Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην προσπάθεια να εγκαταστήσω το Lemmings στο P900 μου κάνει restart. Οσες φορές και να το δοκίμασα γίνεται το ίδιο. Ειτε το βάλω στον C είτε στον D. (128MB). Υπάρχει άλλον που να το αντιμετώπισε, και να βρήκε λύση?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος msakis ( 9 Φεβ. 2004 , 09:15)

 

Στην προσπάθεια να εγκαταστήσω το Lemmings στο P900 μου κάνει restart. Οσες φορές και να το δοκίμασα γίνεται το ίδιο. Ειτε το βάλω στον C είτε στον D. (128MB). Υπάρχει άλλον που να το αντιμετώπισε, και να βρήκε λύση?

Ευχαριστώ.

 

 

sto p900 les?

kane anabathmish me tin new ekdosh kai den tha exeis problhma kata 99% egw toylaxistwn me thn new den exw kai to exw balei sto d:128MB pou exw.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχόμενα Restart.

 

Η έκδοση του λογισμικού του τηλεφώνου είναι:

Τηλέφωνο:CXC162022 R3B004

Bluetooth :CXC12529 R5D

Πρόγρ/μα :cxc162021 R1B01

CDA : CDA162003/4 R1B02

 

Υπάρχει πιό καινούρια έκδοση?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος msakis ( 9 Φεβ. 2004 , 09:49)

 

Συνεχόμενα Restart.

 

Η έκδοση του λογισμικού του τηλεφώνου είναι:

Τηλέφωνο:CXC162022 R3B004

Bluetooth :CXC12529 R5D

Πρόγρ/μα :cxc162021 R1B01

CDA : CDA162003/4 R1B02

 

Υπάρχει πιό καινούρια έκδοση?

 

Ευχαριστώ.

 

 

Εχουμε ηδη φτασει στην Version R3A cda....

 

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christofer ( 9 Φεβ. 2004 , 11:36)

 

paidia rotao pali.. ???? se kapio proigoymeno minima moy. pos tha valo ta ellinika menu sto p900 ???

 

eyxaristo

 

Kanonika einai se sis arxeio opote me to install software
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UnReaL ( 8 Φεβ. 2004 , 16:24)

 

Καλά θα ήταν, να αρχίσεις να χρησιμοποιείς κάποιον άλλον File Manager, όπως ο Epocware...

 

Αυτός με τον οποίον έρχεται το κινητό δεν είναι και τόσο καλός... :)

 

 

Epocware ? Πού τον βρίσκω αυτόν ? :worry: Αν το έχει κάποιος ας το στείλει , αν είναι μεγάλο δώστε λινκ και το κατεβάζω ;)

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x ( 9 Φεβ. 2004 , 14:42)

 

Epocware ? Πού τον βρίσκω αυτόν ? :worry: Αν το έχει κάποιος ας το στείλει , αν είναι μεγάλο δώστε λινκ και το κατεβάζω ;)

 

Φιλε στο στελνω τωρα ;)
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 9 Φεβ. 2004 , 14:49)

 

Φιλε στο στελνω τωρα ;)

 

 

Νασε καλά! Θα το τσεκάρω και θα ξαναποστάρω! :D

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christofer ( 9 Φεβ. 2004 , 12:36)

 

paidia rotao pali.. ???? se kapio proigoymeno minima moy. pos tha valo ta ellinika menu sto p900 ???

 

eyxaristo

 

 

http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?s=&forumid=21

Εδώ υπάρχουν τα αρχεία με τα Ελληνικά (λίγο πιο κάτω από την ανακοίνωση).

Ανάλογα την έκδοση του προγράμματος που έχεις, κατεβάζεις το file από την SE.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 9 Φεβ. 2004 , 14:49)

 

Φιλε στο στελνω τωρα ;)

 

 

Bel an einai eukolo mou stelneis kai emena ton Epocware??! :o

Ironeagle_2001@hotmail.com euxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 9 Φεβ. 2004 , 14:49)

 

Φιλε στο στελνω τωρα ;)

 

 

Bel an einai eukolo mou stelneis kai emena ton Epocware??! :o

Ironeagle_2001@hotmail.com euxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 9 Φεβ. 2004 , 14:49)

 

Φιλε στο στελνω τωρα ;)

 

 

Bel an einai eukolo mou stelneis kai emena ton Epocware??! :o

Ironeagle_2001@hotmail.com euxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ως υποψηφιος αγοραστης του Ρ900. Εχω το Ρ800 και θελω να μεταφερω ολα τα αρχεια μου στο Ρ900(τηλεφωνικος καταλογος, μυνηματα, σημειωσεις, ημερολογιο,κ.τ.λ.).Πως μπορω να το κανω?

Με back up του Ρ800 αν κανω restore στο Ρ900 θα μεταφερθουν ολα τα αρχεια που εχω?

george cc
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το εξης προβλημα , κανο εγκατασταση το τελευταιο λογισμικο για συνδεσημοτητα με το PC αλλα δεν κανει connect με τιποτα το Ρ900 , θελω να του νακω αναβαθμιση και πρεπει οπως και δηποτε να παρω backup , οταν παω να ενεργοποιησω bluetooth στο κινητο αυτο κολλαει και πρεπει να βγαλω την μπαταρια , το ιδιο με IRda , με το syncstation και καλωδιο μου λεει συνεχεια connecting αλλα τζιφος , υπαρχει καμια λυση εκτος του να χασω τα παντα ?????
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

den kanei connect gia na mporeso na kano ena sync , kai nai mono i epafes me endiaferoun na kratiso , ta alla as pane sta tsakidia , yparxei tropos na metafero ta contacts sthn MS-DUO?
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (10 Φεβ. 2004 , 15:04)

 

den kanei connect gia na mporeso na kano ena sync , kai nai mono i epafes me endiaferoun na kratiso , ta alla as pane sta tsakidia , yparxei tropos na metafero ta contacts sthn MS-DUO?

 

Steile olo to fakelo twn epafwn apo to kinito me yperythres sto pc kai meta to xanastelneis pali sto kinito
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (10 Φεβ. 2004 , 16:04)

 

den kanei connect gia na mporeso na kano ena sync , kai nai mono i epafes me endiaferoun na kratiso , ta alla as pane sta tsakidia , yparxei tropos na metafero ta contacts sthn MS-DUO?

 

 

Εκανα την εξης ερωτηση στις 7 Φεβ. 2004 , 20:08

 

Παιδια να ξαναρωτησω γιατι το θεωρω σημαντικο αυτο:

"Υπαρχει τροπος να γινει backup απο το κινητο στη καρτα, η απο το pc στη καρτα (των επαφων του ημερολογιου εργασιων σημειωσεων), ωστε αν κατι γινει στο κινητο και ημαστε πχ ταξιδι αρα μακρια απο το pc μας να μπορεσουμε να κανουμε restore;"

 

 

Και μου απαντησε ο φιλτατος florinaperis:

 

 

"Πήγαινε στις επαφές και μετά από το μενού επέλεξε αποστολή με email. Μην το στείλεις και μετά κάνε back με το βελάκι. Θα έχει αποθηκευτεί στο πρόχειρο αυτό το email με ένα συνημμένο Όλα.vcf (οι επαφές).

 

Μετά άνοιξε το πρόγραμμα file search και κάνε search στον c για vcf.

 

Δες σε ποιόν φάκελο το έχει κάνει αποθήκευση. Από το ίδιο το πρόγραμμα (file search) κάνε από το μενού Move το αρχείο vcf (τσέκαρε το κουτάκι) σε ένα σημείο στον D. Αν μπερδευτείς και δεν βρίσκεις στο αρχείο (λέμε τώρα), κάνε search και πάλι με το file search και θα το βρεις αμέσως

Για το ημερολόγιο και τις σημειώσεις δες γνωρίζω κάποιοων τρόπο εκτός από τα γνωστά (αποστολή με υπέρυθρες π.χ. στο pc)."

 

Οντως δουλευει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους η Orange Αγγλίας μας έκανε την χάρη και μας έδωσε και εμάς την αναβάθμιση . Μόλις την έκανα και το κινητό πήρε τα πάνω του (όχι οτι δεν ήταν τέλειο αλλά λέμε). Έχουμε λοιπόν:

Phone: CXC162022 R3C006

Bluetooth: CXC12529 R5D

Organiser: CXC162021 R2C01

CDA: CDA162004/3 R4A01 :)

Link to comment
Share on other sites

paidia epeidi einai epeigon kai den mporo na psaxno,exo to exis problima:pao na do tis epafes mou kai mou bgazei auto to minima:mi anamenomeno telos arxeiou! ti mporo na kano???mono backup???
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εχτές το κίνητό μου τα επαιξε και μου έκανε φορματ στην phone memory από μόνο του.Να ανησυχήσω;;Θα μου το κάνει συχνά;Θα χρειάζομαι backup συνέχεια;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος damoulianos (11 Φεβ. 2004 , 13:34)

 

Μόλις εχτές το κίνητό μου τα επαιξε και μου έκανε φορματ στην phone memory από μόνο του.Να ανησυχήσω;;Θα μου το κάνει συχνά;Θα χρειάζομαι backup συνέχεια;

 

 

Ε?

τι ξεκουδουνο ειναι αυτο?Απο ποτε εκτελει εντολες μονο του...

για να γινει format θα πρεπει η να μπεις μεσω του πινακα ελεγχου και να δωσεις εσυ την επιλογη η με το jog dial να μπεις στο κρυφο μενου...

Εκτος αυτου 2 φορες εχεις την ερωτηση οτι θα γινει διαγραφη των δεδομενων...οποτε κομματακι δυσκολο να το εκτελεσε μονο του... :whistle: :blink:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...