Jump to content

Madonna


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο εισιτήριο γράφει ότι "οι πόρτες ανοίγουν 17:30".

Το θέμα είναι ότι αν έχεις αριθμημένο εισιτήριο, οκ είσαι άνετος. Αν έχεις αρένα...προφανώς θα γίνει σφαγή.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ηράκλειο, Νέα Ιωνία, Μαρούσι...

Όλες πανάκριβες περιοχές βέβαια.

 

Ναι, και στις οποίες δεν υπάρχουν ξενοδοχεία, τουλάχιστον για την Νεα Ιωνία και το Ηράκλειο.

Άντε, σε λιγότερο από μια βδομάδα η Μαντόνα θα πατήσει πόδι στα ιερά εδάφη που γεννήθηκα, μεγάλωσα και συνεχίζω να μεγαλώνω.:cry::cry::p

Μα να μην είμαι εκεί να την ακούσω live να "ψέλνει" το Rain; Αχχχ

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και στις οποίες δεν υπάρχουν ξενοδοχεία, τουλάχιστον για την Νεα Ιωνία και το Ηράκλειο.

Άντε, σε λιγότερο από μια βδομάδα η Μαντόνα θα πατήσει πόδι στα ιερά εδάφη που γεννήθηκα, μεγάλωσα και συνεχίζω να μεγαλώνω.:cry::cry::p

Μα να μην είμαι εκεί να την ακούσω live να "ψέλνει" το Rain; Αχχχ

 

Καμια αλλη περιοχη εκει κοντα?

Link to comment
Share on other sites

Στο εισιτήριο γράφει ότι "οι πόρτες ανοίγουν 17:30".

Το θέμα είναι ότι αν έχεις αριθμημένο εισιτήριο, οκ είσαι άνετος. Αν έχεις αρένα...προφανώς θα γίνει σφαγή.

 

Α εμείς με τα αριθμημένα δεν έχουμε πρόβλημα ε? Πάλι καλά.

Να ρωτήσω επειδή δεν έχω ξαναπάει στο στάδιο αυτό είναι ανοιχτό αλλά έχει και οροφή που κλείνει? Δεν ξέρω καλά.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Καμια αλλη περιοχη εκει κοντα?

Γιατί, πρέπει να είναι δίπλα στο ΟΑΚΑ κι εσύ;

Βρες μια περιοχή με εύκολη συγκοινωνία (π.χ. να περνάει η γραμμή του ηλεκτρικού για Ειρήνη) και είσαι και ο πρώτος -μετά από μένα.

 

Α εμείς με τα αριθμημένα δεν έχουμε πρόβλημα ε? Πάλι καλά.

Να ρωτήσω επειδή δεν έχω ξαναπάει στο στάδιο αυτό είναι ανοιχτό αλλά έχει και οροφή που κλείνει? Δεν ξέρω καλά.

Το δε θα 'χουμε πρόβλημα είναι σχετικό :p. Αλλά ναι, αφού θα'χει ταξιθέτες υποτίθεται, και δε θα χρειαστεί να μονομαχήσουμε για τις θέσεις (όπως θα γίνει στην αρένα). Όσο για το στάδιο -είναι ανοιχτό, και, απορώ δλδ, τόσα λεφτά δώσαμε γι'αυτό το στέγαστρο Colotrava, λίγο παραπάνω δεν μπορούσε να καλύπτει?:lol:

 

Καλύπτει μόνο τις πάνω θέσεις νομίζω, και σε περίπτωση βροχής, απλά ξέχνα το :p

Επίσης, όταν φυσάει έξω...φυσάει και μέσα.

Και είδα στο weather.com για 27 λέει Windy.

Θα της πάρει την περούκα.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όσο για το στάδιο -είναι ανοιχτό, και, απορώ δλδ, τόσα λεφτά δώσαμε γι'αυτό το στέγαστρο Colotrava, λίγο παραπάνω δεν μπορούσε να καλύπτει?:lol:

 

Καλύπτει μόνο τις πάνω θέσεις νομίζω, και σε περίπτωση βροχής, απλά ξέχνα το :p

Επίσης, όταν φυσάει έξω...φυσάει και μέσα.

Και είδα στο weather.com για 27 λέει Windy.

Θα της πάρει την περούκα.

 

Μην ανησυχείς. Θα φροντίσουμε να βάλουμε λίγα τεντόπανα Primavera να καλύψουμε την τρουπα που μπάζει. Όσοι έχετε θέσεις είστε άρχοντες. Σε περίπτωση όμως που πιάσει βροχούλα... ξεχάστε την αοιδό. Δε λέει τώρα να βγεί με το ομπρελίνο.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς. Θα φροντίσουμε να βάλουμε λίγα τεντόπανα Primavera να καλύψουμε την τρουπα που μπάζει. Όσοι έχετε θέσεις είστε άρχοντες. Σε περίπτωση όμως που πιάσει βροχούλα... ξεχάστε την αοιδό. Δε λέει τώρα να βγεί με το ομπρελίνο.

Ε ναι, μη μας πάθει και καμιά πνευμονία. Την πιθανή ηλεκτροπληξία που την πας;

Εγώ αγαπητέ, είμαι καλυμμένος. Η θέση μου είναι ακριβώς κάτω απ'το στεγαστρίνο-ομπρελίνο.

Δεν καλύπτονται όλες οι θέσεις δυστυχώς!

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να προσευχεστε οι κατοχοι εισητηριων να μην υπαρξει τετοια περιπτωση....;)

Γιατι παει στανταρ για ακυρωση....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Να προσευχεστε οι κατοχοι εισητηριων να μην υπαρξει τετοια περιπτωση....;)

Γιατι παει στανταρ για ακυρωση....

Κι εγώ κάτι τέτοιο υποψιάζομαι...

 

Στο εισιτήριο πάντως γράφει:

"Η συναυλία θα διεξαχθεί με οποιεσδήποτε καιρικές συνθήκες"

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όταν φυσάει έξω...φυσάει και μέσα.

Και είδα στο weather.com για 27 λέει Windy.

Θα της πάρει την περούκα.

:lol::lol:

 

πάντως το 2004 στο Re Invention Tour, όταν είχε πάει στη Σκωτία νομίζω, η συναυλία είχε γίνει σε ένα ανοιχτό χώρο και έβρεχε πολύ σε αρκετά σημεία κατά τη διάρκεια... αλλά η συναυλία έγινε! Για να ακυρωθεί η συναυλία θα πρέπει να ρίχνει όχι καρέκλες, αλλά πολυθρόνες!!! :lol: μη στεναχωριέστε όμως... ΔΕΝ θα βρέξει! έχω κάνει συμφωνία με το Θεό! :D:lol:

 

ααα στα προηγούμενα shows, η Madonna έβγαινε κάπου στις 9μμ, φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και για Αθήνα. μη σας πω πιο νωρίς, τώρα που νυχτώνει από τις 8!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Ο Αντέννα είπε πριν λίγο πως οι θύρες θα ανοίξουν στις 6, αυτή θα βγει στις 9:30 και θα τραγουδήσει 2 ώρες.

Άσε το άλλο....τα πάρκινγκ του ΟΑΚΑ θα είναι κλειστά λέει για λόγους ασφαλείας. Και εμείς ρε που θα βάλουμε τα αμάξια μας? Ε?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρικός :p

Έτσι κι αλλιώς, θα 'θελες 2 ώρες για να φύγεις από εκει.

 

Είδες η Μαντάννα? 2 ώρες, όχι σαν την JLo, το ψοφίμι, lol :D

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

η JLo πόσες ώρες ήταν στη σκηνή?

 

καλύτερα να μη πάρεις αμάξι βρε GreekCharmed, να σου το γρατσουνίσουν κιόλας (το λιγότερο) και να συγχίζεσαι!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρικός :p

Έτσι κι αλλιώς, θα 'θελες 2 ώρες για να φύγεις από εκει.

 

Είδες η Μαντάννα? 2 ώρες, όχι σαν την JLo, το ψοφίμι, lol :D

 

Ααα σε παρακαλώ η JLo κράτησε 1 ώρα με το ρολόϊ και ήταν και τέλεια.

Ηλεκτρικός ε? Άρα άμα τελειώσει 11:30 προλαβαίνω το τελευταίο τρένο των 12 ή έχει και πιο μετά? Γιατί μέχρι το Ελληνικό έχω ταξίδιιιιι....

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

 

πάντως το 2004 στο Re Invention Tour, όταν είχε πάει στη Σκωτία νομίζω, η συναυλία είχε γίνει σε ένα ανοιχτό χώρο και έβρεχε πολύ σε αρκετά σημεία κατά τη διάρκεια... αλλά η συναυλία έγινε! Για να ακυρωθεί η συναυλία θα πρέπει να ρίχνει όχι καρέκλες, αλλά πολυθρόνες!!! :lol: μη στεναχωριέστε όμως... ΔΕΝ θα βρέξει! έχω κάνει συμφωνία με το Θεό! :D:lol:

 

ααα στα προηγούμενα shows, η Madonna έβγαινε κάπου στις 9μμ, φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και για Αθήνα. μη σας πω πιο νωρίς, τώρα που νυχτώνει από τις 8!

 

αυτο ηθελα να πω...και με προλαβες.....

η μαντονα οσο απιστευτο και αν φαινεται Π Ο Τ Ε σε καμια περιοδεια δεν ακυρωσε καμια συναυλία της για βροχη......!!!!!!!!!!!

 

εχει βγει με ομπρελες εχει βγει με αδιαβροχα κτλ κτλ κτλ....αλλα συναυλια δεν εχει ακυρωσει.........

θα πρεπει να ερθει τυφωνας για να γινει κατι τετοιο......:lol:

 

στο Re Invention Tour οπως ανεφερες τραγουδησε κανονικα κατω απο βροχη.........αλλα το εκανε και στις προηγουμενες συναυλιες της.....

 

σε αυτα τα θεματα ειναι "βραχος"......:lol:

Link to comment
Share on other sites

η JLo πόσες ώρες ήταν στη σκηνή?

 

καλύτερα να μη πάρεις αμάξι βρε GreekCharmed, να σου το γρατσουνίσουν κιόλας (το λιγότερο) και να συγχίζεσαι!

 

Ποιο?? Το ήδη γραντζουνισμένο? :lol:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ααα σε παρακαλώ η JLo κράτησε 1 ώρα με το ρολόϊ και ήταν και τέλεια.

.

1 ώρα μόνο??? α την ξεφτιλισμένη! :p :lol:

η Madonna πάντως αν δεν είχε και τα χορευτικά που σε ξεθεώνουν ολίγον, με τόσες επιτυχίες που έχει, χαλαρά πηγαινε για 3 ώρες show! :lol: (θα'θελα! :p )

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα μόνο??? α την ξεφτιλισμένη! :p :lol:

η Madonna πάντως αν δεν είχε και τα χορευτικά που σε ξεθεώνουν ολίγον, με τόσες επιτυχίες που έχει, χαλαρά πηγαινε για 3 ώρες show! :lol: (θα'θελα! :p )

Λες επειδή δεν έχει ξαναέρθει ποτέ Ελλάδα, να πει κανα τραγούδι παραπάνω? :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ααα σε παρακαλώ η JLo κράτησε 1 ώρα με το ρολόϊ και ήταν και τέλεια.

Ηλεκτρικός ε? Άρα άμα τελειώσει 11:30 προλαβαίνω το τελευταίο τρένο των 12 ή έχει και πιο μετά? Γιατί μέχρι το Ελληνικό έχω ταξίδιιιιι....

Το πιο πιθανόν είναι, πέρα από πιο συχνά δρομολόγια, να σταματήσει η λειτουργία πιο αργά.

Τουλάχιστον έτσι γίνεται στις μεγάλες διοργανώσεις, αλλά εδώ ποτέ δεν μπορείς να'σαι σίγουρος :p

 

btw η πρόβλεψη για τον καιρό προς το παρόν λέει:

 

http://img148.imageshack.us/img148/2999/screenshot004wu6.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λες επειδή δεν έχει ξαναέρθει ποτέ Ελλάδα, να πει κανα τραγούδι παραπάνω? :p

 

στην ισπανια ειδατε τι εγινε παντως....???

το κοινο φωναζε για το dress you up....και το τραγουδησε...εστω και για λιγο.......:blink:

 

ελπιζω να ακουσει και μενα οταν θα της φωναζω να πει το frozen....:lol:

 

εδω το φοβερο βιντεακι οπου η madonna διαβαζει τα πανό που ειχαν οι φανς εκει με την λεξη dress you up πανω και αποφασιζει να το τραγουδησει εστω και για λιγο.......

http://www.youtube.com/watch?v=HuP5lWPD0Bg

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω το τουτού αλλά θα το αφήσω κοντά σε κανά ηλεκτρικό σταθμό πιο μακριά και μετά τρένο.

Πάντως το Σάββατο θα πέσει σπορτεξάκι σίγουρα γιατί χτες με τις πλατφόρμες και με το κοπανητό ούτε ξέρω τι έκανα και που πάταγα. Πάντως κάποιον σίγουρα χτύπησα στο κεφάλι και κάποιον πάτησα. Απο εκεί και πέρα δεν ξέρω τι έκανα. Σορρυ αλλά κοπανιόμουνα lol

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεστε για το πως θα φυγετε, γτ ο ηλεκτρικος και το μετρο θα εχουν πιο συχνα δρομολογια και θα λειξει η βαρδια τους πιο αργα! Παντα ετσι γινεται ειτε μιλαμε για συναυλιες ειτε για αγωνες. Αμα βρεξει θα παει για ακυρωση η συναυλια??
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...