Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις πως μπορω να μετατρεψω mpg, mpeg, avi wmv αρχεια σε 3gp και mp4;

 

Έχω βρει ένα προγραματάκι! Το ImTOO MPEG Encoder! Υποστηρίζει αρκετές μορφές! Το θέμα είναι ότι τα mp4 που φτιάχνει δεν αναπαράγονται από το κινητό! Μάλλον πρέπει να συμπιέζονται με κατάλληλα codecs! Πχ έχω ένα βιντεάκι που στα στοιχεία έχει επέκταση mp4 αλλά στην μορφή λεει 3gp.

 

Επίσης, 3gp μπορείς να φτιάξεις πολύ απλά από τον Player της Nokia που Nokia PC Suite!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παίδες, τι γίνεται με αυτές τις αναβαθμίσεις...? Έχω γυρίσει 2 Νokia Club στην περιοχή του Ζωγράφου και τη μία μου λένε..."δεν είναι εδώ ο τεχνικός (!)" και την άλλη... "δεν έχουμε ακόμα αναβάθμιση γι' αυτό το μοντέλο...(!!!)"

Έχω την 3.23 και θέλω να πάω στην 3.30 μπας και διορθωθεί το πρόβλημα με τους ήχους κλήσης, καθώς και με την αναζήτηση σήματος, αφού όπως είδα στο 9volto, με την 3.30 βρίσκει πολύ καλύτερα σήμα.

Για το ζήτημα με τους ήχους κλήσης, να πω ότι δεν είναι καθόλου ελαττωματικά τα ηχεία, αλλά είναι θέμα λογισμικού. Αν είχε πρόβλημα, τότε θα το είχε και κατά την κανονική αναπαραγωγή των ήχων...

Όποιος έχει βάλει την 3.30 παρακαλώ να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, τι γίνεται με αυτές τις αναβαθμίσεις...? Έχω γυρίσει 2 Νokia Club στην περιοχή του Ζωγράφου και τη μία μου λένε..."δεν είναι εδώ ο τεχνικός (!)" και την άλλη... "δεν έχουμε ακόμα αναβάθμιση γι' αυτό το μοντέλο...(!!!)"

Έχω την 3.23 και θέλω να πάω στην 3.30 μπας και διορθωθεί το πρόβλημα με τους ήχους κλήσης, καθώς και με την αναζήτηση σήματος, αφού όπως είδα στο 9volto, με την 3.30 βρίσκει πολύ καλύτερα σήμα.

Για το ζήτημα με τους ήχους κλήσης, να πω ότι δεν είναι καθόλου ελαττωματικά τα ηχεία, αλλά είναι θέμα λογισμικού. Αν είχε πρόβλημα, τότε θα το είχε και κατά την κανονική αναπαραγωγή των ήχων...

Όποιος έχει βάλει την 3.30 παρακαλώ να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα.

Πήγαινε στο νοκια σοπ στην Κατεχάκη (Ελληνορώσων)....Εκεί θα σε εξυπηρετήσουν σίγουρα και άμεσα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ό,τι "τα πήρα" λίγο στο κρανίο, γιατί με ενοχλεί που ασχολούμαστε με λεπτομέρειες της λεπτομέρειας και όχι με σοβαρά θέματα για να βελτιώσουμε τη συσκευή μας, τη χρήση της και για να βοηθήσουμε άλλους φίλους-χρήστες στα (θέλω να πιστεύω) σοβαρότερα προβλήματά τους...

 

Πολύ σωστή η αποψή σου αλλά δεν θέλω όταν το βάζω να χτυπά από την αρχή δυνατά αυτό να ανεβαίνει σιγά σιγά. Το ίδιο "πρόβλημα" που δεν μου άρεσε είχε το S55 της siemens που αν έβαζες μέγιστο ήχο χτυπούσε και η δόνηση για να προφυλάξει το αυτί σου από την μεγάλη ένταση. Ποτέ δεν "διορθώθηκε" διότι έτσι προφανώς το ήθελε η εταιρία.

 

Αν είναι θέμα λογισμικού πάω πάσο, αν και δεν μου φαίνεται κάτι τέτοιο. Έχεις την 3.23, την 3.25 ή την 3.30 έκδοση? Το δικό μου έχει την 3.25...

Μήπως για να μη τα ρίχνουμε όλα και στο λογισμικό, έχει να κάνει με παρτίδα με ελαττωματικά ηχεία? Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλάζουν τα πράγματα...

 

Προσωπικά έχω την 3.23 και γι' αυτό λέω μην τυχόν διορθώθηκε σε άλλες εκδόσεις. Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα στο ηχείο. Αν ήταν έτσι δεν θα ακούγονταν καθόλου.

 

Προσωπικά τον ήχο τον έχω ρυθμισμένο στο Ringing, level 3/5. Δοκίμασα και σε Ascending, level 3/5 και η διαφορά που υπήρχε είναι ό,τι πέρασαν περίπου 5 δευτερόλεπτα για να φτάσει η ήχος στη στάθμη που έχει το Ringing, level 3/5, χρόνος που θεωρώ είναι απόλυτα λογικός...

Για την υπενθύμιση, υπερθεματίζω και εγώ. Ο προεπιλεγμένος ήχος είναι επιεικώς απαράδεκτος και δεν υπάρχει και δυνατότητα αλλαγής (προς το παρόν, ελπίζω).

 

 

Βάλε τον ήχο σε 5/5 και μετά δες τι γίνεται please !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, τι γίνεται με αυτές τις αναβαθμίσεις...? Έχω γυρίσει 2 Νokia Club στην περιοχή του Ζωγράφου και τη μία μου λένε..."δεν είναι εδώ ο τεχνικός (!)" και την άλλη... "δεν έχουμε ακόμα αναβάθμιση γι' αυτό το μοντέλο...(!!!)"

Έχω την 3.23 και θέλω να πάω στην 3.30 μπας και διορθωθεί το πρόβλημα με τους ήχους κλήσης, καθώς και με την αναζήτηση σήματος, αφού όπως είδα στο 9volto, με την 3.30 βρίσκει πολύ καλύτερα σήμα.

Για το ζήτημα με τους ήχους κλήσης, να πω ότι δεν είναι καθόλου ελαττωματικά τα ηχεία, αλλά είναι θέμα λογισμικού. Αν είχε πρόβλημα, τότε θα το είχε και κατά την κανονική αναπαραγωγή των ήχων...

Όποιος έχει βάλει την 3.30 παρακαλώ να μας πει αν λύθηκε το πρόβλημα.

 

Don Karlos, στο Nokia Shop της Κάνιγγος που ρώτησα πριν 2 εβδομάδες έχουν την 3.30 έκδοση και ο υπάλληλος μου συνέστησε να κρατήσω ένα backup επαφών-μηνυμάτων κλπ. πριν το πάω για αναβάθμιση. Το λέω για να το έχεις υπόψη σου και μη χάσεις τα δεδομένα σου...

 

Πάντως με την 3.25 που έχω δεν είδα προβλήματα στη στάθμη σήματος. Για τους ήχους τα έχουμε πει, μην τα επαναλαμβάνουμε...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστή η αποψή σου αλλά δεν θέλω όταν το βάζω να χτυπά από την αρχή δυνατά αυτό να ανεβαίνει σιγά σιγά. Το ίδιο "πρόβλημα" που δεν μου άρεσε είχε το S55 της siemens που αν έβαζες μέγιστο ήχο χτυπούσε και η δόνηση για να προφυλάξει το αυτί σου από την μεγάλη ένταση. Ποτέ δεν "διορθώθηκε" διότι έτσι προφανώς το ήθελε η εταιρία.

 

Λοιπόν, το έβαλα στο ringing και σε στάθμη 5/5 και με δόνηση παράλληλα και αυτό παρατήρησα είναι ό,τι για 2 δευτερόλεπτα το mp3 έπαιξε με δυνατή μεν ένταση αλλά λίγο χαμηλότερη από την επιλεγμένη και αμέσως μετά (δηλαδή στη 2η δόνηση) έφτασε στην κορυφή. Μάλλον πρέπει το κάνει αυτό για να προστατέψει το ηχείο του κινητού...

Προσωπικά έχω την 3.23 και γι' αυτό λέω μην τυχόν διορθώθηκε σε άλλες εκδόσεις. Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα στο ηχείο. Αν ήταν έτσι δεν θα ακούγονταν καθόλου.

 

Μη το λες, μη το λες... :)

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη φορά που γράφω σ'αυτό το forum και θα ήθελα να σας συγχαρώ για τις τόσες πληροφορίες σχετικά με το 6230i που έχουν καταγραφεί.

Είμαι προς το παρόν υποψήφιος αγοραστής του συγκεκριμμένου τηλ. αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις για αυτό:

 

1. Τελικά το firmware που φοράει ( latest ver. 3.3 ) είναι τόσο προβληματικό που να καθιστά απαγορευτική την αγορά του ή τα bugs υπάρχουν ( όπως διάβασα σε διάφορα threas ) θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν ψιλοπράγματα;

 

2. Στο review του συγκεκριμμένου τηλ. αναφέρει:

 

"η σύνδεση με τον υπολογιστή μέσω USB καλωδίου χαρακτηρίζεται πλέον ως plug and play (ουσιαστικά, τα Windows XP θα αναγνωρίσουν αυτόματα το Nokia 6230i ως αφαιρούμενο μέσο για την αποθήκευση δεδομένων, επιτρέποντας την άμεση αντιγραφή αρχείων)".

 

Αν κατάλαβα καλά το τηλ. μπορεί να παίξει και το ρόλο ενός usb stick δίνοντας την δυνατότητα στον κάτοχό του να μεταφέρει ότιδήποτε αρχεία θελήσει;

 

Στο επίσημο site της ΝΟΚΙΑ αναφέρονται τρία (3) καλώδια ( CA-42, DKU-2, DKU-5 ) τα οποία απο την foto που υπάρχει φαίνονται να είναι όλα τους USB χωρίς να αναφέρεται τί διαφορά έχουνε μεταξύ τους. Εάν το τηλ. γίνεται USB stick για μεταφορά αρχείων ποιο απο τα τρία είναι το καταλληλότερο;

 

Ευχαριστώ...

:worry: :cry: :X :w00t: :mad:
Link to comment
Share on other sites

1. Δε θα το έλεγα. Έχω το 3.25 και πολλά από τα προβλήματα που αναφέρουν χρήστες που έχουν την 3.23 έχουν ήδη εξαλειφθεί, οπότε μη ανησυχείς... Με κάθε νέα έκδοση διορθώνονται και περισσότερα.

 

2. Και με BT το ίδιο ακριβώς γίνεται (Για τα USB καλώδια δε γνωρίζω τις διαφορές τους) Βλέπεις την δομή των φακέλων στο τηλέφωνό σου μέσω του windows explorer και κάνεις κατά βούληση μεταφορές αρχείων, mp3, etc. Μπορείς βέβαια να χρησιμοποιήσεις και το Nokia Suite για αυτό το σκοπό... Αν έχεις βάλει και MMC την βλέπεις και αυτή με το ίδιο τρόπο.

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το έβαλα στο ringing και σε στάθμη 5/5 και με δόνηση παράλληλα και αυτό παρατήρησα είναι ό,τι για 2 δευτερόλεπτα το mp3 έπαιξε με δυνατή μεν ένταση αλλά λίγο χαμηλότερη από την επιλεγμένη και αμέσως μετά (δηλαδή στη 2η δόνηση) έφτασε στην κορυφή. Μάλλον πρέπει το κάνει αυτό για να προστατέψει το ηχείο του κινητού...

 

Άρα έχουμε δίκιο σε αυτά που λέγαμε! Στο Siemens η δικαιολόγηση ήταν ότι θέλανε να προστατέψουν το αυτί στην αρχή για αυτό και όταν το έβαζες στην δυνατή σκάλα δούλευε και η δόνηση μαζί χωρίς να την έχεις ενεργοποιημένη. Σου είπα βάλε μόνο τον ήχο σε 5/5 (χωρίς δόνηση), παρακολούθησέ το και πες μας τι παρατήρησες. Γι' αυτό που παρατηρήσαμε λέμε πολλοί εδώ μέσα και όχι για ντουντούκες κ.α. Αν ήθελε να το προστατέψει δεν θα το άφηνε να χτυπά καθόλου δυνατά (νομίζω).

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα την 3.30 στο Nokia shop στη Σόλωνος. Το πρόβλημα δε διορθώθηκε με τον ήχο. Στη στάθμη 4/5 πάντως παίζει κανονικά χωρίς διαβάθμιση... Τέλοσπάντων το έχω στα 4/5 και είμαι οκ.

Εδώ θέλω να επισημάνω ότι το τηλέφωνο δεν είναι καθόλου buggy, απλά έχει κάποια πράγματα που χρίζουν διόρθωση (όπως και κάθε κινητό άλλωστε). Όσοι "ψήνονται" να το αγοράσουν μην το σκεφτούν καθόλου. Το τηλέφωνο είναι απλά υπέροχο και με έκανε να εκτιμήσω ξανά την κατασκευάστρια εταιρεία...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Άρα έχουμε δίκιο σε αυτά που λέγαμε! Στο Siemens η δικαιολόγηση ήταν ότι θέλανε να προστατέψουν το αυτί στην αρχή για αυτό και όταν το έβαζες στην δυνατή σκάλα δούλευε και η δόνηση μαζί χωρίς να την έχεις ενεργοποιημένη.

 

Ναι, και για το αυτί που λες έχει κάποια βάση. Μη ξεχνάς όμως και το ηχείο θα έχει πρόβλημα αν ταλαντωθεί ξαφνικά με μεγάλη ένταση. Έτσι του δίνει μια προένταση κάτω από το επίπεδο κορεσμού και μετά από 2 (έλεος, μόνο δύο δευτερολεπτάκια είναι βρε παιδιά) δευτερόλεπτα, δίνει τέρμα τα γκάζια...

 

Σου είπα βάλε μόνο τον ήχο σε 5/5 (χωρίς δόνηση), παρακολούθησέ το και πες μας τι παρατήρησες. Γι' αυτό που παρατηρήσαμε λέμε πολλοί εδώ μέσα και όχι για ντουντούκες κ.α. Αν ήθελε να το προστατέψει δεν θα το άφηνε να χτυπά καθόλου δυνατά (νομίζω).

 

Ό,τι είχα γράψει σε προηγούμενο ποστ ισχύει απλά τώρα το έκανα όπως ακριβώς το θέλεις (δες και παραπάνω). Και βέβαια χωρίς δόνηση και στην κλήση εννοείται ό,τι δεν δονήθηκε η συσκευή... ΟΚ?

 

Ουφ, μπορούμε να μη το ξεχειλώσουμε άλλο με το θέμα του ήχου?

 

Υ.Γ.: Οι παραθέσεις σου δεν λειτουργούν σωστά...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάω αύριο το κινητό για αναβάθμιση. Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος αν τα δεδομένα που έχω στην κάρτα μνήμης και γενικά στην Εκθεση θα είναι ασφαλή ή θα χαθούν;
Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάω αύριο το κινητό για αναβάθμιση. Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος αν τα δεδομένα που έχω στην κάρτα μνήμης και γενικά στην Εκθεση θα είναι ασφαλή ή θα χαθούν;

 

Την καρτα μνημης κατα την διαρκεια της αναβαθμισης μπορεις να την βγαλεις απο το κινητο.Αλλα ετσι κι αλλιως δεν προκειται να χαθουν τα δεδομενα σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Είμαι καινουριος στο forum και σκέφτομαι να το αγοράσω...Θέλω να ρωτήσω κάτι...Έχεί ποιο καινούρια έκδοσή από την 3.30;Πως μπορώ να το δω αυτό;

 

 

:) :) :) Ευχαριστώ!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ορισμένες ερωτησούλες:

1) Εγώ κάνω μια ώρα κλήσεις την ημέρα, στέλνω 30 sms περίπου και σίγουρα λίγο ράδιο και κάνα βίντεακι να τραβήξω και πλοήγηση στο menu, με τέτοια χρήση πόσο περίπου θα κρατάει η μπαταρία του;

2) Ηχογράφηση συνομιλίας γίνεται έτσι; Αν ναι, όταν μιλάς με κάποιον στο τηλέφωνο και θες να γράψεις τη συνομιλία, μπορείς να το κάνεις χωρίς να το καταλάβει ο άλλος ή θα ακουστεί κάποιος χαρακτηριστικός ήχος;

3) Από πλευράς ποιότητας κατασκευής είναι καλό ή τα πλαστικά του μετά απο κάποιο καιρό χρήσης θα αρχίσουν να "τρίζουν"; Αυτό το ρωτάω κυρίως επειδή έχει αποσπόμενες προσόψεις και φοβάμαι πως θα έχει κάποια "αδυναμία" σε αυτόν τον τομέα.

4) Και κάτι τελευταίο. Η ηχογράφηση ήχου ή κάποιας συνομιλίας έχει χρονικό όριο;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μια γρήγορη ερώτηση απο μένα:

 

Φίλος που είχε το 6230 πέρασε στο 6230i. Είχε μια 512 ΜΜC την οποία διατήρησε. Το 6230i όμως

α) Δεν βλέπει τα mp3 του στην MMC τα οποία είναι αποθκευμένα σε καταλόγους του τύπου \artist\(titles).

b) Δεν βλέπει τα βιντεάκια που είχε τρβήγξει με το 6230.

 

Είδα πια version sw έχει αλλα δεν θυμάμαι ακριβώς το νούμερο. Απο την ημερομηνία της όμως πρέπει να ήταν αρκετά παλιά, Μάρτη μεριά. Έχετε και εσείς αυτα τα προβλήματα; Αντιμετωπίζονται;

 

Ευχαριστω και συγνώμη αν έχουν απαντηθεί! :O

Link to comment
Share on other sites

Έχω ορισμένες ερωτησούλες:

1) Εγώ κάνω μια ώρα κλήσεις την ημέρα, στέλνω 30 sms περίπου και σίγουρα λίγο ράδιο και κάνα βίντεακι να τραβήξω και πλοήγηση στο menu, με τέτοια χρήση πόσο περίπου θα κρατάει η μπαταρία του;

2) Ηχογράφηση συνομιλίας γίνεται έτσι; Αν ναι, όταν μιλάς με κάποιον στο τηλέφωνο και θες να γράψεις τη συνομιλία, μπορείς να το κάνεις χωρίς να το καταλάβει ο άλλος ή θα ακουστεί κάποιος χαρακτηριστικός ήχος;

3) Από πλευράς ποιότητας κατασκευής είναι καλό ή τα πλαστικά του μετά απο κάποιο καιρό χρήσης θα αρχίσουν να "τρίζουν"; Αυτό το ρωτάω κυρίως επειδή έχει αποσπόμενες προσόψεις και φοβάμαι πως θα έχει κάποια "αδυναμία" σε αυτόν τον τομέα.

4) Και κάτι τελευταίο. Η ηχογράφηση ήχου ή κάποιας συνομιλίας έχει χρονικό όριο;

 

 

1)Υπολόγισε περίπου δύο μέρες με αυτήν την χρήση!

 

2)Γίνεται! Δεν ξέρω αν το καταλαβαίνει ο άλλος, πάντως ακούγεται ο ήχους που ακούγεται όταν ξεκινάει και η κανονικά ηχογράφηση(εκτός συνομιλίας).

 

3)Πολύ καλό! Οι προσόψεις σταθερότατες!

 

4)Μέγστο 1 ώρα(εφόσον βέβαια η μνήμη σου δεν είναι γεμάτη)

Link to comment
Share on other sites

ΜΙα απορια κι εγω:Τα ακουστικα handsfree πως ειναι κατα την αναπαραγωγη mp3 kαι akroash radio?Ειναι αρκετα δυνατα αν τα βαλεις στο τερμα π.χ σαν του sx1?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά όλες πρέπει να το κάνουν αφού κατά πως φαίνεται είναι μέρος της διαδικασίας αρχικοποίησης/εκκίνησης της συσκευής...

Επίσης παρατήρησα ότι μόλις τελείωσε η φόρτιση της μπαταρίας ,στιγμιαία άσπρισε η οθόνη και αμέσως η φράση ’’φόρτιση ολοκληρώθηκε’’ ΟΚ

Αυτό σας φένεται normal?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια κι εγω:Τα ακουστικα handsfree πως ειναι κατα την αναπαραγωγη mp3 kαι akroash radio?Ειναι αρκετα δυνατα αν τα βαλεις στο τερμα π.χ σαν του sx1?

 

Είναι τα κλασσικά HDS-3 της NOKIA. Δεν είναι και τα ομορφότερα του κόσμου :cool: αλλά τη δουλειά τους την κάνουν καλά. Αυτό που παρατήρησα και δεν έχει να κάνει με τα ακουστικά αλλά με την μέγιστη ένταση ήχου που δίνει στη έξοδο το κινητό είναι ό,τι σε πολύ θορυβώδες περιβάλλον ακόμη και στο μέγιστο δεν θα ακούς πολύ καθαρά. Λογικό εφόσον λόγω σχεδίασης επιτρέπουν μεγάλο ποσοστό του περιβάλλοντος ήχου να γίνεται αντιληπτός από το χρήστη...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Επίσης παρατήρησα ότι μόλις τελείωσε η φόρτιση της μπαταρίας, στιγμιαία άσπρισε η οθόνη και αμέσως η φράση ’’φόρτιση ολοκληρώθηκε’’ ΟΚ. Αυτό σας φένεται normal?

 

Κανονικότερο δεν γίνεται... Αν μάλιστα αφήσεις το κινητό και μπει σε screen saver mode και προσπαθήσεις να προσπελάσεις το μενού το ίδιο μύνημα θα εμφανιστεί ξανά (σαν να σου λέει, οκ φίλε, βγάλε τον φορτιστή, όσο και να προσπαθείς δεν πρόκειται να με γεμίσεις παραπάνω...)

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Είμαι καινουριος στο forum και σκέφτομαι να το αγοράσω...Θέλω να ρωτήσω κάτι...Έχεί ποιο καινούρια έκδοσή από την 3.30;Πως μπορώ να το δω αυτό; Ευχαριστώ!!!

 

Απ' όσα γνωρίσουμε η τελευταία έκδοση είναι η 3.30.

Μπορείς να ελέγξεις ποιά έκδοση έχεις πληκτρολογώντας στην οθόνη αναμονής *#0000# ...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...