Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thermastis (25 Οκτ. 2004 , 13:35)

giasa pedia 8a8ela na sas kano mia erotisi gia to sar tou kinitou (P900). sogkekrimena to exi enas filos kai mou eipe simera oti otan milai moudiazi i glosa tou kai exi ponokefalous. episis es8anete sti glosa tou oti ton xtipai revma. exi diapistosi kapoios tipota tetoio?

 

Γνώμη μου είναι ότι για τέτοια θέματα, ρωτάμε γιατρό, όχι forums :)

 

Τώρα για τα επίσημα δεδομένα που ζήτησες, θα τα βρεις εδώ.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (25 Οκτ. 2004 , 21:35)

 

μαλλον παει για εγκεφαλικο :p αστεια το λεω ετσι; ;) παντως καλο ειναι να μην μιλαμε υπερβολικα ;)

 

 

file mou den einai ka8olou ipervoli. einai pragmatikotita. to egrapsa edo na do an iparxi to provlima kai se kanenan alon. kai oxi an einai ypervoli i to ti simveni. ksero ti simveni kai to ti ftaiei. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

αντιμετωπίζω ενα περίεργο πρόβλημα με το pc suite του Ρ900 το οποίο αν και ασήμαντο θα σκάσω αν δεν το βρώ! :cry:

Είχα τώρα κ 8 μήνες το Ρ800 και πριν 3 μέρες πήρα το Ρ900.

Έκανα απεγκατάσταση το pc suite του Ρ800 και εγκατάσταση το αντίστοιχο για το Ρ900.

Ολα καλά απο άποψη λειτουργίας του προγράμματος, απλά στο εικονίδιο του desktop "My P900" μου έχει σαν εικονιδιάκι το Ρ800!!! :wacko:

Όταν μπω στο Internet (και μόνο τότε) μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα άγνωστο για ποιο λόγο το εικονιδιάκι γίνεται του Ρ900 :blink: χωρίς να κάνω κάτι, αλλά μόλις κάνω restart επιστρέφει το Ρ800 :eek: κ μου σπάει τα νεύρα! :angry:

Μπορώ να κάνω κάτι??? :worry:

:X
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SpeechLess (25 Οκτ. 2004 , 22:21)

 

Καλησπέρα,

 

αντιμετωπίζω ενα περίεργο πρόβλημα με το pc suite του Ρ900 το οποίο αν και ασήμαντο θα σκάσω αν δεν το βρώ! :cry:

Είχα τώρα κ 8 μήνες το Ρ800 και πριν 3 μέρες πήρα το Ρ900.

Έκανα απεγκατάσταση το pc suite του Ρ800 και εγκατάσταση το αντίστοιχο για το Ρ900.

Ολα καλά απο άποψη λειτουργίας του προγράμματος, απλά στο εικονίδιο του desktop "My P900" μου έχει σαν εικονιδιάκι το Ρ800!!! :wacko:

Όταν μπω στο Internet (και μόνο τότε) μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα άγνωστο για ποιο λόγο το εικονιδιάκι γίνεται του Ρ900 :blink: χωρίς να κάνω κάτι, αλλά μόλις κάνω restart επιστρέφει το Ρ800 :eek: κ μου σπάει τα νεύρα! :angry:

Μπορώ να κάνω κάτι??? :worry:

 

με την απεγκατασταση σου εμειναν μερικα αρχεια στο pc σου απο το παλιο γιαυτο στο κανει ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thermastis (25 Οκτ. 2004 , 22:15)

 

file mou den einai ka8olou ipervoli. einai pragmatikotita. to egrapsa edo na do an iparxi to provlima kai se kanenan alon. kai oxi an einai ypervoli i to ti simveni. ksero ti simveni kai to ti ftaiei. :)

 

φιλε μου δεν εννοουσα οτι λες υπερβολες με το υπερβολικα,απλα να μην μιλαμε πολυ ωρα στο κινητο ηθελα να πω ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (25 Οκτ. 2004 , 22:59)

 

φιλε μου δεν εννοουσα οτι λες υπερβολες με το υπερβολικα,απλα να μην μιλαμε πολυ ωρα στο κινητο ηθελα να πω ;)

 

sory file mou. pantos den milai poli kai spania malista.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (25 Οκτ. 2004 , 22:56)

 

με την απεγκατασταση σου εμειναν μερικα αρχεια στο pc σου απο το παλιο γιαυτο στο κανει ;)

 

 

Αυτό το ξέρω τι μπορώ να κάνω για να φτιάξει δεν ξέρω...

:X
Link to comment
Share on other sites

Paidia pio einai to teleytaio firmware tou P900? :worry: Kati akousa oti vgike neo.

 

Exw to R5B02.

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Henry__P900 (26 Οκτ. 2004 , 15:36)

 

Paidia pio einai to teleytaio firmware tou P900? :worry: Kati akousa oti vgike neo.

 

Exw to R5B02.

 

Tel: R3D011

BT: R5D

Πρόγραμμα: R6A01

CDA: R6A01

 

Αγορασμένο με αυτό το firmware από την μάνα του, προσφάτως.

 

Εν αναμονή του ελληνικού language pack για αυτή την έκδοση. (βλέπε format...)

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SpeechLess (25 Οκτ. 2004 , 22:21)

 

Καλησπέρα,

 

αντιμετωπίζω ενα περίεργο πρόβλημα με το pc suite του Ρ900 το οποίο αν και ασήμαντο θα σκάσω αν δεν το βρώ! :cry:

Είχα τώρα κ 8 μήνες το Ρ800 και πριν 3 μέρες πήρα το Ρ900.

Έκανα απεγκατάσταση το pc suite του Ρ800 και εγκατάσταση το αντίστοιχο για το Ρ900.

Ολα καλά απο άποψη λειτουργίας του προγράμματος, απλά στο εικονίδιο του desktop "My P900" μου έχει σαν εικονιδιάκι το Ρ800!!! :wacko:

Όταν μπω στο Internet (και μόνο τότε) μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα άγνωστο για ποιο λόγο το εικονιδιάκι γίνεται του Ρ900 :blink: χωρίς να κάνω κάτι, αλλά μόλις κάνω restart επιστρέφει το Ρ800 :eek: κ μου σπάει τα νεύρα! :angry:

Μπορώ να κάνω κάτι??? :worry:

 

το ιδιο εκανε και εμενα πριν απο 1 χρονο,και μετα μια μερα (δεν θυμαμαι ποσο καιρο) αλλαξαν ολα απο μονα τους καιδεν ξανα εδειξε το εικονιδιο του ρ800,τωρα που εβαλα το pc suite 3.0.0 παλι τα ιδια,θα περιμενω και μια μερα ολα θα ερθουν καλα απο μονα τους ;)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm (26 Οκτ. 2004 , 15:53)

 

to R6A01 to perase kaneis?

 

exei kamia diafora me tin R5B02?????

 

απο οτι ξερω δεν υπαρχει αλλη πιο νεα εκδοση απο την R5B02.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SpeechLess (26 Οκτ. 2004 , 00:38)

 

Αυτό το ξέρω τι μπορώ να κάνω για να φτιάξει δεν ξέρω...

 

MHN KANEIΣ ΤΙΠΟΤΑ,εφ'οσον δουλευουν ολα καλα,μια μερα θα τον ανοιξεις και ολα θα εχουν φτιαξει απο μονα τους.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Οκτ. 2004 , 15:57)

 

απο οτι ξερω δεν υπαρχει αλλη πιο νεα εκδοση απο την R5B02.

 

Στο SonyEric On line Update Service αυτήν έχουν.

Κάποια καινούργια κινητά έρχονται με την R6.

Στα service points δεν ξέρω τι έχουν.

 

Θέλω MS DUO 128mb. Πού και πόσο??

(όχι e-shop, σε κατάστημα...)

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eye (26 Οκτ. 2004 , 16:07)

 

Στο SonyEric On line Update Service αυτήν έχουν.

Κάποια καινούργια κινητά έρχονται με την R6.

Στα service points δεν ξέρω τι έχουν.

 

Θέλω MS DUO 128mb. Πού και πόσο??

(όχι e-shop, σε κατάστημα...)

 

με τι CDA εχεις αυτη την εκδοση λογισμικου; για ms duo 128 ο γερμανος εχει πολυ πραμα δες εδω.... http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/list.jsp?idCategory=019.001.001
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Οκτ. 2004 , 16:12)

 

με τι CDA εχεις αυτη την εκδοση λογισμικου; για ms duo 128 ο γερμανος εχει πολυ πραμα δες εδω.... http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/list.jsp?idCategory=019.001.001

 

162003/4

:)

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eye (26 Οκτ. 2004 , 16:30)

 

162003/4

:)

 

και η αλλη εκδοση τι CDA εχει;
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Οκτ. 2004 , 16:32)

 

και η αλλη εκδοση τι CDA εχει;

 

Όλες όσες έρχονται ελλάδα έχουν την ίδια.

Μάλλον, 162003 = Ρ900, και 4 = variant ελλάδας.

Όποιος ξέρει παραπάνω, ας διαφωτίσει και μας!

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dras (26 Οκτ. 2004 , 21:33)

 

pedia xeri kanis an boro na energopiiso to t9 otan eho ikoniko pliktrologio

?

 

Δυστυχως οχι,το Τ9 λειτουργει μονο με κλειστο το πορτακι.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς, δεν καταλαβαίνω, τι χρησιμότητα θα είχε (ή πώς θα λειτουργούσε) ένα σύστημα T9 σε ένα full qwerty πληκτρολόγιο (εικονικό ή όχι) ;

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες. Δεν θα ήταν άσχημο όπως γράφεις μία λέξη να σου εμφανίζει την κοντινότερη, όπως στα λεξικά που ενώ πληκτρολογείς βλέπεις και τις πιθανές λέξεις. Έτσι τουλάχιστον γίνεται στα pocketpc.
Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος drTV (27 Οκτ. 2004 , 09:52)

 

exo tin e3is aporia: mporoyme na exoyme syndedemenes 2 bluetooth syskeyes se ena tilefono sygxronos?

 

 

Οχι απ'οτι ξερω δεν γινεται!

Οταν το bluetooth συνδεετε με μια συσκευη, ειναι σε χρηση, οποτε δεν μπορει να ψαξει για μια αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geomed (27 Οκτ. 2004 , 09:20)

Μην το λες. Δεν θα ήταν άσχημο όπως γράφεις μία λέξη να σου εμφανίζει την κοντινότερη, όπως στα λεξικά που ενώ πληκτρολογείς βλέπεις και τις πιθανές λέξεις. Έτσι τουλάχιστον γίνεται στα pocketpc.

 

Έχεις δίκιο, από αυτή την πλευρά θα ήταν χρήσιμο... Απ'ότι ξέρω υπάρχει ένα προγραμματάκι που την κάνει αυτή τη δουλειά με το virtual keyboard, αλλά φυσικά δεν έχει ελληνικό λεξικό (τι πρωτότυπο !)... Μπορούμε ίσως να ελπίζουμε...;

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nixx (27 Οκτ. 2004 , 13:09)

 

Έχεις δίκιο, από αυτή την πλευρά θα ήταν χρήσιμο... Απ'ότι ξέρω υπάρχει ένα προγραμματάκι που την κάνει αυτή τη δουλειά με το virtual keyboard, αλλά φυσικά δεν έχει ελληνικό λεξικό (τι πρωτότυπο !)... Μπορούμε ίσως να ελπίζουμε...;

 

nixx

 

 

Σιγα μη βγαλουν κατι τετοιο, το θεωρω απιθανο. :)

Εδω καλα καλα δεν βγαλανε αναγνωριση γραφης στα ελληνικα, τι ψαχνεις να βρεις τωρα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...