Jump to content

Google Pixel 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ την ομάδα. 1ο μου ποστ εδώ 
Lineage official developer για 4 χρόνια σερί, φτιάχνω ρομς εδώ και 6 χρόνια κ γενικότερα έχω άριστη σχέση με ότι αφορά αυτό το κομμάτι. 
Πήγα για 1η φορά στη ζωή μου σε Pixel (το 8 το απλό) και έχω να πω τα εξής 
Ήμουν σε S23 ultra το οποίο πούλησα λόγω μεγέθους και πήγα στο πιξελ. 
Άπιαστα χαπτικς, κάμερα και ΑΙ μαλακιουλες πάνω στις φωτογραφίες. Μπαταρία αρκετά καλή. Τώρα... Στο επίμαχο θέμα 
Έχω 2 κάρτες (κόσμοτε esim και κανονική βοτναφον). Και στις 2 έχω 5g. Στην κόσμοτε όπου δέχομαι κλήσεις έχω volte, παρολαυτα έχω ακούσει παράπονα από άλλους ότι κάποιες φορές δεν μ ακούν. Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο ή αν φταίνε οι ίδιοι 
Όλα αυτά σε latest beta. Έφυγα από stable λόγω.. Της φύσης μου.
Δεν το έχω σε τίποτα να κάνω root αλλά σκέφτομαι τις εφαρμογές των τραπεζών γτ στο παρελθόν έχω δει να δούλεουουν ΜΈΧΡΙ το σημείο π θα κάνουν update.
Vowifi ούτε για δείγμα

Ρωτήστε ότι θέλετε!! 
ΥΓ
Το πήρα με τιμολόγιο από σκρουτζ 

 

edit 4/11/2023

Shizuku / latest beta / pixel 8 / χωρις ρουτ. Ολα δουλευουν τελεια. Μεχρι και Vo5G εχω. Ολα δουλευουν ακομη και μετα απο το reboot
edit 2:
Το πουλαω για οποιον ενδιαφερεται. νομιζω θελω να επιστρεψω στο s23 (απλο)

Edited by Diggaside
Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαβάσει τίποτα για optimization στο gaming? Ντσξει δεν είναι gaming soc ο g3, αλλα το diablo immortal δεν τ παίζει καλά ούτε με low γραφικά. Κάπου Ώπα 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε εμένα και το immortal πάει σφαίρα και το Dragonheir που έβαλα τις προάλλες, όλα σε high/ultra.

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk


Πως ρε μεγάλε πάει σφαίρα το immortal?

Sent from my Pixel 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τραγικές οι προσφορές ΒF στην Ευρώπη. Ενώ στις ΗΠΑ έκαναν σημαντική έκπτωση και στα δύο, στα ευρωπαϊκά καταστήματα έχει πάρει ένα -70 μόνο το P8 για όποιον ενδιαφέρεται.

Το Pro τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η μετάβαση από Huwaei p20 pro? Kυρίως η κάμερα με ενδιαφέρει.
Να κοιτάξω αυτό στα 560 από Άμαζον ή μεταχειρισμένο 7 pro στα ίδια λεφτά περίπου?

Edited by ZAMPON7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

560€ από το αμερικάνικο Αμαζον,προσθέτοντας ένα εξτρα προϊόν αξίας έως 1$, γιά να πέσουν οι δασμοι κτλ έξοδα.

 

 

 

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γνωρίζει κανείς τι σημαίνει το DE;

Αν είναι γερμανική έκδοση ποια η διαφορά με την ευρωπαϊκή;

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νομίζω ότι είναι η Γερμανική έκδοση, αλλά δεν έχω βρει παραπάνω λεπτομέρειες. Αν τελικά έμαθες κάτι ή το αγόρασες θα ήθελα να μάθω αν βρήκες διαφορές.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Αν αγοράσω το Pixel 8 και το δουλέψω με μία φυσική sim Nova, τί πιθανά προβλήματα μπορεί να αντιμετωπίσω; Είχα το 6αρι για κανένα μήνα πριν ένα χρόνο και μια χαρά τα πήγαμε... Ευχαριστώ!

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...