Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to mobiluck 2.1 se sas pezei???

giati se mena oxi !

to v2.0 pou eixa eli3e kai eipa na balw to kainourio.

 

twra den pezei tipota apo ta 2 !!!

 

molis to anoigw mou grafei "app closed mobiluck"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (22 Ιούλ. 2004 , 15:46)

 

Εγω χρησιμοποιω το Dasfly Minutes.Ειναι πολυ καλο!!Μετραει μηνυματα,κλησεις (μπορεις να βαλεις και peak/off peak hours) καθως και την κινηση του GPRS. :)

 

 

 

Γιατί εγώ βλέπω το πρόγραμμα να μετράει μόνο τις κλήσεις και τίποτα από όλα τα υπόλειπα προαναφερθέντα?!

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

aa oti na ne kanei mou fenetai...

twra trexei kanonika..

alla exei pali to orio twn 200 credits...

sto mirc den exw brei tipota kainourio...

 

telika ti ginetai uparxei full ekdosh tou mobiluck ???

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι σου κάνει; Σου τελειώνουν τα credits; Εμένα όσο καιρό το χρησιμοποιώ είναι κολλημένα στα 10000. Μάλλον δεν έχεις το ολοκληρωμένο mobiluck. Στειλε μου το e-mail σου να σε φτιάξω. :)
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός σου δεν πρόκειται να σε ξαναενοχλήσει. ;)

 

Κάποιος ανέφερε οτι πρέπει να είναι εγκατεστημένο στην μνήμη τηλεφώνου για να λειτουργεί σωστά. Εγώ το έχω στην κάρτα και δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα. Παίξε με τις μνήμες και δες που δουλεύει καλύτερα. Καλές αποστολές. :)

Link to comment
Share on other sites

Σε τίποτα δεν χρησιμεύουν. Και καλά, όταν ενεργοποιείς το πρόγραμμα και στέλνεις ένα αρχείο, τα credits μειώνονται. Όμως αυτό δεν ισχύει όταν το πρόγραμμα είναι σπασμένο μιας και ποτέ δεν τελειώνουν και όποτε θέλεις τα αυξάνεις.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (25 Ιούλ. 2004 , 12:26)

 

Mporei kaneis na mou ligo ti akribos einai to mobiluck???

 

ο κληδαρας του κινητου !!!!

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pi8anotata ennoeis gia to BT me to kainourgio Firmware!Egw den exw kanei akoma anaba8mish!!!Mou xrhsimeuei se tpt emena???
Link to comment
Share on other sites

οχι εσυ δεν εχεις προβλημα.

αν κανεις αναβαθμηση 8α εχεις μονο με τις υπερυ8ρες.

αν καποιος φιλος-η εχει κινητο που εχει μονο υπερυθρες και ειναι ξεκληδωτες.

μονο τοτε ,,,κατα τα αλλα εισαι καλημενος.

 

διαβασε την πρωτη σελιδα του thread "αναβα8μησης για 6600"

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το SmartAnswer δουλευει για το 7610???

εβαλα την 2.00(την τελευταια δηλαδη) αλλα μου δημιουργησε πολλα προβληματα στο κινητο...(κολληματα κτλ...)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (26 Ιούλ. 2004 , 01:26)

 

ρε παιδια το SmartAnswer δουλευει για το 7610???

εβαλα την 2.00(την τελευταια δηλαδη) αλλα μου δημιουργησε πολλα προβληματα στο κινητο...(κολληματα κτλ...)

 

μονο στο 6600 ειναι οκ δυστυχως :(
Link to comment
Share on other sites

Isws na douleuei mia tetoia efarmogh me ta sms alla me tis klhseis den nomizw giati synh8ws einai klimakwtes oi xrewseis!!Den 3erw an kanw la8os apla kanw mia ypo8esh!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (27 Ιούλ. 2004 , 03:05)

 

Isws na douleuei mia tetoia efarmogh me ta sms alla me tis klhseis den nomizw giati synh8ws einai klimakwtes oi xrewseis!!Den 3erw an kanw la8os apla kanw mia ypo8esh!!!

 

 

Οντως η χρεωση μπορει να ειναι κλιμακωτη αλλα εστω και ετσι μπορεις να κανεις ενα control του ποσο θα πληρωσεις πανω κατω.Εμενα με εχει βολεψει παρα πολυ.

 

Υ.Γ. Απ'οτι ειδα τωρα στο my-symbian βγηκε και αλλη μια εφαρμογη που λεγεται Timed Call και κανει πανω κατω την ιδια δουλεια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Νεα εφαρμογουλα : Symbeam

 

Symbeam is a new toolset to provide beaming components to higher level Symbian applications. Symbeam provides both "light" beaming - where textual information is sent to the recipient phone or "heavy" beaming, which includes beaming your entire application to another phone. Symbeam supports beaming via Bluetooth, IrDA and any other protocols that support attachments big enough to send the application, such as e-mail or MMS. Excellent for brochure applications; games; sales & marketing tools; or just being able to easily share your application with others. Symbeam creates an installation file on-the-fly, directly on the phone itself, as part of the beaming process.

 

 

http://www.fo.com/pda/fosymbeam.gif

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος ... άλλη μία εφαρμογή σαν το Mobiluck και για υπέρυθρες !!!!!!! Πολύ γουστάρω :D :D :D

 

Αραγε πότε θα την έχουμε FULL ?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? εχω το εξής προβλημα κατεβάζω το mobiluck το περναω στο κινητο και οταν παω να κανω εγκατάσταση με το που ξεκινάει σταματαει και δεν κανει τιποτε.το ξαναπαταω τα ιδια.δεν κολλαει αλλα δεν κάνει την εγκατασταση.τι μπορεί να συμβαινει???αυτο το πρόβλημα μου το κάνει και σε ορισμένα αλλα προγραμματα ή παιχνίδια που έχω προσπαθήσει να εγκαταστήσω.οχι σε όλα βεβαια.πρόσφατα έχω κάνει αναβάθμιση,μήπως φταίει αυτο? v4.09.1 έχω
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...