Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eimai neos sto xwro kai exw katevasei to seleq.paratirisa oti exei c (mnimi kinitou) to d den kserw ti einai kai to e (mmc) kathos kai to z pou epishs den kserw ti einai.genika eno exei tin epilogi apostoli mesw bluetooth se ola ta arxeia den stelnei kanena.kserei kaneis giati?epishs ekana enan ixo apo to z adigrafi kai epikolish sto e mpas kai steilei alla pali tpt.o ixos sto e twra den svinei me tpt.afta gia arxi .sorry an exun ksanaipothei alla den einai dinaton kaneis na diavaseis oles tis selides enos topic an kai exw diavasei arketes.
AC/DC
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις έναν file manager, θα ασχολείσαι μόνο με τους δίσκους C και Ε. Τα D και Z είναι οι δίσκοι του λειτουργικού της συσκευής και καλό θα ήταν να μην τα πειράζεις για μην έχεις άσχημες εκπλήξεις. :)

Για να στείλεις μέσω bluetooth αρχεία με κατάληξη sis jar mid κτλ, θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα mobiluck μιας και μερικοί τύποι αρχείων δεν μπορούν να σταλούν ελέυθερα λόγω πνευματικών δικαιωμάτων- η νέα μόδα! :) Αν δεν έχεις το mobiluck ή δεν μπορείς να το βρείς, στείλε μου με pm το mail σου να στο στείλω.

 

Για να σβήσεις τον ήχο που έκανες αντιγραφή στο E, πήγαινε με το seleQ, πάτα ιδιότητες πάνω του, κάνε δεξιά και εκέι που λέει για hidden, system κτλ βάλτα όλα στο off και μετά θα σβήνεται κανονικά.

 

Γιώργο, σου έστειλα το smart crypto. Κοίτα το e-mail σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (27 Ιούλ. 2004 , 10:09)

 

Νεα εφαρμογουλα : Symbeam

 

Symbeam is a new toolset to provide beaming components to higher level Symbian applications. Symbeam provides both "light" beaming - where textual information is sent to the recipient phone or "heavy" beaming, which includes beaming your entire application to another phone. Symbeam supports beaming via Bluetooth, IrDA and any other protocols that support attachments big enough to send the application, such as e-mail or MMS. Excellent for brochure applications; games; sales & marketing tools; or just being able to easily share your application with others. Symbeam creates an installation file on-the-fly, directly on the phone itself, as part of the beaming process.

 

 

http://www.fo.com/pda/fosymbeam.gif

 

 

Κανα νέο φιλε asymvivastos για πλήρη ( :cool: ) έκδοση για αυτό το ωραίο και χρήσιμο όπως φαίνεται BLUETOOTH TRANSFER FILE MANAGER ??? (καθαρά δικής μου έμπνευσης τίτλος :p :p )

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το όνομα που εμπνεύστηκες το αδικεί. :) δεν είναι απλά bluetooth file... αλλά bluetooth and infrared file... και αυτό είναι που το κάνει να ξεχωρίζει απο το mobiluck αλλά και το γεγονός οτι έχει την δυνατότητα να στείλει εφαρμογές ήδη εγκατεστημένες στην συσκευή συλλέγοντας τα αρχεία που την αποτελούν και στέλνοντάς τα.

 

Το περιμένουμε φούλ με αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου πει πως θα συνδέσω το 7610 με το remote s60? γενικά ξέρει κανείς πως μπορώ να τσεκάρω σε ποιά com port είναι συνδεδεμένο το κινητό? ευχαριστω :o
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 1 Αύγ. 2004 , 14:23)

 

Ναι αλλά το όνομα που εμπνεύστηκες το αδικεί. :) δεν είναι απλά bluetooth file... αλλά bluetooth and infrared file... και αυτό είναι που το κάνει να ξεχωρίζει απο το mobiluck αλλά και το γεγονός οτι έχει την δυνατότητα να στείλει εφαρμογές ήδη εγκατεστημένες στην συσκευή συλλέγοντας τα αρχεία που την αποτελούν και στέλνοντάς τα.

 

Το περιμένουμε φούλ με αγωνία.

 

 

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο !!!! :up: :up: :up:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος haya ( 2 Αύγ. 2004 , 21:35)

 

Help.Katevasa to guitar tuner tis flyerone kai den me afhnei na to kanw egkatastash, enw to egkatesthsa se 6600 filou kai doulevei kanonika gia 14 meres kai meta an gyriseis thn hmeromhnia tou kinhtou pisw xanadoulevei. :(

 

 

Eαν εχεις 6600 με software version 4.09 ,

γυρνα την γλωσσα στα αγγλικα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρε παιδια υπαρχει καποια εκδοση του smart answer που να δουλευει στο 7610, η εστω αλλο προγραμμα που να κανει την ιδια δουλεια???? :confused:

Επειδη φευγω για διακοπες την αλλη εβδομαδα και δεν θελω

τιποτα περιεργα τηλεφωνα απο την δουλεια μου καταλαβαινετε!!! :whistle: :devil:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατα ποσο δουλευει καποια εκδοση του smart answer αλλα ενα προγραμμα για ανεπιθυμητες κλησεις(και οχι μονο) ειναι το Blackballer....

 

Kανει για ολα ΜΜS,SMS,και κλησεις...

Μπορεις να κανεις λιστα με τα ΜΟΝΑ ονοματα που να δικαιουνται να σου επικεινωνουν τα αλλα τα κανει reject.

Μιας και ειναι down το aivanet αν δεν το εχεις στειλε μου με ΡΜ το email σου για να στο στειλω.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 2 Αύγ. 2004 , 23:58)

 

τώρα που λέμε για το guitar tuner.

θα το βρούμε πουθενά σπασμένο τελικά?

 

yparxei sto irc edo kai kairo i ekdosi 1.1

diavase to nfo kai sigourepsou gia tin imerominia tou kinitou tin ora pou tha kaneis tin egkatastasi.(milaei o kamenos twra :p )

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδια! Ξερετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να προσθετει smileys στα μηνυματα sms. Ακομα ψαχνω ενα προγραμμα το οποιο μολις λαμβανω ενα μηνυμα ειτε sms ειτε mms να γραφει απο ποιον ειναι και οχι να γραφει απλως "1 νεο μηνυμα εληφθει", και αν γινετε να εμφανιζετε καποια φωτογραφια της επιλογης μου.

Ολα τα παραπανω υπαρχαν στο παλιο μου Τ610. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Poseidon ( 4 Αύγ. 2004 , 12:29)

 

Για χαρα παιδια! Ξερετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να προσθετει smileys στα μηνυματα sms. Ακομα ψαχνω ενα προγραμμα το οποιο μολις λαμβανω ενα μηνυμα ειτε sms ειτε mms να γραφει απο ποιον ειναι και οχι να γραφει απλως "1 νεο μηνυμα εληφθει", και αν γινετε να εμφανιζετε καποια φωτογραφια της επιλογης μου.

Ολα τα παραπανω υπαρχαν στο παλιο μου Τ610. :)

 

 

Φιλε μου θα σε απογοητευσω αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να κανει αυτα που θες.Το θεμα με τα smilies εχει ξανασυζητηθει και δεν υπαρχει σιγουρα κατι τετοιο.Για το αλλο δεν εχω βρει κατι και δεν νομιζω να υπαρχει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 4 Αύγ. 2004 , 10:35)

 

Φιλε μου θα σε απογοητευσω αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να κανει αυτα που θες.Το θεμα με τα smilies εχει ξανασυζητηθει και δεν υπαρχει σιγουρα κατι τετοιο.Για το αλλο δεν εχω βρει κατι και δεν νομιζω να υπαρχει. :)

 

Ευχαριστω φιλε για την ταχυτατη απαντηση:).Οταν ειχα το 6600 το ειχα ξαναψαξει το θεμα αλλα δεν ειχα βρει παλι τιποτα και υπεθεσα οτι κατι θα εχει βγει ως τωρα αλλα παλι τα ιδια. Ειναι κριμα να βλεπεις συσκευες οπως το Τ610 και αλλα απλα κινητα της SE να εχουν τετοιες απλες αλλα χρησημες λειτουργιες, που κινητα της nokia και μαλιστα smartphone δεν εχουν.:(

Link to comment
Share on other sites

Ποιά έκδοση του mobiclip παίζει στην κινητάρα μας.... (το 7610 δηλαδή!!!)

 

Πέρασα κάποιες εκδόσεις αλλά δεν παίζει..

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

re paidia xerete pou tha brw spasmeno to Quickoffice Premier 2.0?an exei kapoios to ***** tou as mou to steilei pls

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 ( 4 Αύγ. 2004 , 15:01)

 

re paidia xerete pou tha brw spasmeno to Quickoffice Premier 2.0?an exei kapoios to ***** tou as mou to steilei pls

 

 

Για δοκιμασε εδω : QuickOffice Premier 2.0 . :)

 

EDIT: Και επειδη το site ειναι στα Ισπανικα για να το κατεβασεις πατα εκει που λεει : Descargar este archivo ahora. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Villis ( 4 Αύγ. 2004 , 23:09)

 

pedia hi. kana neo gia tin efarmogi surprise! estw kai trial??? oute sto irc tin vrika oute ap'to my-symbian.Tin exei mipos kanis???

 

 

Oχι φιλε μου,ακομα τιποτα :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...