Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (27 Δεκ. 2004 , 14:56)

 

Τι είναι ο μετρητής μηνυμάτων; :cry:

 

μαλλον εννοουν οτι να βλεπεις ποσα μηνυματα εστειλες φιλε Μιχαλη ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (27 Δεκ. 2004 , 15:52)

 

μαλλον εννοουν οτι να βλεπεις ποσα μηνυματα εστειλες φιλε Μιχαλη ;)

 

 

Μα και πάλι Γιάννη μου, στο φάκελο Απεσταλμένα μηνύματα μου δείχνει πόσα έχω στείλει. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (27 Δεκ. 2004 , 15:56)

 

Μα και πάλι Γιάννη μου, στο φάκελο Απεσταλμένα μηνύματα μου δείχνει πόσα έχω στείλει. :worry:

 

προφανως θα λεει και νουμερο,δεν θυμαμαι τωρα στα απεσταλμενα αν το γραφει :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (27 Δεκ. 2004 , 15:56)

 

Μα και πάλι Γιάννη μου, στο φάκελο Απεσταλμένα μηνύματα μου δείχνει πόσα έχω στείλει. :worry:

 

 

Uparxei se ola ta SE metrhths file mou metrhths posa sms kai posa mms exeis steilei ane3arthta apo tous fakelous pou eniote tous svhneis gia na mhn exeis mesa munhmata.

Sto P910 den to vriskw kai rwthsa mhpws kapoios to gnwrizei.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος denial (27 Δεκ. 2004 , 16:25)

 

Uparxei se ola ta SE metrhths file mou metrhths posa sms kai posa mms exeis steilei ane3arthta apo tous fakelous pou eniote tous svhneis gia na mhn exeis mesa munhmata.

Sto P910 den to vriskw kai rwthsa mhpws kapoios to gnwrizei.

 

δεν υπαρχει σε καμμια σειρα Ρχχχ μετρητης μηνηματων.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος braingd (28 Δεκ. 2004 , 11:27)

 

Kalimera kai xronia polla,

 

Gnorizei kapoios ean mporo apo to P900 me sindesi Cosmote na exo internet sto Laptop mou kai me poion tropo?

 

Eyxaristo!!!

 

 

nai fysika kai mporeis, P900 -> pinakas elexou-> kalwdio -> epilegeis modem.

kai apo to Notebook afou exeis kanei setup to SonyEricssonPCSuite akoloutheis odhgeies ->Οδηγός Σύνδεσης Dial-up. egw etsi ekana kai syndeome kanonikotata

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, χρονια πολλα. Εχω προβλημα με το σήμα του Ρ900.Παρα πολλες φορες με αφηνει ακαλυπτο και μενω στην Θεσσαλονικη.Τελικα ειναι πολύ προσεγμενο σε ολα ,αλλα οχι σαν τηλέφωνο.Αν μπορω να κανω κατι σας παρακαλω πες τε μου.Ευχαριστω και καλη χρονια.
Link to comment
Share on other sites

Συμπληρωματικα σας ενημερώνω οτι εχω συνδεση COSMOTE και το αγαπημενο μου μυνημα ειναι οτι " η COSMOTE σας ενημερωνει οτι ειχατε 888 κλησεις" .Αν γινετε κατι θα ηθελα να με βοηθησετε αλλιως σκεφτομε να παρω και ενα κινητο για τις κλησεις μου.Και παλι ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ίσως να έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή σου, ξέρω ότι κανείς μας δεν θέλει να μπλέκει με service κλπ αλλά ένας έλεγχος δεν θα σε βλάψει... Εγώ είμαι βέβαια vodafone, αλλά όχι μόνο δεν έχω παράπονο από τη λήψη του P900, αλλά το αντίθετο μάλιστα, έχω εντυπωσιαστεί αρκετά. Μιλάω άνετα πάντα, και 9 στις 10 φορές ακόμα και σε κλασσικά προβληματικά μέρη, όπως τούνελ, ασανσέρ κλπ (εκεί που συνήθως το σήμα χάνεται με οποιοδήποτε κινητό !)

Και φυσικά δεν πιστεύω vodafone από cosmote να έχουν τόσο μεγάλη διαφορά ! :)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Για να στειλω το ιδιο μηνυμα σε πολλους παραληπτες,χωρις να εχω τα νουμερα τους καταχωρημενα στον καταλογο,τι κανω?Βαζω τα νουμερα διπλα διπλα(πχ. 697χχχχχχ,694χχχχχ.693χχχχχχ)& το στελνω?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σ`ευχαριστω.Επικοινωνησα με την εταιρια και δεχτηκαν το προβλημα.Παμε για ελεγχο και μαλλον αναβαθμηση αν κανει τελικα τιποτε.Αλλιως μου μιλησαν για αντικατασταση, γιατι το τηλεφωνο ειναι δύο εβδομαδων.Παντως οτι και να ειναι μηχανηματα ειναι και εχουν προβληματα.Καλη χρονια ευχομαι σε ολους.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dimitris79 (30 Δεκ. 2004 , 12:25)

 

Για να στειλω το ιδιο μηνυμα σε πολλους παραληπτες,χωρις να εχω τα νουμερα τους καταχωρημενα στον καταλογο,τι κανω?Βαζω τα νουμερα διπλα διπλα(πχ. 697χχχχχχ,694χχχχχ.693χχχχχχ)& το στελνω?

 

Ναι,διαχωρίζεις τους αριθμούς με κόμματα (καλό θα ήταν να αφήνεις κι ένα κενό μετά το κόμμα).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτές οι δύο διεργασίες που έχω τσεκαρισμένες, τι είναι?

Δεν έχω εγκαταστήσει τίποτα τέτοιο και τον πρώτο καιρό δεν έτρεχαν... Δεν μπορώ να τις κλείσω κιόλας!!! :wacko:

 

http://www.saik.hostindex.gr/misc/sman.png :worry:

http://www.saik.hostindex.gr/misc/UIQ_logo.gif User Intelligence Quotient [UIQ]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Θελω να αγορασω αυτο το bluethooth handsfree: http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/closeup.jsp?idProduct=31382&idCategory=017.004.001 .Θα ειναι συμβατο με το P900 ή τζαμπα θα το παρω?Ειναι συμβατο με ολες τις συσκευες ή μονο με Motorola?

 

Ευχαριστω

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 1 Ιαν. 2005 , 18:59)

 

Καλησπερα παιδια.Θελω να αγορασω αυτο το bluethooth handsfree: http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/closeup.jsp?idProduct=31382&idCategory=017.004.001 .Θα ειναι συμβατο με το P900 ή τζαμπα θα το παρω?Ειναι συμβατο με ολες τις συσκευες ή μονο με Motorola?

 

Ευχαριστω

 

:)

 

 

Τα Bluetooth όποιας μάρκας και να είναι είναι συμβατά με όλα τα κινητά οποιας μάρκας και να είναι!!Το καλό του να είναι ίδια μάρκα είναι ότι δεν κουβαλάς 2 φορτιστές μαζί σου!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω.

Εχει βάλει κανείς στο Ρ900 του Gmail acount????

Αν ναί μπορείς να βοηθήσει και απο εδώ λίγο??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SAiK ( 1 Ιαν. 2005 , 18:02)

 

Ρε παιδιά αυτές οι δύο διεργασίες που έχω τσεκαρισμένες, τι είναι?

Δεν έχω εγκαταστήσει τίποτα τέτοιο και τον πρώτο καιρό δεν έτρεχαν... Δεν μπορώ να τις κλείσω κιόλας!!! :wacko:

 

http://www.saik.hostindex.gr/misc/sman.png :worry:

 

Και οι δύο είναι system proccesses γι'αυτό άλλωστε και δε μπορείς να τις κλείσεις.Δηλαδή χρειάζονται για την ορθή και σωστή λειτουργία του τηλεφώνου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 ( 2 Ιαν. 2005 , 00:28)

 

Παιδιά να ρωτήσω.

Εχει βάλει κανείς στο Ρ900 του Gmail acount????

Αν ναί μπορείς να βοηθήσει και απο εδώ λίγο??

 

φιλε μου ζητα απο την εταιρεια που εισαι να σου στειλουν τις ρυθμισεις στο pc με μαιλ,εμενα μου τις εστειλε η voda και ολα ειναι οκ ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 2 Ιαν. 2005 , 15:18)

 

φιλε μου ζητα απο την εταιρεια που εισαι να σου στειλουν τις ρυθμισεις στο pc με μαιλ,εμενα μου τις εστειλε η voda και ολα ειναι οκ ;)

 

 

Τι σχέση έχει η εταιρία που είμαι??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 ( 2 Ιαν. 2005 , 20:16)

 

Τι σχέση έχει η εταιρία που είμαι??

 

για να τους πεις να σου στειλουν τις ρυθμισεις.πχ εμενα πριν μου τις στειλει η voda μου ζητησε τον αριθμο του κινητου μου
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...