Jump to content

Επιλογή budget κινητού με καλή κάμερα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε. max 500€

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε. Αδιάφορο 

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; Ελλάδα χωρίς να με ενδιαφέρει η εγγύηση 

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) Ναι

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? NFC

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; Ελληνικό Menu

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono. Καλή οθόνη αρκεί

8. Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία. Κάμερα - Ταχύτητα - Αυτονομία - Βαρύ Gaming

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή. Realme 7 pro

 

 

Με ενδιαφέρει κυρίως η κάμερα του κινητού και έχω αποκλείσει το Google Pixel 6a λόγω των γνωστών θεμάτων με χαμένες κλήσεις κλπ.

Έχω ρίξει μια ματιά και μου άρεσαν τα

Samsung S21 FE

Realme GT Neo 3T

OnePlus Nord 2T

Link to comment
Share on other sites

@fotodv7 Εφόσον δεν σε ενδιαφέρει η εγγύηση, αυτή τη στιγμή βρίσκεις το 1+10 pro στα 500€ (αλλά με αναμονή) στο best price. Νομίζω η καλύτερη all around συσκευή με πολύ καλή κάμερα. Το Xiaomi 12 έχει επίσης πολύ καλή κάμερα. Στην ίδια κατηγορία και το s21 fe που αναφέρεις.

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk



The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...