Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

poy mporo na vro toys drivers apo to cd egkatastasis toy 6230i?

 

Στην σελιδα της νοκια ,κοιταξες ?

http://europe.nokia.com/A4144387

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To καινούργιο μου 6230i (V.3.88) είναι made in finland!!!!!Ένας φίλος που έχει nokia shop μου είχε πει οτι είναι ''άλλο πράγμα'' σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν.Το μέλλον θα δείξει.........
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Στην σελιδα της νοκια ,κοιταξες ?

http://europe.nokia.com/A4144387

 

Που μπορώ να βρω θέματα για το6230i?Υπάρχει περίπτωση να εχει το site της νοκια?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω θέματα για το6230i?Υπάρχει περίπτωση να εχει το site της νοκια?

 

:google:

κανε αναζητηση για series 40 version 2 themes και θα εχει παρα πολλα αποτελεσματα...

Link to comment
Share on other sites

To καινούργιο μου 6230i (V.3.88) είναι made in finland!!!!!Ένας φίλος που έχει nokia shop μου είχε πει οτι είναι ''άλλο πράγμα'' σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν.Το μέλλον θα δείξει.........

Καμία διαφορά. το ίδιο πράγμα είναι απλά αναβαθμισμένο. Κι εγώ την 3,88 έχω αλλα δεν βλέπω κάτι το συνταρακτικό.

Link to comment
Share on other sites

To καινούργιο μου 6230i (V.3.88) είναι made in finland!!!!!Ένας φίλος που έχει nokia shop μου είχε πει οτι είναι ''άλλο πράγμα'' σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν.Το μέλλον θα δείξει.........

 

εχει ελληνικα το πληκτρολογιο σου?:confused:

Link to comment
Share on other sites

εχει ελληνικα το πληκτρολογιο σου?:confused:

 

 

Φυσικά

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

http://www.thenokiazone.com/wap/blank-logo.nol. Καταχωρησε στον ιστό στους σελιδοδείκτες σου και όταν συνδεθείς θα εχεις αμέσως το κενό λογότυπο στην οθόνη σου χωρίς να αναγράφεται ο φορέας σου;)

 

ναι έχεις δίκιο... απλά θα πρέπει να έχει ενεργό το wap GPRS κλπ κάποιος για να το κάνει αυτο. Το είχα κάνει κι εγώ παλιότερα και το είχα ξέχάσει οτι γίνεται και με αυτον τον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θεματα πολυ ωραια εχει το http://www.zedge.net. Για το δικο μου ΝΟΚΙΑ 6230i απο εκει κατεβασα.. Επισης μπορεις να βρεις κανοντας αναζητηση με λεξεις κλειδια θεματα για ΝΟΚΙΑ 6230i..
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θεματα πολυ ωραια εχει το www.zedge.net. Για το δικο μου ΝΟΚΙΑ 6230i απο εκει κατεβασα.. Επισης μπορεις να βρεις κανοντας αναζητηση με λεξεις κλειδια θεματα για ΝΟΚΙΑ 6230i..

 

Και όχι μόνο themes, αλλά και μεμονωμένα wallpapers, ringtones και παιχνίδια Java. Σε σχέση με άλλα web sites με παρόμοιο περιεχόμενο, νομίζω ό,τι ξεχωρίζει...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω θέματα για το6230i?Υπάρχει περίπτωση να εχει το site της νοκια?

 

Μονο προσεξε τι θεματα θα βαλεις.

με τα μεγαλα σε μεγεθος θεματα η συσκευη καθυστερει αισθητα...:D

Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα από γνωστό μου το 6230i, με "αρχαίο" F/W 3.30 RM72 21-4-05 και το ετοιμάζω για αναβάθμιση...Φαντάζομαι δε, πως επειδή τα νοκια έχουν πλέον δύο χρόνια εγγύηση να μου κάνουν την αναβάθμιση δωρεάν...Eπειδή το 6230i το ξαναείχα και στο παρελθόν θα ήθελα να ρωτήσω τους νέους χρήστες του, αν έχει σημειωθεί στα καινούργια F/W σημαντικές βελτιώσεις...όπως φερειπείν στις αναφορές των μηνυμάτων, αν πλέον μπαίνουν σε ξεχωριστό φάκελο και δεν ανάβει το φακελάκι συνέχεια στην οθόνη μέχρι να διαβάσεις την αναφορά....Αν υπάρχει δυνατότητα πολλαπλής διαγραφής των αναφορών και όχι μιά-μιά....Και γενικά των τελευταίων δαπιστωμένων βελτιώσεων...ευχαριστώ πολύ..:)
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Μονο προσεξε τι θεματα θα βαλεις.

με τα μεγαλα σε μεγεθος θεματα η συσκευη καθυστερει αισθητα...:D

Ευχαριστώ

 

Aγόρασα από γνωστό μου το 6230i, με "αρχαίο" F/W 3.30 RM72 21-4-05 και το ετοιμάζω για αναβάθμιση...Φαντάζομαι δε, πως επειδή τα νοκια έχουν πλέον δύο χρόνια εγγύηση να μου κάνουν την αναβάθμιση δωρεάν...Eπειδή το 6230i το ξαναείχα και στο παρελθόν θα ήθελα να ρωτήσω τους νέους χρήστες του, αν έχει σημειωθεί στα καινούργια F/W σημαντικές βελτιώσεις...όπως φερειπείν στις αναφορές των μηνυμάτων, αν πλέον μπαίνουν σε ξεχωριστό φάκελο και δεν ανάβει το φακελάκι συνέχεια στην οθόνη μέχρι να διαβάσεις την αναφορά....Αν υπάρχει δυνατότητα πολλαπλής διαγραφής των αναφορών και όχι μιά-μιά....Και γενικά των τελευταίων δαπιστωμένων βελτιώσεων...ευχαριστώ πολύ..:)

Ψάχνω να βρώ ένα μεταχειρισμένο γιατί το δικό μου το ''έπλυνα''

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

 

 

Ψάχνω να βρώ ένα μεταχειρισμένο γιατί το δικό μου το ''έπλυνα''

 

Φίλε μου, μέχρι τι τιμή είσαι διατεθιμένος να προσφέρεις? Σκέφτομαι να αλλάξω το δικό μου Nokia 6230i με άλλο και μιας και είδα ό,τι ενδιαφέρεσαι, είπα να σε ρωτήσω, αν δεν σε ενοχλεί... Έχω και 2ο handsfree με οθόνη, όπως και κάρτες μνήμης 64ΜΒ έως και 256ΜΒ...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;Τα μηνυματα μαζί με τι άλλο πιανουν χώρο στη μνήμη;

Λαμβάνω νέα SMS και μου λεει το κινητο μνήμη σχεδόν πλήρης και έχω μόλις 45 μέσα στα εισερχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι;Τα μηνυματα μαζί με τι άλλο πιανουν χώρο στη μνήμη;

Λαμβάνω νέα SMS και μου λεει το κινητο μνήμη σχεδόν πλήρης και έχω μόλις 45 μέσα στα εισερχόμενα.

 

το 6230i εχει 32Mb ενσωματωμενης μνημης.

ωστοσο η χωρητικοτητα σε sms δεν ειναι τοση.

ποση ελευθερη μνημη συσκευης εχεις?:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλημερα και καλο μηνα σε ολους , θα ηθελα να κανω μια ερωτηση , εψαξα στο νημα αλλα δεν βρηκα κατι που να με βοηθησει , αν κανω ενα backup απο pc suite τα παντα , στο restore που θα κανω μετα επαναφερονται και τα μηνυματα που ειχα???

 

με λιγα λογια αν καταλαθος σβησω τα μυνηματα που εχω μπορει ενα restore να με σωσει, εστω και να μου δωσει πισω αυτα που ειχα μεχρι εκεινη την συγκεκριμενη στιγμη που ειχα κανει το backup

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σας παρακαλώ τί εντυπώσεις έχετε από άποψη σήματος(πομποδέκτη) και καθαρότητα φωνής κατά την κλήση?
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σας παρακαλώ τί εντυπώσεις έχετε από άποψη σήματος(πομποδέκτη) και καθαρότητα φωνής κατά την κλήση?

 

apsoges :)

 

kai gia t 2 auta pou rothses:D

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς να κατεβάσει και να εγκαταστήσει στο 6230i του τον OperaMini browser;

 

εγώ το έκανα αλλά δε λέει να συνδεθεί (μέσω GPRS), το test βγάζει συνεχώς failed και ας φαίνεται πάνω αριστερά το G (χωρίς όμως το τετραγωνάκι γύρω του... [G])...

 

έχει κανείς ιδέα; :X

 

σημ.: έχω βάλει allow communication access

TNS
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ 6288 ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ 6230ι ΤΟ ΟΠΙΟ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ 3.40ι. ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΔΑΙΜΙΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ 6288 ΣΤΟ 6230ι(ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?). ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ(3.40ι) ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ 6288. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ ΕΚΔΟΣΗ 3.80ι.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ 1632χ1224 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 300 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ(ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ) ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΤΕΣΤΑΡΑ)ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ 599KB ΕΩΣ 706KB!!!!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΜΕ ΠΡΙΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΝΤΩΣΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΓΙΑ 1Ο ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ 131KB. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε
:)
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ 6288 ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ 6230ι ΤΟ ΟΠΙΟ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ 3.40ι. ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΔΑΙΜΙΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ 6288 ΣΤΟ 6230ι(ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?). ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ(3.40ι) ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ 6288. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ ΕΚΔΟΣΗ 3.80ι.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ 1632χ1224 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 300 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ(ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ) ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΤΕΣΤΑΡΑ)ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ 599KB ΕΩΣ 706KB!!!!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΜΕ ΠΡΙΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΝΤΩΣΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΓΙΑ 1Ο ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ 131KB. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε

 

τι εκανες ρε αρχοντα?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...