Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
θα το παρεις χαμπαρι οταν τα δωσουν σιγουρα,απο τα βεγγαλικα που θα πεσουν:pτα περνας απλα σαν ολες τις ρομ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλο μηνα σε ολους.Επειδι ειναι λιγο δυσκολο να διαβασω+τις 112 σελιδες,κανα 2 θεματα, που ισως καποιος εδω να εχει απαντηση.....?!

Καταρχην, σε τι συμπιεση, τραβαει mms video? το qtek 9000 βγαζει ΔΙΑ ΤΙΣ ΒΙΑΣ 4 δευτερα,για 100 kb ογκο, τα 2 χωρις καν ηχο!!!!!

Στις ρυθμισεις το φτανω μεχρι 250 kb, αλλα σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν φτανει την ποιοτητα, και διαρκεια, π.χ. του Nokia 5700....32 δευτερα με ΤΕΛΙΟ ΣΥΝΧΡΟΝΙΣΜΟ ηχου, στα 280 kb μεγεθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το 9000 τραβαει video και foto και απο την μπροστινη καμερα, το κανει και ο TyTn αυτο?

....και τωρα η ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ....μπενω στο WIND PLUS με IE pocket, η και τον OPERA, αλλα εδω+1 3μηνο η gwap της WIND, μπλοκαρει καποιες σελιδες, οποτε στο P 990i που εσπρωξα, δοκιμασα τον ΜΙΝΙ, που τις ανοιγει ΟΛΕΣ....

Εχει καποιος χρηστης WIND WAP, εγκαταστησει OPERA MINI στο TyTn, KAI AN NAI, πως δουλεβει?

Εχει βρει κανεις, ανταπτορα απο MINI USB σε 3.5mm plug για audio out?η, καποιο desk stand-dock, που να βγαζει 3.5 audioout, και αν ναι, που?.....θα ρωτιστε τωρα, αφου εχω το ΑΠΟΛΥΤΟ 9000, τι το θελω το αλλο?δυστυχως το 9000 ειναι οντως ΠΟΛΥ ΟΓΚΟΔΕΣ, καιμε τα ΨΗΛΟπροβληματα σε επιμερους λειτουργιες, μαλλον θα χρειαστω 1 πιο EVERY DAY συσκευη....ΟΚ ξερω, ερχετε ο KAISER, αλλα μεχρι να πεσει, στα πιθανα ορια αποκτησης, δηλ. στην σημερινη τιμη του TyTn,, θα περασει κανας χρονος++++το TOSHIBA G900 αν και με την SUPER οθονη,και το αχτυπιτο USB HUB, ειναι λιγο ΚΑΠΩΣ απο Θεμα πληκτρολογιου, περιεργο format οθονης, και ακομα πολυ νεο και ΑΔΟΚΙΜΑΣΤΟ....οποτε ο ΤΙΤΑΝΑΣ στην τιμη που εχει φτασει, ειναι ι ΑΠΟΛΛΥΤΗ ΛΥΣΗ.....Πολλα sorry για το ΠΡΗΞΙΜΟ, αλλα αν δε διαβασω καμια 300ρια σελιδες στα forum, και δεν κανω καμια 100στη ερωτησεις, δεν ξαναγοραζω ΟΥΤΕ ΚΑΡΦΙΤΣΑ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολλα σε ολους, Δημητρης ¨-)

.redhotjazz. 4 E V E R :)
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανένας να βάλει το TouchFlo? Παίζει μόνο σε wm6 ή και σε wm5?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο?

Πέρασα την επίσημη ROM WM6.

Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή να να γράφω sms 160 chars στα WM6? Ή κάνουν αυτές που κυκλοφορούν για τα WM5??

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανένας να βάλει το TouchFlo? Παίζει μόνο σε wm6 ή και σε wm5?

 

 

δεν αξιζει περικλη..ειναι μονο για εντυπωσιασμο ,γονατιζει το τηλ ...

 

και εγω δοκιμασα μια ρομ που το ειχε ηδη ενσωματωμενο αλλα τπτ..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο?

Πέρασα την επίσημη ROM WM6.

Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή να να γράφω sms 160 chars στα WM6? Ή κάνουν αυτές που κυκλοφορούν για τα WM5??

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

 

κοιτα εκει θα βρεις ολες τις εναλλακτικες λυσεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/46519883/HTC_TyTN_WWE_3.54.255.3_6275_1.48.00.10_108_2_.exe.html

 

To anebasa sto rapid giati apo to FTP katebenei me taxitita xelonas :D

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να δω τις αναβαθμίσεις για την συσκευή μου στο europe.htc.com όταν κάνω login στο eclub. Έχω ήδη κάνει register εκεί το serial number της συσκευής μου, όμως όταν επιλέγω τα 'software updates' μου λέει ότι πρέπει να διαλέξω την συσκευή μου από την λίστα αλλά δεν μπορώ να δω κάποια λίστα.. .κάποιος που ξέρει να με βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να δω τις αναβαθμίσεις για την συσκευή μου στο europe.htc.com όταν κάνω login στο eclub. Έχω ήδη κάνει register εκεί το serial number της συσκευής μου, όμως όταν επιλέγω τα 'software updates' μου λέει ότι πρέπει να διαλέξω την συσκευή μου από την λίστα αλλά δεν μπορώ να δω κάποια λίστα.. .κάποιος που ξέρει να με βοηθήσει;

 

δυστυχως φιλε μου δεν εισαι ο μονος...κατι δεν παει καλα με την σελιδα της htc :mad:

 

ακολουθησε το λινκ που δινει ο φιλος παραπανω ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/46519883/HTC_TyTN_WWE_3.54.255.3_6275_1.48.00.10_108_2_.exe.html

 

To anebasa sto rapid giati apo to FTP katebenei me taxitita xelonas :D

 

πολυ καλη σκεψη φιλε μου :)

θα εξυπηρετησει πολυ κοσμο που δεν κρατιεται να περιμενει :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

 

Μόλις έβαλα τα original WM6... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α !!! Η συσκευή είναι πολύ πιο γρήγορη και παρόλο το ότι θα χρειαστώ πολύ χρόνο για να την φέρω πάλι στη κατάσταση που την είχα πριν - πρέπει να περάσω πάρα πολλές εφαρμογές - η αναβάθμιση ήταν κάτι παραπάνω από αναγκαία!!!

 

Θα σας πω αργότερα περισσότερες εντυπώσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/46519883/HTC_TyTN_WWE_3.54.255.3_6275_1.48.00.10_108_2_.exe.html

 

To anebasa sto rapid giati apo to FTP katebenei me taxitita xelonas :D

 

Einai eggyhmena to idio arxeio me ayto pou exei sto eclub h HTC ???

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Einai eggyhmena to idio arxeio me ayto pou exei sto eclub h HTC ???

 

κανεις δεν σε υποχεωνει να το κατεβασεις ;)

 

ειπε να κανει μια εξυπηρετηση ο ανθρωπος για να μην βασανιζεστε απο την απελπιστικα αργη ταχυτητα του ftp της htc...θα του την πειτε κι ολας??:blink: δεν ειναι ευγενικο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

 

Μόλις έβαλα τα original WM6... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α !!! Η συσκευή είναι πολύ πιο γρήγορη και παρόλο το ότι θα χρειαστώ πολύ χρόνο για να την φέρω πάλι στη κατάσταση που την είχα πριν - πρέπει να περάσω πάρα πολλές εφαρμογές - η αναβάθμιση ήταν κάτι παραπάνω από αναγκαία!!!

 

Θα σας πω αργότερα περισσότερες εντυπώσεις...

 

οταν φωναζουμε καποιοι εδω και μηνες οτι με τα μονο με τα wm6 και μονο με αυτα ο τιτανας δειχνει τι πραγματικα μπορει να κανει σαν τηλ καποιοι ηταν πολυ δυσπιστοι...;)

 

ΥΓ

και να σκεφτεις οτι τα official ειναι πολυ αργα σχετικα με cooked rom που δουλευω εδω και καιρο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν σε υποχεωνει να το κατεβασεις ;)

 

ειπε να κανει μια εξυπηρετηση ο ανθρωπος για να μην βασανιζεστε απο την απελπιστικα αργη ταχυτητα του ftp της htc...θα του την πειτε κι ολας??:blink: δεν ειναι ευγενικο ;)

 

Δεν νομίζω να το είπε με κακή πρόθεση το παιδί. Διαβάστε να δείτε εδώ τι έγινε και θα καταλάβετε γιατί μάλλον ρωτούσε.

 

http://msmobiles.com/news.php/6588.html

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να το είπε με κακή πρόθεση το παιδί. Διαβάστε να δείτε εδώ τι έγινε και θα καταλάβετε γιατί μάλλον ρωτούσε.

 

http://msmobiles.com/news.php/6588.html

 

δικιο εχεις :)

αν ενοουσε κατι τετοιο ομως,δεν θα ηταν πιο ευκολο,ωστε να αποφευχθει καθε παραφραση των λεγομενων του,να αναφερει την αιτια που τον κανει δυσπιστο?

 

οντως τετοιες περιπτωσεις μας κανουν δυσπιστους καποιες φορες,αλλα υπαρχουν και ανθρωποι που μονος τους σκοπος ειναι να βοηθησουν ;) αυτο πιστευω εκανε και ο φιλος sfakianakis που εδωσε το λινκ για να εξυπηρετησει -βοηθησει οποιους δεν μπορουσαν να συνδεθουν η να περιμενουν τον ftp της htc:)

 

σκεψου οτι ακομα δεν λειτουργει για download :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

του φίλου Sfakianaki το αρχείο το δοκίμασε κανεις?:)

 

ειναι η official wm6 ρομ παιδια :)

 

μην ανυσηχειτε :)

 

 

 

ps

εμενα που βλεπω την δυσπιστια και με πειραζει....σκεφτομαι πως θα αισθανθει ο φιλος sfakianakis μολις τα δει..:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστούμε τον συμφορουμίστα sfakianaki και να μήν αισθανθεί άσχημα δεν θέλαμε να θίξουμε προσωπικά εκείνον! :)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

οταν φωναζουμε καποιοι εδω και μηνες οτι με τα μονο με τα wm6 και μονο με αυτα ο τιτανας δειχνει τι πραγματικα μπορει να κανει σαν τηλ καποιοι ηταν πολυ δυσπιστοι...;)

 

ΥΓ

και να σκεφτεις οτι τα official ειναι πολυ αργα σχετικα με cooked rom που δουλευω εδω και καιρο ;)

 

Φίλε μου, εγώ δεν θα έβαζα ακόμα cooked rom, μιας και δεν είμαι και πολύ τολμηρός σε θέματα αναβαθμίσεων. Σκέψου πως σιγά σιγά θα πρέπει να ξαναπεράσω περίπου 100 εφαρμογές. Απλά ήθελα κάτι σταθερό και σίγουρα κάτι που μπορεί να διαβάζει μεγαλύτερες κάρτες μνήμης...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Paidia to rom einai to official apo to FTP ths HTC.

Apla giati to FTP einai tiga apo kosmo katebazeis to rom me 10-17 Kb/s!

Skeftika oti einai kalitera ego pou exo 20/1 Mbit ADSL na to anebasw kai na sas to doso gia na min pedebeste.

Ego thn exo balei kai to PDA/PHONE paei me 1000!

Link to comment
Share on other sites

Sfakianaki ευχαριστω για το rabitshare και γενικα για τα 6!Παρα πολυ γρηγορα,εχω την εντυπωση οτι ειναι καπως πιο γρηγορα αυτα τα 6αρια απο τα προηγουμενα που ειχα της Dopod!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...