Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος ότι έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία; Συνήθως αυτά τα εργαλεία είναι αρκετά τεσταρισμένα για να εγγυηθούν το επιθυμητό αποτέλεσμα. Εγώ θα έλεγα να ανατρέξεις στο thread από όπου κατέβασες τον unlocker και να διαβάσεις λίγο μήπως έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα και ενδεχομένως να το έχει λύσει.

 

Όλα λειτουργούν οκ, στη βήμα-βήμα προσέγγισή μου και τελικά μου

λέει ότι το ξεκέίδωσε, αλλά μου λέει ότι ¨: the sim card is not valid. και ζητά ένα κωδικό.

 

υ.γ. το 22051978 δε δουλεψε

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρεται,

Ειμαι κατοχος ενος HTC hermes 100 και θέλω να ρωτήσω αν μπορω να αλλαξω τα windows mobile 5 από αγγλικά σε Ελληνικά. Το κινητο μου το φερανε απο το εξωτερικο. Εχω ξεκινησει να διαβάζω το thread από την αρχη και φαίνεται πολυ ενδιαφέρον και σιγουρα θα μου λύσει αρκετες απο τις απορίες μου. Και γίνεται πολυ αργά όλο αυτο. Απλα αν γνωρίζει καποιος επειδη δεν εχω ιδιαίτερα πολυ χρονο ελεύθερο να με βοηθήσει.. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται,

Ειμαι κατοχος ενος HTC hermes 100 και θέλω να ρωτήσω αν μπορω να αλλαξω τα windows mobile 5 από αγγλικά σε Ελληνικά. Το κινητο μου το φερανε απο το εξωτερικο. Εχω ξεκινησει να διαβάζω το thread από την αρχη και φαίνεται πολυ ενδιαφέρον και σιγουρα θα μου λύσει αρκετες απο τις απορίες μου. Και γίνεται πολυ αργά όλο αυτο. Απλα αν γνωρίζει καποιος επειδη δεν εχω ιδιαίτερα πολυ χρονο ελεύθερο να με βοηθήσει.. Ευχαριστω!

 

φιλε μου που το θυμηθηκες αυτο το thread??:confused:

 

δυστυχως δεν μπορεις να εχεις ελληνικο μενου στο τηλ σου...αλλα μπορεις να γραφεις και να στελνεις μηνυματα στα ελληνικα και μαλιστα και sms 160 χαρακτηρων μεσω του aekmap . :)

AEKMAP + Ελληνικά SMS [Αρχείο] - myPhone Forum

 

 

AE Keyboard Mapper

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:) Η ανάγκη σε κάνει να ξεθάβεις πολλά thread. xixixix! Εχω περάσει ενα προγραμμα (κάποιο Leng) που "μετατρέπει-μεταφράζει" τα αγγλικά σε ελληνικά, αλλα κάποιες εφαρμογες κολλάνε, γιατί γίνεται αυτό? Windows mobile 5 ελληνικά δεν υπάρχει ε?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Leng δεν είναι και από τα καλύτερα προγράμματα και θα είναι σίγουρα υπεύθυνο για πολλά κολλήματα όπως ήδη αναφέρεις. Στη συσκευή σου δεν μπορείς να περάσεις τα επίσημα ελληνικά επειδή απλά δεν είναι ελληνική συσκευή και εν τοιαύτη περιπτώσει δεν κρίνω απαραίτητη την ύπαρξη ελληνικού μενού αφού με τη λύση που σου προτείνει παραπάνω ο Δημήτρης (zaharakis) λύνεις το πρόβλημα υποστήριξης ελληνικών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορω να γραφω ελληνικα και απο το εσωτερικο πληκτρολόγιο που έχει ομως με αυτον τον τρόπο?
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοω το εικονικό, αλλα αυτο που έχει η συσκευη εσωτερικα, το πληκτρολόγιο. Δεν ξερω πως λεγεται ακριβώς. Που είναι σαν αυτό το pc. sorry για την ασχετοσυνη μου:) δεν ξερω αν κατάλαβες!

 

οκ φιλε μου το βρήκα. Δουλεψε μια χαρα..Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δεν εννοω το εικονικό, αλλα αυτο που έχει η συσκευη εσωτερικα, το πληκτρολόγιο. Δεν ξερω πως λεγεται ακριβώς. Που είναι σαν αυτό το pc. sorry για την ασχετοσυνη μου:) δεν ξερω αν κατάλαβες!

 

οκ φιλε μου το βρήκα. Δουλεψε μια χαρα..Ευχαριστω

 

Το προγραμμα που σου ειπε ο zaharakis <<aekmap>> σου κανει δοκιμασε το.

Αυτο θα σου επιτρεπει να γραφεις ελληνικα με το qwerty (hardware) πληκτρολογιο.

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Αγαπητά μέλη του forum,

 

Μπορείτε να δείτε Αγγλικές ROM εδώ:

 

1. WM6.1 : http://xda-developers.com/showthread.php?t=564924

 

2. WM6.5 : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=623392

 

Εάν υπάρχει ενδιαφέρον για Ελληνικές ROM στείλτε ένα μήνυμα εδώ.

 

Φιλικά, ansar.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλημερα πιστευω οτι ενδιαφερει αρκετους και εγω μεσα σ'αυτους μια Ελληνικη ρομ ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...