Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mobo ( 6 Φεβ. 2004 , 12:12)

 

Εγώ το έχω δεί σε n-gage και ήταν πολύ καλο. Δέν το έχω δεί ακόμα στο 6600. Πού το βρίσκουμε ρε παιδιά? Βγήκε σε bliz και δεν το πήρα χαμπάρι?

 

oxi, to kanoniko paizei, apla exei mia diadikasia..

prin arxisei to paixnidi,anoigeis mia efarmogi pou na xrisimopoiei ton ixo, gyrnas sto fifa, ksekinas ton agwna, kai kleineis meta tin alli efarmogi oste na exeis kai ixo...:) dyskolo pantos me to plikrtologio tou 6600

Link to comment
Share on other sites

loipon paidia vrika smsxtender!!!to thema einai oti den ksero na kano tis rithmiseis!!!ti rithmiseis ginonte plz kapoia voithia giati den einai kai oi efkoloteres!!!telos poso se xreonei kathe msg?
pame gera!!!Dennis
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος symplektis ( 6 Φεβ. 2004 , 19:10)

 

Αρχικα ευχαριστω που μου απαντησες.. Τωρα για το profiles απ' οσο το εχω δουλεψει δουλευει αρκετα καλα.. Στην 2.02 εχει διορθωθει το προβλημα του κλειδωματος του πληκτρολογιου κατα την κληση.. Βεβαια μεχρι στιγμης το power off mode υπαρχει μονο στα χαρτια, αφου οσες φορες και αν εχω προσπαθησει το κινητο αρνειται να κλεισει μονο του.. Το κακο ειναι οτι το e profiles το ειχα απο το 7650 και το εχω συνηθησει οποτε το μονο που μενει ειναι να περιμενουμε για αλλη μια φορα αναβαθμιση και να ευχηθουμε οτι δεν θα χρειαστει καινουριο SN.. Βεβαια ποιος ξερει? Μπορει και με την αναβαθμιση της nokia που λογικα θα βγει πρωτη (λεμε τωρα :worry: ) να δουλεψει κανονικα αλλα προς το παρον δεν μας μενει τιποτα αλλο απο αναμονη..

 

kai ego to doyleya to eprofiles alla kata kirio logo gia na allazo backround, iho sto alarm kai gia to kleidoma ,... tora ayta ginonte kai horis ta profil opote... :!: an vgaloyn kati kalo sto mellon vlepoume.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfa ( 7 Φεβ. 2004 , 00:50)

 

kai ego to doyleya to eprofiles alla kata kirio logo gia na allazo backround, iho sto alarm kai gia to kleidoma ,... tora ayta ginonte kai horis ta profil opote... :!: an vgaloyn kati kalo sto mellon vlepoume.

 

 

Μην το λες.. Στο 7650 αλλαζε τοσο το χρωμα των μενου οσο και το background και το ειχα συνηθισει. :o Απο το screensaver και μονο καταλαβαινα σε ποιο profile ειναι.. Επισης με βολευε πολυ που ανα προφιλ αλλαζε και τα πληκρα.. Anyway.. Καμια εφαρμογη που να αλλαζει κανονικα τα themes εκτος του e profiles υπραχει? :confused:

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος moderndrummer ( 6 Φεβ. 2004 , 15:45)

 

Paidia epeigon thelw voitheia. Egkatestisa to PDF viewer 1.35 i opws alliws legetai gia na diavazw pdf sto 6600. alla den diavazei ta ellinika!!! Ti na kanw? yparxei kanena allo program pou na ta diavazei? parakalw apantiste grigora i steilte to sto aporta@auth.gr giati to thelw gia ena cyber skonaki.... :P

 

To 1.35 εχω κι εγω και μου διαβαζει ελληνικα

Το μανο που εχω βαλει για δοκιμη ειναι το βιβλιο του 6600 στα ελληνικα που το πηρα απο την σελιδα τις ΝΟΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest spastis

Επειδή ξερω οτι πολλοι το ψαχνατε αλλα δεν βρισκατε :

Advanced Programmable Calculator.

Αν και δεν ειναι σπ@σμενο δειτε τι λειτουργιες εχει.. Τα παντα..

 

h**p://www.halcyon.com/ipscone/apcalc/overview.html

 

:D

 

Ομως αν και κατεβασα απο http://www.smartphonetoday.com/software/pc/APCalc-2000-10-03-palm-pc.html που λεει για 3650/7650 την την τριαλ εκδοση, τα αρχεια ειναι για εγκατασταση gia palm.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!!!

 

εχω δοκιμασει και στη καρτα και στη μνημη του τηλ. να τρεξω το listmanager το οποιο το εχω κατεβασει απο το aiva.

 

Δυστηχως δεν μου ενογει και την ωρα που παει να φορτωσει (Loading...) τελικα μου γραφει: `` εφαρμογη εκλεισε TD

 

Καποια προταση; καποια βοηθεια;

 

το εχει δοκιμασει κανεις;

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γαι το χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

Τόσο το SMSXtender όσο και το MobiSMS επιτρέπουν αποστολή SMS μέσω GPRS, αλλά και τα δύο χρειάζονται λογαριασμό μέσω του οποίου χρεώνονται τα credits. Χωρίς αυτόν είναι άχρηστα τα προγράμματα.

 

Πάντως και τα δύο υποστηρίζουν Ελληνικά, έχω δώσει και στους δύο το απαραίτητο conversion table από καιρό κι έχω συνεργαστεί μαζί τους γι αυτό, αν και το SMSXtender έχει (προσωρινό ελπίζω) πρόβλημα με το δίκτυο της Cosmote για το οποίο τους έχω ενημερώσει και περιμένω να το δουν.

 

Και τα δύο πλέον υποστηρίζουν αποστολή από web, αν και το SMSXtender χρεώνει extra γι αυτό. Παρόλο που το SMSXtender επτρέπει επιλογή αποστολέα, το mobiSMS έχει φθηνότερο credit, έχει αναφορές παράδοσης με διάφορους τρόπους, sms history καθώς κι άλλα καλούδια. Και για τα δύο όμως προσθέστε και τη χρέωση του GPRS.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα πρόβλημα.εγκατέστησα το pvpplayer το 6600 και οταν το βαζω να πεξει ενα βιντεο μου γραφεi unregistered version.Πως το κανω register (εχω παει στην σελιδα αλλα θέλει αγορά) και γιατι οταν το κάνω unistall και παω στη έκθεση να δω ένα βίντεο τότε δεν το παίζει και λεει αγνωστη μορφή αρχείου αφου το έχω τραβηξει με την κανονική καμερα του 6600?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tasulm ( 6 Φεβ. 2004 , 22:53)

 

oxi, to kanoniko paizei, apla exei mia diadikasia..

prin arxisei to paixnidi,anoigeis mia efarmogi pou na xrisimopoiei ton ixo, gyrnas sto fifa, ksekinas ton agwna, kai kleineis meta tin alli efarmogi oste na exeis kai ixo...:) dyskolo pantos me to plikrtologio tou 6600

 

Ποιά εφαρμογή ήχου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elotia ( 7 Φεβ. 2004 , 12:07)

 

Εχω ενα πρόβλημα.εγκατέστησα το pvpplayer το 6600 και οταν το βαζω να πεξει ενα βιντεο μου γραφεi unregistered version.Πως το κανω register (εχω παει στην σελιδα αλλα θέλει αγορά) και γιατι οταν το κάνω unistall και παω στη έκθεση να δω ένα βίντεο τότε δεν το παίζει και λεει αγνωστη μορφή αρχείου αφου το έχω τραβηξει με την κανονική καμερα του 6600?

 

Το zip που κατεβασες αν εχει κι αλλο αρχειο μεσα με καταληξη app ειναι το crack . Mε εναν file manager πρεπει να το βαλεις στο φακελο του pvplayer και θα δουλεψει

Link to comment
Share on other sites

xerete an yparxei ACROBAT READER gia to 6600? vrika ena arxeio sto irc alla den doulevei. De thelw allo programma mono to sygekrimeno giati ta alla den diavazoun ellinika...
NO DAY BUT TODAY
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo ( 7 Φεβ. 2004 , 19:22)

 

οποιος θελει να δοκιμασει την full εκδοση του eRecorder v.1.20

ας παει http://briefcase.pathfinder.gr/view/topoland

 

 

Den mou les ti akribos kanei auto???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo ( 7 Φεβ. 2004 , 09:12)

 

Avebasa to smsextender se eva briefcase.

Yparxei ws java kai ws symbian efarmogi

 

http://briefcase.pathfinder.gr/view/topoland

 

 

ti mas endiaferei an mia efarmogh einai java h symbian?

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer ( 7 Φεβ. 2004 , 20:50)

 

Den mou les ti akribos kanei auto???

 

 

Extended Recorder is a tool which implements a very important and useful function missing in Series 60 phones: the ability of creating voice notes longer than 60 seconds and recording phone conversations.

The only limitation now is the available disk space. And Extended Recorder shows the remaining available recording time for your convenience.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...