Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρήκε κανείς το επιστημονικό κομπιουτεράκι που έχει το 6233 - 6234 - 6270 -6280 και το εγκατέστησε στο 6230i για να δούμε αν δουλεύει????? Αν κάποιος το έκανε, το χρειάζομαι παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στη παρέα, σας αφήνω το εορτολόγιο, πηγαίνω διακοπές Πάρο, καλό καλοκαίριιι!!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει theme creator για το 6230ι???

Και εγω αυτήν την απορία εχω...Ξερει κανείς ρε παιδιά;Έστω γενικως για nokia οπώς με τη Sony erricsson...

 

Παίδες άκυρο...κατι βρήκα....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει theme creator για το 6230ι???

 

Βεβαίως και υπάρχει όπως και υπάρχει και emulator για το κινητό. Πάτε στο http://www.forum.nokia.com κάνετε register και ψάξτε για προγράμματα των series 40.

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση λογισμικού, 3,81 για το 6230i.

 

Μήπως γνωρίζουμε τι περιλαμβάνει αυτή?

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να με βοηθησει καποιος???

Εχω το 6230ι και θελω να ενεργοποιησω τα mms.

Εκανα ολες τις απαραιτητες ενεργιες αλλα τιποτα!!!

Εστειλα μυνυμα για τις ρυθμισεις αλλα τιποτα...

Μου λεγανε απο το τηλ καποιες ρυθμισεις αλλα στο κινιτο μου δεν υπαρχουν καθολου!!!:mad:

Τι να κανω????:blink: :worry: :wacko: :cry:

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα ρε παιδια τι θελετε να πειτε..να μην ξεχναμε να κραταμε τις καρτες στο κινητο αλλα να τις παιρνουμε..πεστε οτι τις ξεχναμε..απο που κ ως που να κλειδωσουν??:what:
Link to comment
Share on other sites

Εξήγησα παραπάνω φίλε... BUG

Προηγούμενα κινητά:

Ericsson GA628i, Nokia 3210, Nokia 3310, Samsung N100, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7600, Nokia 6600 (2), Sony Ericsson K700i, Nokia 6600 (3), Sony Ericsson V800, Sony Ericsson K700i (2), Nokia 7710

Το κινητό μου:

Nokia N93

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου... Η κάρτα βέβαια δεν αχρηστεύεται... Μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις στον υπολογιστή... Επίσης έμαθα πως κάπως ξεκλειδώνει αλλά δεν ξέρω πως...

Προηγούμενα κινητά:

Ericsson GA628i, Nokia 3210, Nokia 3310, Samsung N100, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7600, Nokia 6600 (2), Sony Ericsson K700i, Nokia 6600 (3), Sony Ericsson V800, Sony Ericsson K700i (2), Nokia 7710

Το κινητό μου:

Nokia N93

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, έχεις Cosmote. Πήγαινε στο Topic της cosmote... Συγκεκριμένα Topic για mms της Cosmote, πήγαινε στο ------>>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=13098&page=11
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζουμε τι περιλαμβάνει αυτή?

 

Οχι δυστηχώς. Την πέρασα σε κανα δυο τηλέφωνα ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Διορθωνει ενα μικρο bug που εκοβε την συνδεση bluetooth. Δεν το εχω συναντηση με την 3.80 βεβαια οποτε αν δεν εχεις δεν χρειαζετε να την κανεις.
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Πέδες έχω ένα πρόβλημα. Από εχτές το κινητό μου όταν με περνούν τηλέφωνο και το ανοίγω για να μιλήσω ανοίγει αυτόματα σε ανοιχτή ακρόαση και ακόμα και να πατήσω να μην έχει ανοιχτή ακρόαση αυτό έχει!
Link to comment
Share on other sites

Πέδες έχω ένα πρόβλημα. Από εχτές το κινητό μου όταν με περνούν τηλέφωνο και το ανοίγω για να μιλήσω ανοίγει αυτόματα σε ανοιχτή ακρόαση και ακόμα και να πατήσω να μην έχει ανοιχτή ακρόαση αυτό έχει!

Σοβαρα???:blink: Τουλαχιστον ειναι στην εγγιηση???:blink:

Αμα ειναι τρεχα στη νοκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά δεν μου λέει κάτι! Αν κάποιος έχει βάλει την 3.80 συνεχίζει ο ήχος να χτυπά ανεβαίνοντας και ας έχεις επίπεδο 5? Το τηλ. "ανοίγει" αν έχεις υπενθύμιση και ας είναι κλειστό (τα SE και SIEMENS το κάνουν :mad: ), μπορείς να αλλάξεις τον ήχο υπενθύμισης? Διορθώθηκε κάτι από αυτά, γιατί για να κάνω την αναβάθμιση μου ζητά ο Νόκια Club 10euro. Ας απαντήσει κάποιος που έχει την 3.80. Thank's

 

Γεια σας παιδιά

 

Έχω την 3.81 και το πρόβλημα με το επίπεδο 5 παραμένει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

 

Έχω την 3.81 και το πρόβλημα με το επίπεδο 5 παραμένει

 

Oxi re g...

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον στον emulator του 6230i, στο computer, ΠΟΛΛΑ (δεν τα δοκίμασα όλα) ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ 6280, 6233 ΠΑΙΖΟΥΝ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ειναι προβλημα. Αυτο γινεται για να μην ξεκιναει κατευθειαν να χτυπαει το ηχειο στην μεγαλυτερη ενταση απο "ανενεργο". Βαλτε επιπεδο 4
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ειναι προβλημα. Αυτο γινεται για να μην ξεκιναει κατευθειαν να χτυπαει το ηχειο στην μεγαλυτερη ενταση απο "ανενεργο". Βαλτε επιπεδο 4

 

Προφανώς γίνεται για να "προστατέψουν" το αυτί του καταναλωτή και όχι το ηχείο, αλλά αφού το βάζω στο "5" σημαίνει ότι το θέλω στο "5" κατευθείαν και όχι ο ήχος να ανεβαίνει σιγά - σιγά. Στο "4" προφανώς δεν ακούγεται τόσο δυνατά όσο στο "5". Νομίζω ότι αφού έχει και την επιλογή για αύξηση του ήχου σιγά - σιγά θα έπρεπε βάζοντάς το στο "σταθερό" να είναι πράγματι σταθερό. Δεν ξέρω όμως γιατί δεν το αλλάζουν. Ίσως δεν τους παραπονέθηκε κανένας. Καθώς και το ότι το τηλ. δεν σε ειδοποιεί (δεν ανοίγει) αν έχεις βάλει υπενθύμιση και το έχεις κλειστό.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ : Έχετε κολλήσει κάποιοι επειδή έγραψα πιο πάνω ότι θέλω να με εξυπηρετούν σε 10 λεπτά.Ήταν τρόπος του λέγειν ξαναλέω,στο nokia center που έκανα αναβάθμιση πήρα το κινητό μου μετά από μια ώρα και όμως εδώ έγραψα τα καλλίτερα λόγια,γιατί πολύ απλά, μου ειπαν έλα σε μια ώρα και όντως σε μια ώρα ήταν έτοιμο το κινητό,δεν μου είπαν ξανάπαιρνα αύριο!Κατά τα αλλα συμφωνώ σε πολλά από αυτά που λες mcu!

Mhn to deneis kompo den eisai mono esu pou to exeis pei kai as edwse px uparxei me megalos arithmos pou auto APETEI...

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ

 

ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΕΤΕ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗ ΣΑΣ... 8/10 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΞΕΧΝΑΝΕ ΜΕΣΑ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ... ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ FORMAT...

 

to atomo sto mprostino kommati tou shop pou penrei to kinhto gia upgrate tou freamware h gia opoiadipote ergasia paradidei mmc , sim kapaki piso kai mpataria opws epeis perneis kai to xartaki me to S/N tou service pou exei apokthsei to kinhto sou. h mallon esu san atomo. den xerw pou ta exete dei ola auta

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...