Jump to content

Poco X5


makap
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκέφτομαι να αντικαταστήσω το Redmi Note 7 του 2019, που λειτιουργεί αρκετά καλά, με το Poco X5 (όχι Pro) και βλέπω ότι το έχει το eshop με 219€.

Λέει ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση, προφανώς δικής του και όχι της αντιπροσωπείας, αλλά γνωρίζουμε σε ποιον τα στέλνει?

Link to comment
Share on other sites

Έχει δικό του σέρβις από όσο ξέρω δεν τά στέλνει κάπου.Ειμαι κάτοχος του συγκεκριμένου τηλ και είμαι ικανοποιημένος, για τί χρήση τό θέλεις;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco X5
  • 3 weeks later...

Καλησπερα , εχω ενα θεμα με τις ειδοποιησεις απο συγκεκριμενες εφαρμογες πχ Messenger Viber κυριως.Στο Μεσσεντζερ εχω θεσει ηχο ειδοποιησης και αναδυομενες ειδοποιησεις και μετα απο ενα χρονικο διαστημα λιγων λεπτων η μια με  δυο ωρες ο ηχος επανερχεται στο default και δν λαμβανω ειδοποιησεις καθολου ουτε αναδυομενα συννεφα οπως κανονικα θα επρεπε .Καπου διαβασα οτι η εφαρμογη  Themes xiaomi αλλαζει απο μονη της  ορισμενες ειδοποιησεις σε καποιες εφαρμογες (οχι σε ολες ) Εχει κανεις καμια γνωμη η καμια λυση πανω στο θεμα αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

On 14/11/2023 at 1:43 ΜΜ, astevasi said:

Καλησπερα , εχω ενα θεμα με τις ειδοποιησεις απο συγκεκριμενες εφαρμογες πχ Messenger Viber κυριως.Στο Μεσσεντζερ εχω θεσει ηχο ειδοποιησης και αναδυομενες ειδοποιησεις και μετα απο ενα χρονικο διαστημα λιγων λεπτων η μια με  δυο ωρες ο ηχος επανερχεται στο default και δν λαμβανω ειδοποιησεις καθολου ουτε αναδυομενα συννεφα οπως κανονικα θα επρεπε .Καπου διαβασα οτι η εφαρμογη  Themes xiaomi αλλαζει απο μονη της  ορισμενες ειδοποιησεις σε καποιες εφαρμογες (οχι σε ολες ) Εχει κανεις καμια γνωμη η καμια λυση πανω στο θεμα αυτο ?

To γνωστο και μη εξαιρετέο ζητημα των Ποκο συσκευων.....Απο την εποχη του Χ3.Λυση δυστυχως δεν εχει βρεθει

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αρα ολες οι ποκο εχουν τα ιδια θεματα ? Απο xiaomi να κοιταξω αλλο μοντελο η θα βρω παρομοια θεματα γενικα στη συγκεκριμενη εταιρια ?

 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κραξιμο πεφτει παντως στο Σκρουτζ στις αξιολογησεις για το συγκεκριμενο κινητο με υπερθερμανσεις,επανεκκινησεις κλπ.Ισχυουν ολα αυτα ή μπαρουφες γραφουν για να δυσφημισουν το κινητο?

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω και το πάγωσα. Περιμένω διευκρινίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο 695 είναι από τους πιο κρύους επεξεργαστές, αν υπάρχει θέμα έχει γίνει πατάτα, τον φοράω στο realme 9 Pro και πότε δεν έχω νιώσει το κινητό να είναι ζεστό ακόμα και το καλοκαίρι, επίσης έχει πολύ καλή διαχείριση μπαταρία 8-9 ώρες οθόνη για πλάκα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο e-shop εκδόσεις του X5 (όχι Pro) με κάρτα μνήμης χωρίς να αναφέρουν αν είναι sual sim.

Poco X5 NFC 128GB 6GB 5G, Poco X5 256GB 8GB 5G, κ.α.

Γνωρίζετε αν δέχονται dual sim?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...