Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεις να εχεις ιντερνετ στον υπολογιστη παλαμης σου αρκει να συνχρονιστει με το Microsoft Activesync 4.5 εαν εχεις WM6.Απλα συνχρονισμος και μετα μπαινεις Νετ χωρις καμια ρυθμιση.Αυτο κανω εγω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεις να εχεις ιντερνετ στον υπολογιστη παλαμης σου αρκει να συνχρονιστει με το Microsoft Activesync 4.5 εαν εχεις WM6.Απλα συνχρονισμος και μετα μπαινεις Νετ χωρις καμια ρυθμιση.Αυτο κανω εγω.

an itan toso apla ta pragmata file keravne den 8a rwtousa edw mesa kapio xristiano na mou apantisi :)

kai kati allo

pros olous tous xristes tis black satin.xrisimopiei kaneis micro sdhc? ipostirizei?kai an nai ti mege8os? 4, 6 ,8???

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να εχεις ιντερνετ στον υπολογιστη παλαμης σου αρκει να συνχρονιστει με το Microsoft Activesync 4.5 εαν εχεις WM6.Απλα συνχρονισμος και μετα μπαινεις Νετ χωρις καμια ρυθμιση.Αυτο κανω εγω.

Ετσι που τα λέει ο Κεραυνός είναι

Link to comment
Share on other sites

mono egw exw provlima re paidia?

aplos sintonismos me activesync twra me wm6 kai den exw internet prosvasi sto ppc. proigoumenws me wm5 den ixa kanena provlima gi auto provlimatizomai

Δύο είναι οι λύσεις που ξέρω στο πρόβλημα του να μην έχει internet το ppc όταν είναι συνδεδεμένο με activesync.

την μία στην ανέφερα στην προηγούμενη σελίδα και είναι η προσθήκη του dword στην rergistry του pc (το τονίζω σε περίπτωση που μπερδεύτηκες και το έβαλες στο ppc)

η δεύτερη είναι να ελέγξεις στο κινητό σου αν στο settings-connections-usb to pc η επιλογή "enable advanced network functionality" είναι ενεργοποιημένη. αν είναι, απενεργοποίησε την και δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Θέλω να βάλω μια φωτογραφία για background αλλά είναι στο μεγαλύτερο της ποσοστό άσπρη και έτσι δεν μπορώ να διαβάσω τα γράμματα στο today screen kai sto "start". Πώς μπορώ να αλλάξω το χρώμα σε μαύρο;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Θέλω να βάλω μια φωτογραφία για background αλλά είναι στο μεγαλύτερο της ποσοστό άσπρη και έτσι δεν μπορώ να διαβάσω τα γράμματα στο today screen kai sto "start". Πώς μπορώ να αλλάξω το χρώμα σε μαύρο;

 

Ευχαριστώ.

 

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1461241&postcount=1

 

απλο ελαφρυ και ευχρηστο και πανω απο ολα free ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω να κάνω σύνδεση με το ιντερνετ μέσω GPRS με ρωτάει αν θέλω να συνδεθώ (μου βγάζει Hide και cancel) αλλά ακόμα και όταν πατήσω cancel αυτό πάλι συνδέεται.Όπως επίσεις δεν μου δίνει την επιλογή όταν είμαι συνδεμένος να το κλείσω, και αναγκάζομαι να να ενεργοποιήσω το flight mode και μετά πάλι το τηλ.Παλαιότερα δεν μου το έκανε αυτό, μήπως μπορεί κανένας να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παδια κανενας γνωστης του θεματος περι micro sdhc????
Φιλε μου χωρις να ειμαι σιγουρος ο τιτανας δεν υποστηριζει τετοιες καρτες με την εργοστασιακη τη rom αλλα με μαγειρεμενη rom εχω διαβασει οτι υποστηριζει...:)!Ειναι η rom απο τον Schap's ...δες εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=338464
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχει κανεις ευκαιρο το cabaki που σου επιτρεπει να στελνεις μυνημα με 160 χαρακτηρες γιατι φιλος εβαλε τα 6αρια στον τιτανα του και τωρα στελνει μονο 70 χαρακτηρες sms
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γεια σας παιδια εχει κανεις ευκαιρο το cabaki που σου επιτρεπει να στελνεις μυνημα με 160 χαρακτηρες γιατι φιλος εβαλε τα 6αρια στον τιτανα του και τωρα στελνει μονο 70 χαρακτηρες sms
του προτεινω να βαλει αν δεν το εχει το resco keyboard και να κανει αυτα που λεει ο φιλος μινοταυρος στην ενοτητα για τα sms 160 χαρακτηρων http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=183366,προφανως εχει αλλη αναβαθμιση και οχι τις ace με τα ελληνικα ε;
Link to comment
Share on other sites

ρε παδια κανενας γνωστης του θεματος περι micro sdhc????

 

Η original rom WM6 τις υποστηρίζει κανονικά. Έχω μία στα 4 gb...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, τελικα το προβλημα που αντιμετωπιζω με το internet ειναι μεγαλυτερο απο οτι νομιζα.ουτε με wifi εχω internet στο ppc.τι μπορει να φταιει ρε παιδια?

εβαλα και opera μπας και ηταν προβλημα του explorer αλλα τιποτα.

κατι μου λεει πως κατι πρεπει να αλλαξω η να δημιουργησω στις ρυθμισεις του ppc

οποιος γνωριζει ας βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, τελικα το προβλημα που αντιμετωπιζω με το internet ειναι μεγαλυτερο απο οτι νομιζα.ουτε με wifi εχω internet στο ppc.τι μπορει να φταιει ρε παιδια?

εβαλα και opera μπας και ηταν προβλημα του explorer αλλα τιποτα.

κατι μου λεει πως κατι πρεπει να αλλαξω η να δημιουργησω στις ρυθμισεις του ppc

οποιος γνωριζει ας βοηθησει

 

εχεις αλλαξει ραδιο? τι ρομ και τι εκδοση ραδιο εχεις στον τιτανα σου?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με κατευθύνετε σε ποιο "μαγαζί" μπορώ να βρώ το spb mobile shell & weather. Κατέβασα το trial από τη σελίδα τους και παίζει μια χαρά. Τη βοήθειά σας παρακαλώ.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

rom exw tin black satin tin medium k radio 1.51.00.10

 

περασε το 1.47 και δοκιμασε το παλι.

 

περνωντας αλλο ραδιο δεν χανεις τπτ απολυτως και η συσκευη μετα την εγκατασταση του ειναι απολυτως ιδια οπως ηταν πριν το φλασαρισμα του ραδιου ;)

 

δοκιμασε το και πες μας.εεγω ειχα καταληξει στο 1.47 που ειχε καλυτερη διαχειριση στο θεμα δικτυου αλλα και τα υπολοιπα στην συσκευη, δουλευαν κανονικα .

 

τι ενοω καλυτερη διαχειριση στο θεμα δικτυου?στο 1.47 εαν εχανε το σημα το εβρισκε πολυ συντομα,αντιθετα με τις εκδοσεις εως και εως 1.50 που ειχα δοκιμασει που πολλες φορες αν χανανε το σημα του δικτυου επρεπε να το βαλω σε λειτουργια πτησης και να το ξανααλλαξω για να βρει δικτυο παλι :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με κατευθύνετε σε ποιο "μαγαζί" μπορώ να βρώ το spb mobile shell & weather. Κατέβασα το trial από τη σελίδα τους και παίζει μια χαρά. Τη βοήθειά σας παρακαλώ.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

 

καλημερα φιλε μου.

 

iPmart® forum - Powered by our members!

 

:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

telika doule4e alla den nomizw na itan logo tou oti evala radio 1.47

meta pou to evala den douleve PALI...

kai meta piga settings->connections->connections kai evala sto vpn to ip mou kai tote doule4e

to 8ema ine omws an 8elw na to doule4w se public wifi ti ginete?????????? pou 8a 3erw ip kai ta lipa?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα και απο εμένα! Θα μπορούσα να εχω λίγο τα φώτα σας? Το Σαββατο επιτέλους θα εχω στα χέρια μου τον Τιτάνα ΙΙ. Είναι κάτι που θα πρεπει να κανω ανοιγοντας το σχετικα με αναβαθμισεις κλπ? Θα το πάρω από καταστημα ΟΤΕ..Σας ευχαριστω εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1461241&postcount=1

 

απλο ελαφρυ και ευχρηστο και πανω απο ολα free ;)

 

βαλε το tweks2k2,ειναι για διαφορα τετοια κολπα

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα και απο εμένα! Θα μπορούσα να εχω λίγο τα φώτα σας? Το Σαββατο επιτέλους θα εχω στα χέρια μου τον Τιτάνα ΙΙ. Είναι κάτι που θα πρεπει να κανω ανοιγοντας το σχετικα με αναβαθμισεις κλπ? Θα το πάρω από καταστημα ΟΤΕ..Σας ευχαριστω εκ των προτερων..

 

 

γεια σου φιλε μου :)

ξεκινα απο εκει που ειναι ηδη ανοιχτο το θεμα και για την συγκεκριμενη συσκευη:)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=160464

 

οτι αποριες και προβληματα εχεις,τα παιδια εκει θα σε βοηθησουν αμεσα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...