Jump to content

OnePlus Nord 3


tamp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

21 minutes ago, kokpapas said:

Αν δεν είσαι καμεροκεντρικος στην συσκευή σου πάς για f5 λόγο καλύτερης μπαταριας και λίγο φθηνότερης τιμής..ελπιζω να βοήθησα

Σ' ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

έχοντας δουλέψει αρκετά το poco f3,το είχα από το Νοέμβριο του 2021 κάποιες φορές έχανε σήμα στα καλά καθούμενα, είχα βρε τρόπο με επανακίνηση  να στρώνει, το ηχείο θα έλεγα επιεικώς είναι πολύ χαμηλότερης στάθμης σε σχέση με το nord 3 που έχω, καθαρότερα χρώματα slider, φωτογραφία, τι να κάνω την μπαταρία με τον supervoc80 w του nord3

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Soundwave said:

Προχώρησα σε αγορά, ελπίζω να μην το μετανιώσω 

Για πες έκδοση/χρώμα/κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω το εξης θεμα: Δεν αναβει κοκκινο στο viber εικονιδιο οταν λαμβανω νεο μηνυμα

Βλεπω μονο το εικονιδιο του viber πανω πανω στην οθονη.

Πως μπορω να το λυσω?

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, ixgkami said:

Γεια σας, εχω το εξης θεμα: Δεν αναβει κοκκινο στο viber εικονιδιο οταν λαμβανω νεο μηνυμα

Βλεπω μονο το εικονιδιο του viber πανω πανω στην οθονη.

Πως μπορω να το λυσω?

το βρηκα τελικα, settings --> notifications --> App icon badges και μετα σε καθε app επιλεγεις (dot ή number).

για το viber δεν ξερω γιατι, αλλα μονο dot δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mike3550 said:

Καλημερα καποιος κατοχος της συσκευης μπορει να μου πει πως τα παει απο μπαταρια και νυχτερινες ληψεις?

Καλημέρα... Απο νυκτερινές λήψεις τα πηγαίνει πάρα πολύ καλά ,οριστε και 2-3 δείγματάκια.. Τώρα όσο αφορά την μπαταρία δεν είναι το δυνατό του σημείο.. απλά καλό προς μέτριο θα το χαρακτήριζα...

IMG20231213220121.jpg

IMG20231213215136.jpg

IMG20231213215008.jpg

Edited by kokpapas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους 

Είχα ρωτήσει πριν καιρό αλλά δεν απαντήθηκε το ερώτημα μου. 

Είμαι κάτοχος του Nord 2 και σκέφτομαι να πάρω το Nord 3 . Κάποιος που έχει περάσει και τα δύο τηλέφωνα αν μπορεί να απαντήσει . 

Φωτογραφικά είναι καλύτερο το Nord 3 ?? 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα !!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει 14 μέρες που περιμένω το κινητό. Εντωμεταξύ έχει φθηνήνει στο ίδιο το μαγαζί από που το αγόρασα, με αποτέλεσμα, αν το παρήγγελνα σήμερα θα πλήρωνα -35€. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά την ακύρωση και επαναπαραγγελία

Edited by alnotas
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, alnotas said:

 

 

1 ώρα πριν, alnotas said:

Έχει 14 μέρες που περιμένω το κινητό. Εντωμεταξύ έχει φθηνήνει στο ίδιο το μαγαζί από που το αγόρασα, με αποτέλεσμα, αν το παρήγγελνα σήμερα θα πλήρωνα -35€. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά την ακύρωση και επαναπαραγγελία

Από ποιο μαγαζί το έχεις παραγγείλει και έχει αργήσε τόσο πολύ;;

Edited by kokpapas
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kokpapas said:

 

 

Από ποιο μαγαζί το έχεις παραγγείλει και έχει αργήσε τόσο πολύ;;

Δεν θέλω να το πω ευθέως, από το 2ο φθηνότερο για αυτό το κινητό, όπως εμφανίζονται στο BestPrice.
Το θέμα είναι ότι τους επέλεξα γιατί τότε που το παρήγγειλα λέγαν "Άμεση διαθεσιμότητα" και ήθελα να το δώσω για δώρο γενεθλίων. Τώρα πέρασαν τα γενέθλια, χάθηκε η ευκαιρία, είναι μλκία να περιμένω κι άλλο όταν ακόμα και στο ίδιο το κατάστημα το έχουν ρίξει. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οποιος θέλει δίνω και αξιόπιστη θήκη και καλό τζαμι για nord 3 γιατί έδωσα το δικό μου κινητό.. Όποιος θέλει ας στείλει ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, BOOM1 said:

Παιδιά οποιος θέλει δίνω και αξιόπιστη θήκη και καλό τζαμι για nord 3 γιατί έδωσα το δικό μου κινητό.. Όποιος θέλει ας στείλει ευχαριστώ 

Γιατί το έδωσες, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, alnotas said:

Δεν θέλω να το πω ευθέως, από το 2ο φθηνότερο για αυτό το κινητό, όπως εμφανίζονται στο BestPrice.
Το θέμα είναι ότι τους επέλεξα γιατί τότε που το παρήγγειλα λέγαν "Άμεση διαθεσιμότητα" και ήθελα να το δώσω για δώρο γενεθλίων. Τώρα πέρασαν τα γενέθλια, χάθηκε η ευκαιρία, είναι μλκία να περιμένω κι άλλο όταν ακόμα και στο ίδιο το κατάστημα το έχουν ρίξει. 

Έλα από αυτό το perishop αγόρασες; το κράζουν στο γειτονικό σαητ - φόρουμ για αυτό τον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mylw_4 said:

Έλα από αυτό το perishop αγόρασες; το κράζουν στο γειτονικό σαητ - φόρουμ για αυτό τον λόγο.

Ε ναι, τι το κρύβω, αφού το είχα γράψει και σε προηγούμενα Post μου 😒

Τώρα θα πρέπει να περιμένω Maximum 14 μέρες (δεν ρώτησα, ημερολογιακές ή εργάσιμες 😬) για να δω τα χρήματα πίσω στην κάρτα γμτ.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, alnotas said:

Ε ναι, τι το κρύβω, αφού το είχα γράψει και σε προηγούμενα Post μου 😒

Τώρα θα πρέπει να περιμένω Maximum 14 μέρες (δεν ρώτησα, ημερολογιακές ή εργάσιμες 😬) για να δω τα χρήματα πίσω στην κάρτα γμτ.

Και εγώ στην αρχή πριν το πάρω είχα παραγγείλει από το πιο φθηνό κατάστημα στο bestprice, για να μην λέμε ονόματα.. 14 με 20 εργάσιμες έλεγε για να έρθει το κινητό και εννοείται ότι δεν είχε έρθει στις ημερομηνίες που λέγανε..... Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το κατάστημα μου είπαν ότι θα πάρει 14 μέρες να γίνει η επιστροφή χρημάτων και ευτυχώς τελικά μετά από 17 μέρες τα χρήματα μπήκαν.. κάνε υπομονή δεν πιστεύω να τα χάσεις..

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2023 at 9:37 ΠΜ, alnotas said:

Γιατί το έδωσες, αν επιτρέπεται;

Θα σου πω την αληθεια μου η μπαταρία ήταν οριακή δεν είχα θεμα γιατί είχε φοβερή γρήγορη φόρτιση αλλά 5 λεπτά μέσα στην μέρα θα ήθελε και σκέφτηκα αν έχει τέτοια απόδοση σε 2 μήνες τι θα γίνει σε 2 χρόνια.. Και δεύτερον η κάμερα δεν ήταν κάτι φοβερό βράδυ μετά οκ πολύ καλή... Και στην τελική διαπίστωσα ότι στην καθημερινότητα μου δεν είμαι όλη μέρα με φώτο η ταχύτητα του δεν είχε διαφορά με ένα κινητό με 250€ ούτε στα υπόλοιπα και είπα κρίμα να εχεις δώσει ένα τέτοιο πόσο και να μην το έχεις ανάγκη και να μη. Εξαντλείς τις δυνατότητες του το έδωσα και έχασα μόνο 15€ από όσο το πήρα.. Ευτυχώς γιατί έχει κανει τρομερή πτώση τιμής σαν μεταχειρισμένο

Edited by BOOM1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κανενα καλο tempered glass για την οθονη του Oneplus Nord 3? Ειχα παραγγειλει ενα απο amazon.de περασε 1 + μηνας και δεν ηρθε, ακυρωσα την παραγγελια τελικα 😞 

Το εχω με τη ζελατινα οπως το πηρα.

Edited by ixgkami
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Σήμερα μου ήρθε OTA ενημέρωση σε android 14.

Nokia 3310 - Panasonic GD67 - Siemens MC60 - Siemens M65 - Sony Ericsson K750 - Samsung U600 - Samsung F480 - Nokia E52 - Lenovo A789 - Xiaomi Redmi 3 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Mi 10 lite 5G - Oneplus Nord 3

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω την αληθεια μου η μπαταρία ήταν οριακή δεν είχα θεμα γιατί είχε φοβερή γρήγορη φόρτιση αλλά 5 λεπτά μέσα στην μέρα θα ήθελε και σκέφτηκα αν έχει τέτοια απόδοση σε 2 μήνες τι θα γίνει σε 2 χρόνια.. Και δεύτερον η κάμερα δεν ήταν κάτι φοβερό βράδυ μετά οκ πολύ καλή... Και στην τελική διαπίστωσα ότι στην καθημερινότητα μου δεν είμαι όλη μέρα με φώτο η ταχύτητα του δεν είχε διαφορά με ένα κινητό με 250€ ούτε στα υπόλοιπα και είπα κρίμα να εχεις δώσει ένα τέτοιο πόσο και να μην το έχεις ανάγκη και να μη. Εξαντλείς τις δυνατότητες του το έδωσα και έχασα μόνο 15€ από όσο το πήρα.. Ευτυχώς γιατί έχει κανει τρομερή πτώση τιμής σαν μεταχειρισμένο
Με μόντα Gcam έχει φοβερή απόδοση η κάμερα.
Επίσης η μπαταρία με νορμάλ χρήση, κρατάει άνετα 2 μέρες πλέον.
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, AccelDrag said:

Με μόντα Gcam έχει φοβερή απόδοση η κάμερα.
Επίσης η μπαταρία με νορμάλ χρήση, κρατάει άνετα 2 μέρες πλέον.

Χρόνια πολλά σε όλους στο νήμα.. έχεις link από την συγκεκριμένη έκδοση gcam που λες και το xml που φοράει;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, AccelDrag said:

Με μόντα Gcam έχει φοβερή απόδοση η κάμερα.
Επίσης η μπαταρία με νορμάλ χρήση, κρατάει άνετα 2 μέρες πλέον.

Για gcam οκ ναι αν και δεν έχω δουλέψει.. Αλλά ποτέ 2 μέρες αν έχεις ανοιχτά δεδομένα, Bluetooth χρησιμοποιείς χάρτες λίγο browsing και chat what's up το ξεχνάς μια μερσ με το ζόρι και όχι με πολλές κλήσεις.. Αν παίξεις και 20 λεπτά clash Royale όχι βαρύ παιχνίδι μέσα στην μέρα θες φόρτιση 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus Nord 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...