Jump to content

Redmi Note 12 Pro 5G


bilis123456
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιες χώρες σας ήρθε; Το έχω Ελβετία.

Edited by babe0607

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

10 minutes ago, babe0607 said:

Με ποιες χώρες σας ήρθε; Το έχω Ελβετία.

Το Hyper os το είχα πάρει με Ελβετία αλλά όταν μπήκε έβαλα Ελλάδα.  Τώρα με Ελλάδα πήρα την ενημέρωση Ιουνίου 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, xnikos said:

με Ελβετία μου ήρθε κανονικά

Μερικές φορές εξαφανίζεται μόνο του και έρχεται την επόμενη μέρα έπειτα από έλεγχο ξανά.. έτσι έπαθα πρόσφατα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elkons said:

Μερικές φορές εξαφανίζεται μόνο του και έρχεται την επόμενη μέρα έπειτα από έλεγχο ξανά.. έτσι έπαθα πρόσφατα 

Γνωστό φαινόμενο στα xiaomi κινητά, μην αγχώνεστε κανένα πρόβλημα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους. Στο redmi 12 pro 5G της κόρης μου εδώ και 2 μέρες περίπου δε δουλεύει κανένα κουμπί ούτε power button ούτε volume up/down.. πρέπει να πάει στο σέρβις; 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, rs280ps said:

Καλησπέρα σε όλους. Στο redmi 12 pro 5G της κόρης μου εδώ και 2 μέρες περίπου δε δουλεύει κανένα κουμπί ούτε power button ούτε volume up/down.. πρέπει να πάει στο σέρβις; 

Δοκίμασε διαγνωστικά διαφορετικά δες αν έχει κάποια ενημέρωση λογισμικού αμ όχι πήγαινε σε ένα σέρβις να το δουν ίσως είναι θέμα λογισμικού ή υλικού 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, elkons said:

Δοκίμασε διαγνωστικά διαφορετικά δες αν έχει κάποια ενημέρωση λογισμικού αμ όχι πήγαινε σε ένα σέρβις να το δουν ίσως είναι θέμα λογισμικού ή υλικού 

Διαγνωστικά ποια εφαρμογή είναι; 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, rs280ps said:

Καλησπέρα σε όλους. Στο redmi 12 pro 5G της κόρης μου εδώ και 2 μέρες περίπου δε δουλεύει κανένα κουμπί ούτε power button ούτε volume up/down.. πρέπει να πάει στο σέρβις; 

Προς το παρόν για να λειτουργείς το τηλ/νο ενεργοποίησε το "κουμπί προσβασιμότητας" για να έχεις ΟΛΕΣ τις πλαϊνές  λειτουργίες και όχι μόνο

εικόνα_Viber_2024-07-01_06-39-38-307.jpg

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, rs280ps said:

Διαγνωστικά ποια εφαρμογή είναι; 

Γράφεις στο πληκτρολόγιο κλήσεων *#*#6484#*#* θα ανοίξει το μενού CTI που έχει διαγνωστικούς ελέγχους υλικού 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, HRISA76 said:

Εχει ραδιο και nfc? 

NFC προφανώς και έχει ,

radio FM πλέον δεν έχουν τα περισσότερα τηλ αυτής της κατηγορίας

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, xnikos said:

NFC προφανώς και έχει ,

radio FM πλέον δεν έχουν τα περισσότερα τηλ αυτής της κατηγορίας

Ευχαριστω για την απαντηση.

Εχετε να μου προτεινετε καποια εφαρμογη για ελληνικο ραδιο?

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, HRISA76 said:

Ευχαριστω για την απαντηση.

Εχετε να μου προτεινετε καποια εφαρμογη για ελληνικο ραδιο?

 

vradio, το θεωρώ κορυφαίο 

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=radio.greece.free.fm εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος με αυτό.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HRISA76 said:

Ευχαριστω για την απαντηση.

Εχετε να μου προτεινετε καποια εφαρμογη για ελληνικο ραδιο?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crystalmissions.grradio

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2024/07/06/xiaomi-dynatotita-apenergopoiisis-diafimiseon-epiteloys/

Μακάρι να ισχύει και να γίνει στη πράξη το χρειάζεται 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σ' όλους. Έχω ένα "θεματάκι" και θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει και αλλού και αν υπάρχει λύση.

 

Στο Redmi note 12 Pro+ που έχω που και που σβήνω φωτογραφίες που έχω μέσα. Υπάρχουν 14 συγκεκριμένες φωτογραφίες από το Φεβρουάριο-Μάρτιο τις οποίες και να τις σβήσω ενώ πχ δεν εμφανίζονται στην κάμερα αν μπω στο "Συλλογή" υπάρχουν κανονικά. Κάνω ξανά διαγραφή και τις 14 κλείνω την "Συλλογή" και την ξανά ανοίγω ξανά και υπάρχουν πάλι οι φωτογραφίες. Το έχει πάθει κανείς άλλος? Υπάρχει κάποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε διαγραφή μνήμης cashe της εφαρμογής. Θα μπορούσες  να κατεβάσεις κάποιον file manager και να δοκιμάσεις μέσω αυτού να τις διαγράψεις. Κάνε δοκιμή να δείς μήπως και τα καταφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2024 at 1:46 ΜΜ, elkons said:

https://gr.gizchina.com/2024/07/06/xiaomi-dynatotita-apenergopoiisis-diafimiseon-epiteloys/

Μακάρι να ισχύει και να γίνει στη πράξη το χρειάζεται 

Με το dns.adguard.com δεν υπάρχουν διαφημίσεις. Γιατί να περιμένεις ενημέρωση για να λύσεις το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Petros_android said:

Καλησπέρα σ' όλους. Έχω ένα "θεματάκι" και θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει και αλλού και αν υπάρχει λύση.

 

Στο Redmi note 12 Pro+ που έχω που και που σβήνω φωτογραφίες που έχω μέσα. Υπάρχουν 14 συγκεκριμένες φωτογραφίες από το Φεβρουάριο-Μάρτιο τις οποίες και να τις σβήσω ενώ πχ δεν εμφανίζονται στην κάμερα αν μπω στο "Συλλογή" υπάρχουν κανονικά. Κάνω ξανά διαγραφή και τις 14 κλείνω την "Συλλογή" και την ξανά ανοίγω ξανά και υπάρχουν πάλι οι φωτογραφίες. Το έχει πάθει κανείς άλλος? Υπάρχει κάποια λύση?

Μήπως είναι ενεργοποιημένος ο συγχρονισμός με το Google photos και έχεις τις φωτογραφίες εκεί αποθηκευμένες και κάθε φορά που τις σβήνεις ξανά εμφανίζονται;

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...