Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

oloi lete re paidia gia to tim pou ap oti xerw grafei to poly ews 1 lepto,pes te mou an kanw la8os :o giati loipon den katebazetai to eticamcorder pou grafei toulaxiston mexri 3 lepta pou to afisa?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmc15 (27 Φεβ. 2004 , 22:03)

 

ρε παιδες ξερει κανεις που θα βρω το smart movie κι αν υπάρχει full?

 

Gia trava sto group moy (koita to signature poy kai poy)
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (27 Φεβ. 2004 , 17:32)

 

Εσυ τι λες??Να μην υπαρχει??Για πηγαινε ΕΔΩ ;) .

 

eisai sigouros oti den einai TRIAL auth h ekdosh???

molis thn katebasa thn egkatesthsa kai mou leei 30 days left.... :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις εαν υπαρχει κανενα προγραμμα το οποιο να τραβαει βιντεο σε καλη ποιοτητα με ηχο την νυχτα,δηλαδη να μην ειναι τοσο σκοτεινη η εικονα.
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikos2004dj (28 Φεβ. 2004 , 00:14)

 

ξερει κανεις εαν υπαρχει κανενα προγραμμα το οποιο να τραβαει βιντεο σε καλη ποιοτητα με ηχο την νυχτα,δηλαδη να μην ειναι τοσο σκοτεινη η εικονα.

 

 

Χμμμμ! "Πονηρή" ερώτηση! :happy:

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει καμία εφαρμογή σαν το Theft alert που να λειτοθργεί στο 6600;;;

Κοιτάξτε πόσο χρήσιμο είναι!!!!

 

TheftAlert

Description : TheftAlert is an effective theft protection program for your mobile phone. If your phone has been stolen or lost, you can lock it by sending a special SMS, activate an alarm and show a permanent text defined by you on the mobile phone display. Your text should best contain your home address and your phone number or e-mail address, so that an honest finder can get in contact with you.

 

Also, the alert will be activated and the phone will be locked immediately, if a potential thief tries to put another SIM card into the phone. You will get information about the thiefs new provider, SIM card number, country and cell position.

 

With TheftAlert you can not only prevent a potential thief from making calls using your SIM card but also increase your chance to get your phone back.

 

Main functions:

- Lock phone by SMS.

- Autolock phone after a defined number of minutes of no action.

- Lock phone and notify owner if a thief tries to change the SIM card.

- Display Home address and home phone number when locked.

- Unlock phone by password.

- Lock phone when a thief tries to hack your password.

 

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hostolis ama sto klepsoun to kinito min perimeneis na se sosei to programataki auto...! :)

ego re paidia psaxno to mp3 player 2.1 !!! marese poli alla den to vrika full...! sto aivanet to vrika alla oxi full.an to exei kaneis...! pleaz as to steilei sto mail mou

mitsos_82@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (27 Φεβ. 2004 , 23:07)

 

eisai sigouros oti den einai TRIAL auth h ekdosh???

molis thn katebasa thn egkatesthsa kai mou leei 30 days left.... :worry: :worry:

 

kaneis allos na boh8hsei re paidia????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δώστε βάση σε αυτό που θα σας πώ:

Εστειλα ένα μήνυμα με το SMStimer σε ένα φίλο μου αλλά αντί να πάρει το μήνυμα που έγραψα, πήρε το πιό πρόσφατο μήνυμα που υπήρχε στα εξερχόμενα.

Μετά από μερικές δοκιμές κατάλαβα ότι το εν λόγω πρόγραμμα προτού αποστείλει ένα μήνυμα ,πρώτα το αποθηκεύει στα εξερχόμενα και μετά το αποστέλλει. Στην παραπάνω περίπτωση όμως δεν αποθηκεύτηκε το μήνυμα στα εξερχόμενα (για κάποιο λόγο που δεν ξέρω) και έφυγε έτσι το πιο πρόσφατο μήνυμα που ήταν αποθηκευμένο στα εξερχόμενα

Πάντως, με μια επανεκκίνηση το πρόβλημα διορθώθηκε και μέχρι στιγμής δεν μου παρουσιάστηκε ξανά.

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

SakisTH ενα άλλο bug που έχει η 1.10 του SMS Timer είναι οτι στέλνει μερικές φορές και κενό μήνυμα...

Όσο για το πρόβλημα που αναφέρεις εγώ κοίτα τι κάνω:

βάζω να το στείλει μετά απο 10' και μετά πάω στα εξερχόμενα και το βάζω στο φάκελο πρόχειρα.

Απο εκεί ανοίγω το μήνυμα και το διαβάζω, να δω αν είναι αυτό που έγραφα.

Αν είναι, εχει καλώς και κάνω copy-paste το κείμενο πάλι στο sms timer και το στέλνω.

Διαφορετικά reboot και προσπάθεια πάλι..

 

Πάντως βρήκα την έκδοση 1.20 και την ανέβασα AIVANET, λογικά αύριο θα είναι έτοιμη για κατέβασμα :) (δεν παρατήρησα ακόμη κάποιο πρόβλημα με αυτή την έκδοση, θα δείξει...:) )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous! Xerei kaneis apo pou mporo na vro to opera kai na douleuei kanonika?? Exo katevasei to opera apo to aivanet alla distixos den leitourgi. An xerete pestemou pos mporo na to egkatastiso kai pou tha to vro. Sas euxaristo!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (27 Φεβ. 2004 , 23:07)

 

eisai sigouros oti den einai TRIAL auth h ekdosh???

molis thn katebasa thn egkatesthsa kai mou leei 30 days left.... :worry: :worry:

 

 

Προφανως δεν εριξες ουτε μια ματια στο .nfo ε???Κακως γιατι εκει σου λεει τι κωδικο να βαλεις για να κανεις register!!!! :whistle:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth (28 Φεβ. 2004 , 02:31)

 

Kalispera se olous! Xerei kaneis apo pou mporo na vro to opera kai na douleuei kanonika?? Exo katevasei to opera apo to aivanet alla distixos den leitourgi. An xerete pestemou pos mporo na to egkatastiso kai pou tha to vro. Sas euxaristo!!!

 

 

Πηγαινε ΕΔΩ κατεβασε το και η εγκατασταση γινεται οπως και στις υπολοιπες εφαρμογες. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (28 Φεβ. 2004 , 02:21)

 

SakisTH ενα άλλο bug που έχει η 1.10 του SMS Timer είναι οτι στέλνει μερικές φορές και κενό μήνυμα...

Όσο για το πρόβλημα που αναφέρεις εγώ κοίτα τι κάνω:

βάζω να το στείλει μετά απο 10' και μετά πάω στα εξερχόμενα και το βάζω στο φάκελο πρόχειρα.

Απο εκεί ανοίγω το μήνυμα και το διαβάζω, να δω αν είναι αυτό που έγραφα.

Αν είναι, εχει καλώς και κάνω copy-paste το κείμενο πάλι στο sms timer και το στέλνω.

Διαφορετικά reboot και προσπάθεια πάλι..

 

Πάντως βρήκα την έκδοση 1.20 και την ανέβασα AIVANET, λογικά αύριο θα είναι έτοιμη για κατέβασμα :) (δεν παρατήρησα ακόμη κάποιο πρόβλημα με αυτή την έκδοση, θα δείξει...:) )

 

Δώστε σας παρακαλώ το link του SMS Timer 1.20 !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alcateluser (28 Φεβ. 2004 , 10:08)

 

Δώστε σας παρακαλώ το link του SMS Timer 1.20 !!!

 

 

Καλημερα σας!

 

Εχω εδω και 15 ημερες 1,20 τουSMStimer.

Δυστηχως δε θυμαμε απο που,αλλα μπορω να την στειλεω σε οποιον θελει.

 

στειλτε μου ενα mail στο cocomatpireas@ath.forthnet.gr και σας το στελνω αμεσως.

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JackAss (28 Φεβ. 2004 , 11:56)

 

re paidia pite mou pou mporo na bro programma mp3 gia to 6600???(an uparxei)!!!

 

 

Πως δεν υπαρχει φιλε μου?Για περνα μια απο ΕΔΩ ;) .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Θελω να ρωτεισω ΟΛΟΥΣ σας αν γνωριζετε να υπαρχει καποιο προγραμμα,το οποιο να εχεις επιλογη να ορισεις διαφορετρικο ηχο και στα μυνηματ.

Δηλαδη οπως εχουμε τη δυαντοτητα σε καποια επαφη-ομαδα ετσι να εχουμε και την δυνατοτητα ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

ευχαριστω για το χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

ΔΕΝ υπάρχει κάτι τέτοιο δυστυχώς... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (27 Φεβ. 2004 , 23:01)

 

Gia trava sto group moy (koita to signature poy kai poy)

 

 

Εχω "τραβήξει" στο group sou και όταν το έκανα download δεν το αναγνωρίζει και δεν το ανοίγει. Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου το στείλεισ με email? H κατι άλλο. έχω κατεβάσει την trial έκδοση. Μπας και έχεις κανα ***** η ****** και μπορείς να μου τα στείελεις με email?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (28 Φεβ. 2004 , 10:12)

 

Καλημερα σας!

 

Εχω εδω και 15 ημερες 1,20 τουSMStimer.

Δυστηχως δε θυμαμε απο που,αλλα μπορω να την στειλεω σε οποιον θελει.

 

στειλτε μου ενα mail στο cocomatpireas@ath.forthnet.gr και σας το στελνω αμεσως.

 

φιλικα

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alcateluser (28 Φεβ. 2004 , 10:08)

 

Δώστε σας παρακαλώ το link του SMS Timer 1.20 !!!

 

 

ΡΕΕΕ το ανέβασα AIVANET ΛΕΜΕ!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (28 Φεβ. 2004 , 12:35)

 

Καλημερα σε ολους!

 

Θελω να ρωτεισω ΟΛΟΥΣ σας αν γνωριζετε να υπαρχει καποιο προγραμμα,το οποιο να εχεις επιλογη να ορισεις διαφορετρικο ηχο και στα μυνηματ.

Δηλαδη οπως εχουμε τη δυαντοτητα σε καποια επαφη-ομαδα ετσι να εχουμε και την δυνατοτητα ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

ευχαριστω για το χρονο σας

 

toptxtr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...