάρχει κάποιο prog για να βλέπω περισσότερο στην οθόνη την φωτογραφία που θα τραβήξω...γιατί το πλαίσιο που υπάρχει default είναι πολύ μικρό ρε γμτ σε τόσο μεγάλη οθόνη...

 

*Προσπάθησα μέσω του ΙRC να βρω κάποια αλλά το Κaspersky Antivirus όποτε πάω να κατεβάσω το mIRC prog από το νετ δεν με αφήνει γιατί το θεωρεί ιο...:( :(

 

1. υπαρχει εφαρμογη fullscreen caller

2.αν πας στη φωτογραφια και πατησεις 5 μεγενθυνεις την εικονα * την βλεπεις full σε ολη την οθονη

3* απενεργοποιησε το antivirus :p και οταν τα κατεβασεις καντα scan :cool:

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιος ειναι ο καλυτερος filemanager?

εχω τον FEexplorer καλος δεν ειναι?

δειχνει ολα τα drives?

τωρα το χω κλειστο (φορτιζει) κ δεν μπορω να σας πω τι μου δειχνει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JAs0nX ( 7 Ιαν. 2005 , 15:34)

 

παιδια ποιος ειναι ο καλυτερος filemanager?

εχω τον FEexplorer καλος δεν ειναι?

δειχνει ολα τα drives?

τωρα το χω κλειστο (φορτιζει) κ δεν μπορω να σας πω τι μου δειχνει?

 

 

Ειναι πολυ καλος ο FExplorer αλλα μπορεις να βαλεις και αλλους.Εγω για παραδειγμα εχω και τον Fileman της Symbianware ο οποιος εχει ξεχωριστη επιλογη να σου δειχνει το mailbox, το System Explorer το οποιο εχει παρα πολλες εξτρα πληροφοριες συστηματος αλλα και το Profi Explorer με το οποιο μπορεις και στελνεις τα "απαγορευμενα αρχεια".

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

asymvivaste thanx..

 

αλλα κατι ακομα...εκεινο το topic με τα Links για προγραμματα δεν με βοηθαει...

ολο κατι ρωσικα κ ισπανικα μου βγαινουν ...τι να κανω, κατι αγγλικα κ γερμανικα ξερω! :)

 

κανενα site που να τα χει ολα κ να συμφαιρει δεν υπαρχει? δλδ προγραμματα,σπασμ....ωδικα !

aivanet δεν δουλευει!

Link to comment
Share on other sites

k kati akoma...pros to paron psaxno

 

FSCaller

CallCheater

kanena TaskManager (na deixnei k posi Ram exo eleutheri k tetoia)

k to ScreenSaver...

 

alla full..plz help an ta exei k kaneis na doso mail na mou ta steilei!

Link to comment
Share on other sites

Για να βλεπεις ελευθερη RAM και αλλες πληροφοριες βαλε το AppMan.Ολα αυτα που θες θα τα βρεις στο forum του Aivanet το οποιο δουλευει μια χαρα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Ιαν. 2005 , 15:10)

 

Για να βλεπεις ελευθερη RAM και αλλες πληροφοριες βαλε το AppMan.Ολα αυτα που θες θα τα βρεις στο forum του Aivanet το οποιο δουλευει μια χαρα. :)

 

 

Ούτε σε εμένα ανοίγει το aivanet... :(

 

H διεύθυνση είναι http://www.aivanet.com, right? :confused:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xalias23 ( 7 Ιαν. 2005 , 11:23)

 

1. υπαρχει εφαρμογη fullscreen caller

2.αν πας στη φωτογραφια και πατησεις 5 μεγενθυνεις την εικονα * την βλεπεις full σε ολη την οθονη

3* απενεργοποιησε το antivirus :p και οταν τα κατεβασεις καντα scan :cool:

 

 

εγώ λέω την στιγμή που την τραβώ...και δουλεύει η κάμερα

 

ευχαριστώ πάντως

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo ( 7 Ιαν. 2005 , 17:39)

 

Ούτε σε εμένα ανοίγει το aivanet... :(

 

H διεύθυνση είναι http://www.aivanet.com, right? :confused:

 

Σωστά το γράφεις, αλλά υπάρχουν τεχνικά προβλήματα αυτή τη στιγμή.

Σύντομα κοντά σας... :music:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Ιαν. 2005 , 17:10)

 

Για να βλεπεις ελευθερη RAM και αλλες πληροφοριες βαλε το AppMan.

 

Poly kalo to vrika full!

auto akrivos ithela!

thanx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Ιαν. 2005 , 17:10)

 

Για να βλεπεις ελευθερη RAM και αλλες πληροφοριες βαλε το AppMan.Ολα αυτα που θες θα τα βρεις στο forum του Aivanet το οποιο δουλευει μια χαρα. :)

 

 

Εγώ έχω ακόμα το switcher...από τότε που είχα πρωτοπάρει το 7650 και δουλεύει ακόμα :cool:

 

Το appman τρέχει με παρατεταμένο πάτημα του menu-button ή από το μενού σαν εφαρμογή?

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MrZ ( 8 Ιαν. 2005 , 02:55)

 

Εγώ έχω ακόμα το switcher...από τότε που είχα πρωτοπάρει το 7650 και δουλεύει ακόμα :cool:

 

Το appman τρέχει με παρατεταμένο πάτημα του menu-button ή από το μενού σαν εφαρμογή?

 

 

Εαν το εχεις βαλει να τρεχει στο background,ναι .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

h**p://briefcase.pathfinder.gr/file/copernik_myphone01/29443/350035

 

Για δοκιμαστε αυτο το προγραμμα σε 6600. Ειναι για απεριοριστο ζοομ απ' οσο λεει.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς σας να μου πει που μπορώ να βρω full το game phone advance και πως να το κάνω να δουλέψει, δηλ. να του περάσω τις roms που έχω χωρίς να συνδέομαι στο δίκτυο????

Αν κάποιος το έχει παρακαλώ να μου στείλει PM.

Σας ευχαριστώ

-iPod Nano Chromatic 8 GB Red [product]

-iPhone 3G 16GB black

-MacBook Pro 15,4'', 2.53GHz, 4GB, HDD 500GB, NVIDIA GeForce 9400M+9600M GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avadon ( 8 Ιαν. 2005 , 18:30)

 

MIA EROTISI EXW PAREI TO 7610 ALLA DISTIXOS I NOKIA TO EXEI KLIDOMENO OSTE NA STELNEI RINGTONE KAI TA SXETIKA EXEI BGEI KAPOIO PROGRAMA POU NA MPOREIS NA TA STELNEIS KANONIKA SE ALLA KINITA I PAME ME TON PALIO PATROPARADOTO TROPO RENAME?

 

 

Ριξε μια ματια στο Κλειδωμα αποστολης αρχειων σε κινητα series 60 και θα δεις την λυση.

Επισης ριξε μια ματια στον Πινακα περιεχομενων οπου θα βρεις πολλα "Επισημα" θεματα που σιγουρα θα σε βοηθησουν :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MrZ ( 8 Ιαν. 2005 , 00:55)

 

Εγώ έχω ακόμα το switcher...από τότε που είχα πρωτοπάρει το 7650 και δουλεύει ακόμα :cool:

 

Το appman τρέχει με παρατεταμένο πάτημα του menu-button ή από το μενού σαν εφαρμογή?

 

To switcher εχει shortcuts στο joystick; Το ιδιο και εγω απο την εποχη του 7650 εχω βολευτει με το Taskman της Psiloc που εχει και 4 shortcuts στο joystick και ανοιγει με παρατεταμενο πατημα του Menu button! :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...