Jump to content

Προσβληματα φοριτοτιτας σε vodafone


eridion25
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον στην μανα μου μολης ενεργοπηθηκε η Vodafone CU sim μετα απο 2 εβδομαδες καθυστερησης οπως το 1252 λει δεν εχεις διαθεσημα χρηματικο υπολιπο, ομιλια, sms η MB. Ενω η προσφορα που εκανε online ελεγε απεριπριστα data και ομιλια για 1 μηνα. Τελος ο κουριερ της εδωσε ενα scratch card τον 12€ αλλα ειναι ξυσμενο και καλυμενο με μαυρη μπογεια τι εγινε;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eridion25 said:

Λοιπον στην μανα μου μολης ενεργοπηθηκε η Vodafone CU sim μετα απο 2 εβδομαδες καθυστερησης οπως το 1252 λει δεν εχεις διαθεσημα χρηματικο υπολιπο, ομιλια, sms η MB. Ενω η προσφορα που εκανε online ελεγε απεριπριστα data και ομιλια για 1 μηνα. Τελος ο κουριερ της εδωσε ενα scratch card τον 12€ αλλα ειναι ξυσμενο και καλυμενο με μαυρη μπογεια τι εγινε;

Δες στο άλλο νήμα. 

4 minutes ago, andreasomageiras said:

Έκανα την ίδια διαδικασία, την περασμένη εβδομάδα. 

Παρέλαβα το πακέτο, η ενεργοποίηση έγινε την μεθεπόμενη της παραλαβής, δεν ξέρω κατά πόσο έπαιξε ρόλο η επικοινωνία μέσω chat, από άλλο κινητό. 

Έγινε η ενεργοποίηση με μηδενικά υπόλοιπα σε πακέτα και χρήματα. 

Εκ νέου επικοινωνία μέσω chat, και την επόμενη μέρα: ενεργοποίηση unlimited ομιλίας, data μέχρι και τον Αύγουστο, ήταν στην προσφορά, 5gb data για τον επόμενο χρόνο λόγω πρόσκλησης από το cu νούμερο της συζύγου, θα λαμβάνει και εκείνη με κάθε χρηματική ανανέωση 5gb.

Δε θα ήταν κακό κάποια επικοινωνία με την VODAFONE για να κινηθούν τα πράγματα... 

 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...