Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως κοίταξα στο ebay kai έχει(μένει να βρούμε πιστωτική τώρα)....

πάντως ευχαριστώ!!

Και τώρα κάτι άλλο...

Απο πού ναγοράσω micro sd 2gb memory card(φτηνά πάντα)?Και ποιό είδος(ultra etc...) tτο οποίο να είναι συμβατό και γρήγορο με το Orange Spv M3100?Μιλάω πάντα για Ελλάδα γιατί πιστωτική δεν έχω!

Όταν βάζω τα τηλέφωνα απο την sim κάρτα στο κινητό μέσω sim manager μου και μετά πάω contacts μου τα βγάζει διπλά...δηλαδή μου δειχνει και αυτά που έκανα save στο κινητό και αυτά που είναι μέσα στην sim...Κάποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το καλωδιάκι που μετατρέπει την usb θύρα του TYTN σε 3,5mm audio jack?

 

Αν υπάρχει καμία πρόταση από Ελλάδα γιατι στην expansys το έχω βρει αλλά θα εκτελέσουν παραγγελίες από Ιούνιο +

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το καλωδιάκι που μετατρέπει την usb θύρα του TYTN σε 3,5mm audio jack?

 

Αν υπάρχει καμία πρόταση από Ελλάδα γιατι στην expansys το έχω βρει αλλά θα εκτελέσουν παραγγελίες από Ιούνιο +

 

ebay φιλε μου ebay.

 

Ο,τι αξεσουαρ θελεις για οποια συσκευη μονο απο εκει.

 

Αξεσουαρ κινητης , PDA κλπ. συσκευων στην Ελλαδα σου πιανουν

 

ΑΝΕΤΑ.....τον :X

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ok άλλος ένας για τιτάνα λοιπόν.

Σε 2-3 εβδομάδες με την αναβάθμιση.

Πείτε και κανά καλό εξωτερικό gps.

Θα μου έρθει με wm6 λέτε ή΄θα αρχίσω εντατικά για αναβαθμίσεις.....

 

Λοιπόν εγώ τελικά δεν θα το πάρω μιας και βρήκα άκρη και θα βρώ το χ500. Τουλάχιστον μπαίνω και γω στο club των ppc. Στην επόμενη αναβάθμιση μπορεί και να πάρω κάτι καλύτερο από την HTC.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

 

Απλα ηθελα να ρωτησω ενδιαφερεται κανεις για Ελληνικα wm6 στο hermes??

 

Αν ναι θα ηθελα καποια βοηθεια για την μεταφραση του λειτουργικου λογο του οτι δεν ειμαι κατοχος της συσκευης αυτης..

 

 

Ευχαριστω... :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας! Πήρα στα χέρια μου τον Τιτάνα (orange edition όπως είπα και παραπάνω). Τέλειο μηχάνημα, πανέμορφο και πολύ γρήγορο(καμια σχέση με το mio A701 που είχα πριν :) ) .

Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το 3g και το Vodafone live TV ! πήρα τηλ την vodafone να μου στείλει τις ρυθμίσεις 3g και είπε ότι θα μου τις στείλει με e-mail τις επόμενες ημέρες , αλλά μου είπε ότι η συγκεκριμένη συσκευή δεν υποστηρίζει το live tv!! είναι αλήθεια αυτό? ΔΟκίμασε κανείς σας να δει Live TV?

Μήπως θα ήταν εύκολο να μου πείτε και τις ρυθμίσεις για 3g? (για mms kaigprs δεν έχω πρόβλημα τις βρήκα από παραπάνω post, αλλά για 3g δεν τις βρήκα!)

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν εύκολο να μου πείτε και τις ρυθμίσεις για 3g? (για mms kaigprs δεν έχω πρόβλημα τις βρήκα από παραπάνω post, αλλά για 3g δεν τις βρήκα!)

 

Σας ευχαριστώ!

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1913358#post1913358

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μεγαλο προβλημα ο τιτανας μου τις τελευταιες μερες με εχει κανει με τα νευρα.αρκετες φορες δειχνει πως εχει σημα και full μπορω να πω αλλα στην τελικη κλησεις δεν παιρνει.μετα απο αρκετη ωρα μπορει να θυμηθει να μου πει με μηνυμα απο voda ως ειχα 10-20 χαμενες κλησεις. εχω την 1.40.30 τωρα πανω.την προηγουμενη βδομαδα με την 1.38 και στο 3g δικτυο της voda η μπαταρια μου κρατούσε 2 ώρες.αρκετες φορες παλι η sim μου κανει νερα και αναβει και σβηνει απο μονη της χωρις να μπορω να βρω δικτυο.μου εχει σπασει τα νευρα ρε παιδια σκεφτομαι ακομη και να το πουλησω.

τα φωτα σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κανε υπομονη οπως κανω και εγω!!!τελος του μηνα θα μας δωσουν τα 6αρια,για να δουμε μηπως βελτιωθει η κατασταση γενικα,η πλακα με αυτην την συσκευη ειναι οτι στον καθενα κανει και αλλα κολπα,ποτε το ιδιο:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Θαθελα μια βοηθεια στο πως μπορω να περασω τα sms απο την sim μεσα στο Spv M3100..Υπαρχει καποια ρυθμιση μεσα στο κινητο?η καποιο προγραμμα πρεπει να κατεβασω?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μακαρι να ειναι προβληματα λειτουργικου για να λυθουν, ειδαλλιως...
πιστευω πως ναι,τι στο καλο!!!σε ολα τα φορουμ λενε οτι ο τιτανας δουλευει μια χαρα και χωρις προβληματα με τα 6αρια
Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμίτες, έχει δοκιμάσει κανείς το Bluetooth Headset HBH-DS970 της SonyEricsson; Κάνει pair; Αν δεν παίζει, έχετε κανένα άλλο bluetooth με αναγνώριση που να κάνει;
You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν γινετε...σας εχει τυχει να κανετε soft reset στον τιτανα και στην αρχη οταν φορτωνει rom, extrom να αφηνει πισω radio version και protocol version???και να γραφει No GSM???

τι γινετε???

στο start->settings->system->device information στο version δεν μου εχει φορτωμενο radio version και protocol version

και επισης στο identity δεν μου δειχνει IMEI

ρε παιδια πεστε μου τι να κανω....

τωρα ο τιτανας χωρις να εχει φορτωμενα τα παραπανω λεει πως εχει σημα

χθες οταν εκανα κληση η κληση δεν ελεγε να τελειωσει, μονο με soft reset

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

να κανω downgrade και να περιμενω τα 6αρια?

Lights PLZ!!!

 

παρεπιπτοντως εχω win5, extrom 2.11.255.102 και rom 2.11.255.1

radio 1.40.30.00 ετσι για ενημερωση :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα απεγκατάσταση το bluemusic 2 και κάτω δεξιά στην οθόνη εκεί που έγραφε επαφές συνεχίζει να δείχνει bluemusic. Ξέρει κανένας πως να το αλλάξω πάλι σε Επαφές?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν γινετε...σας εχει τυχει να κανετε soft reset στον τιτανα και στην αρχη οταν φορτωνει rom, extrom να αφηνει πισω radio version και protocol version???και να γραφει No GSM???

τι γινετε???

 

 

φιλε μου ανοιγει ο τιτανας σου?

 

γιατι αν σου βγαζει no gsm δεν πρεπει να μπουταρει το τηλεφωνο σου :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έκανα απεγκατάσταση το bluemusic 2 και κάτω δεξιά στην οθόνη εκεί που έγραφε επαφές συνεχίζει να δείχνει bluemusic. Ξέρει κανένας πως να το αλλάξω πάλι σε Επαφές?

 

περικλη με το soft key

 

αποσυμπιεσε το και ριξτο μεσα στα windows μετα πηγαινε ρυθμισεις/συστημα και θα δεις ενα εικονιδιο νεο.απο εκει βαζεις οτι συντομευση θελεις στα δεξια και αριστερα στο κατω μερος της οθονης;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

να κανω downgrade και να περιμενω τα 6αρια?

Lights PLZ!!!

 

παρεπιπτοντως εχω win5, extrom 2.11.255.102 και rom 2.11.255.1

radio 1.40.30.00 ετσι για ενημερωση :)

 

πως βρεθηκε το 1.40 ραδιο στο τηλ σου?:O

 

και γιατι 1.40 με wm5? :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ελα ζαχαρακις το 1.40 ραδιο στο τηλ μου το εβαλα εγω μονο του

εχω hardsspl v7 απο προηγουμενη αναβαθμιση σε wm6 και επειτα downgrade σε wm5

λες να ειναι το 1.40 το προβλημα??\

ο τιτανας δουλευει κανονικοτατα

σημερα μετα απο οδηγιες απο xda-developers για το συγγεκριμενο προβλημα το οποιο αναφερεται για κλειδωμα sim, καμια σχεση με το δικο μου να το διευκρινισω αφου το δικο μου ειναι ξεκλειδωτο απο μανα... :), με καποιο αλλο προγραμμα απο το pc μου, δεν θυμαμαι τωρα να σας πω συγκεκριμενο ονομα ..., ο τιτανας ως εκ θαυματος ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!

χωρις να θελω να το ματιασω... πτου πτου πτου, σκορδα...

στη boot up screen φορτωνει κανονικα ραδιο και μεχρι τωρα απο το μεσημερι δεν παρουσιασε καποιο προβλημα

αρα αναμενω...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μου εμφανιζει οτι σημερα 02/06 ειναι τον Αγιων Παντων στο τιτανα, ενω στο Outlook στον υπολογιστη μου εμφανιζει οτι ειναι αυριο?Αυτο το εχω παρατηρησει παρα πολλες φορες,νομιζω με ολες τις γιορτες.Τον τιτανα το συγχρονιζω με το outlook!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Γιατι μου εμφανιζει οτι σημερα 02/06 ειναι τον Αγιων Παντων στο τιτανα, ενω στο Outlook στον υπολογιστη μου εμφανιζει οτι ειναι αυριο?Αυτο το εχω παρατηρησει παρα πολλες φορες,νομιζω με ολες τις γιορτες.Τον τιτανα το συγχρονιζω με το outlook!

Είναι σωστά ρυθμισμένη η ώρα και το Time Zone, και στο TyTN και στο PC ;

 

Σόρρυ αν λέω το προφανές, αλλά καμιά φορά μας ξεφεύγουν τα πιο απλά πράγματα.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

περικλη με το soft key

 

αποσυμπιεσε το και ριξτο μεσα στα windows μετα πηγαινε ρυθμισεις/συστημα και θα δεις ενα εικονιδιο νεο.απο εκει βαζεις οτι συντομευση θελεις στα δεξια και αριστερα στο κατω μερος της οθονης;)

 

Eυχαριστώ Δημήτρη :superman:

Όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

ελα ζαχαρακις το 1.40 ραδιο στο τηλ μου το εβαλα εγω μονο του

εχω hardsspl v7 απο προηγουμενη αναβαθμιση σε wm6 και επειτα downgrade σε wm5

λες να ειναι το 1.40 το προβλημα??\

ο τιτανας δουλευει κανονικοτατα

σημερα μετα απο οδηγιες απο xda-developers για το συγγεκριμενο προβλημα το οποιο αναφερεται για κλειδωμα sim, καμια σχεση με το δικο μου να το διευκρινισω αφου το δικο μου ειναι ξεκλειδωτο απο μανα... :), με καποιο αλλο προγραμμα απο το pc μου, δεν θυμαμαι τωρα να σας πω συγκεκριμενο ονομα ..., ο τιτανας ως εκ θαυματος ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!

χωρις να θελω να το ματιασω... πτου πτου πτου, σκορδα...

στη boot up screen φορτωνει κανονικα ραδιο και μεχρι τωρα απο το μεσημερι δεν παρουσιασε καποιο προβλημα

αρα αναμενω...

 

τελος καλο ολα καλα :)

 

παντως και γω αυτο θα σας ελεγα ,περιμενετε τα official και θα χετε το κεφαλι σας ησυχο.;)

εγω παντως extended rom της ace δεν ξαναβαζω στο τηλεφωνο μου.και στον αντικαταστατη του τιτανα μου που ερχεται οπου ναναι αγγλικα wm6 θα εχω και χωρις extended rom μεσα:!:

 

ειμαι υπερ των cooked roms και ετσι θα συνεχισω :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...