Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλως τον και ας αργησε:p τα περασες καλα;λογικα πρεπει να εισαι ακομα σε διακοπες γιατι δεν βλεπω πουθενα το cab:D

 

:blink: γιαννη :rolleyes:

 

εκει ειναι :rolleyes::rolleyes:

 

:lol::lol::lol:

 

οντως ακομη δεν ειχα γυρισει ...:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στην εσωτερικη μνημη το βαζω δημητρη;προφανως ε;θα μου κανει καποια συντομευση στα προγραμματα;

 

ναι γιαννη.μετα την εγκατασταση δημιουργει δυο (η 3 δεν θυμαμαι ακριβως) συντομευσεις στα προγραμματα εκ των οποιων η μια ειναι αυτη για την φωτεινοτερη οθονη,η αλλη ενεργοποιει το φλας του τιτανα, ανεξαρτητα αν η καμερα δουλευει η οχι εκεινη την στιγμη.κατι σαν φακος :) πολυ πρακτικο καποιες φορες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:what:

χαιρετω ολα τα παιδια :)

 

ελειπα καμια 10αρια μερουλες (ζακυνθο) και εκανα και ιντερνετικη αποτοξινωση :lol:

 

αυτο το cab που δινω εχει και την επιλογη φωτεινοτερης οθονης στον τιτανα.πεταξτε το μεσα στην καρτα μνημης και καντε το εγκατασταση. μετα αντιστοιχηστε την αντιστοιχη λειτουργια με ενα hardware button και πατωντας το μια φορα κανει την οθονη φωτεινοτερη και ξαναπατωντας το επανερχεται στα φυσιολογικα του επιπεδα ;)

 

τα λεμε πιο μετα μιας και παω για :worry:

 

μπανιο :p

 

Bρε καλώς τον. Γύρισες φορτσάτος μου φάνηκε και με χρήσιμο cab.:lol:Δεν υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσει πρόβλημα στην Οθόνη?

Ξαναβάλε το cab γιατί δεν κατεβαίνει:what:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μήπως γνώριζει κανένας πως λύνεται το πρόβλημα όπου μετα απο τη χρήση καποιου προγράμματος κολλάνε τα hardware button(οι 2 παύλες) πως να το ξεμπλοκάρω χωρίς να κάνω soft reset?

Π.χ Τωρα τελευταία μου το κάνει καθώς χρησιμοποιώ το SpB Mobile Shell κάνοντας περιήγηση στο μενού με τα προγράμματα για να διαλλέξω το Pocket finance όπου μετά από όποιο entry κλείνοντας το πρόγραμμα τα hardware buttons παύουν να λειτουργούν.Καμία άποψή?

Link to comment
Share on other sites

edo ke 2 meres sta kala kathoumena mou kani sindesi sto internet meso (3g, gprs) otan ine sindemeno sto pc exo wm6 tin black 3.01
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

:what:

 

Bρε καλώς τον. Γύρισες φορτσάτος μου φάνηκε και με χρήσιμο cab.:lol:Δεν υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσει πρόβλημα στην Οθόνη?

Ξαναβάλε το cab γιατί δεν κατεβαίνει:what:

 

δεν θα το εχεις παντα ενεργοποιημενο περικλη,ασε που και να το εχεις ,το μονο που θα χασεις ειναι η αυτονομια ;)

το cab κατεβαινει κανονικα περικλη :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

edo ke 2 meres sta kala kathoumena mou kani sindesi sto internet meso (3g, gprs) otan ine sindemeno sto pc exo wm6 tin black 3.01

 

Μήπως έχεις κανένα πρόγραμμα που ζητά σύνδεση για Data updating π.χ Spb Weather ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κανένα πρόγραμμα που ζητά σύνδεση για Data updating π.χ Spb Weather ?

 

fisika ke eho, weather panel alla otan ekane update ekane mesa apo to pc tora ke o auto ke o internet explorer kanoun sindesi mesa apo gprs ite ise sindemenos sto pc ite oxi.

to thema ine oti auto mou to kani kai sta 2 pc (home & work) ksafnika

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το cab δεν έχει τίποτα μέσα; Δοκιμάζω να ξεζιπάρω στο PC, μου βγάζει μήνυμα σφάλματος, δοκιμάζω αυτούσιο να το ανοίξω/τρέξω στο TyTN, τίποτα...

What' s wrong?

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

το επόμενο θα μπορούσα να το πουλήσω σε εκδοτικό οίκο με τίτλο "η εμπειρία μου με τη ACE". το λοιπόν. μετά από 2 εβδομάδες παραμονή του τιτάνα στην ACE για έλεγχο σήματος και λοιπόν προβλημάτων που μου παρουσίαζε, ήρθε σήμερα η άγια αυτή μέρα να το παραλάβω.πάω και εγώ ο άμοιρος το απόγευμα στην ACE όλος χαρά να παραλάβω τον τιτάνα, αφού 2 εβδομάδες χωρίς αυτόν ήταν υπέραρκετες...

έφθασα που λέτε στην ACE, ξέρετε "ήρθα να παραλάβω τη συσκευή μου κ.τ.λ", η συσκευή όμως πουθενά...

πήρε η κοπέλα στην υποδοχή ένα τηλεφώνημα στο service και voila ο τιτάνας ήταν εκεί!!!

έρχεται κάτω ο τιτάνας και μετά τα διαδικαστικά τον παραλαμβάνω. αφελής εγώ δεν τον ενεργοποίησα μέσα στο κτίριο, και μόλις βγήκα έξω βάζω την καρτούλα μου μέσα και τον ανάβω...

όμως...

και πάλι ο τιτάνας χωρίς σήμα

επιστρέφω πίσω και ρωτάω ο αφελής "σίγουρα τον φτιάξατέ??? γιατί εμένα μου βγάζει και πάλι το ίδιο πρόβλημα"

έρχετε τότε το παιδί από πίσω και μου λέει "να το δω λίγο??"

"βεβαίως" απαντάω εγω.το παίρνει, πάει στον comm manager και απενεργοποιεί το τηλέφωνο.μετά το ξαναενεργοποιεί και πάλι τίποτα. μου λέει να το κάνουμε ένα restart μπας και αυτό θέλει.του ρίχνει ένα restart και ως δια μαγείας ο τιτάνας δείχνει να έχει σήμα. (ακριβώς όπως μου έδειχνε και εμένα προτού το πάω για service, και που στην τελική δεν είχε σήμα).

"να φτιάχτηκε" μου λέει, "ένα restart ήθελε". του λέω και εγώ

"αν δεν καλέσω τώρα στον αριθμό μου από άλλο τηλέφωνο εγώ δεν σε πιστεύω" και αμέσως καλώ τον αριθμό που είχα στον τιτάνα από το άλλο κινητό που κρατούσα.

και τι να ακούσω??? "ο συνδρομητής που καλέσατε είναι κατηλημμένος"

τη στιγμή που δεν ήτανε και είχε και σήμα σύμφωνα με τις ενδείξεις. το παίρνει και μου λέει "το πάω λίγο επάνω, οκ". τι να του πω και εγώ "οκ" του λεω. λιγα λεπτα μετά κτυπάει το τηλέφωνο της κοπέλας στην υποδοχή και μου λέει "πρέπει να μείνει μέσα πάλι για αλλαγή πλακέτας", σκέφτομαι και εγώ και λέω να ρωτήσω πότε θα είναι έτοιμο, γιατί που λέτε στις 20/7 πάω διακοπές !!!μου λέει η κοπέλα αύριο θα είναι έτοιμο.

να συμπληρώσω πως όταν μου είχαν δώσει τον τιτάνα αρχικά, μου είχαν δώσει και χαρτιά για GSM SIGNAL TEST το οποίο και πάλι σύμφωνα με τα χαρτιά, ο τιτάνας το είχε περάσει...

τι να πει κανείς??? τι να πει??? πέστε μου

περιμένω μέχρι αύριο να πάω να τον παραλάβω και ελπίζω να είναι όλα εντάξει.. είδωμεν

δεν σας είπα πως, μου είπανε πως κάνανε αναβάθμιση λογισμικού που εγώ αυτό δεν το είδα . 2.11 είχα επάνω και 1.38 ράδιο προηγουμένως, το ίδιο και μέτα την υποτιθέμενη αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σιγουρα ειναι λιγο τσιμπημενα,αλλα φταιει και η τρελα μας ε;,δεν μας βαζουν το μαχαιρι στο λαιμο,εμεις τριβομαστε στην γκλιτσα του τσοπανη:p :p
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα ειναι λιγο τσιμπημενα,αλλα φταιει και η τρελα μας ε;,δεν μας βαζουν το μαχαιρι στο λαιμο,εμεις τριβομαστε στην γκλιτσα του τσοπανη:p :p

ΣΩΣΤΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μνημη 128 MB Flash ROM, 64 MB DDR RA,το δικο μου δεν τα εχει τα δικα σας ποσο εχουν?Ετσι γραφουν τα χαρακτηριστικα το δικο μου γραφει 52 και 48 ειναι σωστο?Ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μήπως γνώριζει κανένας πως λύνεται το πρόβλημα όπου μετα απο τη χρήση καποιου προγράμματος κολλάνε τα hardware button(οι 2 παύλες) πως να το ξεμπλοκάρω χωρίς να κάνω soft reset?

Π.χ Τωρα τελευταία μου το κάνει καθώς χρησιμοποιώ το SpB Mobile Shell κάνοντας περιήγηση στο μενού με τα προγράμματα για να διαλλέξω το Pocket finance όπου μετά από όποιο entry κλείνοντας το πρόγραμμα τα hardware buttons παύουν να λειτουργούν.Καμία άποψή?

 

Κανένας παιδιά που να μπορεί να βοηθήσει με αυτό το πρόβλημα?:worry:

 

Επίσης θα θελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω δύκτιο μεταξύ του τιτάνα και υπολογιστή και να μπορώ να βλέπω τα αρχεία του pc στο ppc.Γίνεται??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις τα δεδομένα του PC σου με διάφορους τρόπους...

 

Μπορείς να φτιάξεις έναν FTP Server στο PC σου ή να κάνεις share τον σκληρό σου δίσκο ή κάποιον φάκελο. Αν έχεις ένα WiFi Router, τότε μπορείς μέσω Resco Explorer να δείς τον FTP Server ή τον shared φάκελο...

 

Αυτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το cab δεν έχει τίποτα μέσα; Δοκιμάζω να ξεζιπάρω στο PC, μου βγάζει μήνυμα σφάλματος, δοκιμάζω αυτούσιο να το ανοίξω/τρέξω στο TyTN, τίποτα...

What' s wrong?

 

Any help, please?

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...