Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file mou ean telika den einai provlima hardware alla software kane tou ena format na ta sviseis ola! gia format an den me apata i mnimi mou grafeis *#7370#. an einai thema hardware tote tha ta skaseis stous ****** ta 110 eura.
Link to comment
Share on other sites

telika stin patra sto nokia , anevike sta 120 euro h othoni kai aftoi oti theli alagma i othoni ipan !!!

Επειδη βαριουνται να ψαξουν την "σπασμενη" επαφη με τη πλακετα...Σου προτεινουν την πιο γρηγορη και σιγουρη,αλλα πανω απο ολα πιο ακριβη λυση...

Αν ησουν Θεσσαλονικη μερια θα σε πηγαινα σε γνωστο να σου το κοιταξει.Αν ηταν ψιλοδουλεια, οπως ενα κολλημα π.χ. θα ηταν και τζαμπε κιολας..

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βαριουνται να ψαξουν την "σπασμενη" επαφη με τη πλακετα...Σου προτεινουν την πιο γρηγορη και σιγουρη,αλλα πανω απο ολα πιο ακριβη λυση...

Αν ησουν Θεσσαλονικη μερια θα σε πηγαινα σε γνωστο να σου το κοιταξει.Αν ηταν ψιλοδουλεια, οπως ενα κολλημα π.χ. θα ηταν και τζαμπε κιολας..

ειχα παρομοιο προβλημα και εγω αλλα με τα φωτακια του πληκτρολογιου.λειτουργουσε κανονικα αλλα δεν αναβαν τα φωτα στα κουμπια.τελικα την ζημια μου την προκαλουσε το handyday μια εφαρμογη που σου λεει ποια προγραμματα εχεις ανοιχτα.δοκιμασε ενα φορματ.

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρομοιο προβλημα και εγω αλλα με τα φωτακια του πληκτρολογιου.λειτουργουσε κανονικα αλλα δεν αναβαν τα φωτα στα κουμπια.τελικα την ζημια μου την προκαλουσε το handyday μια εφαρμογη που σου λεει ποια προγραμματα εχεις ανοιχτα.δοκιμασε ενα φορματ.

Επειδη το παλλικαρι ανεφερε οτι προκληθηκε μετα απο χτυπημα γι'αυτο λεω/υποθετω οτι ξεκολλησε κατι.Ας κανει φορματ και βλεπουμε...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

το περιμενω την παρασκευη να του κανω ενα φορματ και εχω ακομη εναν τεχνικο για τελευταια λυση να το κοιταξει πριν τα σκασω!
theodoros
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το παλλικαρι ανεφερε οτι προκληθηκε μετα απο χτυπημα γι'αυτο λεω/υποθετω οτι ξεκολλησε κατι.Ας κανει φορματ και βλεπουμε...

α συγνωμη δεν διαβασα καλα...οποτε πιθανο ειναι να μην κανει καλη επαφη.

Link to comment
Share on other sites

Το Handy Day της EpocWare? Το έχω εδώ και πολύ καιρό χωρίς το ελάχιστο πρόβλημα!

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Το Handy Day της EpocWare? Το έχω εδώ και πολύ καιρό χωρίς το ελάχιστο πρόβλημα!

ναι αυτο!τι να σου πω και στον κολλητο μου προκαλεσε το ιδιο προβλημα με εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βάλει στο ΝΟΚΙΑ 6600 ένα πρόγραμα για να παίζει mp3 μολις στέλνω απο τον υπολογιστή ένα κομμάτι mp3 τοτε μου πάει στα εισερχόμενα.Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να το αποθηκέυσω στην καρτα μνήμης;;;;;
Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βάλει στο ΝΟΚΙΑ 6600 ένα πρόγραμα για να παίζει mp3 μολις στέλνω απο τον υπολογιστή ένα κομμάτι mp3 τοτε μου πάει στα εισερχόμενα.Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να το αποθηκέυσω στην καρτα μνήμης;;;;;

θα βαλεις ενα file manager οπως fexplorer, seleq, fileman κλπ και θα το βρεις στο φακελο c,e:\system\mail\00001001_S σε καποιον απο τους φακελους εκει.

Υ.Γ.:c=μνημη τηλεφωνου και e=καρτα μνημης ;)

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα σας παιδια θέλω τις ρυθμίσεις για το 6600 με σινδεση cosmote zοστε να βενς στο internet-wap.

Εχω γραφτεί στην υπερεσια αλλα δεν μπορώ να δω τίποτα στο κινιτό ακόμα.

Προτίνεται μου και εναν καλο explorer για το 6600

Ευχαριστώ.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.

 

http://www.texnokosmos.com

Link to comment
Share on other sites

kai alli mia erotisi otan stelno ena tragoudi 7mb mou leei pos den xoraei kai prepei na diagrapso kati.pos ginetai na paei kanonika

 

Βαλε προσωρινα τα μηνυματα να αποθηκευονται στην MMC και στειλε το τραγουδι και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia!

Tha ithela tin voitheia sas.Exw rwtisei kai palaiotera alla den katafera kati.Psaxnw to full screen caller.Eixa koitaksei sta site pou mou dothikan alla den katafera na vrw kati- vlakepsa mallon kai den kserw na psaxnw... :shock: Sas parakalw therma!Opoios exei to programma as me enhmerwsei me pm,ok ?Sas euxaristw poli!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

pos 8a ta valo na apo8ikeuontai sthn MMC

 

Μηνυματα -> Επιλογες -> Ρυθμισεις -> Αλλο -> Μνημη σε χρηση (Το γραφει και στο manual).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχει δοκιμασει αυτο κανεις.... ειναι ενα πολυ καλο κολπο.Για να ακουτε μουσικη και να παρατησετε τα mp3 players.

 

Ανοιξτε το nero. Στην γραμμη που λεει ''Αρχειο-επεξεργασια κτλ'' βρειτε μια επιλογη με το ονομα Extras νομιζω. Πρεπει ενα εχει ενα προγραμμα μεσα που να κανει convert αρχεια μουσικης. Φορτωστε τα τραγουδια που θελετε (αρκει να μην ειναι σε .wma) . Στις επιλογες για το convert επιλεξτε 16bit-mono στα 11000 και κατι. Καντε το convert και περαστε τα τραγουδια οπως γουσταρετε στο κινητο.

 

Εγω επαθα πλακα με την ποσο καλυτερη ποιοτητα ειχε απο τον mp3 player. Ενα τραγουδι των evanescence που δεν ειχε καθολου μπασο,τωρα γ@----- και δερνει.

Μονο ακουγεται λιγο ψιλοθολα η φωνη του τραγουδιστη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

E, entaksei auto to kseroume alla to thema einai pws den exeis oute playlist oute tipota... :)

 

Genikotera den katalavainw giati asxoleiste akoma me tin mousiki apo to 6600! :confused:

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις σε ότι αφορά τον ήχο στο 6600, όμως έχω καταφέρει να ακούω ικανοποιητικά τα αγαπημένα μου τραγούδια. Το παλεύω μέχρι να μπορέσω να πάρω ένα καινούργιο τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...