Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@johner: Για εργοστασιακή επαναφορά λέω π.χ. αν στο μέλλον θέλω να το πουλήσω ή να το επαναφέρω σε μία σταθερή κατάσταση με ROM που του έχει βάλει ήδη η HTC. Λογικά απ' όσα μου λέτε θα πρέπει να βρω μια ROM της HTC (γιατί της ACE αν είναι δικό της βρίσκεις) και να το φλασάρω. Γίνεται αυτό; Βρίσκονται τέτοιες ROMs επίσημες;

Ναι βάζεις μια επίσημη ROM και είσαι ok.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΚ, ευχαριστώ:) Σε γενικές γραμμές καλύφθηκα, όποιος άλλος ξέρει και έχει να προσθέσει κάτι ευχαρίστως, εγώ θα παρακολουθώ το thread, και ελπίζω να χτυπήσω γρήγορα το κινητάκι γιατί... με τρώνε τα χέρια μου!:D

 

Και πάλι ευχαριστώ!

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι ειναι μια καλη συσκευη που θα γινει ακομα καλυτερη με τα 6αρια

 

Παντως εγω εκανα την αλλαγη και εχω τωρα ενα μαυρο avatar σου και

ειμαι απολυτα ευχαριστημενος...

 

:D :) :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν το συζηταω!!!πολυ καλη συσκευη και το 3600,βασικα ειναι πιο σταθερη απο τον τιτανα,μιλαμε οτι τα εχω με 5αρια και τα 2,αλλα πιστευω οτι και ο τιτανας θα παρει τα ισα του με τα 6αρια που θα ερθουν;)
Link to comment
Share on other sites

δεν το συζηταω!!!πολυ καλη συσκευη και το 3600,βασικα ειναι πιο σταθερη απο τον τιτανα,μιλαμε οτι τα εχω με 5αρια και τα 2,αλλα πιστευω οτι και ο τιτανας θα παρει τα ισα του με τα 6αρια που θα ερθουν;)

 

 

Και GPS-μικροτερο βαρος και διαστασεις-περισσοτερη (ελευθερη) μνημη -

 

πιο φωτεινη και ζωηρη οθονη ;)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Και GPS-μικροτερο βαρος και διαστασεις-περισσοτερη (ελευθερη) μνημη -

 

πιο φωτεινη και ζωηρη οθονη ;)

για την οθόνη να συμφωνήσω μαζί σου gesamfunai αλλά τα υπόλοιπα...

GPS αχρείαστο να είναι..

μικρότερο βάρος... μιλάμε για γραμμάρια

περισσότερη μνήμη.. και αυτό φτιάχνεται

αλλά αυτά γούστα και ανάγκες είναι

ο καθένας μ' αυτά που χρειάζεται

Link to comment
Share on other sites

Θα αυτοκτονήσω... δεν το πιστεύω... είχα σβήσει τις επαφές μου από το κομπιούτερ γιατί είχα βάλει ένα άλλο τηλέφωνο.. και όταν ένωσα το τηλέφωνο μου και έκανε synchronize σβήστηκαν όλες οι επαφές μου:!: :( :mad:

 

Δεν το πιστεύω.. που μπορώ να αλλάξω τα settings του synchronization.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Θέλω να βάλω κάποιο πρόγραμμα στο tytn μου για να μου εμφανίζει σε ολόκληρη την οθόνη την φωτογραφία αυτού που με καλεί στις εισερχόμενες κλήσεις.

Έχει βάλει ή δοκιμάσει κάποιος κάποια εφαρμογή που να λειτουργεί καλά και να μην δημιουργεί και προβλήματα ή conflicts στο tytn ???

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

ψάχνω για USB Desktop Sync Cradle Dock και δεν εχω κατασταλάξει ρε παιδιά

κανένας καλός άνθρωπος που εχει πάρει και το έχει δοκιμάσει να προτείνει κάτι??? περιμένω pm !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα,

Θέλω να βάλω κάποιο πρόγραμμα στο tytn μου για να μου εμφανίζει σε ολόκληρη την οθόνη την φωτογραφία αυτού που με καλεί στις εισερχόμενες κλήσεις.

Έχει βάλει ή δοκιμάσει κάποιος κάποια εφαρμογή που να λειτουργεί καλά και να μην δημιουργεί και προβλήματα ή conflicts στο tytn ???

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων :)

εχω το photocontacts και μου παιζει οκ,αλλα υπαρχει και μια αλλη εφαρμογη ιδια που ξεχναω το ονομα της και ειναι πιο ελαφρια απο οτι λενε,την ειχε αναφερει ο johner καπου,ας το ξανακανει το ψυχικο:D
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Και GPS-μικροτερο βαρος και διαστασεις-περισσοτερη (ελευθερη) μνημη -

 

πιο φωτεινη και ζωηρη οθονη ;)

ετσι ειναι φιλε μου;) ξεχασα να τα αναφερω και αυτα
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για την οθόνη να συμφωνήσω μαζί σου gesamfunai αλλά τα υπόλοιπα...

GPS αχρείαστο να είναι..

μικρότερο βάρος... μιλάμε για γραμμάρια

περισσότερη μνήμη.. και αυτό φτιάχνεται

αλλά αυτά γούστα και ανάγκες είναι

ο καθένας μ' αυτά που χρειάζεται

για αυτο λοιπον και εγω τα πηρα και τα 2 για να συμπληρωνει το ενα το αλλο:D :D σωστος;
Link to comment
Share on other sites

για αυτο λοιπον και εγω τα πηρα και τα 2 για να συμπληρωνει το ενα το αλλο:D :D σωστος;

 

Σ Ω Σ Τ Ο Σ !!!! :) :D :lol: :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

ψάχνω για USB Desktop Sync Cradle Dock και δεν εχω κατασταλάξει ρε παιδιά

κανένας καλός άνθρωπος που εχει πάρει και το έχει δοκιμάσει να προτείνει κάτι??? περιμένω pm !!! :D

 

Αυτο το ωραιο ειχα παρει εγω.... :)

 

http://cgi.ebay.co.uk/Sync-Cradle-Charger-MDA-Vario-II-2-O2-Trion-HTC-Tytn_W0QQitemZ200123455891QQihZ010QQcategoryZ56166QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

αν ξέρει κάνεις ας βοηθήσει: 1)το βίντεο που τραβάω δεν έχει ήχο?είναι κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει ή είναι πρόβλημα?

2)η συσκευή μου κολλάει στο περιβάλλον των sms ,σε συγκεκριμένες κινήσεις όμως που κάνω.για παράδειγμα αμα ανοίξω ενα sms και κανω διαγραφή έχοντας το ανοιχτό κολλάει,αν θελήσω να στείλω ένα νέο sms και πατήσω προσθήκη παραλήπτη και επιλέξω άτομο απο τον κατάλογο κολλάει...και επαναφέρω την συσκευή με reset.καμια λύση?:cool:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα,

Θέλω να βάλω κάποιο πρόγραμμα στο tytn μου για να μου εμφανίζει σε ολόκληρη την οθόνη την φωτογραφία αυτού που με καλεί στις εισερχόμενες κλήσεις.

Έχει βάλει ή δοκιμάσει κάποιος κάποια εφαρμογή που να λειτουργεί καλά και να μην δημιουργεί και προβλήματα ή conflicts στο tytn ???

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων :)

λοιπον οπως σου ειπα,εκτος απο το photocontacts που λενε οτι ειναι λιγο βαρυ υπαρχει και το inesoft adressbook
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπέρα,

ψάχνω για USB Desktop Sync Cradle Dock και δεν εχω κατασταλάξει ρε παιδιά

κανένας καλός άνθρωπος που εχει πάρει και το έχει δοκιμάσει να προτείνει κάτι??? περιμένω pm !!! :D

εγω εχω παρει αυτο http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=6999 και μου δουλευει μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

για αυτο λοιπον και εγω τα πηρα και τα 2 για να συμπληρωνει το ενα το αλλο:D :D σωστος;

 

Και GPS-μικροτερο βαρος και διαστασεις-περισσοτερη (ελευθερη) μνημη -

 

πιο φωτεινη και ζωηρη οθονη ;)

 

Χωρίς να θέλω αρχίσω κάποια αντιπαράθεση, απλά να πω πως για εμένα η σημαντική διαφορά είναι το GPS - που έχει το 3600 - και το πληκτρολόγιο - που έχει ο Τιτάνας. Τα υπόλοιπα αγγίζουν τα υποκειμενικά όρια του θέματος...

 

Δηλαδή πχ εμένα δεν με ενδιαφέρει η μικρή διαφορά του βάρους ή του μεγέθους. Μεγαλύτερη βάση δίνω στα περισσότερα Hardware πλήκτρα - αλλά και πάλι αυτό είναι προσωπική επιλογή...

 

Η επιλογή μου πάει πιο πολύ στο 3600 αλλά όταν πήρα τον Τιτάνα το 3600 δεν είχε GPS!!! Άρα για εμένα δεν υπήρχε θέμα επιλογής, τότε...

 

Μια απορία τώρα. Σε πλήρες σκοτάδι ο Τιτάνας βγάζει φωτ/φίες. Μέτριες αλλά κάτι βλέπεις. Τι μπορεί να κάνει το 3600;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαιξα με ένα 3600 και η οθόνη πράγματι ήταν πιο φωτεινή - αλλά δεν μπορώ να πω πως η διαφορά σε αυτόν τον τομέα είναι τεράστια. Μήπως το 3600 έχει περισσότερα χρώματα;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγώ έπαιξα με ένα 3600 και η οθόνη πράγματι ήταν πιο φωτεινή - αλλά δεν μπορώ να πω πως η διαφορά σε αυτόν τον τομέα είναι τεράστια. Μήπως το 3600 έχει περισσότερα χρώματα;

 

Tnx...

τι να σου πω;παντως στο φουλ η φωτεινοτητα στον τιτανα ειναι οπως ειναι στο 3600 3 σκαλες κατω,συν την ευκρινεια που εχει το 3600 γενικα
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολα τα παιδια :)

 

ελειπα καμια 10αρια μερουλες (ζακυνθο) και εκανα και ιντερνετικη αποτοξινωση :lol:

 

αυτο το cab που δινω εχει και την επιλογη φωτεινοτερης οθονης στον τιτανα.πεταξτε το μεσα στην καρτα μνημης και καντε το εγκατασταση. μετα αντιστοιχηστε την αντιστοιχη λειτουργια με ενα hardware button και πατωντας το μια φορα κανει την οθονη φωτεινοτερη και ξαναπατωντας το επανερχεται στα φυσιολογικα του επιπεδα ;)

 

τα λεμε πιο μετα μιας και παω για :worry:

 

μπανιο :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς από Κωνσταντινούπολη. Τελικά ο τιτάνας μάλλον ξύπνησε και δουλεύει απροβληματιστα χωρίς εξωτερικές παρεμβάσεις...

 

Είδωμεν....:worry:

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
χαιρετω ολα τα παιδια :)

 

ελειπα καμια 10αρια μερουλες (ζακυνθο) και εκανα και ιντερνετικη αποτοξινωση :lol:

 

αυτο το cab που δινω εχει και την επιλογη φωτεινοτερης οθονης στον τιτανα.πεταξτε το μεσα στην καρτα μνημης και καντε το εγκατασταση. μετα αντιστοιχηστε την αντιστοιχη λειτουργια με ενα hardware button και πατωντας το μια φορα κανει την οθονη φωτεινοτερη και ξαναπατωντας το επανερχεται στα φυσιολογικα του επιπεδα ;)

 

τα λεμε πιο μετα μιας και παω για :worry:

 

μπανιο :p

καλως τον και ας αργησε:p τα περασες καλα;λογικα πρεπει να εισαι ακομα σε διακοπες γιατι δεν βλεπω πουθενα το cab:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...