Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanx peris για το skin builder tou tracker και για τις άλλες βοήθειες που μου έδοσες :D

 

Σύντομα θα φτιάξω ένα μικρό site με αστεία βιντεάκια mp4 για τους φίλους εδώ. Δικτυοθείτε και καλωδιοθείτε γιατί έρχεται. Θα ρίξω μέσα και μια λίστα με εκατοντάδες Metro απ'ολο τον κόσμο. ελπίζω να μην την έχετε ήδη εντοπίσει γιατί έτσι θα είναι ένας παράδεισος για τους ενδιαφερόμενους. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα.Κατεβασα την "πληρη" εκδοση του PhotoPro(2.01) ,κανω replace το .app,και οταν παω να ανοιξω το prog,μου βγαζει: δεν βρεθηκε.

Καμμια ιδεα? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spok ( 2 Μάρ. 2004 , 02:50)

 

παιδια καλησπερα.Κατεβασα την "πληρη" εκδοση του PhotoPro(2.01) ,κανω replace το .app,και οταν παω να ανοιξω το prog,μου βγαζει: δεν βρεθηκε.

Καμμια ιδεα? :(

 

Kαλημέρα φίλε μου,κάνε απεγκατάσταση το Photo Pro και σβήσε τον φάκελο του που βρίσκεται στο c:/d:->systen->apps και αν τυχόν έχει μείνει το αρχειάκι στο c:/d:->systen->install σβήστο και αυτό!Κάνε μία επανεκκίνηση στο κινητό κι έπειτα πάλι εγκατάσταση και ξανακάνε ρεστάρτ! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μηνα

προσπαθω να κανω uninstall το Photofusion 2.01.δυστυχως μου βγαζει μηνυμα access denied...

τι κανω? κλεινω τα παντα με τον task manager αλλα και παλι δεν μπορω να το κανω uninstall...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

jog πανω

*

jog κατω

jog κατω

*

jog κατω

*

 

 

Το σκουπιδακι που εχει αφησει μπορεις να το διαγραψεις.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ!!!

τελικα πρεπει να σβηστει και απο το folder install το συγκεκριμενο αρχειο του προγραμματος.Βεβαια του τραβηξα φορματ και ησυχασα :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

HI GUYS!

 

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ (TRIAL) TRACKER 3.2 STO 900 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ Η ΟΘΟΝΗ (ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ) ΔΕΝ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ JOG. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ! ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ TRACKER. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 1 Μάρ. 2004 , 21:45)

 

Κάνε backup τον D με το pc suite και μετά βάλε στο κινητό την νέα κάρτα μνήμης που πήρες και κάνε restore το backup που πήρες από την προηγούμενη μνήμη.

 

Υπάρχει και το Card Mover P800 για αυτή την δουλειά (δεν το έχω δοκιμάσει).

 

Σε ποιό αρχείο κολλάει το backup; Λέει το όνομα της εφαρμογής που τρέχει και σταματά την διαδικασία;

 

 

Αφού σε ευχαριστήσω, θέλω να σου πω ότι ναι φαίνεται η εφαρμογή που σταματάει το backup είναι το παιχνίδι της MGS το COBRA ATTACK. Και άλλες φορές εάν αυτό το περάσει κολλάει σε άλλο. Πιστεύω ότι είναι πρόβλημα της Suite της Sony Ericsson, γιατί και άλλη φορά που είχα εγκαταστήσει σε προιγούμενο PC μια version συνεργαζόταν και μια άλλη δεν έπαιρνε καν τις επαφές από το τηλέφωνο μου.

 

Πιστεύεις ότι με το Oxygen Phone Manager II for Symbian v2.0

θα γίνει σωστό backup,

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aprosmena ( 2 Μάρ. 2004 , 14:33)

 

Αφού σε ευχαριστήσω, θέλω να σου πω ότι ναι φαίνεται η εφαρμογή που σταματάει το backup είναι το παιχνίδι της MGS το COBRA ATTACK. Και άλλες φορές εάν αυτό το περάσει κολλάει σε άλλο. Πιστεύω ότι είναι πρόβλημα της Suite της Sony Ericsson, γιατί και άλλη φορά που είχα εγκαταστήσει σε προιγούμενο PC μια version συνεργαζόταν και μια άλλη δεν έπαιρνε καν τις επαφές από το τηλέφωνο μου.

 

Πιστεύεις ότι με το Oxygen Phone Manager II for Symbian v2.0

θα γίνει σωστό backup,

 

 

Δεν είμαι σίγουρος για τον Oxygen. Παλαιότερα που το είχα δοκιμάσει δεν μου άρεσε και τόσο (δεν δούλευε και τόσο καλά. Τώρα μπορείς να δοκιμάσεις να κλείσεις όλες τις εφαρμογές που τρέχουν πρώτα με τον taskman και μετά να δοκιμάσεις το backup. Ποιά έκδοση του p suite έχεις; Η παλαιότερη που λες ότι δεν έκανε μεταφορά τις επαφές, ίσως γιατί δεν είχες δηλώσει το outlook ως προεπιλεγμένο πρόγραμμα για την αλληλογραφία.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 2 Μάρ. 2004 , 14:54)

 

Δεν είμαι σίγουρος για τον Oxygen. Παλαιότερα που το είχα δοκιμάσει δεν μου άρεσε και τόσο (δεν δούλευε και τόσο καλά. Τώρα μπορείς να δοκιμάσεις να κλείσεις όλες τις εφαρμογές που τρέχουν πρώτα με τον taskman και μετά να δοκιμάσεις το backup. Ποιά έκδοση του p suite έχεις; Η παλαιότερη που λες ότι δεν έκανε μεταφορά τις επαφές, ίσως γιατί δεν είχες δηλώσει το outlook ως προεπιλεγμένο πρόγραμμα για την αλληλογραφία.

 

Έχω κατεβάσει την τελευταία version από την ιστοσελίδα της Ericsson . Επίσης γνωρίζεις αν μπορώ να κάνω update από το ιντερνετ του firmware. Eilhkrina Efxaristo

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aprosmena ( 2 Μάρ. 2004 , 15:16)

 

Έχω κατεβάσει την τελευταία version από την ιστοσελίδα της Ericsson . Επίσης γνωρίζεις αν μπορώ να κάνω update από το ιντερνετ του firmware. Eilhkrina Efxaristo

 

 

Δεν μπορούμε να κάνουμε update το Ρ800 μέσω του ίντερνετ (όπως στο Ρ900).

 

Ίσως να φταίει και ο appforge booster που κολλάει το Backup. Αν τον έχεις στο κινητό, δες ποιά έκδοση είναι και αν είναι κάποια παλαιότερη από την 4, κατέβασε την 4 από εδώ (αν έχεις τον booster ήδη στο κινητό κάντο, αλλιώς το πρόβλημα είναι αλλού και κολλάει στο backup). Κλείσε πάντως με τον TaskMan όλες τις εφαρμογές που τρέχουν και δοκίμασε πάλι για το backup.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jzaxplat ( 2 Μάρ. 2004 , 13:06)

 

Ξέρει κάποιος τις ρυθμίσεις για να μπαίνω στο Internet μέσω ΤΙΜ B-FREE στο P900 μου ? :o

 

 

Otan erthei to SMS me to Auto-Setup:

Pame sto Internet Accounts, kai anti gia "gwap.b-online.gr" allazoume se "gint.b-online.gr " Epishs gia na mporoume na steiloume emails pame sto Messages Accounts epilegoume to email kanoume edit kais to tab Outbox orizoume ws outgoing mail server to parakatw string : “mail.b-online.gr”

 

EMAIL SETTINGS

 

mail.b-online.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aprosmena ( 2 Μάρ. 2004 , 14:33)

 

Πιστεύεις ότι με το Oxygen Phone Manager II for Symbian v2.0

θα γίνει σωστό backup,

 

 

Egw pou to dokimasa den eida kanena provlhma ola parthikan swsta fysika prepei na xereis oti to bluetooth den doulevei prepei na exeis IRDA Adaptor...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jzaxplat ( 2 Μάρ. 2004 , 13:06)

 

Ξέρει κάποιος τις ρυθμίσεις για να μπαίνω στο Internet μέσω ΤΙΜ B-FREE στο P900 μου ? :o

 

και ρυθμισεις να κατεβασεις,δεν σου δινει προσβαση με καρτοκινητο σε gprs μονο παγια συνδεση.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από mathios

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jzaxplat ( 2 Μάρ. 2004 , 13:06)

 

Ξέρει κάποιος τις ρυθμίσεις για να μπαίνω στο Internet μέσω ΤΙΜ B-FREE στο P900 μου ? :o

 

και ρυθμισεις να κατεβασεις,δεν σου δινει προσβαση με καρτοκινητο σε gprs μονο παγια συνδεση.

 

Me kartokinito what's up kai wap over gprs mycosmos view mpaineis kanonika wap?

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PARALLAX ( 2 Μάρ. 2004 , 13:19)

 

HI GUYS!

 

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΤΟ (TRIAL) TRACKER 3.2 STO 900 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ Η ΟΘΟΝΗ (ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ) ΔΕΝ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ JOG. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ! ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ TRACKER. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?

 

 

Κι εγώ έχω βγάλει το πορτάκι και δεν ανοίγει με το jog. Πρέπει να πατήσεις 2 φορές το κουμπάκι του Internet κάτω απ' το κουμπάκι για την καμερα. Αυτό μπορείς να το αλλάξεις μέσα απ' τα settings του tracker στην επιλογή lock screen και να το κάνεις jog.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είμαι το μέλος που προξένησε τα περισσότερα προβλήματα : με τα πολλά ψευδώνυμα μου, με τα άσχετα ποστ μου και με την ανάρμοστη συμπεριφορά μου στο δεύτερο σπίτι μου το myphone.gr

Πάλι, έκανα λάθη παρεξήγησα την συμπεριφορά κάποιον μελών, τα κατηγόρησα και πλήγωσα με την συμπεριφορά μου κάποια αγαπητά μου πρόσωπα.

Ζητάω από όλους συγνώμη, δεν θέλω να είμαι η αιτία για την πρόκληση νέων τσακωμών και ελπίζω να επανορθώσω.

Έτσι κάνω μια νέα αρχή ένα νέο ξεκίνημα.

 

Αυτό είναι το myphone.gr!!!!!

Η ισχύς εν τι ενώσει!!!

 

Sorry: MsK-Vampyre-gkr41

 

Φοβερή υπογραφή ο φίλος μας Manos the Greek!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από fanish1

Ξέρω ότι είμαι το μέλος που προξένησε τα περισσότερα προβλήματα : με τα πολλά ψευδώνυμα μου, με τα άσχετα ποστ μου και με την ανάρμοστη συμπεριφορά μου στο δεύτερο σπίτι μου το myphone.gr

Πάλι, έκανα λάθη παρεξήγησα την συμπεριφορά κάποιον μελών, τα κατηγόρησα και πλήγωσα με την συμπεριφορά μου κάποια αγαπητά μου πρόσωπα.

Ζητάω από όλους συγνώμη, δεν θέλω να είμαι η αιτία για την πρόκληση νέων τσακωμών και ελπίζω να επανορθώσω.

Έτσι κάνω μια νέα αρχή ένα νέο ξεκίνημα.

 

Αυτό είναι το myphone.gr!!!!!

Η ισχύς εν τι ενώσει!!!

 

Sorry: MsK-Vampyre-gkr41

 

Φοβερή υπογραφή ο φίλος μας Manos the Greek!!!!!!!!!!!

 

Thanks! Paradexomai oti esfala kai zitao signomi. Thelo na mou apantisete stis parakato erotiseis me plirotita kai antikeimenikotita: 1) To radio handsfree ti leei? Mporeis na akouseis mp3 kanontas xrisi tou i mono megafono? 2) Ploigisi-menou-euxristia. 3) Me to stilo ti ginete einai volikos? Kai 4)Poiotita mp3-poiotita fotografion-video. Thanks!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...