Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@oranje για να μπορεσεις να δεις τα mp3 που θα βαλεις στο κινητο σου σαν ηχο κλησης τα τραγουδια πρεπει να εχουν bitrate 128 και γραμμενο καποιο πεδιο στο iD3v2
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paidia problima me to palio mou endokso 6600 pou akoma to xrisimopoiw...

edw kai kairo de douleuoun kala kapoia koubia...

ksafnika de douleuoun ka8olou.

to 2 ,to 5 , to 8 kai to *

to kako einai oti exei kleidwsei to pliktrologio kai de mporw na to kseklidwse me tpt!

ti kanw????kamia idea?

thx

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Paidia problima me to palio mou endokso 6600 pou akoma to xrisimopoiw...

edw kai kairo de douleuoun kala kapoia koubia...

ksafnika de douleuoun ka8olou.

to 2 ,to 5 , to 8 kai to *

to kako einai oti exei kleidwsei to pliktrologio kai de mporw na to kseklidwse me tpt!

ti kanw????kamia idea?

thx

Επιχειρείς να ανοίξεις το κινητό για να καθαρίσεις την περιοχή κάτω από το πληκτρολόγιο.

Κοίταξε το παρακάτω link:

 

Kαλό ξεμοντάρισμα!

PS. Σε περίπτωση που δεν θέλεις να το ρισκάρεις πήγαινε σε ένα Nokia Shop. Μόνο που μπορεί να σου χρεώσουν ολόκληρο πληκτρολόγιο + τη δουλειά που θα κάνουν. Τώρα ακριβές κοστολόγιο μην με ρωτήσεις. :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Psaxnw powerpoint viewer gia to 6600.

An mporei kapoios na boh8hsei 8a tou eimai eugnomwn.

An uparxei kati gia word kai acrobat reader to 8elw epishs.

 

Thanks!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2004435#post2004435 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Psaxnw powerpoint viewer gia to 6600.

An mporei kapoios na boh8hsei 8a tou eimai eugnomwn.

An uparxei kati gia word kai acrobat reader to 8elw epishs.

 

Thanks!!

Για να μην μπαίνεις στον κόπο των εγγραφών και του ψαξίματος,

http://www.nokia.com.gr/A4328211 :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Paidia problima me to palio mou endokso 6600 pou akoma to xrisimopoiw...

edw kai kairo de douleuoun kala kapoia koubia...

ksafnika de douleuoun ka8olou.

to 2 ,to 5 , to 8 kai to *

to kako einai oti exei kleidwsei to pliktrologio kai de mporw na to kseklidwse me tpt!

ti kanw????kamia idea?

thx

 

Εμενα προχτες δεν μου δουλευε το 1 το 4 κ το 7!

Το δεξι πληκτρο της επιλογης διπλα στο joystick δεν δουλευει κανα μηνα αλλα την παλευα κ διχως αυτο. Μαλλον το πληκτρολογιο μου χρειαζεται εναν βαρβατο καθαρισμο! Λετε να χρειαστει τιποτα αλλο? Μεχρι 15 ευρω που ακουσα οτι κανει στην NOKIA τα δινω. (κ στον Γερμανο που ρωτησα τοσα μου ζητησαν) Λεω βεβαια να παω κατευθειαν σε μαγαζι της ΝΟΚΙΑ για να κανω κ αναβαθμιση στο firmware. Που μπορω να δω ποια ειναι η τελευταια εκδοση που βγηκε κ ποτε βγηκε? Τωρα εχω την 4.09.1 απο τον Απριλη του 2004 που το ειχα παρει. Θα δω διαφορα ή τσαμπα αλλο ενα 15αρι?

(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι η V 5.53.0 (30-12-2004)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κανείς από το mobile-parts κανένα προϊόν ;

Έχω παραγγείλει συγκεκριμένα την μαύρη πρόσοψη εδώ και ενάμιση μήνα αλλά ακόμη να τη δω.

Βέβαια μου έχει έρθει mail ότι και καλά λόγω διακοπών θα αργήσουν να μου τη στείλουνε.

Είναι αξιόπιστο το εν λόγω site ; :what:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κανείς από το mobile-parts κανένα προϊόν ;

Έχω παραγγείλει συγκεκριμένα την μαύρη πρόσοψη εδώ και ενάμιση μήνα αλλά ακόμη να τη δω.

Βέβαια μου έχει έρθει mail ότι και καλά λόγω διακοπών θα αργήσουν να μου τη στείλουνε.

Είναι αξιόπιστο το εν λόγω site ; :what:

Υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια; Θα πρότεινα να επικοινωνήσεις μαζί τους... :O
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια; Θα πρότεινα να επικοινωνήσεις μαζί τους... :O

Μου έστειλαν mail και μου είπαν ότι τα καταστήματα στο εξωτερικό είναι κλειστά λόγω διακοπών και ότι τα προϊόντα που παράγγειλα θα μου αποσταλούν το συντομότερο δυνατό.

Μόλις τους έστειλα mail και τους ρώτησα τι ακριβώς γίνεται με την παραγγελία μου και να με ενημερώσουν σχετικά με αυτήν.

Μακάρι να μην έχουν τελειώσει τα αποθέματα γιατί πραγματικά η πρόσοψη ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!

 

PS. Την παραγγελία την έκανα ημέρα Πέμπτη 16 Αυγούστου 2007.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν mail και μου είπαν ότι τα καταστήματα στο εξωτερικό είναι κλειστά λόγω διακοπών και ότι τα προϊόντα που παράγγειλα θα μου αποσταλούν το συντομότερο δυνατό.

Μόλις τους έστειλα mail και τους ρώτησα τι ακριβώς γίνεται με την παραγγελία μου και να με ενημερώσουν σχετικά με αυτήν.

Μακάρι να μην έχουν τελειώσει τα αποθέματα γιατί πραγματικά η πρόσοψη ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!

 

PS. Την παραγγελία την έκανα ημέρα Πέμπτη 16 Αυγούστου 2007.

 

Να αλλάξεις μαγαζί. Είχα πάρει πέρισι μία μπαταρία (οχι αυθεντική) που στο site τους έλεγε ότι είναι 1200mah ενώ όταν την πήρα στα χέρια μου έγραφε 900, ίση με την μανίσια δηλαδή. Τους πήρα τηλέφωνο να τους τα ψάλω(και έχω και την συνομιλία) και μου είπαν ότι η έταιρία έτσι τους λέει και αυτο τον τίτλο βάζουν. Μου λέει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να την στείλω πίσω και θα παραλάβω τα χρήματα μου εκτός φυσικά τα μεταφορικά που είναι ~7€ + ~7€ για να πάει πίσω. Περίπου όσο κάνει η μπαταρία δηλαδή... Μετά απο το τηλεφώνημα άλλαξαν τον τίτλο στο site τους και το έκαναν 900mah. Δεν έκανα καμία ενέργεια και φυσικά δεν ξαναμπήκα στο site τους.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξεις μαγαζί. Είχα πάρει πέρισι μία μπαταρία (οχι αυθεντική) που στο site τους έλεγε ότι είναι 1200mah ενώ όταν την πήρα στα χέρια μου έγραφε 900, ίση με την μανίσια δηλαδή. Τους πήρα τηλέφωνο να τους τα ψάλω(και έχω και την συνομιλία) και μου είπαν ότι η έταιρία έτσι τους λέει και αυτο τον τίτλο βάζουν. Μου λέει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να την στείλω πίσω και θα παραλάβω τα χρήματα μου εκτός φυσικά τα μεταφορικά που είναι ~7€ + ~7€ για να πάει πίσω. Περίπου όσο κάνει η μπαταρία δηλαδή... Μετά απο το τηλεφώνημα άλλαξαν τον τίτλο στο site τους και το έκαναν 900mah. Δεν έκανα καμία ενέργεια και φυσικά δεν ξαναμπήκα στο site τους.

Στην περίπτωση της πρόσοψης δεν υπάρχει θέμα με τα χαρακτηριστικά της.

Αυτό που είδα στο screenshot αυτό και θα παραλάβω(έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω).

Κι αν δεν παραλάβω αυτό που περίμενα θα πάρω κάτι παρόμοιο(με ενδιαφέρει να το κάνω μαύρο).

Το θέμα όμως είναι ότι έχει αργήσει πολύ. Εσένα πόσο καιρό κάνανε να σου στείλουν την μπαταρία ;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση της πρόσοψης δεν υπάρχει θέμα με τα χαρακτηριστικά της.

Αυτό που είδα στο screenshot αυτό και θα παραλάβω(έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω).

Κι αν δεν παραλάβω αυτό που περίμενα θα πάρω κάτι παρόμοιο(με ενδιαφέρει να το κάνω μαύρο).

Το θέμα όμως είναι ότι έχει αργήσει πολύ. Εσένα πόσο καιρό κάνανε να σου στείλουν την μπαταρία ;

 

Ρε συ παράδειγμα σου έδωσα για να δείς πόσο συνεπείς είναι... 2-3μέρες έκανε.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ παράδειγμα σου έδωσα για να δείς πόσο συνεπείς είναι... 2-3μέρες έκανε.

Εγώ την παραγγελία την έκανα Αύγουστο και ακόμα να μου τη φέρουνε.

Άντε να βάλω και τη μια βδομάδα των διακοπών και καλά να πω εντάξει.

Αλλά έχουν περάσει 2 μήνες και ακόμα να τη δω την πρόσοψη. Έλεος δηλαδή.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την παραγγελία την έκανα Αύγουστο και ακόμα να μου τη φέρουνε.

Άντε να βάλω και τη μια βδομάδα των διακοπών και καλά να πω εντάξει.

Αλλά έχουν περάσει 2 μήνες και ακόμα να τη δω την πρόσοψη. Έλεος δηλαδή.

Ε πάρ'τους κανα τηλέφωνο...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ε πάρ'τους κανα τηλέφωνο...

Ο αριθμός τους ; :this:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός τους ; :this:

 

Ημαρτον ρε παιδια :rolleyes:

http://mobile-parts.gr/catalog/contact_us.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Είναι έτοιμο το πληκτρολόγιο και περιμένουν την πρόσοψη των 3 κομματιών (εμπρόσθια, πίσω καπάκι, άνω κλιπ κάμερας).

Μόλις έρθουν μου τα έστειλε με τη μια λέει. :yahoo: :D

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Για σας πέδες θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να λειτουργήσω

Το windows live messenger (MSN) στο κινητό μου Ν6600 μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για σας πέδες θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να λειτουργήσω

Το windows live messenger (MSN) στο κινητό μου Ν6600 μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό ευχαριστώ

Έχει ένα σωρό sites στα οποία μπορείς να βρεις την εν λόγω εφαρμογή καθώς επίσης και πληθώρα άλλων εφαρμογών αφού πρώτα κάνεις μια εγγραφή.

 

xxxxxxxxxxxxxxx

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προχτες δεν μου δουλευε το 1 το 4 κ το 7!

Το δεξι πληκτρο της επιλογης διπλα στο joystick δεν δουλευει κανα μηνα αλλα την παλευα κ διχως αυτο. Μαλλον το πληκτρολογιο μου χρειαζεται εναν βαρβατο καθαρισμο! Λετε να χρειαστει τιποτα αλλο? Μεχρι 15 ευρω που ακουσα οτι κανει στην NOKIA τα δινω. (κ στον Γερμανο που ρωτησα τοσα μου ζητησαν) Λεω βεβαια να παω κατευθειαν σε μαγαζι της ΝΟΚΙΑ για να κανω κ αναβαθμιση στο firmware. Που μπορω να δω ποια ειναι η τελευταια εκδοση που βγηκε κ ποτε βγηκε? Τωρα εχω την 4.09.1 απο τον Απριλη του 2004 που το ειχα παρει. Θα δω διαφορα ή τσαμπα αλλο ενα 15αρι?

 

Piga sto germano kai rwtisa kai mou lene oti o ka8arismos kanei 15euro , alla ama 8elei allagma to pliktrologio . allazei oli i plakera kai 8eloun 65euro (OMG)...

sti nokia den exw prolabei na paw na rwtisw, alla de nomizw na 8elei ka8arismo.

Thx kai to filo edwse to link sto utube gia na to kanw bides tokinito m alla de to epixeiro...to exw anoiksei ka8arisa ligaki ti skoni alla na to kanw bides de paizei.(den exw kai ta ergalia)

poso pisteuetai oti 8a kostizei sti nokia i allagi pliktrologiou?

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

poso pisteuetai oti 8a kostizei sti nokia i allagi pliktrologiou?

 

Γύρω στα 10-15 €.

Παραπάνω δεν νομίζω.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...